Johnson's Baby, Szampon

Johnson's Baby, Szampon

Sprawdź ceny produktu

Uniwersalny szampon do włosów z unikalną formułą "no more tears". Bardzo delikatny dla włosów i skóry głowy, polecany zarówno dla dzieci, jak i dorosłych - pozostawia włosy lśniące, miękkie, czyste, bez zbędnego ich obciążania. Nie zawiera alkoholu, nie zawiera mydła. Jeden z hitów marki Johnson's.

nawilżające, oczyszczające
w butelce
żel
100 – 250ml

dla całej rodziny!!

Wspaniały szampon o delikatnym przyjemnym apach, który idealnie myje głowe pozostawią ja oczszczona i nie wysusza skóry glowy, jeśli wpadnie w oczko nie szcyzpie jest łagodny. Uzywamy go calą rodziną, nie tylko dzieci!!
Cena jest niska, jest dość wydajny i kupimy go bez problemu prawie wszędzie :-)

Przy dzieciach niezastąpiony

Szampon kupuję zawsze na promocji w Rossmannie, bo wtedy płacę przysłowiowe grosze. Butelka jest duża i wystarcza na długo. Przelewam sobie do mniejszej buteleczki z pompką i dzięki temu lepiej mi dozować szampon kiedy myję główkę maluszka, bo szczerze mówiąc taka duża butla jest trochę nieporęczna i kłopotliwa, gdy trzeba jej używać przy ruchliwym dziecku.
Szampon jest bardzo wydajny. Wystarczy odrobina żeby umyć włosy dziecka.
Najbardziej cenię w tym szamponie formule no more tears, dzięki której moje dziecko nie płacze i nie histeryzuje gdy szampon przypadkiem zawędruje w okolicę oczek.
Fajnie się pieni i równie dobrze wypłukuje z włosów.
Po umyciu włosy są miękkie i łatwo je rozczesać.
Nieraz sama używałam tego produktu na swoich włosach (np. będąc na wyjeździe gdy nie chciałam dodatkowo obciążać bagażu moim szamponem) i jest naprawdę ok.
Ma bezpieczną formułę; żadnych podrażnień czy swędzenia skóry głowy nigdy po tym produkcie nie było.
Bardzo przyjemny zapach.
Konsystencja lekko gęsta, żelowa. Szampon bardzo dobrze łączy się z wodą na dłoni - zawsze wcześniej rozrabiam na ręku dozę szamponu z niewielką ilością wody i dopiero wtedy aplikuję produkt na włosy.
To naprawdę kapitalny szampon w bardzo przystępnej cenie. Polecam każdej mamie. Po nim nie pieką małe oczka.

Świetny szampon

Używałam go kiedy urodziłam pierwszego syna, mąż używa go do mycia samochodu ;) teraz jest także w naszym domu w oczekiwaniu na pojawienie się nowego członka rodziny. Delikatny zapach, wydajna receptura, super skład nadający się dla noworodka. Nie podrażnia nie szczypie

klasyka

Ten szampon to już chyba klasyka gatunku :)
Przede wszystkim ma cudowny zapach, który jeszcze jakiś czas jest odczuwalny na włoskach. Jego konsystencja jest dość rzadka, przez co nieco traci na wydajności. Ma lekkie, wygodne opakowanie.
Włosy po jego zastosowaniu są błyszczące, widocznie odświeżone. Łatwo się rozczesują, a sam szampon nie szczypie w oczy.
Jedyne do czego mogę się przyczepić to skład :)

hmmm

Całkiem niezły szampon o rzadkiej konsystencji, więc musiałam go nakładać trochę więcej, co na pewno przyczyniło się do jego szybszego zużycia. Duża poręczna butelka z wygodną pompką ułatwia aplikację. Rzeczywiście po dostaniu się go do oczu, te nie pieką. Włosy po nim ładnie pachną. JEDNAKŻE ten produkt ma też wady! Mogłoby się wydawać, że szampon dla dzieci ma skład tak delikatny, jak ich skóra...nic bardziej mylnego! SLS na podium! Któż by się tego spodziewał? Z tego oto powodu nie wiem, czy kiedykolwiek go kupię.

polecam

Nie spodziewałam się, że po wypróbowaniu tylu szamponów ten okaże się dla mnie najlepszy, jest bardzo delikatny i ładnie pachnie, a włosy są naprawdę mięciutkie. Jeden już prawie cały zużyłam i chyba kupie sobie rumiankowy

Bardzo fajny również dla dorosłych

Kupuję produkty dla dzieci szczególnie latem oraz chwilę po lecie - kiedy moja skóra i włosy potrzebują nawilżenia i delikatnych produktów oczyszczających.

