Termoochrona, Mgiełka chroniąca włosy przed działaniem wysokiej temperatury

Termoochrona, Mgiełka chroniąca włosy przed działaniem wysokiej temperatury

Cena już od 6,39 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Mgiełka bez spłukiwania stworzona została specjalnie do ochrony włosów narażonych na działanie wysokiej temperatury podczas używania suszarki, prostownicy lub lokówki. Unikalna formuła zawiera kopolimery, które pozostawiają na włosach specjalny film zabezpieczający włosy przed wysuszeniem, dzięki czemu stają się one mocniejsze, sprężyste i są łatwiejsze do modelowania.
- włosy są miękkie i elastyczne
- nadaje im zdrowy wygląd i aksamitny połysk
- zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów.
Aby wzmocnić termoochronne działanie , stosować wraz z mleczkiem chroniącym włosy przed działaniem wysokiej temperatury z serii termo-ochorona.

termoochrona
zapachowa
w sprayu
Struktura
lekkie

Napisanych recenzji: 3

niezbędnik przy suszarce i prostownicy

Długo szukałam mgiełki do suszenia i prostowania bez alkoholu i wreszcie trafiłam na tą z Marion. Przede wszystkim nabłyszcza włosy i ich tak nie puszy. Po dłuższym stosowaniu widzę, że wysoka temperatura nie niszczy tak włosów. Mgiełka jest w fajnym opakowaniu, które się nie zacina. Bardzo wydajna. Zapach lekko kwaśny. Ja jakoś nie oszalałam na jego punkcie, jest po prostu neutralny. Tani i dobry kosmetyk.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223998].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Szczerze polecam

Od 2 lat prostuję włosy 5 razy w tygodniu i nie używałam przy tym żadnych mgiełek ochronnych. Ta wpadła mi w ręce kiedy zobaczyłam ją na promocji w biedronkowej gazetce. Postanowiłam zrobić coś dla moich włosów i o dziwo byłam pozytywnie zaskoczona. Możecie mi wierzyć lub nie przez prostowanie (głównie końców włosów) ubyło mi 15 cm !! Po pierwszym użyciu zauważyłam że nie wypadł mi ani jedne włosek. Używam jej regularnie, a moje włosy wyglądają jakbym świeżo wyszła od fryzjera. Włoski błyszczą się, niesamowicie pachną i nie elektryzują się! Nie znalazłam żadnych minusów. U mnie sprawdziła się w 100%.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217673].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 10

Napisanych recenzji: 369

Na plus

Produkt faktycznie chroni włosy przed wysoką temperaturą. Używam go regularnie przed prostowaniem i nic się nie zmieniło pod względem kondyncji włosów. Zapach jest bardzo przyjemny. Pompka nie wyrzuca za dużo produktu.
Jestem zadowolona, ale wydajność mogłaby być lepsza.
Pozytywne zaskoczenie polską firmą.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1203928].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Napisanych recenzji: 3

Bardzo fajny produkt

Produkt, który ostatnio testuję to mgiełka chroniąca włosy przed działaniem wysokiej temperatury Marion. Wrażenia po pierwszym użyciu są pozytywne, włosy pozostały miękkie, nie puszyły się, ułatwiały rozczesywanie w czasie suszenia. Dodatkowym atutem (bynajmniej dla mnie) jest zapach, który długo utrzymuje się na włosach, pozostawiając wrażenie świeżości przez długi czas. Opakowanie wygodne w użyciu, spray gwarantuje dokładne rozprowadzenie mgiełki i łatwą aplikację, poręczne- zmieści się do torebki. Estetyka przywodzi na myśl profesjonalne kosmetyki stosowane w salonach fryzjerskich. Przystępna cena. Bardzo dobry kosmetyk z tej półki cenowej. Małym mankamentem dla mnie jest fakt, iż butelka lubi się wyślizgnąć z wilgotnej dłoni w czasie nakładania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1200998].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 20

fajny

uwielbiam jego zapach, jest na prawdę trwały i taki "fryzjerski"
włosy są po nim mięciutkie, bardziej podatne na układanie i błyszczące,
nie powoduje oklapnięcia ani wzmożonego przetłuszczania,
bardzo dobry produkt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1189653].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Jedyny dobry produkt z firmy MARION

