Wella, System Professional, Repair Shampoo (Szampon regenerujący do włosów)

Wella, System Professional, Repair Shampoo (Szampon regenerujący do włosów)

Szampon regenerujący strukturę włosów, przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów zniszczonych. Zawiera formułę RNP o potrójnym działaniu: proteiny wyrównują strukturę włosa, gliceryna wnika w głąb włosa i odżywia go, a olejek z ziaren pszenicy otacza włos filtrem ochronnym. W efekcie włosy są wzmocnione, odzyskują połysk oraz łatwo się rozczesują. Dostępny w salonach fryzjerskich.

okropność

Nie wiem, co się stało z tym szamponem, ale zaczął działać okropnie na moje włosy. Pieni się dość słabo i potwornie plącze włosy. Nie zauważyłam działania regenerującego, odżywienia czy wygładzenia. Oczyszcza włosy i skórę również średnio. Nie zaliczam tego produktu do szamponów profesjonalnych. Radzę unikać.

droga impreza

po kreatynie kupiłam u mojej fryzjerki ten produkt wraz z odżywką z tej linii, zapłaciłam 90zł za szampon 250ml i odżywkę 200ml, zapewniała że zregeneruje mi on włosy i sprawi same cuda, niestety
-słabo się pieni
-nie regeneruje
-cena nie adekwatna do działania
nie polecam, za taki koszt można sprawić sobie o wiele lepszy szampon

Używam tego produktu od: maj 2014

Lipa

Chciałam kupić jakiś dobry szampon regenerujący i niestety kupiłam od razu litrowe opakowanie.
Szampon ma pewne plusy
+ bardzo ładnie pachnie
+ dobrze myje
+ nie obciąża włosów
+ baaardzo wydajny

Niestety absolutnie nic nie regeneruje. Rozczesywanie włosów po nim to był koszmar. Robiły mi się takie kołtuny, że pół godziny się męczyłam żeby je rozczesać. Po pewnym czasie nie mogłam sie doczekać kiedy mi się skończy, ale przy jego wydajności trwało to wieki. Tyle kosztował, że szkoda mi go było wyrzucić. Potem wróciłam do mojego Goldwella i nagle wszystkie problemy zniknęły.
Generalnie jak dla mnie nie wart wydanej kasy.

Ilość zużytych opakowań: jedno litrowe

Amika

Może być

Szampon generalnie nie jest zły. Tak jak obiecuje producent - ułatwia rozczesywanie i nadaje włosom jedwabistą miękkość. Ładnie pachnie i ma stylowe opakowanie. Od razu widać, że jest drogi ;)
Gorzej z regeneracją - nic takiego się nie dzieje. Na szczęście włosy nie są w gorszej formie i w miarę posłusznie znoszą dalsze zabiegi (suszarka, modelowanie i prostowanie). To też już coś, szczególnie w moim beznadziejnym przypadku.
Bezsprzecznie jest lepszy od wielu marketowych cudów w typie Shamtu, ale wśród profesjonalistów bywają szamony skuteczniejsze, np.: Q10 Bonacure albo Absolut Repair.
Za 40zł niekoniecznie, za 20 w licytacji na allegro - czemu nie?

Używam tego produktu od: 2mc
Ilość zużytych opakowań: 1x250ml

Możę być:)

Kupiłam ten szampon z myślą o masce,która jest naprawde rewelacyjna:)Szampon bardzo wydajny-mam włosy do ramion i jedno opakowanie starcza na 3 miesiące.Ładnie pachnie i dobrze sie pieni.Nie obciąża moich włosow.Ale jako takiego szału ten szamon nie robi:)Wydaje mi się że po zwykłym szamponie Pantene miałam lepsze włosy(tylko że wtedy mialam kolor czarny) a teraz jestem blondynką:)Nie wiem czy kupie go jeszcze raz.Ogólnie to polecam.

Używam tego produktu od:ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań:jestem na drugim

Nie polecam!

Pisalam juz o masce z tej serii. szampon niestety tez musze ocenic negatywnie. Nie pomogl moim rozjasnianym wlosom wogole:

-placzace sie wlosy
-trudnosci z rozczesywaniem
-minimalny polysk , tylko w sloncu
-zapach taki sobie (ale to mi nie przeszakadzalo)
-zero efektów

Nie wydawajcie na to kasy!!!!

Używam tego produktu od: w zeszlym roku
Ilość zużytych opakowań:Jedno

Poniżej średniej

Niestety zawiodlam sie na tym szamponie.Zachwycona Hydro Mask-a welli sp zakupilam szmpon z nadzieja na regeneracje włosków.Jednak niestety tak sie nie stalo. Szampon jest słaby jesli chodzi i reperacje włosów. Nie mam bardzo zniszczonych wiec powienien sobie z nimi poradzic jednak ...:(.Ładnie pachnie, dobrze sie pieni ale jakosciowo nie odbiega od szamponów drogeryjnych...niestety.

