Emporio Lei / Elle /She /Ella

Emporio Lei / Elle /She /Ella

Emporio Armani Lei marki Giorgio Armani to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Emporio Armani Lei został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutami głowy są ananas, lima, tuberoza, mandarynka, gruszka i bergamotka; nutami serca są korzeń irysa, jaśmin, heliotrop i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, Żywica bursztynowa, piżmo, wanilia, cedr i migdał.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: ananas, limonka, tuberoza, mandarynka, gruszka, bergamotka
nuta serca: irys, jaśmin, heliotrop peruwiański, konwalia
nuta bazy: drzewo sandałowca, fasola tonka, ambra, piżmo, wanilia, drzewo cedrowe

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Piękny zapach

Pierwszy flakonik dostałam od chłopaka i odrazu sie w nich zakochałam. Elegancki, zapach na wieczorne wyjścia. Fajne minimalistyczne opakowanie jednak trochę przeszkadza mi to, ze nie mogę zobaczyć ile mi jeszcze zostało. Opakowanie nie jest wydajne, dlatego używam zapachu okazjonalnie. Jestem w trakcie trzeciego flakoniku i chyba ostatniego na jakiś czas, ale napewno kiedyś do niego wrócę.

dziwne..

Otrzymałam je w prezencie..opakowanie bardzo ładne i to byłoby na tyle co mnie w nich zachwycilo. Nieokreślony zapach..niestety nie mam go do czego porównać..gdym miała kupić..to bym nie kupiła. Stoją siebie już ponad rok i nadal jest w nich 3/4 buteleczki

Mdle, zapach jak dla mnie niezidentyfikowany

Tak naprawdę nie wiadomo czym one pachną , są bardzo mdłe , kupiłam ze względu na swiateczna promocje i piękne pudełko pudełko którym były zapakowane , ale oddałam je szzybko swojej mamie . Ona była z nich zadowolona , ale jak sama powiedziała , nie jest to zapach do którego chętnie by wróciła.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Wakacyjne odkrycie

Jestem zachwycona, letnie zapachy, świeżość, wszystko w jednej butelce :) od teraz to będzie jeden z moich ulubionych zapachów. Długo się utrzymuje, prosta, elegancka butelka. Dla mnie klasyka .

Przepiękny zapach !

Cudowny zapach, który skradł moje serce. Kupiłam go, gdyż szukałam jakiegoś ładnego zapachu na wieczór. Na początku nie przypadł mi do gustu, ale z czasem stał się moim numerem jeden na wieczór. Idealny zapach, którego na pewno teraz nie zmienię, zapach przecudowny !!!

Elegancja na co dzień <3

Uwielbiam te perfumy jako elegancki dodatek na co dzień. Ciężkie czy wyjątkowo oryginalne zapachy nie zawsze dobrze sprawdzają się na co dzień, a z drugiej strony przyjemnie pachnieć czymś ciekawszym niż typowy "świeżak". I tutaj moim zdaniem sprawdza się Armani, który jest trochę jak mała czarna - w zależności od tego, z czym go połączymy sprawdzi się do biura, na randkę albo na wieczorne wyjście.

Zapach jest idealnie wyważony: lekko słodki, lekko pudrowy, ale jednocześnie odrobinę świeży i kwiatowy, zupełnie nieprzytłaczający. Wyjątkowo trudno mi go rozłożyć na czynniki pierwsze, jedyne nuty, które rozpoznaję to bergamotka, irys i wanilia, ale w zapachu dużo więcej się dzieje.

Dla mnie śliczny jest też flakon - prosty, nieprzekombinowany. Trwałość niestety negatywnie mnie zaskoczyła, to nie są takie perfumy, które byłoby czuć 3 dni, gdyby się nie kąpać. Natomiast tak czy tak zapach utrzyma się raczej przez cały dzień. Szczerze powiem, że nie odniosłam wrażenia, żeby na mojej skórze zapach mocno się rozwijał czy zmieniał z upływem czasu.

Niezwykle udane perfumy, moim zdaniem najlepsze na co dzień zimą i jesienią, bardziej dla kobiety niż nastolatki.

jeden z naj

Kiedyś wybrał go dla mnie kolega - wąchałam i wąchałam flakony w perfumerii a on chciął już skrócić nasze męki. Powiedział, że to jego ulubieniec. I mój też, jak się okazało ;)

Dosyć trwałe, ładnie się rozwijają na skórze.
Zapach jest taki świeżo-mleczny, z kategorii niedrażniących, ale zapadających w pamięc.
Elegancki i nowoczesny, nie kojarzy mi się z zapachem dla kobiety dojrzałej. Nie jest też banalny i podobny do setki innych.
Ja do niego wracam od kilku dobrych lat.