Obawiałam sie zakupu tej mgiełki termoochronnej. Żadne ko0smetyki z mariona mnie nie satysfakcjonują. Oprócz tego ,że czasem ładnie pachną nie robią nic wiecej. Produkty do włosów przetłuszczają je, nic z nimi nie robiąc. Ku mojemu zaskoczeniu ta mgiełka okazała się strzałem w dziesiątkę! Fakt zapach nie jest najwspanialszy,ale moża sie przyzwyczaić. Świetnie chroni moje włosy i pozostawia je naprawdę w dobrej kondycji. Jeśli susze włosy stają sie one miekkie , jesli prostuje efekt utrzymuje sie nawet przez cały dzień co jest wyczynem ,bo mam kręcone włosy,które są bardzo podatne na czynniki zewnetrzne. Ta termoochrona nie przetłuszcza włosów , o ile nie nałożymy na raz pół opakowania. Bardzo fajny produkt jesli chodzi o wydajność , cenę oraz użycie. Minimalnym defektem jest ten zapach,ale to pikuś w porównaniu z tym co robi z włosami. Najlepszy produkt z mariona

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1179733].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Okropny zapach

Rzeczywiście mgiełka chroni przed temperaturą, włosy są miękkie, połysku nie zauważyłam, cena jest dobra. Problem stanowi ten zapach, który jest tak mdły i okropny, że nie da się wytrzymać i zaraz boli mnie głowa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1158076].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

Nie wiem czy działa jak powinien.

Zastanawiam się czy owy produkt nie jest pewnego rodzaju placebo. Czy go użyję czy nie mam wrażenie iż efekt po suszeniu jest ten sam. Być może ta forma kosmetyków sprawdza się przy innym typie włosów- posiadam wysokoporowate i dosyć grube. Przejdę do minusów i plusów
a) ładnie pachnie +
b) wygodny i szybki w użyciu +
c) nie zauważyłam aby nadawał połysk -
d) minimalnie zapobiega elektryzowaniu i puszeniu się włosów +/-

Myślę, że za tą cenę można wypróbować produkt, jednak myślę, że do pełnej ochrony przed temperaturą potrzeba wszystkich kosmetyków danych serii. Włosów nie suszę po każdym myciu, jednak mam nadzieję, że zapobiegnie części zniszczeniom powstających w trakcie suszenia włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 120 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1132251].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

Dobra jakość za niską cenę

Lubię ją. Kupiłam za śmieszne pieniądze w miejscowej drogerii, urzekło mnie opakowanie - jest bardzo ładne, produkt dobrze leży w dłoni, pompka nie zacina się.

Stosuję podczas suszenia włosów, głównie na końcówki, ponieważ niestety obciążają moje włosy. Po próbach rozprowadzenia na całych włosach i wysuszeniu ich bardzo szybko oklapły. Z tego, co widziałam, inni chwalą ją sobie za nieobciążanie włosów, ale moje polubiły się z mgiełką wyłącznie na końcówkach ;)
Po wysuszeniu rzeczywiście nie puszą się, są miękkie, a końcówki bardziej "zbite" i sprężyste. Czasami wywijają się na różne strony, ale może być to również kwestia suszenia pod złym kątem i w pośpiechu.
Moje włosy strasznie opornie chłoną wodę i wilgoć, więc rozprowadzanie na nich mgiełek i innych podobnych specyfików to koszmar, ale dla dobrego efektu warto się pomęczyć.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1114826].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 83

Jak na tą cenę jest OK, ale nadal szukam lepszej

To typowa mgiełka termoochronna. Nie wspomaga stylizacji, nie pachnie rewelacyjnie, nie pełni żadnej innej funkcji poza ochroną przed ciepłem różnych przyrządów stylizacyjnych.

Plusy:

+ niska cena
+ wydajność (2-3 psiknięcia i wystarczy)
+ nie skleja włosów
+ chroni (szczególnie końcówki) przed ciepłem
+ nie ma nieprzyjemnego zapachu

Minusy:

- nie pachnie niczym przyjemnym
- nie robi nic poza tym, więc potrzebne są też inne produkty do pielęgnacji włosów, nie jest wielofunkcyjna

Na pewno jeszcze nie raz kupię, bo to taki mój pewniak kiedy akurat nie mogę znaleźć niczego innego do testowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1089026].usefull || 0 }}% pomocna.