Johnson's Baby, Szampon

Johnson's Baby, Szampon

Sprawdź ceny produktu

Uniwersalny szampon do włosów z unikalną formułą "no more tears". Bardzo delikatny dla włosów i skóry głowy, polecany zarówno dla dzieci, jak i dorosłych - pozostawia włosy lśniące, miękkie, czyste, bez zbędnego ich obciążania. Nie zawiera alkoholu, nie zawiera mydła. Jeden z hitów marki Johnson's.

oczyszczające, nawilżające
w butelce
żel
100 – 250ml

raczej nie

Taki średniak jeśli chodzi o moje włosy. Niby szampon dla dzieci a jak sie dostanie do oka to piecze 10 razy bardziej niż jakikolwiek inny, trochę to słabe. Ogólnie spisywał się dobrze, mył włosy ale efekt świeżości nie utrzymywała się zbyt długo, włosy miały matową teksturę. Nie kupię ponownie.

ściema

Po żadnym szamponie moje córki tak sie nie drapały jak po tym. Szampon mocno podrażnił obu skórę głowy. Żadna nie jest alergikiem i już dawno nie są niemowlętami.

Po umyciu włosów innym szamponem dolegliwości ustępowały, dlatego jestem pewna, że to wina tego konkretnego składu. Zresztą szampon rekomendowany jako łagodny i nie szczypiący w oczy, ma w składzie SLES
i jednak podrażnia oczy. Włosy dziewczynek po umyciu były niemiłe
w dotyku, szorstkie i trudne do rozczesania.

Odradzam zakup szamponu, bo nieświadomie można sobie narobić kłopotów, a z maleńkim dzieckiem wylądować nawet u lekarza.

Łagodny i przyjemny

Sięgnęłam po niego szukając czegoś delikatnego dla moich włosów, a produkt ten nie zawiera w sobie ani alkoholu, ani mydła. Dobrze się pieni, niestety przez swoją dość wodnistą konsystencję nie jest zbyt wydajny. Po użyciu włosy są delikatne, gładkie i lśniące. Nie plącze włosów, nie obciąża ich, nie podrażnia skóry głowy. Zgodnie z obietnicami producenta nie szczypie w oczy. Czuć, że są one odświeżone, ale bez żadnych agresywnych efektów. Myślę, że jego siła tkwi właśnie w łagodności. Dodam jeszcze, że ma dość ładny zapach przypominający zapach oliwki dla niemowląt.

Nigdy więcej do nie kupie

Kiedyś mi sie wydawało że to dobra marka i postanowiłam kupić dla dziecka cała linie . Niestety to były pieniądze wyrzucone w błoto! Rąk żal myć tym paskudztwem bo tak przesusza skórę , kiedyś skończył mi sie szampon dla psa i wyłapałam go w Johnson ' s baby i pies dostał łupieżu !!! Na pewno nigdy nie użyje go dla córki !!!

Używam do mycia pędzli...

Proszę o wybaczenie, że szampon dla dzieci będę oceniać w kategorii produktu do czyszczenia pędzli do makijażu, niemniej ten szampon nadaje się do tego wręcz idealnie.

Posiadam wersję z pompką. W połączeniu z matą do czyszczenia pędzli, ewentualnie z brush egg, wyczyści totalnie wszystko. A przy tym pachnie dzieciństwem :-D

Nie niszczy pędzelków, nie zostawia tłustej warstwy, świetnie dopiera zarówno pędzle jak i gąbki. Jeden z moich ukochanych produktów do tego celu. Polecam nie tylko mamom i ich dzieciom.

Mój ulubiony!

Po latach przypomniał mi się mój ulubieniec z dzieciństwa i nie zawiodłam się !
Świetnie myje włosy, pięknie pachną i układają się cały dzień. Nie plączą sie jak piszą inne wizażanki ale może dlatego, że zawsze używam odżywki lub maski i zanim ją spłucze rozczesuje mokre włosy grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami :)
Ekstra wspomnienie sprzed lat ale i dobra pielęgnacja moich naturalnie blond włosów lekko rozjaśnionych refleksami :)

Oj nie...

Jestem posiadaczką włosów rozjaśnianych. Szampon kupiłam dla siebie. Zazwyczaj stosuję mocniejsze odżywki i maski, natomiast szukam delikatnych szamponów, które po prostu oczyszczą dobrze moją skórę głowy oraz włosy, dlatego padło na szampon dla dzieci. W tym urzekł mnie zapach i tylko zapach.
Szampon jest mało wydajny. Trzeba było go trochę aby umyć porządnie całe włosy. Szampon sprawił, że moje włosy były trudne do rozczesania. Miał tylko myć a pogarszał stan mojej fryzury. Ostatecznie służył mi do mycia pędzli. Na pewno nie kupię ponownie.

Sama nie wiem

Trudno mi ocenić ten produkt. Plusy? Z pewnością to, że jest bardzo wydajny, ładnie się pieni, ślicznie pachnie i nie szczypie w oczy. Minus i to dla mnie ogromny. Włosy są jakby posklejane, trudno je rozczesać. To powoduje, że już go nie kupię swojemu synkowi. Po użyciu tego szamponu miał włoski sklejone i nie ładnie wyglądały. Było trzeba po raz kolejny je mocno spłukać.
Ps. używałam go prawie miesiąc ale ostatecznie wyrzuciłam szampon.

