Bielenda, Ogórek & Limonka, Tonik do cery mieszanej i tłustej (nowa wersja)

Bielenda, Ogórek & Limonka, Tonik do cery mieszanej i tłustej (nowa wersja)

Antybakteryjny bezalkoholowy tonik usuwa brud, tłuszcz i zanieczyszczenia. Zwęża i zamyka pory, osusza wypryski, zmniejsza wydzielanie sebum, doskonale nawilża. Skutecznie i długotrwale matuje - pozostawia skórę bez błyszczenia przez cały dzień.

w butelce
płyn
>100ml

Całkiem, całkiem

O MNIE
Mam 30 lat. Moja buzia w strefie T jest jednym błyszczącym obszarem nie do opanowania, już po kilku minutach od umycia świeci się. Dodatkowo mam problem z naczynkami i rozszerzonymi porami. Wypryski zdarzają się u mnie sporadycznie (oczywiście najczęściej w okresie miesiączkowania). Często po użyciu jakiegoś kosmetyku mam uczucie niekomfortowego ściągnięcia.

WARUNKI TESTU
Toniku używam systematycznie dwa razy dziennie. Preparat nanoszę na oczyszczoną twarz.

O KOSMETYKU
Produkt zakupiłam w drogerii Endorphine za 10,90zł.
Jest to moje pierwsze opakowanie.

W opakowaniu jest 200 ml produktu. Opakowanie nie powala. Na opakowaniu znajduje się przystępny opis w języku polskim.

Produkt:
Produkt jest płynny. Produkt jest bardzo wydajny. Jedno opakowanie wystarcza na ok 3 miesiące.
Zapach kosmetyku jest bardzo delikatny, z przeważającą nuta limonki. Nie jest irytujący.
Kolor kosmetyku jest wodnisto-zielony.

JAK STOSUJE
Rano: twarz myję, żelem do twarzy obecnie jest to L’oreal oczyszczający z ekstraktami z róży i jaśminu do skóry suchej i wrażliwej (https://www.ladymakeup.pl/sklep/L-Oreal-Rare-Flowers-Purifying-Gel-Zel-do-skory-suchej-i-wrazliwej-z-ekstraktem-z-rozy-i-jasminu.html) następnie oczyszczam twarz wacikiem nasączonym tonikiem Bielenda ogórek & limonka. Po oczyszczeniu twarzy nanoszę krem SVR SEBIACLEAR HYDRA (https://www.labo-svr.com/pl/sebiaclear-hydra) i wykonuje delikatny masaż.
Wieczorem: Zmywam makijaż mleczkiem L'Oreal Paris Skin Expert, Rare Flowers (https://i-styl.pl/demakijaz-oczu/7969-loreal-paris-rare-flowers-mleczko-do-demakijazu-200ml-3600522433774.html), a następnie myję twarz, żelem L’oreal oczyszczający z ekstraktami z róży i jaśminu do skóry suchej i wrażliwej, następnie oczyszczam twarz wacikiem nasączonym tonikiem Bielenda ogórek & limonka. Po oczyszczeniu twarzy małą ilość serum AVA AKTYWATOR MŁODOŚCI Hydranov (https://ava-laboratorium.pl/sklep/kosmetyki/hydranov), po chwili nanoszę krem AVA na rozszerzone naczynka (https://ava-laboratorium.pl/sklep/dermokosmetyki/rozszerzone-naczynka-krem-do-twarzy) i delikatnie masuje twarz.

DZIAŁANIE I EFEKTY
Produkt ładnie oczyszcza twarz, nawilża i delikatnie matuje. Nie pozostawia uczucia ściągniętej twarzy nawet jeśli nie naniesiemy kremy zaraz po użyciu toniku to nie ma tragedii. Nie zauważyłam zmniejszenia porów. Ciężko mi ocenić czy tonik osusza wypryski ponieważ na niespodzianki stosuję preparat punktowy. Daje efekt odświeżenia.
Produkt się sprawdza do codziennego stosowania, ale raczej nie sięgnę po niego ponownie.

PORÓWNANIE DO INNYCH KOSMETYKÓW
Produkt jest niezły, ale oczekuję czegoś więcej.

Mój ulubieny

Jestem 3x na TAK. Bardzo go lubię i polecam. Idealny dla mojej mieszanej cery.

Podobało mi się absolutnie wszystko: zapach, opakowanie, kolor, cena, dodatkowe oczyszczenie i to że nie ma alkoholu oraz jest antybakteryjny. Matuje, ale nie 24 h- nie przesadzajmy. Zauważyłam faktyczne zmniejszenie się ilości wyprysków. Delikatnie nawilża, zamyka pory, zmniejsza wydzielanie sebum. Pozostawia uczucie świeżości i odświeżenia.

Delikatnie w okolicach powiek- delikatnie szczypie.

Zachwyciła mnie jego inność :)

Tonik skusił mnie do zakupu dwoma obietnicami, zapachem i tym, ze jest antybakteryjny.

Opakowanie jest przezroczyste, tak jak lubię, bo mogę kontrolować ile produktu zostało i w porę zaopatrzyć się w następne opakowanie. Zamykany na wygodny klips z wgłębieniem, dzięki czemu nie muszę się martwić o moje paznokcie podczas otwierania. W środku dziurka do wylewania, która w moim odczuciu należy do tych precyzyjnych - nie muszę się martwić, że za dużo wydobędę, ale jednocześnie nie tracę cierpliwości czekając aż mój płatek kosmetyczny będzie odpowiednio nasączony.

