Johnson's Baby, Szampon

Johnson's Baby, Szampon

Uniwersalny szampon do włosów z unikalną formułą "no more tears". Bardzo delikatny dla włosów i skóry głowy, polecany zarówno dla dzieci, jak i dorosłych - pozostawia włosy lśniące, miękkie, czyste, bez zbędnego ich obciążania. Nie zawiera alkoholu, nie zawiera mydła. Jeden z hitów marki Johnson's.

oczyszczające, nawilżające
w butelce
żel
100 – 250ml

Bardzo fajny również dla dorosłych

Kupuję produkty dla dzieci szczególnie latem oraz chwilę po lecie - kiedy moja skóra i włosy potrzebują nawilżenia i delikatnych produktów oczyszczających.

Zaletą tego szamponu jest duża uniwersalność, gdyż sprawdzi się zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Posiada przyjemną konsystencję i delikatny, choć może trochę zbyt dziecinny zapach, który przypomina mi trochę dzieciństwo. Pieni się bardzo dobrze, spłukuje dokładnie, nie oblepia włosów. Dokładnie domywa, a przy tym jest bardzo lekki i ma przyzwoity skład, w którym nie znajdziemy alkoholu.

Szampon bardzo ładnie wygładza włosy. Po jego użyciu są "sypkie", bardzo miękkie i błyszczące. Nie podrażnia skóry głowy, nie powoduje łupieżu. Nie obciąża włosów. Zapobiega elektryzowaniu się i puszeniu. Dodatkowo, włosy po jego użyciu bardzo ładnie się rozczesują.

Szampon ma dość wygodne opakowanie, choć nie lubię tego typu butelek, gdyż nie można postawić jej odwrotnie, aby wydobyć resztę produktu. Aczkolwiek jest wydajny, starcza na bardzo długo. Polecam :).

Dobry

Dużym plusem tego szamponu jest jego skład, dzięki czemu jest delikatny i nie podraźnia, ani nie uczula. Po jego zastosowaniu włosy córki są lśniące, miękkie w dotyku, dobrze oczyszczone (ale musimy myć je 2 razy, chociaż włosy nie są za długie i gęste), nie obciąża. Zapach rumiankowy, nie utrzymuje się zbyt długo. Ne jestem do końca pewna czy formuła "no more tears" działa. Konsystencja dość rzadka, trzeba go sporo użyć przez co jest mało wydajny.

Dzidziusiowe szampony jak dotąd niezawodne. Z TYM PRODUKTEM INACZEJ BYĆ NIE MOŻE...

Szampon Johnson's Baby o delikatnej, bezpiecznej dla dzieci- formule. Bez zbędnych sles, sles zapychaczy, zbędnych barwników, zapachów. Jest to zwyczajny szampon. Bez obaw może sięgać po niego każdy z nas.
Jak dla mnie jest to produkt idealny po zabiegu trwałego prostowania włosów. Wręcz zalecany przez moją fryzjerkę jako bezpieczna, niewypłukująca keratyny z włosów formuła. Delikatnie zarazem dokładnie oczyszcza włosy, nie plącząc ich przy tym.

Po użyciu włoski są miękkie, gładkie, czyste. Przyjemnie pachnące. Włosy po użyciu bardzo łatwo się rozczesują. Dodam jeszcze zapach dość szybko wietrzeje co w zasadzie jest zaletą tego produktu- niekoniecznie chciała bym aby dzidziusiowy zapach chodził za mną cały dzień...
Opakowanie mamy tutaj do czynienia ze standardową plastikową buteleczką na zatyczkę. Z łatwością można dozować odpowiednią ilość potrzebną do mycia. Lekka żelowa formuła bardzo dobrze pieni się na włosach. Łatwo spłukuje. Nie szczypiąc i nie podrażniając przy tym oczu.
Cena w zasadzie ok 15 zł adekwatna do jakości. Jeśli chodzi o wydajność szampon z reguły stosuję w rotacji z innymi. Więc jedno opakowanie jest ze mną przez około 3 miesiące.

Nasz pogromca

Używamy od początku życia dziecka. Nie podraznia nawet w kontakcie z oczami. Jest wydajny oraz ogólnie dostępny. Cena przyzwoita. Dba o delikatną skórkę głowy. Jest łagodny i delikatny a zapach przyjazny.

