System Professional, Perfect Hair

System Professional, Perfect Hair

Nadaje objętość włosom słabym i delikatnym oraz wyrównuje ich strukturę. Dodatkowo chroni przed szkodliwym działaniem ciepła, np. podczas suszenia szuszarką. Jest to trzecia generacja włosa w płynie-Liquid Hair. zawiera prowitaminę B5 i PVP , które wzmacniają strukturę włosów. Hydrolizowana keratyna i aminokwasy wnikają w uszkodzone miejsca i wyrównują porowatą powierzchnię włosa. Zawiera formułę Thermo-Resist, która zwiększa odporność włosów na dodatkowe ciepło. Produkt jest w formie pianki.

Cena: ok. 45 zł za 150 ml w salonach fryzjerskich

mój ulubiony kosmetyk

Kosmetyku używam od sierpnia zeszłego roku.
Jestem zaskoczona pierwsza-negatywną recenzją, gdyż jest to najlepszy kosmetyk jaki kiedykolwiek miałam. Może różnica zdań/efektów działania pianki (odżywka ma konsystencję pianki, przez co bardzo łatwo się ją nakłada) wynika z tego, że ja nigdy swoich włosów nie farbowałam, są więc mniej zniszczone, za to codziennie je prostuję, przez co wymagają stałej kuracji. Odkąd używam pianki ich stan się zdecydowanie poprawił. Mało tego, gdy wyprostuję włosy, trzymają się cały dzień proste (mam włosy bardzo wrażliwe na wilgoś, łatwo się falują). Stały się także bardzo przyjemne w dotyku.

Odnośnie ceny: pierwszą tubkę kupiłam w salonie i faktycznie zapłaciłam 70 zł. Ale używałam jej CODZIENNIE od połowy sierpnia do połowy grudnia (4 miesiące!). Drugą kupiłam na allegro, zapłaciłam 36 zł, czyli dokładnie połowę! Do tej pory używałam wielu odżywek do włosów, dostępnych w każdej drogerii, kosztowały 10 i więcej zł, a starczały zazwyczaj na miesiąc codziennego używania.

Dlatego uważam, że cena wcale NIE JEST zawyżona.

Ilość zużytych opakowań: 2!!!!!!!

Cena nieadekwatna do jakości

Faktycznie, kosztuje 76zł. O wiele za dużo. Kosmetyk doradził mi fryzjer, ale była to chybiona porada. Tuż po wysuszeniu moje słabiutkie, zniszczone rozjaśnianiem włosy są ładne, puszyste i uniesione, ale efekt ten utrzymuje się góra 2-3 godzinki. Po tym czasie na głowie robi się siano, które się elektryzuje i szybko traci kształt, po czym zmienia się w posklejane strąki. Jestem rozczarowana i wkurzona, że tyle kasy wywaliłam w błoto.Używam tego produktu od: ponad miesiąca

swietna pianka

na pielegnacje wlosow jestem w stanie wydac duzo, tak tez bylo w tym przypadku, ale akurat w tym przypadku nie zaluję, bo jest to rzeczywiscie przyklad kosmetyku profesjonalnego, znowu nie za az tak duzą cenę patrząc ne efekty.
Po uzyciu tej pianki mam wrazenie, ze wlosy sa doskonale odzywione. mimo, ze za kazdym razem szuszę je suszarką, to moja fryzjerka zauwazyla, ze od ostatniej wizyty ich kondycja sie poprawila! :)
uzywając pianki, nie potrzebuję juz innych specyfikow do stylizacji, gdyż pianka i odzywia wlosy, i zwieksza ich objetosc, co wiecej, wlosy pozostaja w idealnym stanie caly dzien:)

mala uwaga: perfect hair nie kosztuje 45 zl, a 76

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

bardzo lubię :)

To mój ostatni nabytek i jestem bardzo z niego zadowolona :))) Włosy po użyciu tej pianki sa odżywione aż po same końce, błyszczą się , są miękkie w dotyku.Nie są obciążone,pianka nie powoduje że się nadmiernie przetłuszczają,nie wiszą posklejane strąki.Mam wrażenie że w dotyku jest ich jakby więcej.Nie elektryzują się.Po uzyciu pianki włosy wyglądają zdrowiej i na zadbane, wyglądają bardzo naturalnie.Łatwo się układają i są puszyste.Ładnie pachną.To moje odkrycie oststniego czasu i polecam wszystkim mającym włoski zniszczone albo delikatne albo tym, którzy często suszą je albo farbują.