Marion, Termoochrona, Mgiełka chroniąca włosy przed działaniem wysokiej temperatury

Cena już od 6,39 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Mgiełka bez spłukiwania stworzona została specjalnie do ochrony włosów narażonych na działanie wysokiej temperatury podczas używania suszarki, prostownicy lub lokówki. Unikalna formuła zawiera kopolimery, które pozostawiają na włosach specjalny film zabezpieczający włosy przed wysuszeniem, dzięki czemu stają się one mocniejsze, sprężyste i są łatwiejsze do modelowania.
- włosy są miękkie i elastyczne
- nadaje im zdrowy wygląd i aksamitny połysk
- zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów.
Aby wzmocnić termoochronne działanie , stosować wraz z mleczkiem chroniącym włosy przed działaniem wysokiej temperatury z serii termo-ochorona.

termoochrona
zapachowa
w sprayu
Struktura
lekkie

Zagwarantowana ochrona

Nie korzystam z prostownicy czy lokówki, ale po umyciu włosów stosuje suszarkę do włosów bo nie lubię chodzić z mokrą głową. Aby zapewnić włosom ochronę przed szkodliwym działaniem gorącego powietrza, postanowiłam spróbować tej mgiełki. Zakupiłam produkt na promocji za kilka złotych. Po dłuższym stosowaniu mogę szczerze stwierdzić, że faktycznie chroni włosy, ponieważ są w idealnej kondycji, bez rozdwojonych końcówek. Bardzo polubiłam ten produkt przede wszystkim za jego skuteczność, lekkość i prostotę. Serdecznie polecam każdemu! :)

Plusy:
* Brak przetłuszczania się włosów
* Nie powoduje obciążenia
* Nie powoduje puszenia czy elektryzowania
* Wygodne i praktyczne opakowanie z porządnym atomizerem
* Dostępna w każde drogerii i hipermarkecie
* Wydajna, wystarczy rozpylić niewielką ilość produktu
* Atrakcyjna cena w stosunku do oferowanej jakości

Minusy:
* Zapach może nie każdemu odpowiadać

Skład:
Aqua, Sodium Laneth - 40 Maleate/Styrene Sulfonate Copolymer, Glycerin, Cetrimonium Chloride, Trimethylsilylamodimethic one (And) C11-15 (And) Pareth-5 (And) C11-15 Pareth-9, Propylene Glycol, PEG- 12 Dimethicone, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Parfum, BenzylAlcohol (and) Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1446581].usefull || 0 }}% pomocna.

Warty uwagi

Używam przed suszeniem suszarką i prostownicą i z tego co udało mi się zaobserwować faktycznie w jakimś stopniu chroni włosy. Ułatwia rozczesywanie, pomaga w stylizacji, nie obciąża nawet nałożony w dużej ilości. Pięknie pachnie.
Ogólnie na plus

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395366].usefull || 0 }}% pomocna.

50/50

Lubię wracać do tej mgiełki ze względu na zapach. Dla mnie jest bardzo przyjemny. Jednak nie zauważyłam, żeby chronił włosy. Nadaje im jedynie przyjemny zapach, który długo się utrzymuje. Jeśli nałożymy zbyt dużo kosmetyku w jednym miejscu nic się nie stanie, nie obciąża moich włosów. Plus za niską cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1359286].usefull || 0 }}% pomocna.

Dekoloryzacja włosów

Świetna sprawa

Jest to produkt w moim przypadku z serii - kupię z czystej ciekawości co to daje. Nie korzystam z prostownicy, ale za to codziennie katuję grzywkę suszarką. W pewnym momencie włosy po takim codziennym maratonie pianka&suszarka zaczęły wyglądać z dnia na dzień coraz gorzej. Zakupiłam produkt na promocji i z ochotą wzięłam się za testowanie. Stwierdzam, że ten produkt zostanie u mnie na półce tak długo jak długo będę sięgać po suszarkę.

Grzywka z powrotem odżyła. Po ścięciu jej na odpowiednią długość czyli tzw. pozbycie się zniszczonych końcówek cały czas codziennie stosuję tę mgiełkę. Mogę stwierdzić, że faktycznie ona chroni, ponieważ włosy są w tak dobrym stanie jakbym je świeżo podcięła - po prostu w bardzo dobrej kondycji. Z takich dodatkowych rzeczy jest ogromny plus, że mgiełka nie gryzie się z innymi produktami jak przykładowo z pianką. Najpierw nakładam piankę, pryskam tym produktem i wszystko jest tak jakbym tego produktu nie używała. Nie zauważyłam, żeby włosy przetłuszczały się, były obciążone, puszyły się lub elektryzowały - są one posłuszne i ładnie ułożone. W moim przypadku jest to produkt bardzo wydajny, zapach też mi odpowiada, niska cena i przede wszystkim jest wygodny w użyciu dzięki temu opakowaniu.

