Giorgio Armani, Emporio Lei / Elle /She /Ella EDP

Giorgio Armani, Emporio Lei / Elle /She /Ella EDP

Emporio Armani Lei marki Giorgio Armani to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Emporio Armani Lei został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutami głowy są ananas, lima, tuberoza, mandarynka, gruszka i bergamotka; nutami serca są korzeń irysa, jaśmin, heliotrop i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, Żywica bursztynowa, piżmo, wanilia, cedr i migdał.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: ananas, limonka, tuberoza, mandarynka, gruszka, bergamotka
nuta serca: irys, jaśmin, heliotrop peruwiański, konwalia
nuta bazy: drzewo sandałowca, fasola tonka, ambra, piżmo, wanilia, drzewo cedrowe

60% jesień/zima 40% wiosna/lato

Zwala z nóg.

Bardzo piękny kobiecy zapach. Armani zna potrzeby kobiet.Bardzo długo ten zapach jest ze mną- od 1998 roku , zawsze mam go w swojej kolekcji. Uwielbiam jego pudrową nutę.Ponadczasowa klasyka. Piękny, seksowny, bardzo zmysłowy kobiecy:-)

Ciężki zapach

No właśnie ciężki bo nie wyobrażam sobie użyć tego zapachu na dzień . Rownież wydaje mi się że jego nuta nadaje sie bardziej dla dojrzałych kobiet niż nastolatek . Zmysłowy , kobiecy ale bardzo zdecydowany wiec i takim kobietom go polecam.

Piękny zapach

Pierwszy flakonik dostałam od chłopaka i odrazu sie w nich zakochałam. Elegancki, zapach na wieczorne wyjścia. Fajne minimalistyczne opakowanie jednak trochę przeszkadza mi to, ze nie mogę zobaczyć ile mi jeszcze zostało. Opakowanie nie jest wydajne, dlatego używam zapachu okazjonalnie. Jestem w trakcie trzeciego flakoniku i chyba ostatniego na jakiś czas, ale napewno kiedyś do niego wrócę.

TOP 10 damskich perfum

dziwne..

Otrzymałam je w prezencie..opakowanie bardzo ładne i to byłoby na tyle co mnie w nich zachwycilo. Nieokreślony zapach..niestety nie mam go do czego porównać..gdym miała kupić..to bym nie kupiła. Stoją siebie już ponad rok i nadal jest w nich 3/4 buteleczki

Mdle, zapach jak dla mnie niezidentyfikowany

Tak naprawdę nie wiadomo czym one pachną , są bardzo mdłe , kupiłam ze względu na swiateczna promocje i piękne pudełko pudełko którym były zapakowane , ale oddałam je szzybko swojej mamie . Ona była z nich zadowolona , ale jak sama powiedziała , nie jest to zapach do którego chętnie by wróciła.

Wakacyjne odkrycie

Jestem zachwycona, letnie zapachy, świeżość, wszystko w jednej butelce :) od teraz to będzie jeden z moich ulubionych zapachów. Długo się utrzymuje, prosta, elegancka butelka. Dla mnie klasyka .

Przepiękny zapach !

Cudowny zapach, który skradł moje serce. Kupiłam go, gdyż szukałam jakiegoś ładnego zapachu na wieczór. Na początku nie przypadł mi do gustu, ale z czasem stał się moim numerem jeden na wieczór. Idealny zapach, którego na pewno teraz nie zmienię, zapach przecudowny !!!

Elegancja na co dzień <3

Uwielbiam te perfumy jako elegancki dodatek na co dzień. Ciężkie czy wyjątkowo oryginalne zapachy nie zawsze dobrze sprawdzają się na co dzień, a z drugiej strony przyjemnie pachnieć czymś ciekawszym niż typowy "świeżak". I tutaj moim zdaniem sprawdza się Armani, który jest trochę jak mała czarna - w zależności od tego, z czym go połączymy sprawdzi się do biura, na randkę albo na wieczorne wyjście.

Zapach jest idealnie wyważony: lekko słodki, lekko pudrowy, ale jednocześnie odrobinę świeży i kwiatowy, zupełnie nieprzytłaczający. Wyjątkowo trudno mi go rozłożyć na czynniki pierwsze, jedyne nuty, które rozpoznaję to bergamotka, irys i wanilia, ale w zapachu dużo więcej się dzieje.

Dla mnie śliczny jest też flakon - prosty, nieprzekombinowany. Trwałość niestety negatywnie mnie zaskoczyła, to nie są takie perfumy, które byłoby czuć 3 dni, gdyby się nie kąpać. Natomiast tak czy tak zapach utrzyma się raczej przez cały dzień. Szczerze powiem, że nie odniosłam wrażenia, żeby na mojej skórze zapach mocno się rozwijał czy zmieniał z upływem czasu.

Niezwykle udane perfumy, moim zdaniem najlepsze na co dzień zimą i jesienią, bardziej dla kobiety niż nastolatki.

jeden z naj

Kiedyś wybrał go dla mnie kolega - wąchałam i wąchałam flakony w perfumerii a on chciął już skrócić nasze męki. Powiedział, że to jego ulubieniec. I mój też, jak się okazało ;)

Dosyć trwałe, ładnie się rozwijają na skórze.
Zapach jest taki świeżo-mleczny, z kategorii niedrażniących, ale zapadających w pamięc.
Elegancki i nowoczesny, nie kojarzy mi się z zapachem dla kobiety dojrzałej. Nie jest też banalny i podobny do setki innych.
Ja do niego wracam od kilku dobrych lat.

bezpieczne i uniwersalne

Jedne z nielicznych perfum które nie powodują u mnie bólu głowy w ciąży. Będąc w tym stanie kupiłam trzy flakony perfum i dopiero tych mogę używać bez odruchu wymiotnego. Nie są zbyt intensywne, nie robią ogona, są wyczuwalne i na skórze i na ubraniach ale w subtelny i nienachalny sposób. Po jakimś czasie na mojej skórze robią się troszkę "mydlane", ale w sposób który nie kojarzy się z szarym mydłem, a raczej z czystością. Są eleganckie i nie przywodzą na myśl całej rabatki kwiatków co mnie bardzo cieszy. To jest raczej ten bezpieczny zapach który nie będzie miał zagorzałych przeciwników i nawet jeżeli nie będzie powodował zachwytów, to będzie się po prostu podobał. Nie wiem tylko, czy nie edytuję swojej recenzji po urodzeniu ;-)

Ładne

Zapach ładny ale taki bardzo spokojny . Póki co nie zdecydowałam sie zakupić tych perfum jednak nje jest to wykluczone w przyszłości . Jest to zapach dla mnie podobny do chanel allure . Niezwykle łagodny - raczej zdecydowanie na dzień na nic wole chyba zapachy z pazurem

Uwielbiam je.

Piękny, bardzo oryginalny zapach. Mnie bardzo one pasują. Oryginalne bardzo długo się utrzymują i dobrze komponują z moim ciałem. Nie są ani bardzo lekkie, ani zbyt ciężkie.