Szampon

Szampon

Uniwersalny szampon do włosów z unikalną formułą "no more tears". Bardzo delikatny dla włosów i skóry głowy, polecany zarówno dla dzieci, jak i dorosłych - pozostawia włosy lśniące, miękkie, czyste, bez zbędnego ich obciążania. Nie zawiera alkoholu, nie zawiera mydła. Jeden z hitów marki Johnson's.

Mój ulubiony!

Po latach przypomniał mi się mój ulubieniec z dzieciństwa i nie zawiodłam się !
Świetnie myje włosy, pięknie pachną i układają się cały dzień. Nie plączą sie jak piszą inne wizażanki ale może dlatego, że zawsze używam odżywki lub maski i zanim ją spłucze rozczesuje mokre włosy grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami :)
Ekstra wspomnienie sprzed lat ale i dobra pielęgnacja moich naturalnie blond włosów lekko rozjaśnionych refleksami :)

Oj nie...

Jestem posiadaczką włosów rozjaśnianych. Szampon kupiłam dla siebie. Zazwyczaj stosuję mocniejsze odżywki i maski, natomiast szukam delikatnych szamponów, które po prostu oczyszczą dobrze moją skórę głowy oraz włosy, dlatego padło na szampon dla dzieci. W tym urzekł mnie zapach i tylko zapach.
Szampon jest mało wydajny. Trzeba było go trochę aby umyć porządnie całe włosy. Szampon sprawił, że moje włosy były trudne do rozczesania. Miał tylko myć a pogarszał stan mojej fryzury. Ostatecznie służył mi do mycia pędzli. Na pewno nie kupię ponownie.

Sama nie wiem

Trudno mi ocenić ten produkt. Plusy? Z pewnością to, że jest bardzo wydajny, ładnie się pieni, ślicznie pachnie i nie szczypie w oczy. Minus i to dla mnie ogromny. Włosy są jakby posklejane, trudno je rozczesać. To powoduje, że już go nie kupię swojemu synkowi. Po użyciu tego szamponu miał włoski sklejone i nie ładnie wyglądały. Było trzeba po raz kolejny je mocno spłukać.
Ps. używałam go prawie miesiąc ale ostatecznie wyrzuciłam szampon.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Łagodny i dobry dla całej rodziny

Zalety:
- ma bardzo fajną, dobrze pieniącą się konsystencję
- śliczny i delikatny rumiankowy zapach
- czyni włosy bardzo miękkimi
- łagodnie oczyszcza skórę głowy, idealny dla podrażnionej skóry głowy bo szybko koi ją i łagodzi podrażnienia
- delikatnie rozjaśnia włosy
- ma bardzo wygodne rodzinne opakowanie
- niska cena
- fantastyczna dostępność
- nadaje włosom dleikatny połysk

Wady:
- ciężko je rozczesać po jego użyciu - konieczna jest odżywka

Darzę go sentymentem.

Są takie klasyki kosmetyczne, które wszyscy znają. Krem Nivea, mydełko Fa, szampon J&J.

Chyba każdemu kojarzy się z cudownym okresem dzieciństwa. Tylko, że wtedy ta sama wersja była trochę inna. Mam wrażenie, a wręcz jestem przekonana o tym, że był bardziej miodowy. Był też znacznie wydajniejszy. Generalnie lepszy.

Jednak to co obecnie znajdujemy na półkach sklepowych też nie jest złe.

