Zielona Herbata, Delikatny żel do mycia twarzy

Zielona Herbata, Delikatny żel do mycia twarzy

Zgłaszająca osoba: Ola-Agentka

Delikatny żel do mycia twarzy, Cera normalna tłusta i mieszana.

Wzbogacony naturalnymi substancjami czynnymi, antybakteryjny.

Delikatny środek zastępujący mydło, przeznaczony do cery normalnej, mieszanej i tłustej (również ze skłonnością do trądziku). Zawiera substancje myjące szczególnie delikatne i łagodne dla skóry, oparte na naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego. Zielona herbata chroni skórę przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników i wpływami zanieczyszczonego środowiska. Żel dogłębnie oczyszcza skórę i odblokowuje pory. Nie wysusza naskórka, odświeża, wygładza i łagodzi podrażnienia. Zawarte czynniki antybakteryjne utrzymują skórę w wyjątkowej czystości przez cały dzień.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Botaine, Undecylena- midopropyl Betaine, Laureth-2, Propylene Glycol, Camellia Sinensis, Parfum, Lactic Acid, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butyl-carbamate, Allantoin, Triclosan, CI: 42090, CI:19140.

Cena: 9,50 zł / 125 ml

używam awaryjnie

Żel kiedyś kupiłam i stoi na półce, używam go raczej awaryjnie. Podoba mi się to, że jest delikatny, łagodzi moją podrażnioną skórę po peelingu. Kiedy pojawi mi się coś nieproszonego na twarzy wtedy myję tym żelem i czuję ukojenie. Oczyszcza całkiem dobrze, najważniejsze, że nie podrażnia. Dla mnie trochę za delikatny, wolę peelingujące żele. Podoba mi się zapach. Konsystencja utrudnia używanie, jest dosyć gęsta, wylewa się nieumiejętnie z opakowania. Natomiast cena atrakcyjna, więc myślę, że czasami warto go kupić ;-)

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Średni

Taki sobie żelik, oczyszcza wystarczająco (ale używam go po mleczku, które zmywa większość makijażu). Ściąga trochę skórę. Zapach podobał mi się tylko w opakowaniu, na skórze już nie bardzo - za mocny i drażni mnie. Zel jest dla mnie zbyt rzadki, spływa z dłoni, rozlewa się... Mam wrazenie, że słabo przylega do skóry, ma tendencje do ścieania do oczu :( . Pieni się kiepsko, znośie tylko przy dużej ilości specyfiku - i przez to niewydajny.
Nie poprawił widocznie stanu mojej cery - krostki dalej się pojawiają, zaskórniki robią...

Swietny zapach

Kupilam ten zelik raczej ze wzgledu na niska cene niz z chceci wyprobowania.A tu mile zaskoczenie.Bardzo przyjemny zapach zielonej herbaty,fajna konsystencja,dobrze dziala oczyszczajaco,nie podraznia.Jedyne moje zastrzezenia to gdy sie dostanie do oczu staja sie nieprzyjemnie czerwone oraz opakowanie mogloby byc troche ladniejsze.Ale tak jest ok i na pewno powroce jeszcze kiedys do tego produktu.

Konturowanie Smashbox

średniak

trzy gwiazdki bo: żel jest delkiatny-za delikatny, ładnie pachnie, ale mi przypomina sztuczny zapach, średnio oczyszcza skórę, jest mało wydajny, ściąga cerę, nie poprawia stanu skóry.... taki sobie, ogólnie nie polecam

Dobry

Bardzo przyjemny żel, ma fajną konsystencję jest bardzo delikatny. Przyjemny zapaszek. Może mało wydajny ale patrząc na to, że tak duża tuba kosztuje nieduże pieniądze (około 8 zł) - to wydajność jest nieistotna :)

może być

Plusy:
- bardzo dobrze oczyszcza;
- nie podrażnia;
- mojej normalnej cery nie przesuszył, po umyciu nim twarz nawet nie jest specjalnie ściągnięta;
- za tubę 175 ml zapłaciłam 10,50.

Plus przechodzący w minus: zapach. Niby przyjemnie pachnie zieloną herbatą, ale po pewnym czasie męczy.

Minusy:
- niewydajny;
- konsystencja raczej leista, galaretkowata;
- do szału doprowadza mnie fakt, że zawsze jakaś część żelu ląduje na umywalce :/

Poprawny, ale nie zachwyca.

Bardzo przyjemny

Doskonały, także mysle dla cer lekko wrażliwych, oczyszcza w miare ok, cudownie pachnie, pieni sie tak jak żel powienien sie pienic no i odswieża. cera jest po umyciu zadowolona ;-)

świetny

Kupiłam go zachęcona ocenami na wizażu. Po stosowaniu mydla dermatologicznego PZ Oceanic szukalam czegoś lekkiego.Jestem zachwycona skutecznością, dobroczynne dzialanie odczułam już po pierwszym użyciu, a po kliku dniach poprawil stan mojej mieszanej cery, wysuszyl drobne stany zapalne, naprawdę bardzo dobrze oczyszcza, łagodzi podrażnienia - dla mnie to najlepszy żel do mycia twarzy jaki używałam od lat - a miałam ich wiele... Używam go tydzień, więc na razie nie daję pięciu gwiazdek, ale zobaczymy....
22.07 - po kliku dniach stosowania podtrzymuję swoją ocenę i dodaję jedną gwiazdkę: fantastyczny, doprowadził moją mieszaną, trudną cerę do bardzo dobrej kondycji - to jest najlepszy specyfik do mycia twarzy jaki kiedykolwiek mialam. Dla mnie KWC!!!!!!!

dobry :)

Ladnie pachnie, jest delikatny i dobrze oczyszcza.
Czego wiecej mozna wymagac od zelu do mycia twarzy za taka przystepną cenę :).
Polecam, chociaz zgadzam sie z opinia ze na dluzsza mete męczy, nawet nie wiem dlaczego...

bardzo fajny :)

Bardzo fajny, delikatny żel który dobrze oczyszcza cere
i pozostawia uczucie świeżości nie przesuszając jej przy tym. Śliczny zapach, dobra jakość i niska cena.Polecam!

bardzo dobry

Bardzo dobry produkt za niską cenę (kupiłam go niespełna 9 zł). Doskonale myje twarz, nie ściąga jej, zmywa nawet makijaż. Ma bardzo ładny zapach.

Może być...

Żel dobrze oczyszczał moją skórę, po jego użyciu miałam uczucie świeżości. Niestety jednocześnie dość mocno ściągał, a po kilku dniach stosowania preparatu skóra na nosie i policzkach zaczęła mi się łuszczyć. Chyba nadaje się raczej dla tłustej cery, bo moją mieszaną przesuszył.Ilość zużytych opakowań: 1 tubka i więcej niestety nie będzie