Raspberry Intensive Shampoo (Szampon regenerujący do włosów)

Raspberry Intensive Shampoo (Szampon regenerujący do włosów)

Szampon regenerujący o zapachu malin. Poprawia stan włosów, przywraca odpowiedni poziom nawilżenia. Do włosów suchych i zniszczonych. Przyjemnie i naturalnie.
Dostępny w salonach fryzjerskich.

Cena: ok. 35zł / 350ml

nic szczególnego...?

Po pierwszym zachwycie zapachowym, uczciwie wyznaję, iż mierniutki to produkt- po tak renomowanej firmie spodziewałam się czegoś lepszego- urokliwe maliny, ładne opakowanie i nic więcej:( Wielka szkoda.Ilość zużytych opakowań: niestety, nie dotrwam do końca pierwszego:( 20.08.2003;nigdy nie mów nigdy! Jako, że moi najbliźsi wzgardzili tym szamponem, niejako zmuszona byłam go wykończyć i czynię to z wielką rozkoszą i jeszcze większym zadowoleniem. Nie wiem, co wpłynęło na tak radykalną zmianę poglądów, ale z mierniutkiego awansował na dobry( w stopniu "bardzo":) Cóż, słyszę szepty nagany o tym, jak można oceniać produkt, którego poznanie jest niedostateczne- co mija się z prawdą, bowiem zużycie produktu( w chwili narodzin recenzji powyżej), wynosiło 70%, co zważywszy na pojemność 350ml, w moim mniemaniu, daje prawo oceny. Obok słynnych malin, dostrzegam działanie regenerujące na podsuszoną słońcem czuprynę; odżywia w sposób niezwykle delikatny, co ważne, bo nie powodując obciążenia skutecznie je nawilża. W efekcie włosy są najedzone, błyszczące i miekkie. Niniejszym odszczekuję to, com nabazgrała wcześniej; produkt godny rekomendacji, po który jeszcze sięgnę. Póki co, poluję na zieloną herbatę:)

przyjemny

Szampon ma bardzo fajny przezroczysty różowy kolorek.Ma postać średnio gęstego żelu.Dobrze się rozprowadza, ładnie pieni i dobrze bez problemów się spłukuje.Podoba mi się zapach, jednak te malinki w sporym stężeniu czyli przy i po myciu włosów pachną mi jeżynkami, jak seria jeżynowa YR :) Włosy po nim są miękkie w dotyku, gładkie, łatwo się rozczesują,puszyste i nie są obciążone.Dobrze się układają.I to są plusy :) Minusów nie zauważyłam, ale nie zachwycił mnie jakoś specjalnie czymś.Zapach trwały bardzo nie jest, szczególnie gdy nałożymy na włosy np.piankę to znika zupełnie :( Fryzjer powiedział, że to słabsza wersja SP Welli i zgadzam się z tym.Ot taka bardziej naturalna a nie chemiczna, ale bez rewelacji.