Łagodny i dobry dla całej rodziny

Zalety:
- ma bardzo fajną, dobrze pieniącą się konsystencję
- śliczny i delikatny rumiankowy zapach
- czyni włosy bardzo miękkimi
- łagodnie oczyszcza skórę głowy, idealny dla podrażnionej skóry głowy bo szybko koi ją i łagodzi podrażnienia
- delikatnie rozjaśnia włosy
- ma bardzo wygodne rodzinne opakowanie
- niska cena
- fantastyczna dostępność
- nadaje włosom dleikatny połysk

Wady:
- ciężko je rozczesać po jego użyciu - konieczna jest odżywka

Darzę go sentymentem.

Są takie klasyki kosmetyczne, które wszyscy znają. Krem Nivea, mydełko Fa, szampon J&J.

Chyba każdemu kojarzy się z cudownym okresem dzieciństwa. Tylko, że wtedy ta sama wersja była trochę inna. Mam wrażenie, a wręcz jestem przekonana o tym, że był bardziej miodowy. Był też znacznie wydajniejszy. Generalnie lepszy.

Jednak to co obecnie znajdujemy na półkach sklepowych też nie jest złe.

Szampon ma miłą w dotyku, zaokrągloną buteleczkę. Trochę cieżko otwierającą się klapkę, ale zawsze można ją przekręcić. Pachnie bardzo delikatnie rumiankiem i miodem. Przynajmniej ja mam takie skojarzenia. Dobrze myje. Nadaje włosom miękkość i puszystość. Blask i zapach. Nie obciąża włosów, jednak następnego dnia wymagają powtórnego mycia. Szybciej się przetłuszczają. Szampon jest delikatny dla skóry głowy i oczu, jednak to nie prawda, że nie szczypie w oczy. Jest dosyć rzadki i niewydajny.
Jednak mam do niego sentyment i kupuję od czasu do czasu, chociaż przyznaję szczerze kiedyś był lepszy. A dzisiaj? A dzisiaj lepszy jest Bambi. :)

Przyjemniaczek! :)

Stanowię zwolenniczkę stosowania delikatnych, dziecięcych szamponów przez osoby dorosłe. Wypróbowałam już kilka z „Babydream” na czele, ale większość niemiłosiernie plątała i puszyła moje wyskoporowate włosy, które nawet po zastosowaniu odżywki d/s pozostawały dosyć „tępe” w dotyku. (Ziołowe specyfiki dają identyczny efekt). Chciałam dać jeszcze szansę łagodnym myjadłom – zwłaszcza, że „Bambino” oraz „Hipp” spisywały się dawniej całkiem nieźle. Zakupiłam więc klasyk, a zarazem miłe wspomnienie z dzieciństwa.
Pierwsze skojarzenie, jakie nasunął mi zapach tego szamponu było związane właśnie ze szczenięcymi latami. Używałam go bowiem aż do dziesiątego roku życia, aczkolwiek nieregularnie, gdyż moi rodzice zawsze starali się oszczędzać. Najczęściej gościł u nas jedynie „Familijny”. Pamiętam jednak, że żółtego Johnsonka miałam ze sobą podczas zielonej szkoły.
Znajduje się on w gronie mych hitów z bardzo prostego powodu – jest niemalże idealny! Stosuję go naprzemiennie z lepiej oczyszczającą, miodową Naturią i niwelującą żółte odcienie „Joanną Ultra Color”. Naprawdę rewelacyjny specyfik!
Plusy produktu:
+ Działanie! Pozostawia skórę głowy doskonale czystą, na czym najbardziej mi zależy. Potrafi usunąć nawet trudne do zmycia oleje! Najczęściej aplikuję go, gdy są już zemulgowane poprzez odżywkę, ale zawsze coś. Zwłaszcza, iż wystarcza domyć włosy samą pianą;
+ Zapach – dla mnie neutralny, lecz całkiem przyjemny, taki niemowlęcy;
+ Nieźle się pieni, co u tego typu szamponów należy do rzadkości. (Wystarczy rozetrzeć go w dłoniach);
+ Przezroczysta, praktyczna butelka;
+ Krótki, ciekawy skład – SLS zajmuje dopiero czwarte miejsce!
Minusy produktu:
– Zawsze po umyciu włosów nakładam na nie dobrą odżywkę, albo maskę, dlatego nie potrafię powiedzieć czy je plącze. W trakcie spłukiwania odczuwam jednak nieznaczną szorstkość kosmyków, za co muszę odjąć gwiazdkę;
– Średnio wydajny, dosyć szybko schodzi;
Pomimo dwóch wad, Johnson Baby pozostanie jedynym z moich faworytów wśród szamponów. Oto prawdziwie godny polecenia specyfik! W przyszłości zamierzam traktować nim włoski swoich pociech.

Bardzo dobry szampon.

Kupiłam ten szampon dla dziecka i nie zawiodłam się. Ma ładny zapach, dobrze oczyszcza włosy, które po umyciu są miękkie. Jest łatwo dostępny, niedrogi. Mógłby być trochę bardziej wydajny, ale też nie jest aż tak źle. Nie próbowałam innych wersji szamponów Johnson's, ale pewnie jakiś jeszcze kupię, bo ten dobrze się sprawdził. Może i ja go wypróbuję skoro ma on tyle plusów. ;)