Zaletą tego szamponu jest duża uniwersalność, gdyż sprawdzi się zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Posiada przyjemną konsystencję i delikatny, choć może trochę zbyt dziecinny zapach, który przypomina mi trochę dzieciństwo. Pieni się bardzo dobrze, spłukuje dokładnie, nie oblepia włosów. Dokładnie domywa, a przy tym jest bardzo lekki i ma przyzwoity skład, w którym nie znajdziemy alkoholu.

Szampon bardzo ładnie wygładza włosy. Po jego użyciu są "sypkie", bardzo miękkie i błyszczące. Nie podrażnia skóry głowy, nie powoduje łupieżu. Nie obciąża włosów. Zapobiega elektryzowaniu się i puszeniu. Dodatkowo, włosy po jego użyciu bardzo ładnie się rozczesują.

Szampon ma dość wygodne opakowanie, choć nie lubię tego typu butelek, gdyż nie można postawić jej odwrotnie, aby wydobyć resztę produktu. Aczkolwiek jest wydajny, starcza na bardzo długo. Polecam :).

Dobry

Dużym plusem tego szamponu jest jego skład, dzięki czemu jest delikatny i nie podraźnia, ani nie uczula. Po jego zastosowaniu włosy córki są lśniące, miękkie w dotyku, dobrze oczyszczone (ale musimy myć je 2 razy, chociaż włosy nie są za długie i gęste), nie obciąża. Zapach rumiankowy, nie utrzymuje się zbyt długo. Ne jestem do końca pewna czy formuła "no more tears" działa. Konsystencja dość rzadka, trzeba go sporo użyć przez co jest mało wydajny.

Dzidziusiowe szampony jak dotąd niezawodne. Z TYM PRODUKTEM INACZEJ BYĆ NIE MOŻE...

Szampon Johnson's Baby o delikatnej, bezpiecznej dla dzieci- formule. Bez zbędnych sles, sles zapychaczy, zbędnych barwników, zapachów. Jest to zwyczajny szampon. Bez obaw może sięgać po niego każdy z nas.
Jak dla mnie jest to produkt idealny po zabiegu trwałego prostowania włosów. Wręcz zalecany przez moją fryzjerkę jako bezpieczna, niewypłukująca keratyny z włosów formuła. Delikatnie zarazem dokładnie oczyszcza włosy, nie plącząc ich przy tym.

Po użyciu włoski są miękkie, gładkie, czyste. Przyjemnie pachnące. Włosy po użyciu bardzo łatwo się rozczesują. Dodam jeszcze zapach dość szybko wietrzeje co w zasadzie jest zaletą tego produktu- niekoniecznie chciała bym aby dzidziusiowy zapach chodził za mną cały dzień...
Opakowanie mamy tutaj do czynienia ze standardową plastikową buteleczką na zatyczkę. Z łatwością można dozować odpowiednią ilość potrzebną do mycia. Lekka żelowa formuła bardzo dobrze pieni się na włosach. Łatwo spłukuje. Nie szczypiąc i nie podrażniając przy tym oczu.
Cena w zasadzie ok 15 zł adekwatna do jakości. Jeśli chodzi o wydajność szampon z reguły stosuję w rotacji z innymi. Więc jedno opakowanie jest ze mną przez około 3 miesiące.

Nasz pogromca

Używamy od początku życia dziecka. Nie podraznia nawet w kontakcie z oczami. Jest wydajny oraz ogólnie dostępny. Cena przyzwoita. Dba o delikatną skórkę głowy. Jest łagodny i delikatny a zapach przyjazny.

Do bani

Niestety ale wszystkie produkty tej marki uczula mojego maluszka, dostaje po nich wysypki i płacze. Kosmetyk ma nawet przyjemny zapach ale uważam, że za tę cenę można kupić lepszy hipoalergiczny szampon.

raczej nie

Taki średniak jeśli chodzi o moje włosy. Niby szampon dla dzieci a jak sie dostanie do oka to piecze 10 razy bardziej niż jakikolwiek inny, trochę to słabe. Ogólnie spisywał się dobrze, mył włosy ale efekt świeżości nie utrzymywała się zbyt długo, włosy miały matową teksturę. Nie kupię ponownie.