Używam tego produktu od:3miesiace
Ilość zużytych opakowań:litrowa butla

doskonala regeneracja

szczegolnie polecam stosowanie tego szmponu jako kuracji regerujacej w trakcie zimy lub chcąc przywrocic piekno wlosom na wiosnę, bo rzeczywiscie są efekty!
mimo, ze mam wlosy cienkie, delikatne i przetluszczające sie, to szampon nie okazal sie za cięzki. moim zdaniem doskonale sie dostowal do struktury wlosow, co moze dziwic, bo to tylko szampon.
oczywiscie nie spodziewalam sie po nim jakichs oszalamiajacych efektow, w koncu to nie maska do wlosow. ale musze powiedziec, ze mile sie zaskoczylam - wlosy po jego uzyciu rzeczywiscie nie potrzebuja juz odzywki - sa nawilzone i miekkie.
Jedna z oceniających zauwazyla po nim szybsze przetluszczenie wlosow, ciekawe, ale ja tego niezamilego efektu nie dostrzeglam
polecam

No, wreszcie coś miłego:)

Bardzo porządny szampon z półki "profesionalnych", szczególnie jeśli zestawić go z nieporozumieniem , jakim jest seria L`oreal Professionel ... Ma delikatną, jedwabistą konsystencję, bardzo przyjemny, słodki zapach, świetnie się pieni i wspaniale spłukuje, a przy tym jest niesamowicie ekonomiczny. Przypomina może trochę Schwarzkopf, ale jest o wile lżejszy dla włosów. Właściwie po umyciu , do rozczesania moich długich wlosów nie potrzebuję odzywki, co jest nieprawdopodobne:)
Jak większość szamponów z serii regenerującej przyspiesza przetluszczanie wlosów, ale po jakichś 3 dniach, więc można mu to wybaczyć.
Ogólnie, bardzo polecam. Nie wiem, czy kupię ponownie, bo lubię eksperymentować:)

PS. No i po ogólnym przetestowaniu niestety wiem już, ze nie kupię. Wszystko byloby pikenie, ale strasznie podrąznia skórę głowy :( Ech, czyli neistety, jednorazowa znajomość.

niesamowicie wydajny

tak jak napisałam w podsumowaniu jest naprawdę niesamowicie wydajny: nawet przy codziennym używaniu 1 opakowanie starcza na 3 miesiące i to przy moich dość długich włosach , poza tym b.dobrze nawilża i pielęgnuje włosy , są miękkie , błyszczące , zadbane i to nawet mimo ich ciągłego ostatnio karbowania i prostowania a także wcześniejszych nieudanych eksperymentów z farbowaniem ; dodam tylko,że stosuję z tej samej serii welli power mask i uważam ten zestaw za b.udany

Kosmetyk wysokiej jakości

Dla włosów zniszczonych i maltretowanych codziennym myciem i suszeniem ten szampon - najlepiej w połączeniu z 30 sekundową odżywką - to wybawienie :)
Wprawdzie nie oczekuję od szamponu cudów (wychodząc z założenia, że on ma tylko myć i nie wysuszać - a od odżywiania sa odżywki i balsamy) - ale po kilku tygodniach jego stosowania jestem mile zaskoczona: włosy wyglądają dużo lepiej :)
Łatwo się układają, intensywnie błyszczą - nie elektryzują się - są w widocznie lepszej kondycji :)
Ma fajną (gęstą) konstystencję, jest wydajny - a to wszystko zamknięte w estetycznym i poręcznym opakowaniu.

Nie daję 5* - bo jak dla mnie jego słabą stroną jest zapach - wolę szampony o bardziej wyczuwalnej, charakterystycznej nucie - jak np. Kerastese.
A ten szampon jak dla mnie ma zapach jakiś nijaki - niemal niewyczuwalny...
Jesli ktoś nie lubi rzeczy nazbyt "pachnących" - będzie zadowolony.

bardzo dobry

Jest to szampon, który według mnie powinny stoswać osoby myjące często włosy i robiące ciagle coś z nimi.To ja do takich osób się zaliczam.Oraz takie osoby, które je farbują.Uważam, że ten szampon jest idealny na lato, gdy słońce i duszne,gorące powietrze szkodzi włosom.Mam delikatne, cienkie włosy a ten szampon absolutnie ich nie obciąża.Szampon ma taka mazistą konsystencję, dość łatwo rozprowadza się na włosach, bez problemu się spłukuje.Włosy po użyciu go są pachnące, puszyste, jest ich optycznie więcej, są miękkie w dotyku i delikatne.Ładnie się układają.Mam wrażenie, że włosy są po nim bardziej błyszczące i podkreślony mają kolor :)Bardzo lubię zapach tego szamponu.Zresztą wszystkie kosmetyki z serii Welli SP pięknie pachną :)) Przynajmniej dla mnie :) I każdy inaczej :)Opakowanie bardzo praktyczne i poręczne, jak cała seria SP.Polecam wszystkim maltretującym włosy a jednoczesnie tym,którzy dbają o nie :)