Champs de Provence, Lime & Basil Body Scrub (Peeling do ciała `Limonka i bazylia`)

Peeling do ciała dzięki wyjątkowej recepturze, opartej na naturalnych składnikach delikatnie i skutecznie masuje ciało, usuwając martwe komórki i wygładzając skórę. Peeling zawiera m.in. wosk pszczeli, masło shea, prowitaminę B5, olej słonecznikowy bogaty w witaminę E.

Cena: 29zł / 285g
/s/

Jeden z lepszych :)

Jest po prostu cudowny! Jeszcze nie spotkałam się z tak świetnie ścierającym peelingiem! Pozostawia skórę naprawdę gładziutką. Jestem zachwycona. Gęsty, ma mnóstwo drobinek i do tego ten zapach! Cena niska nie jest, ale na prawdę się opłaca. Cudo po prostu :))

gorszy niż jego brat

To dziwne, ale peeling ten działą gorzej niż jego brat o zapachu jaśminu i mandarynki, który ubóstwiam, ale którego nigdzie nie mogę dostać. Zapach również krócej się utrzymuje (ale jest bardzo przyjemny), peeling ma chyba mniejsze drobinki i praktycznie nie nadaje się do stosowania na wilgotne ciała, trzeba na suche. Opakowanie również jest gorsze, słoiczek jest mniejszy (a cena ta sama), no i nie mogłam wydobyć korka - dziwiłam się po przeczytaniu recenzji którejś Użytkowniczki, bo mi w poprzednim peelingu wyszedł bez problemu, a tu musiałam użyć korkociągu.
Podsumowując, szału nie ma, ale z braku laku, tzn. z braku jego brata, może być, bo nadal jest o niebo lepszy od wszystkich drogeryjnych peelingów, których miałam okazję ich używać, a nie było ich bardzo mało. Szkoda tylko, że świetne produkty tej firmy naprawdę trudno kupić.

Używam tego produktu od: tygodnia

edit
Dodam jeszcze, że peelingu w opakowaniu było pół słoiczka i to nie jest przesada :/ chyba nigdy jeszcze się z czymś takim nie spotkałam

Nie podpasował mi

Peeling ten dostałam w prezencie. Może moja recenzja nie będzie zbyt obiektywna...
Posiadam wersję z oliwkami, zapach przyznam przyjemny, opakowanie również. Jednak dla mnie ten peeling jest nijaki, pozostawia na skórze lepką powłokę, jakbym się wysmarowała oliwą, a ja nie lubię takiego uczucia. Dodatkowo opakowanie, pomimo, że piękne to niepraktyczne. Peeling stał u mnie na półeczce pod prysznicem, po jakimś czesie zauważyłam że jest w nim pełno wody (korek był nieszczelny) i zrobiła się z niego brejowata maź :(
Próbowałam na wszelkie sposoby peeling ten osuszać, ale pomimo to, nie wrócił do konsystencji przed... Główną jego wadą jest pozostawianie tłustej warstwy na ciele i bardzo niepraktyczne ( pomimo, ze piękne) i nieporęczne opakowanie. Zużywam na nogi.

Taki dobry, że słow brak

Pamiętacie tę reklamę szamponu Clairol gdzie baba jęczała z rozkoszy pod prysznicem? No to ja mogę powiedzieć, że tak jest ze mną i z peelingiem Champs de Provence. Ten kosmetyk to doskonałość pod każdym względem. Rewelacyjnie ściera (a jeśli chodzi o to to jestem bardzo wybrednym konsumentem ;) ), ale jego oleista konsystencja sprawia, ze po zabiegu skóra nie jest podrażniona, za to pokryta delikatnym oleistym filmem i IDEALNIE gładka. Obłędnie pachnie,a zapach jest wręcz nieprzyzwoicie trwały - rano robię peeling a wieczorem wciąż czuję jego zapach na skórze. Poza tym zapach ten działa na mojego chłopa jak waleriana na kota :P
Gęsty, treściwy, bardzo wydajny. Nie pieni się może jakoś rewelacyjnie, za to ścierne drobinki nie rozpuszczają się od razu i porcją wielkości łyżki stołowej można spokojnie wypeelingować całe ciało.
Opakowanie jest bardzo ładne - ciężki, ceramiczny słoiczek, idealnie nadaje się na prezent. Tak też było ze mną, dostałam na gwiazdkę i dosłownie oszalałam na jego punkcie. Myślałam, że scuby daxa są dobre, ale ten bije je na głowę.
Używam tego produktu od:24 grudnia 09