Vera Wang, Glam Princess EDT

To już czwarta wariacja na temat najpopularniejszego zapachu domu mody Very Wang. Najnowsza wersja księżniczki - `Glam` jest dostępna od grudnia 2009 roku. Producent opisuje ją jako nowoczesną, kobiecą i taką trochę bajkową. Perfumy skomponowali Ilias Ermenidis i Harry Fremont. Główne nuty zapachowe to roztarta czerwona porzeczka, soczysta guawa i gruszka. Serce kompozycji stanowi kwiat pomarańczy, wanilia i orchidea. Nuty bazy to nasiona ambry, cukrowa pianka i delikatne, kaszmirowe drewno. Ta księżniczka przybywa tradycyjnie we flakonie w kształcie serca. Tym razem jednak mieni się on złotem oraz koroną kolorowymi kamyki. W linii zapachowej dostępny jest także perfumowany balsam do ciała.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czerwona porzeczka, guawa, gruszka
nuta serca: kwiat pomarańczy, wanilia, orchidea
nuta bazy: nasiona ambry, cukrowa pianka, kaszmirowe drewno

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
wody toaletowe
słodkie/ gourmand, owocowe, kwiatowe

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 1

Vera Wang, Glam Princess EDT

Bardzo spodobały mi się inne wersje zapachów Very Wang z serii Princess mimo że nie jestem nastolatką :) a moje gusta i preferencje zmieniają się wraz z wiekiem, nastrojem tradycją :). Miało być Glam a wyszło jakoś nijako ... zawiodłam się tym zapachem, mam wrażenie że gruszka z guawę gryzą się w tej kompozycji , do tego pianka cukrowa aż przesładza perfumy, uwielbiam słodycze, owocowe połączenia perfum z czekoladą pralinkami ale tu niestety nie wyszło...

Nastolatka

Tak mi się kojarzą te perfumy - jako zapach dla nastolatki, takiej w gimnazjum lub jeszcze w podstawówce. Zapach słodki, banalny, pozbawiony głębi - pachnie jak lizaki chupa-chups lub jakieś inne sztuczne słodycze tego rodzaju. Jest słodko-owocowo, kategoria ta sama, co CK One Shock, tylko Calvin przy Księżniczce to szczyt wyrafinowania. Spójrzmy prawdzie w oczy - jestem na ten zapach po prostu za stara. :) Trwałość dobra.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: trochę z próbki

co to jest?

Nowe edycja Księżniczki, tym razem razem Glam moim zdaniem nie wnosi nic nowego.

Zapach jest po prostu przeciętny,niczym nie zaskakuje, przy czym, trwałość o wiele gorsza niż u klasyka (gdzie też nie było różowo;)).

Z wypisanych nut ja tam nie czuję praktycznie niczego, ani porzeczki, ani cytrusów, może odrobinę wanilii.. W ogole się nie rozwija i nie czuć go już właściwie po 15 minutach dlatego zbyt wiele o tym zapachu napisać się nie da. Po prostu buuuubel przez duże B.

Ratuje go jak zwykle buteleczka, no ale zawartość mizerna ;/ Polecjam jedynie kolekcjonerkom serii ;)

Używam tego produktu od: kilkukrotne testy