Johnson's Baby, Szampon

Johnson's Baby, Szampon

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Uniwersalny szampon do włosów z unikalną formułą "no more tears". Bardzo delikatny dla włosów i skóry głowy, polecany zarówno dla dzieci, jak i dorosłych - pozostawia włosy lśniące, miękkie, czyste, bez zbędnego ich obciążania. Nie zawiera alkoholu, nie zawiera mydła. Jeden z hitów marki Johnson's.

szampony dla dzieci
oczyszczające, nawilżające
żel

Najlepszy

Wg mnie jest to najlepszy produkt jaki mogłam kupić dla swoich dzieci.. Stosuje ten produkt tuż od ich urodzenia. Produkt jest bardzo delikatny, nie powoduje łez gdy zostanie się do oczu. Dokładnie myje włosy, nie plącze ich. Delikatnie pachną. Szampon ma dużą pojemność, niewielka ilość wystarczy by umyć włosy. Dzięki temu jest bardzo wydajny. Ja osobiście troszkę podbieram tego produktu, w celu pielęgnacji przedłużonych rzes, również jestem zadowolona. Warto kupić ten produkt.

Wykorzystała: kilka próbek

Kupuje

Szampon w żółtej butelce -plastikowej , konsystencja zwykła , zapach jest neutralny nie pieni się aż tak mocno , jednak pozostawia na wodzie mydlany osad .
Nie uczula co najważniejsze w dzisiejszych czasach. Super się nim myje małe dzieci gdyż jest delikatny. Cena nie jest wygórowana i można kupić go praktycznie wszędzie.

Bardzo delikatny

Szampon w żółtej plastikowej butelce. Wyciskany. Konsystencja luźna, bezbarwna o ładnym olejowym zapachu. Mało się pieni. Trzeba go dużo wylać na włosy. Przy długich szybko mi się skończył. Szampon delikatnie oczyszcza i dba o skórę głowy, ale jest to szampon typków dla dzieci. Dla mnie nie. Nie czułam zbytnio odświeżenia po umyciu. Ale faktycznie zostawia błyszczące i miłe w dotyku włosy. Miałam problem z ich rozczesaniem po umyciu. Musiałam używać dużo odżywki. Dobry skład. Tani.

Przeciętny

Szampon dostałam w prezencie dla mojej córeczki. Produkt bardzo ładnie pachnie, oczyszcza skórę głowy niemowlaka i dba o jej kondycję. Na niemowlęcym puszku sprawdza się w sam raz. Wydajność standardowa. Na moich włosach, które są gęste i mają skłonność do puszenia totalnie się nie sprawdził. Włosy ciężko było napienić, musiałam zużyć dużo produktu. Po umyciu ciężko było je rozczesać. Podejrzewam, że dla kogoś, kto ma mało włosów i są one cienkie, to byłby ok.

Powrót po latach

Zobaczyłam go w Dealz za zawrotną cenę 5 zł i postanowiłam przypomnieć sobie zapach dzieciństwa. Przy kasie okazało się, że kosztuje 6 zeta, ale i tak dostałam za 5 :P Szampon ma strasznie małą pojemność, jest w małej butelce na klik. Kolor ani konsystencja produktu nie zmieniły się od lat. Nie zmienił się też zapach, dla którego kupiłam ten szampon. Wszystko poza butelką jest takie samo jak w latach 90, kiedy to ja byłam grupą docelową, do której kierowany jest produkt. Kiedyś duże butelki były ze zwykłym, małym korkiem "na klik" i to rozwiązanie było o wiele lepsze niż opakowanie z pompką. Nie rozumiem decyzji producenta o zmianie korka na pompkę. Po co psuć coś, co było dobre? Inny jest też skład produktu, ale to akurat zmieniło się zdecydowanie na plus. Szampon pieni się raczej średnio i trzeba użyć więcej, żeby uzyskać zadowalającą ilość piany. Ja myję głowę zawsze dwa razy, żeby dobrze oczyścić skórę głowy, bo mam problem z przetłuszczaniem, więc w moim przypadku produkt jest bardzo mało wydajny w takiej pojemności. Ale mam wrażenie, że oczyszcza skórę glowy lepiej niż oblepiacze z L'Oreala, których używam . Problem przetłuszczania nie zniknąl, ale teraz myję włosy dwa razy w tygodniu, zamiast 3. Mam uczucie czystości na głowie, jakby cały tłuszcz sobie poszedł, ale skóra głowy nie jest przesuszona. Jestem alergikiem i ten szampon nie spowodował u mnie żadnych objawów alegii. Nie dostałam krostek ani przesuszonych miejsc na twarzy. Cena za która ja kupiłam ten produkt jest idealna. Ale najlepszy jest zdecydowanie zapach. Polecam wszystkim, którzy chcieliby wrócić na chwilę do swojego dzieciństwa i oczywiście maluszkom, żeby i one po latach mogły wrócić. Je zdecydowanie będę wracać, szczególnie za taką cenę.