Zapach mnie oczarował - świeży, rześki, pobudzający do działania, intensywny, ale nie meczący. Do tego kolor - zielony, zupełnie inny od tych wszystkich nudnych, bezbarwnych, toników czy płynów. Może to jest głupota, ale lubię takie bajery, niby nic, a oko i nos cieszy ;)

Dosyć szybko się wchłania nie pozostawiając żadnej warstwy na twarzy. Delikatnie nawilża przy jednoczesnym zmatowieniu, jednak nie jest to efekt długotrwały. Doczyszcza skórę po demakijażu. Pozostawia uczucie odświeżonej i dobrze przygotowanej na następne kroki pielęgnacyjne skóry.
Podczas użytkowania nie zauważyłam żadnego działania niepożądanego (nie piecze, nie szczypie, twarz nie jest czerwona), za to ilość wyprysków zdecydowanie zmalała.

Pracuję z pieniędzmi, więc każdy antybakteryjny wspomagacz jest mile widziany. Używam go od prawie dwóch miesięcy i po tym czasie mogę śmiało stwierdzić, że jeszcze nie raz u mnie zagości :)

PS. Wrzucam zdjęcie składu :)

Idealny

Jestem w trakcie używania pierwszego opakowania. Przelałam go do butelki z dozownikiem, aby lepiej go wykorzystać, niż żeby zostało na płatku. Przyjemny zapach, na jednym opakowaniu nie skończę. Cena jest odpowiednia do produktu

Fajny tonik w dobrej cenie

Ma śliczny kolor, solidne opakowanie. Tonik fajnie matuje, lekko nawilża, dzięki czemu nie wysusza skóry, co jest charakterystyczne dla produktów do cery tłustej. Nie zauważyłam, żeby zmniejszał wydzielanie sebum czy powodował, żeby doskonałości były mniej widoczne.

Matowi, ale nie na długo.

Tonik spełnia swoje zadanie i matowi skórę, ale nie na długo tak jak obiecuje producent. Żeby otrzymać mat na cały dzień należy powtórzyć jego aplikację. Aczkolwiek przy dłuższym stosowaniu zauważyłam mniejsze "świecenie", co jest zadowalającym efektem.
Zalety:
+ matowi,
+ pięknie pachnie,
+ przyjemnie chłodzi,
+ dość wydajny.
Wady:
- mógłby działać troszkę dłużej.

Straszny

Właśnie go używam, bo szkoda mi nie zużywać do końca i wyrzucać. Jest tragiczny. Lepi się, cały czas czuję się go na twarzy, jedynie zapach jest przyjemny w jego używaniu. Jeśli przyszło komuś do głowy, żeby zmyć nim też oczy, to współczuję, szczypie niesamowicie. Powieki, jak mrugam to czuję jak się zlepiają z łukiem pod brwiami. Tragedia jak dla mnie.

Naprawdę fajny :)

Tonik ma matowić, zwężać pory , rozjaśniać przebarwienia, nawilżać
Na plus:
♥Skład: ( nie ma alkoholu)
♥Mat: ( Super matuje, ale raczej nie na cały dzień jak mówi etykieta)
♥Zapach:( Przyjemny)
Neutralne:
Nawilżenie: (Nie wysusza ale nie zauważyłam jakiegoś większego nawilżenia)
Pory:(Po zastosowaniu troszkę zwęża pory, ale nie na jakoś super długo)
Wydajność:(Jeśli dobrze się go naleje na wacik to jest okey, łatwo wylatuje więc trzeba uważać :D)
Minusy:
Nie zauważyłam :)
Ogólnie bardzo fajny produkt w niskiej cenie :)

Mega!

Świetny tonik, który fajnie współgra z kremem i żelem z tej edycji. Jest super wydajny, mój krem i żel już dawno się skończyły, a toniku jest jeszcze połowa. Cena też jest przystępna. Ma też przyjemny zapach co idzie na mega plusik. Niestety parę razy przydarzyła mi się sytuacja, że chwilę po użyciu błyszczałam się i to bardzo, na szczęście zdarzało się to sporadycznie

bardzo dobry

Ten kosmetyk zostanie ze mną na dłużej- nie da się go nie lubić;)

Niżej plusy i minusy
+w składzie nie ma alkoholu
+nie wysusza
+wyraźnie zmniejsza pory
+skóra mniej się przetłuszcza
+ładny zapach
+dobrze matuje
+nie pozostawia dziwnego filmu na twarzy
+nie pogarsza stanu naczynek (mam skórę naczynkową)

minusów nie zauważyłam:)
na pewno kolejny raz do niego wrócę;)

dobry tonik

Bardzo dobrze tonizował moją cerę. Używałam go, jako ostatni krok w oczyszczaniu twarzy wieczorem i dzięki temu miałam poczucie, że cera jest rzeczywiście odświeżona. Poza tym, nie podrażniał oczu i mojej naczynkowej skóry na policzkach.

Ma bardzo ładny zapach.

Cena jest przystępna.

Polecam ten tonik dla osób z cerą mieszaną w kierunku tłustej.

bardzo dobry

Uwielbiam zapach tego tonika. Jest rewelacyjny pod miętową maseczkę Queen Helen. Poza tym bardzo wydajny. Dobrze mi matuje buzię i przygotowuje ja do reszty zabiegów. Poza tym nie nakładam go wacikami, a jedynie 2-3 krople na wnętrze dłoni, rozcieram i dotykam buźki bez pocierania zbędnego. Dla mnie to ten jedyny.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 2 (1 starcza mi na rok, i tyle też nadłużej może być przechowywany po otwarciu)