Do bani

Niestety ale wszystkie produkty tej marki uczula mojego maluszka, dostaje po nich wysypki i płacze. Kosmetyk ma nawet przyjemny zapach ale uważam, że za tę cenę można kupić lepszy hipoalergiczny szampon.

raczej nie

Taki średniak jeśli chodzi o moje włosy. Niby szampon dla dzieci a jak sie dostanie do oka to piecze 10 razy bardziej niż jakikolwiek inny, trochę to słabe. Ogólnie spisywał się dobrze, mył włosy ale efekt świeżości nie utrzymywała się zbyt długo, włosy miały matową teksturę. Nie kupię ponownie.

ściema

Po żadnym szamponie moje córki tak sie nie drapały jak po tym. Szampon mocno podrażnił obu skórę głowy. Żadna nie jest alergikiem i już dawno nie są niemowlętami.

Po umyciu włosów innym szamponem dolegliwości ustępowały, dlatego jestem pewna, że to wina tego konkretnego składu. Zresztą szampon rekomendowany jako łagodny i nie szczypiący w oczy, ma w składzie SLES
i jednak podrażnia oczy. Włosy dziewczynek po umyciu były niemiłe
w dotyku, szorstkie i trudne do rozczesania.

Odradzam zakup szamponu, bo nieświadomie można sobie narobić kłopotów, a z maleńkim dzieckiem wylądować nawet u lekarza.

Łagodny i przyjemny

Sięgnęłam po niego szukając czegoś delikatnego dla moich włosów, a produkt ten nie zawiera w sobie ani alkoholu, ani mydła. Dobrze się pieni, niestety przez swoją dość wodnistą konsystencję nie jest zbyt wydajny. Po użyciu włosy są delikatne, gładkie i lśniące. Nie plącze włosów, nie obciąża ich, nie podrażnia skóry głowy. Zgodnie z obietnicami producenta nie szczypie w oczy. Czuć, że są one odświeżone, ale bez żadnych agresywnych efektów. Myślę, że jego siła tkwi właśnie w łagodności. Dodam jeszcze, że ma dość ładny zapach przypominający zapach oliwki dla niemowląt.

Nigdy więcej do nie kupie

Kiedyś mi sie wydawało że to dobra marka i postanowiłam kupić dla dziecka cała linie . Niestety to były pieniądze wyrzucone w błoto! Rąk żal myć tym paskudztwem bo tak przesusza skórę , kiedyś skończył mi sie szampon dla psa i wyłapałam go w Johnson ' s baby i pies dostał łupieżu !!! Na pewno nigdy nie użyje go dla córki !!!

Używam do mycia pędzli...

Proszę o wybaczenie, że szampon dla dzieci będę oceniać w kategorii produktu do czyszczenia pędzli do makijażu, niemniej ten szampon nadaje się do tego wręcz idealnie.

Posiadam wersję z pompką. W połączeniu z matą do czyszczenia pędzli, ewentualnie z brush egg, wyczyści totalnie wszystko. A przy tym pachnie dzieciństwem :-D

Nie niszczy pędzelków, nie zostawia tłustej warstwy, świetnie dopiera zarówno pędzle jak i gąbki. Jeden z moich ukochanych produktów do tego celu. Polecam nie tylko mamom i ich dzieciom.

Mój ulubiony!

Po latach przypomniał mi się mój ulubieniec z dzieciństwa i nie zawiodłam się !
Świetnie myje włosy, pięknie pachną i układają się cały dzień. Nie plączą sie jak piszą inne wizażanki ale może dlatego, że zawsze używam odżywki lub maski i zanim ją spłucze rozczesuje mokre włosy grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami :)
Ekstra wspomnienie sprzed lat ale i dobra pielęgnacja moich naturalnie blond włosów lekko rozjaśnionych refleksami :)

Oj nie...

Jestem posiadaczką włosów rozjaśnianych. Szampon kupiłam dla siebie. Zazwyczaj stosuję mocniejsze odżywki i maski, natomiast szukam delikatnych szamponów, które po prostu oczyszczą dobrze moją skórę głowy oraz włosy, dlatego padło na szampon dla dzieci. W tym urzekł mnie zapach i tylko zapach.
Szampon jest mało wydajny. Trzeba było go trochę aby umyć porządnie całe włosy. Szampon sprawił, że moje włosy były trudne do rozczesania. Miał tylko myć a pogarszał stan mojej fryzury. Ostatecznie służył mi do mycia pędzli. Na pewno nie kupię ponownie.