Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Marion, Termoochrona, Mgiełka chroniąca włosy przed działaniem wysokiej temperatury

Cena już od 6,39 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Mgiełka bez spłukiwania stworzona została specjalnie do ochrony włosów narażonych na działanie wysokiej temperatury podczas używania suszarki, prostownicy lub lokówki. Unikalna formuła zawiera kopolimery, które pozostawiają na włosach specjalny film zabezpieczający włosy przed wysuszeniem, dzięki czemu stają się one mocniejsze, sprężyste i są łatwiejsze do modelowania.
- włosy są miękkie i elastyczne
- nadaje im zdrowy wygląd i aksamitny połysk
- zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów.
Aby wzmocnić termoochronne działanie , stosować wraz z mleczkiem chroniącym włosy przed działaniem wysokiej temperatury z serii termo-ochorona.

termoochrona
zapachowa
w sprayu
Struktura
lekkie

Pozytywnie zaskoczona

Kupiłam mgiełkę z raku innych opcji, ale ku mojemu zaskoczeniu spisuje się świetnie i teraz będę jej używać zawsze.

Plusy:
+ włosy się nie puszą i nie elektryzują, są miękkie i gładkie
+ nie obciąża włosów, nie skleja ich
+ ułatwia rozczesywanie
+ przyjemny zapach
+ wydajna
+ ładne opakowanie
+ praktyczny dozownik w formie sprayu
+ cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1549071].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Zapuszczam aktualnie włosy, które nieznośnie się falują, czego nie znoszę i kończy się to regularnym prostowaniem. Mgiełka przyszła mi z pomocą, ponieważ włosy faktycznie w jakiś sposób chroni, końcówki się tak nie rozdwajają, włosy przestały się kruszyć i łamać po rozjaśnianiu i katowaniu prostownicą. Jest bardzo wydajna, nie skleja i nie sprawia że włosy są tłuste, jest więc dość lekka jak na mgiełke przystało. Zapach też nie jest najgorszy, utrzymuje się na włosach przez dłuższy czas. Naprawdę warto się w nią zaopatrzyć :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1515006].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra termoochrona

Mgiełka podobnie jak serum jest wspaniałym produktem. Świetnie chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury. Naprawde od czasu gdy używam tych dwóch produktów stan moich włosów zdecydowanie uległ poprawie. Cena wspaniała za taką jakośc.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497086].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Super

Bardzo przyjemny kosmetyk, o dość intensywnym zapachu, dzięki któremu po suszeniu i prostowaniu włosy są gładkie i miękkie. Nie wiem na ile chroni przed temperaturą, nie wierzę w cuda, gdy włosy traktuje się temperaturą 200 stopni :) Ale na pewno nie obciąża włosów i sprawia, że wyglądają na zadbane i w dobrej kondycji. O wiele lepszy niż olejek z tej serii!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492891].usefull || 0 }}% pomocna.

Zagwarantowana ochrona

Nie korzystam z prostownicy czy lokówki, ale po umyciu włosów stosuje suszarkę do włosów bo nie lubię chodzić z mokrą głową. Aby zapewnić włosom ochronę przed szkodliwym działaniem gorącego powietrza, postanowiłam spróbować tej mgiełki. Zakupiłam produkt na promocji za kilka złotych. Po dłuższym stosowaniu mogę szczerze stwierdzić, że faktycznie chroni włosy, ponieważ są w idealnej kondycji, bez rozdwojonych końcówek. Bardzo polubiłam ten produkt przede wszystkim za jego skuteczność, lekkość i prostotę. Serdecznie polecam każdemu! :)

Plusy:
* Brak przetłuszczania się włosów
* Nie powoduje obciążenia
* Nie powoduje puszenia czy elektryzowania
* Wygodne i praktyczne opakowanie z porządnym atomizerem
* Dostępna w każde drogerii i hipermarkecie
* Wydajna, wystarczy rozpylić niewielką ilość produktu
* Atrakcyjna cena w stosunku do oferowanej jakości

Minusy:
* Zapach może nie każdemu odpowiadać

Skład:
Aqua, Sodium Laneth - 40 Maleate/Styrene Sulfonate Copolymer, Glycerin, Cetrimonium Chloride, Trimethylsilylamodimethic one (And) C11-15 (And) Pareth-5 (And) C11-15 Pareth-9, Propylene Glycol, PEG- 12 Dimethicone, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Parfum, BenzylAlcohol (and) Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1446581].usefull || 0 }}% pomocna.