Bardzo polubiłam ten produkt przede wszystkim za jego skuteczność i jak już wcześniej wspominałam - będę po niego sięgać tak długo jak długo będę korzystać z suszarki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267638].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie

Do tej pory używałam sprayu ochronnego z TKMaxxu i byłam bardzo zadowolona, gdy mi się skończył, a niestety produkt ten jest niedostępny w Polsce, postanowiłam kupić wychwalany spray z Mariona. Produktu używam od trzech miesięcy i jestem rozczarowana. Na moich włosach (naturalne do połowy pleców) nie robi zupełnie nic. Dodatkowo moje włosy są jakby szorstkie po jego użyciu i pomimo, iż używam jeszcze olejku po suszeniu włosów.

Plusy:
+Cena

Minusy:
- okropny zapach, duszący
- działanie - nie zauważyłam by jakoś szczególnie chronił włosy, a wręcz je puszy i usztywnia.

Zdecydowanie nie kupie ponownie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263943].usefull || 0 }}% pomocna.

Mieszane uczucia

Niby mgiełka i serum to ta sama seria, niby mgiełkę wygodniej się aplikuje, jednak jeśli chodzi o ten duet, serum jest dla mnie dużo lepsze. Wydaje mi się, że mgiełka bardziej obciąża moje włosy i nie daje tak dobrej ochrony przed wysoką temperaturą, szczególnie przy prostowaniu włosów. W tym momencie używam serum, ale postaram się wymęczyć tą mgiełkę do końca i na wszelki wypadek więcej jej nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263466].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam!

Często korzystam z prostownicy, chociaż moje włosy nie są nie wiadomo jak zniszczone. Są z natury suche, ale to nie wina prostowania. Nigdy nie używałam żadnych mgiełek termoochronnych, ale w końcu zaczęłam zapobiegać zniszczeniom i kupiłam ten produkt. Na początku niczym mnie nie zachwycił - fajnie nawilża, przyjemnie pachnie, zapobiega puszeniu. Jednak pod dłuższym stosowaniu zauważyłam, że moje włosy mają o wiele mniej rozdwojone końcówki, nie są już tak bardzo suche i stały się bardziej miękkie. Cud, miód, orzeszki! Mam za sobą już trzy albo i cztery opakowania, a jak skończy mi się to, na pewno kupię kolejne. Bardzo polubiłam się z tym produktem i mimo testowania kilku innych kosmetyków termoochronnych, mgiełka z Mariona wygrywa wszystko. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256461].usefull || 0 }}% pomocna.

niezbędnik przy suszarce i prostownicy

Długo szukałam mgiełki do suszenia i prostowania bez alkoholu i wreszcie trafiłam na tą z Marion. Przede wszystkim nabłyszcza włosy i ich tak nie puszy. Po dłuższym stosowaniu widzę, że wysoka temperatura nie niszczy tak włosów. Mgiełka jest w fajnym opakowaniu, które się nie zacina. Bardzo wydajna. Zapach lekko kwaśny. Ja jakoś nie oszalałam na jego punkcie, jest po prostu neutralny. Tani i dobry kosmetyk.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223998].usefull || 0 }}% pomocna.

Szczerze polecam

Od 2 lat prostuję włosy 5 razy w tygodniu i nie używałam przy tym żadnych mgiełek ochronnych. Ta wpadła mi w ręce kiedy zobaczyłam ją na promocji w biedronkowej gazetce. Postanowiłam zrobić coś dla moich włosów i o dziwo byłam pozytywnie zaskoczona. Możecie mi wierzyć lub nie przez prostowanie (głównie końców włosów) ubyło mi 15 cm !! Po pierwszym użyciu zauważyłam że nie wypadł mi ani jedne włosek. Używam jej regularnie, a moje włosy wyglądają jakbym świeżo wyszła od fryzjera. Włoski błyszczą się, niesamowicie pachną i nie elektryzują się! Nie znalazłam żadnych minusów. U mnie sprawdziła się w 100%.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217673].usefull || 0 }}% pomocna.

Na plus

Czy podukt faktycznie chroni włosy przed wysoką temperaturą? Używam go regularnie przed suszeniem i nic się nie zmieniło pod względem kondyncji włosów. Zapach jest średnio wyczuwalny. Pompka nie wyrzuca za dużo produktu. Niestety włosy są oklapnięte po ich spryskaniu. Zauważyłam też, że mocniej się przetłuszczają.
Nie jestem do konca zadowolona. Działanie mogło być lepsze i szkoda, że mgiełka mocno obciąża włosy.
Serum jest dużo lepsze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1203928].usefull || 0 }}% pomocna.