Johnson`s Baby, Szampon

Szampon Johnson`s Baby zaczęłam używać bardzo wcześnie u mojego syna. Nie powoduje alergii (mój syn ma skłonności), ma delikatny zapach i dobrze myje skórę głowy i włosy. Generalnie jestem zadowolona. Syn ma aktualnie 6 lat, a ja nadal stosuję ten sam sprawdzony szampon Johnson`s Baby.

Noe jest to mój ulubieniec

Moim zdaniem ten szampon nie pieni się zbyt mocno i trzeba go użyć większa ilość przez co nie jest on wydajny. Włosy dziecka po umyciu są miękkie i dobrze się rozczesuja, gdy piana dostanie się do oczu dziecko nie płacze bo po prostu oczy nie pieką. Plus za ładny zapach. Jednak więcej go nie kupię właśnie ze względu na wydajność produktu.

Średni

Niestety średni, wbrew reklamie dziecko po przypadkowym zachlapaniu raczej nie było zadowolone i pianka w oczy szczypie, więc ruszyłam do akcji przemywania wodą. Zapach jest zbyt intensywny, długo się unosi, raczej to też na minus, może przeszkadzać w zasypianiu.

Mój ulubiony szampon dla dzieci

Szampon dla dzieci Johnson kupiłam dla siebie z polecenia i chęci odpoczynku od standardowych kosmetyków do włosów. Byłam ciekawa jak poradzi sobie z moimi włosami i też z utęsknieniem czekałam na otwarcie butelki żeby przypomnieć sobie ulubiony zapach z dzieciństwa.

Szata graficzna szamponu nie zmienia się od lat. Może jedynie kształt butelki. Kosmetyk zamknięty jest w 200 ml. Uważam że jest to dość mała pojemność jak na szampon ale kosmetyk jest bardzo wydajny więc starczył mi na długo. Szampon jest gęsty i bardzo dobrze się pieni choć mam wrażenie, że nie do końca domywa moje włosy (chociaż kilka razy użyłam go do spłukania oleju z włosów i o dziwo dobrze sobie z tym poradził). Największym plusem szamponu według mnie jest łagodzenie podrażnień i tym (poza oczywiście zapachem) całkowicie skradł moje serce.

Jest to na pewno kosmetyk do którego będę wracać, co robię od lat.

Całkiem spoko

Całkiem spoko produkt, zdecydowałam się na niego aby odpocząć od tych wszystkich szamponów które maja działać cuda i całkiem fajnie to zrobiło moim włosom.
Jednak z tym szamponem Johnsona trzeba się napracować, używając go czuć oleistość produktu więc trzeba umyć włosy kilka razy aby ich nie obciążyć mam wrażenie że produkt ciężko spłukać.
Kiedy już uporamy się z całym tym trudem to włosy są całkiem fajne, sprawdza się tu stwierdzenie że w prostocie tkwi siła.

Sprawdza się chodź zapach jest trochę męczący

Jakiś czas temu zaczęłam poszukiwania szamponu do włosów dla mojej 2 letniej córki, ze względu na to , że produkty których do tej pory używaliśmy zaczęły być nie wystarczające, córce zaczęły się mocniej przetłuszczać włoski, na dodatek mocno się elektryzowały i następnego dnia po śnie były nie do ogarnięcia.
Na początku postawiłam na ten produkt z racji tego, że był łatwo dostępny .
Szampon znajduje się w plastikowej butelce o pojemności 500 ml.
Jest gęstawy więc nie wielka ilość wystarcza aby dokładnie umyć włoski, bardzo dobrze się pieni, nie szczypie w oczka.
Myślałam, że będzie miał trochę delikatniejszy zapach, niby dla mnie bardzo mocny nie jest, ale myślę że dla takiego malucha jest wyczuwalny.
Włoski zaczęły się mniej prztełuszczać, lepiej się układają, są takie delikatne, sypkie, nie elektryzują się, nie ma żadnych problemów ze skórą głowy.
Narazie produkt nam się sprawdza.

Średni

Zwykły szampon, myje i pozostawia włosy miękkie. Ale nie jest tak delikatny jak opisuje to producent, zapach także jest moim zdaniem zbyt intensywny jak na kosmetyk dla dzieci. Bez rewelacji.