Szampon ma miłą w dotyku, zaokrągloną buteleczkę. Trochę cieżko otwierającą się klapkę, ale zawsze można ją przekręcić. Pachnie bardzo delikatnie rumiankiem i miodem. Przynajmniej ja mam takie skojarzenia. Dobrze myje. Nadaje włosom miękkość i puszystość. Blask i zapach. Nie obciąża włosów, jednak następnego dnia wymagają powtórnego mycia. Szybciej się przetłuszczają. Szampon jest delikatny dla skóry głowy i oczu, jednak to nie prawda, że nie szczypie w oczy. Jest dosyć rzadki i niewydajny.
Jednak mam do niego sentyment i kupuję od czasu do czasu, chociaż przyznaję szczerze kiedyś był lepszy. A dzisiaj? A dzisiaj lepszy jest Bambi. :)

Przyjemniaczek! :)

Stanowię zwolenniczkę stosowania delikatnych, dziecięcych szamponów przez osoby dorosłe. Wypróbowałam już kilka z „Babydream” na czele, ale większość niemiłosiernie plątała i puszyła moje wyskoporowate włosy, które nawet po zastosowaniu odżywki d/s pozostawały dosyć „tępe” w dotyku. (Ziołowe specyfiki dają identyczny efekt). Chciałam dać jeszcze szansę łagodnym myjadłom – zwłaszcza, że „Bambino” oraz „Hipp” spisywały się dawniej całkiem nieźle. Zakupiłam więc klasyk, a zarazem miłe wspomnienie z dzieciństwa.
Pierwsze skojarzenie, jakie nasunął mi zapach tego szamponu było związane właśnie ze szczenięcymi latami. Używałam go bowiem aż do dziesiątego roku życia, aczkolwiek nieregularnie, gdyż moi rodzice zawsze starali się oszczędzać. Najczęściej gościł u nas jedynie „Familijny”. Pamiętam jednak, że żółtego Johnsonka miałam ze sobą podczas zielonej szkoły.
Znajduje się on w gronie mych hitów z bardzo prostego powodu – jest niemalże idealny! Stosuję go naprzemiennie z lepiej oczyszczającą, miodową Naturią i niwelującą żółte odcienie „Joanną Ultra Color”. Naprawdę rewelacyjny specyfik!
Plusy produktu:
+ Działanie! Pozostawia skórę głowy doskonale czystą, na czym najbardziej mi zależy. Potrafi usunąć nawet trudne do zmycia oleje! Najczęściej aplikuję go, gdy są już zemulgowane poprzez odżywkę, ale zawsze coś. Zwłaszcza, iż wystarcza domyć włosy samą pianą;
+ Zapach – dla mnie neutralny, lecz całkiem przyjemny, taki niemowlęcy;
+ Nieźle się pieni, co u tego typu szamponów należy do rzadkości. (Wystarczy rozetrzeć go w dłoniach);
+ Przezroczysta, praktyczna butelka;
+ Krótki, ciekawy skład – SLS zajmuje dopiero czwarte miejsce!
Minusy produktu:
– Zawsze po umyciu włosów nakładam na nie dobrą odżywkę, albo maskę, dlatego nie potrafię powiedzieć czy je plącze. W trakcie spłukiwania odczuwam jednak nieznaczną szorstkość kosmyków, za co muszę odjąć gwiazdkę;
– Średnio wydajny, dosyć szybko schodzi;
Pomimo dwóch wad, Johnson Baby pozostanie jedynym z moich faworytów wśród szamponów. Oto prawdziwie godny polecenia specyfik! W przyszłości zamierzam traktować nim włoski swoich pociech.

Bardzo dobry szampon.

Kupiłam ten szampon dla dziecka i nie zawiodłam się. Ma ładny zapach, dobrze oczyszcza włosy, które po umyciu są miękkie. Jest łatwo dostępny, niedrogi. Mógłby być trochę bardziej wydajny, ale też nie jest aż tak źle. Nie próbowałam innych wersji szamponów Johnson's, ale pewnie jakiś jeszcze kupię, bo ten dobrze się sprawdził. Może i ja go wypróbuję skoro ma on tyle plusów. ;)

Nie dla mnie

Szampon znany wszystkim z delikatności, ale na suchych włosach się nie sprawdza. Moje włosy są suche na 70% długości, ale te 30% najbliżej skóry mocno się przetłuszcza, więc ciężko mi znaleźć dobry kosmetyk. Niestety J&J mi nie przypasował, głównie ze względu na to, co działo się z suchą częścią włosów: po umyciu były splatane, sfilcowane, tępe, bardzo trudne do rozczesania.