bezpieczne i uniwersalne

Jedne z nielicznych perfum które nie powodują u mnie bólu głowy w ciąży. Będąc w tym stanie kupiłam trzy flakony perfum i dopiero tych mogę używać bez odruchu wymiotnego. Nie są zbyt intensywne, nie robią ogona, są wyczuwalne i na skórze i na ubraniach ale w subtelny i nienachalny sposób. Po jakimś czasie na mojej skórze robią się troszkę "mydlane", ale w sposób który nie kojarzy się z szarym mydłem, a raczej z czystością. Są eleganckie i nie przywodzą na myśl całej rabatki kwiatków co mnie bardzo cieszy. To jest raczej ten bezpieczny zapach który nie będzie miał zagorzałych przeciwników i nawet jeżeli nie będzie powodował zachwytów, to będzie się po prostu podobał. Nie wiem tylko, czy nie edytuję swojej recenzji po urodzeniu ;-)

Ładne

Zapach ładny ale taki bardzo spokojny . Póki co nie zdecydowałam sie zakupić tych perfum jednak nje jest to wykluczone w przyszłości . Jest to zapach dla mnie podobny do chanel allure . Niezwykle łagodny - raczej zdecydowanie na dzień na nic wole chyba zapachy z pazurem

Uwielbiam je.

Piękny, bardzo oryginalny zapach. Mnie bardzo one pasują. Oryginalne bardzo długo się utrzymują i dobrze komponują z moim ciałem. Nie są ani bardzo lekkie, ani zbyt ciężkie.

Ona

Każdy człowiek pełni w swoim życiu wiele ról społecznych, przybiera &#8211; celowo lub z konieczności &#8211; różne twarze (tak, zawsze ciągnęło mnie do socjologii, choć ostatecznie wybrałam inne studia). I tak jakąś przykładową kobietę możemy nazwać żoną/ partnerką, pracownicą, matką, kochanką, przyjaciółką, zwolenniczką tej czy tamtej opcji politycznej, perfumoholiczką&#8230; Ale możemy też powiedzieć o niej po prostu Ona. She. Lei. Taka, jaka jest naprawdę, gdy zrzuci wszystkie maski, zmyje makijaż i zwiąże włosy w wygodny kucyk. Jest wtedy taka &#8222;nude&#8221;, naga, chociaż w ubraniu, bo po zrzuceniu sukienki i szpilek wskoczyła w wygodny dres i miękkie kapcie. W końcu jest prawdziwa, nie musi nikogo udawać.
She czy też Lei od Armaniego to taki właśnie zapach. Nie znaczy to, że pasuje wyłącznie &#8222;po domu&#8221;, po prostu jest taki niepozorny, dyskretny, taki &#8222;nude&#8221;. Niepozorna nazwa, flakon w niepozornym kształcie i niepozornym kolorze (czy tylko mi przypomina tekturową rurkę po papierze toaletowym? Kiedyś zastanawiałam się, co rzeczona rurka robi na moim łóżku&#8230;). Gdy myślę o swoich ulubionych zapachach, o She nigdy nie pamiętam, ale gdy tylko go użyję, nie mogę oprzeć się wąchaniu samej siebie. Jest jak kobieta bez makijażu, w zwykłych ciuchach, która nie rzuca się w oczy w tłumie, ale gdy już ją dostrzeżemy, nie możemy nie docenić jej naturalnego piękna.
Czym pachnie Ona? Fasolą tonka, heliotropem, migdałami, niezbyt słodką wanilią, piżmem, irysem, drzewem sandałowym&#8230; Gładkość i pudrową słodycz tej mieszanki przełamują limonka i cedr, który (przynajmniej tak mi się wydaje, że to jego sprawka) wprowadza do kompozycji tak zwaną &#8222;męską nutkę&#8221;. Tak jakby Ona, siedząc na kanapie, pod kocem, z kubkiem parującej herbaty w dłoniach, nagle wychwyciła dolatujący z jej wygodnej bluzy aromat męskich perfum. No tak, On tu wczoraj był. I Ona uśmiecha się, bo w końcu jest sobą, jest prawdziwa, spełniona, zrelaksowana. Po prostu Ona w kolorze nude.

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: flakon 50 ml - w trakcie

Miłość od wielu lat!

Zapach który ubóstwiam od wielu wielu lat...Pamiętam jak mając może 14 lat wyczułam go na mojej koleżance z klasy.Będąc u niej podejrzałam cóż to za cudo (wtedy to była podróbka) sprawdzając cenę oryginału aż mnie zatkało...Nie stać mnie było,więc zakupiłam na stoisku bazarowym podróbkę i pamiętam jaka byłam szczęśliwa mogąc posiadać ten zapach nawet podrobiony ;) minęło kilka lat,a moja miłość nadal trwała,lecz w dalszym ciągu nie mogłam pozwolić sobie na oryginał i tak pocieszałam się tymi podróbkami ,aż w końcu nadeszły czasy gdzie mogłam bez żalu kupić sobie moją pierwszą w życiu oryginalną buteleczkę tego cudeńka :D Coś wspaniałego...I tak nasza miłość trwa po dziś dzień.Zapach uważam za świeżo-pudrowy,ma sobie taką delikatność i świeżość za razem.Chwalony wiele razy i wiele razy pytano mnie co to za perfumy :) Używam na co dzień i od święta (latem w ogóle się nie rozstajemy ;) ) I na pewno pozostanie ze mną aż do końca mych dni :D

Używam tego produktu od: Od wielu wielu lat...
Ilość zużytych opakowań: Przestałam liczyć :D