Warty uwagi

Używam przed suszeniem suszarką i prostownicą i z tego co udało mi się zaobserwować faktycznie w jakimś stopniu chroni włosy. Ułatwia rozczesywanie, pomaga w stylizacji, nie obciąża nawet nałożony w dużej ilości. Pięknie pachnie.
Ogólnie na plus

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395366].usefull || 0 }}% pomocna.

50/50

Lubię wracać do tej mgiełki ze względu na zapach. Dla mnie jest bardzo przyjemny. Jednak nie zauważyłam, żeby chronił włosy. Nadaje im jedynie przyjemny zapach, który długo się utrzymuje. Jeśli nałożymy zbyt dużo kosmetyku w jednym miejscu nic się nie stanie, nie obciąża moich włosów. Plus za niską cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1359286].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna sprawa

Jest to produkt w moim przypadku z serii - kupię z czystej ciekawości co to daje. Nie korzystam z prostownicy, ale za to codziennie katuję grzywkę suszarką. W pewnym momencie włosy po takim codziennym maratonie pianka&suszarka zaczęły wyglądać z dnia na dzień coraz gorzej. Zakupiłam produkt na promocji i z ochotą wzięłam się za testowanie. Stwierdzam, że ten produkt zostanie u mnie na półce tak długo jak długo będę sięgać po suszarkę.

Grzywka z powrotem odżyła. Po ścięciu jej na odpowiednią długość czyli tzw. pozbycie się zniszczonych końcówek cały czas codziennie stosuję tę mgiełkę. Mogę stwierdzić, że faktycznie ona chroni, ponieważ włosy są w tak dobrym stanie jakbym je świeżo podcięła - po prostu w bardzo dobrej kondycji. Z takich dodatkowych rzeczy jest ogromny plus, że mgiełka nie gryzie się z innymi produktami jak przykładowo z pianką. Najpierw nakładam piankę, pryskam tym produktem i wszystko jest tak jakbym tego produktu nie używała. Nie zauważyłam, żeby włosy przetłuszczały się, były obciążone, puszyły się lub elektryzowały - są one posłuszne i ładnie ułożone. W moim przypadku jest to produkt bardzo wydajny, zapach też mi odpowiada, niska cena i przede wszystkim jest wygodny w użyciu dzięki temu opakowaniu.

Bardzo polubiłam ten produkt przede wszystkim za jego skuteczność i jak już wcześniej wspominałam - będę po niego sięgać tak długo jak długo będę korzystać z suszarki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267638].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie

Do tej pory używałam sprayu ochronnego z TKMaxxu i byłam bardzo zadowolona, gdy mi się skończył, a niestety produkt ten jest niedostępny w Polsce, postanowiłam kupić wychwalany spray z Mariona. Produktu używam od trzech miesięcy i jestem rozczarowana. Na moich włosach (naturalne do połowy pleców) nie robi zupełnie nic. Dodatkowo moje włosy są jakby szorstkie po jego użyciu i pomimo, iż używam jeszcze olejku po suszeniu włosów.

Plusy:
+Cena

Minusy:
- okropny zapach, duszący
- działanie - nie zauważyłam by jakoś szczególnie chronił włosy, a wręcz je puszy i usztywnia.

Zdecydowanie nie kupie ponownie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263943].usefull || 0 }}% pomocna.

Mieszane uczucia

Niby mgiełka i serum to ta sama seria, niby mgiełkę wygodniej się aplikuje, jednak jeśli chodzi o ten duet, serum jest dla mnie dużo lepsze. Wydaje mi się, że mgiełka bardziej obciąża moje włosy i nie daje tak dobrej ochrony przed wysoką temperaturą, szczególnie przy prostowaniu włosów. W tym momencie używam serum, ale postaram się wymęczyć tą mgiełkę do końca i na wszelki wypadek więcej jej nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263466].usefull || 0 }}% pomocna.