Kolejne minusy szamponu to mocno płynna konsystencja oraz zapach - kwestia gustu, ale dla mnie mdły.

Myślę, że szampon może się nieźle spisywać na dziecięcych cienkich włosach, ale u mnie nie sprawdził się.

Plusy:
+dostępność
+nie szczypie w oczy
+nie podrażnia skóry głowy

Minusy:
-średni zapach
-mocno płynny
-źle wypada na suchych włosach, zostawia je splątane i sfilcowane

idealna równowaga

Jestem posiadaczką włosów niskoporowatych, gęstych, długości za łopatki, z delikatnym ombre.

Moim włosom dobrze robią szampony Timotei, ale tam SLS jest na drugim miejscu w składzie, więc szukałam czegoś łagodniejszego.
Wypróbowałam też bez SLS-owe Babydream, ale robiły z moich włosów gniazdo.
Tak więc zdecydowałam się na coś pomiędzy. Johnsons owszem SLS ma, ale dopiero bodajże na czwartym miejscu.

O tym szamponie czytałam bardzo wiele. Że ma śliczny, dzieciaczkowy zapach, który większości kojarzy się z dzieciństwem, że nie szczypie w oczy i tym podobne.
Zaryzykowałam.

Szampon zamknięty jest w minimalistycznej butelce. Pierwszy egzemplarz, który kupiłam posiadał pompkę, którą sobie przekładam do każdej kolejnej butelki.
Kolor żółty, konsystencja dość rzadka, zapach jak na mój nos cudowny, choć na początku mi się nie podobał. Na włosach zapach utrzymuje się cały dzień.

Włosy myję dwukrotnie. Przy pierwszym myciu używam dokładnie 7 pompek szamponu. Podczas tego mycia szampon nie pieni się intensywnie. W trakcie mycia drugiego jednak mam masę piany, choć wtedy używam już tylko 6 pompek.

Po umyciu włosów szamponem zawsze nakładam na nie maskę lub odżywkę. W tym etapie też znalazłam swojego ulubieńca, a mianowicie maskę z granatem z Alterry. Maska w duecie z szamponem Johnsons tworzy dla moich włosów duet idealny.

Po umyciu moje włosy są błyszczące, mięciutkie, nie są obciążone. Są po prostu takie, jakie być powinny.

Niska cena i spora wydajność również są wielkim plusem. No i ta dostępność. Stosowałam wszystkie wersje szamponu Johnsons i klasyczna jest zdecydowanie moim numerem jeden.

Wg mnie to idealny wybór dla osób, które nie chcą używać szamponów przeładowanych SLS-ami, a te bez SLS-ów im nie służą.

Bardzo polecam.

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: 4 całe naprzemiennie z innymi wersjami

Super :)

Szampon jest jednym z najlepszych szamponów.Włosy są po nim zadbane,pachnące i miękkie w dotyku.Ma pare wad ale i tak jest super :)
Plusy:
+zapach
+efekt
+cena
+dostępność
+nie plącze włosów
Minusy:
-SLES w składzie
-otwarcie
-konsystencja

Używam tego produktu od: Półtora miesiąca

Dobry

Na moje delikatne wysokoporowate włosy szampon sprawdził sie bardzo dobrze 😄szukałam czegoś delikatnego i mam◽
+włosy;miękkie

Używam tego produktu od: Wczoraj
Ilość zużytych opakowań: Jedno napoczęte

ŚREDNI

Cena jest ok.
Konsystencja jest fajna, żelowa.
Zapach bardzo ładny, przyjemny.
Słabo się pieni, musiałam go dużooo dać.
Włosy po nim są miękkie.

Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte