Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Bielenda, Ogórek & Limonka, Tonik do cery mieszanej i tłustej (nowa wersja)

Bielenda, Ogórek & Limonka, Tonik do cery mieszanej i tłustej (nowa wersja)

Antybakteryjny bezalkoholowy tonik usuwa brud, tłuszcz i zanieczyszczenia. Zwęża i zamyka pory, osusza wypryski, zmniejsza wydzielanie sebum, doskonale nawilża. Skutecznie i długotrwale matuje - pozostawia skórę bez błyszczenia przez cały dzień.

w butelce
płyn
>100ml

Fajny tonik w dobrej cenie

Ma śliczny kolor, solidne opakowanie. Tonik fajnie matuje, lekko nawilża, dzięki czemu nie wysusza skóry, co jest charakterystyczne dla produktów do cery tłustej. Nie zauważyłam, żeby zmniejszał wydzielanie sebum czy powodował, żeby doskonałości były mniej widoczne.

Matowi, ale nie na długo.

Tonik spełnia swoje zadanie i matowi skórę, ale nie na długo tak jak obiecuje producent. Żeby otrzymać mat na cały dzień należy powtórzyć jego aplikację. Aczkolwiek przy dłuższym stosowaniu zauważyłam mniejsze "świecenie", co jest zadowalającym efektem.
Zalety:
+ matowi,
+ pięknie pachnie,
+ przyjemnie chłodzi,
+ dość wydajny.
Wady:
- mógłby działać troszkę dłużej.

Straszny

Właśnie go używam, bo szkoda mi nie zużywać do końca i wyrzucać. Jest tragiczny. Lepi się, cały czas czuję się go na twarzy, jedynie zapach jest przyjemny w jego używaniu. Jeśli przyszło komuś do głowy, żeby zmyć nim też oczy, to współczuję, szczypie niesamowicie. Powieki, jak mrugam to czuję jak się zlepiają z łukiem pod brwiami. Tragedia jak dla mnie.

Serum na zmarszczki

Naprawdę fajny :)

Tonik ma matowić, zwężać pory , rozjaśniać przebarwienia, nawilżać
Na plus:
♥Skład: ( nie ma alkoholu)
♥Mat: ( Super matuje, ale raczej nie na cały dzień jak mówi etykieta)
♥Zapach:( Przyjemny)
Neutralne:
Nawilżenie: (Nie wysusza ale nie zauważyłam jakiegoś większego nawilżenia)
Pory:(Po zastosowaniu troszkę zwęża pory, ale nie na jakoś super długo)
Wydajność:(Jeśli dobrze się go naleje na wacik to jest okey, łatwo wylatuje więc trzeba uważać :D)
Minusy:
Nie zauważyłam :)
Ogólnie bardzo fajny produkt w niskiej cenie :)

Mega!

Świetny tonik, który fajnie współgra z kremem i żelem z tej edycji. Jest super wydajny, mój krem i żel już dawno się skończyły, a toniku jest jeszcze połowa. Cena też jest przystępna. Ma też przyjemny zapach co idzie na mega plusik. Niestety parę razy przydarzyła mi się sytuacja, że chwilę po użyciu błyszczałam się i to bardzo, na szczęście zdarzało się to sporadycznie

bardzo dobry

Ten kosmetyk zostanie ze mną na dłużej- nie da się go nie lubić;)

Niżej plusy i minusy
+w składzie nie ma alkoholu
+nie wysusza
+wyraźnie zmniejsza pory
+skóra mniej się przetłuszcza
+ładny zapach
+dobrze matuje
+nie pozostawia dziwnego filmu na twarzy
+nie pogarsza stanu naczynek (mam skórę naczynkową)

minusów nie zauważyłam:)
na pewno kolejny raz do niego wrócę;)

dobry tonik

Bardzo dobrze tonizował moją cerę. Używałam go, jako ostatni krok w oczyszczaniu twarzy wieczorem i dzięki temu miałam poczucie, że cera jest rzeczywiście odświeżona. Poza tym, nie podrażniał oczu i mojej naczynkowej skóry na policzkach.

Ma bardzo ładny zapach.

Cena jest przystępna.

Polecam ten tonik dla osób z cerą mieszaną w kierunku tłustej.

bardzo dobry

Uwielbiam zapach tego tonika. Jest rewelacyjny pod miętową maseczkę Queen Helen. Poza tym bardzo wydajny. Dobrze mi matuje buzię i przygotowuje ja do reszty zabiegów. Poza tym nie nakładam go wacikami, a jedynie 2-3 krople na wnętrze dłoni, rozcieram i dotykam buźki bez pocierania zbędnego. Dla mnie to ten jedyny.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 2 (1 starcza mi na rok, i tyle też nadłużej może być przechowywany po otwarciu)

Najlepszy tonik w tej cenie

Przez długi czas stosowałam tonik ogórkowy innej znanej marki, ale w końcu doszłam do wniosku, że pora coś zmienić. Przypadkiem wpadł mi w ręce ten właśnie kosmetyk i zakochałam się w nim od pierwszego użycia :) Świetnie odświeża cerę, usuwa drobne pozostałości zanieczyszczeń po użyciu żelu myjącego, delikatnie matuje, ale nie pozostawia uczucia ściągniętej cery - wręcz ją nawilża. Cera jest idealnie przygotowana na aplikację kremu.

Po wielu latach, jako posiadaczka cery tłustej, oduczyłam się stosowania samych kosmetyków matujących, ponieważ kończy się to odwodnieniem, przesuszeniem i podrażnieniem cery. Ten kosmetyk tego nie robi:) Polecam!

Używam tego produktu od: wielu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4 x 200ml

jednak wrócił :-)

Rzadko kupuję drugi raz ten sam kosmetyk bo wciąż szukam czegoś lepszego. Ten tonik jednak powrócił. Po pierwsze dlatego że ładnie rozjaśnia moją cerę. Po drugie bo pomaga w walce z pryszczami które jednak czasem mi się zdarzają mimo że lat mam już ...dzieści. niestety nie mogę stosować go codziennie przez dłuższy czas bo pojawia się uczucie ściągania i swędzenia skóry. Matuje, to fakt. Czasem mam wrażenje jakby przez chwilę oblepiał mi twarz. Mimo wszytko jednak nie mogę się bez niego obyć :-)

Używam tego produktu od: ponad rok

Bardzo dobry

Nie mogę się na niego skarżyć. Jest tani, wydajny, ślicznie pachnie, fajnie uspokaja i tonizuje skórę, więc pewnie będę do niego powracać. Ogólnie dobrze się spisuje i jest wydajny. :) Matuje, ma dobry skład.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

da się lubić

Tonik kupiłam bez większego namysłu. Zależało mi jedynie by nie zaweirał alkoholu, bo zawsze obawiam się przesuszenia. Stąd wybór padł na pierwszy leszpy, który wpadł mi w ręce. Trafiło na Bielendę. Sprawdziłam brak alkoholu na etykiecie, zapach bardzo przyjemny, cena w sam raz za taką pojemność, także dalej już nie szukałam.
Kupiony :) I cóż.... bardzo fajny kosmetyk. Bardzo mi odpowiada. Tonizuje, matuje, nie wysusza, ładnie pachnie. Zwęża pory, podsusza krostki - choć tak jak wspomniałam nie wysusza cery co jest super dużym plusem! Bardzo dobrze oczyszcza. Po użyciu czuję, że moja buzia wygląda o niebo lepiej. Starcza na około 3-4 miesiące.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy