Nivea, Nivea Bath Care, Shower Sensation, Kremowa pielęgnacja

Nivea, Nivea Bath Care, Shower Sensation, Kremowa pielęgnacja

Żel zamienia się w gęstą, kremową pianę, która pielęgnuje skórę podczas kąpieli i sprawia, że staje się ona gładka jak jedwab.
Na mokre dłonie nanosimy niewielką ilość żelu, już jednokrotna aplikacja wystarczy do umycia całego ciała. Rozprowadzamy żel na skórze tak samo jak każdy inny żel pod prysznic, a po chwili zamieni się on w dużą ilość gęstej, kremowej piany.

Skład: aqua, dodium lauerth sulfate, laureth - 4, isopentane, isopropyl palmitate, sorbitol, isobutane, parfum, glycerin, sodium benzoate, citric acid, polyquaternium - 10

Cena: 15 zł

wspaniala:)

oooo jak ja tesknie za ta pianka:( znalazlam przez przypadek i stwierdzilam ze sie wypowiem po latach;P
super konsystencja, zapach, wogule pomysl tej pianki do mycia jest genialny! nie bede sie rozpisywac bo i tak juz nikt nie moze kupic:(
gdybym wiedziala ze ja wycofaja to kupilabym sobie z 10 opakowan:)

Używam tego produktu od: pare dobrych lat temu uzywalam
Ilość zużytych opakowań: dwa

Miła w użyciu i jedwabista

Bardzo fajna pianka, która nie dość, że ładnie pachnie i jest przyjemna w stosowaniu,to jest bardzo wydajna. Wystarczy niewielka ilość, która po wyciśnięciu zmienia się w gęstą pianę. Pianka jest delikatna i nie wysusza skóry. Miło się ją stosuje, polecam szczególnie osobom, którym znudziły się już standardowe żele pod prysznic. Miałam tę w błękitnym opakowaniu i byłam bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od:kilka lat temu

pachnąca...:)

Uwielbiam tę piankę, bo:
+ pięęęknie pachnie, tak kremowo (miałam jasno-niebieską)
+ jest niesamowicie wygodna - jeden psik i mam pianę (jak używam żelu, to czasem ląduje na ziemi, bo mi wylatuje mięszy palcami, nie wiem jak to robię - po prostu nie koncentruję się pod prysznicem:D)
+ u mnie jest wydajny, ale jak wszystkie kosmetyki.

Właściwie jedynym minusem mogą być te nieszczęsne SLSy. Ale nic to, po prysznicu i tak używam balsamu. Dla mnie to KWC.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

depilacja metody

Kiedyś mój nr 1

Bardzo lubiłam tę piankę. Moim zdaniem to pianka w żelu to bardzo praktyczne rozwiązanie. Zapach i komfort stosowania na 5.
Skład mniej przyjazny. Z wizażową wiedzą o SLS trudno mi było zdecydować się na ponowne kupno tej pianki :)

Teraz, jako bardziej już okrzepła wizażanka chyba jednak się skuszę.
Przyjemność jaką daje używanie tej pianki rekompensuje mi ten SLS w składzie. Dodatkowym atutem jest szybkość mycia się tym żelem - prysznic naprawdę błyskawiczny, z dużą ilością piany :).

Miałam obydwie wersje - zieloną i niebieską, obydwie bardzo lubiłam. Używałam tego żelu również do golenia pach i nóg (zwykle na wakacjach). W tej roli też dobrze się sprawdzał.

Aha, ubiegłej jesieni miałam pewne kłopoty z zakupem tego kosmetyku, nijak nie mogłam go w sklepach namierzyć.
Czyżby zaprzestano podukcji?
Mam nadzieję, że nie bo znów mam na tę piankę ochotę.

Polceam.

Używam tego produktu od:lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

Mily gadzet

Kupilam jak tylko pojawila sie na rynku.Mialam wersje w niebieskim opakowaniu pachniala jak morska bryza czyms orzezwiajacym. Mila kremowa konsystencja, dawala poslizg na calku, przykemna w uzyciu. Dobrze sie na nia golilo nozki.

Fajna, ale....

W sumie fajna rzecz bo:
+ ładnie pachnie (wersja niebieska to coś co przypomina wanilię)
+ jest bardzo wydajna (odrobina zmienia się w spora ilość białej piany)
+ przyjemnie się nia myje (zapewne przez to, że ma się gotową pianę)
ale:
- piana jest dość rzadka ( wolę płyny treściwsze, dające gęstą pianę)
- nie zostawia śliskiego ciałka (a takie lubię)
- skóra tylko chwilkę pachnie po wysuszeniu (w przeciwieństwie do mojego faworyta Dove Indulging)

Chyba już nie kupię.
No chyba, że na wakacyjny wyjazd (zastąpi przy okazji żel do golenia nóg)

uwielbiam

nie lubie Nivei, ale skusilam sie na wyjazd pod wplywem pozytywnych recenzji i formy pianki, ktora kocham.
no i cena- 7 zl w promocji
i jestem bardzo zadowolona.
swietna kremowa pianka, bardzo wydajna, dobrze myje, nie wysusza, ladnie pachnie( mam zielona ale wyprobuje pozostale opcje-mogloby ich byc wiecej- wresja cytrusowa, np ;) )
polecam z czystym sumieniem, nie znalazlam lepszego zelu do ciala

całkiem przyjemna

Fajna ta pianka/żel do mycia ciała, wystarcza niewielka ilośc na umycie całego ciała żelem, który zamienia sie w niesamowita ilość przyjemnej pianki, bardzo wydajny, fajnie pachnie, nie wysusza skóry. W zasadzie nie mam sie czego przyczepić, aczkolwiek daję tylko 3*, gdyz mogę z czystym sumieniem stwierdzic , iż zdecydowanie i to o wiele bardziej lubię tradycyjne zele nivea. Ale ta pianka tez jest fajna, ale jakoś nie rzuciła mnie na kolana, spodziewałamsie chyba czegoś ciut innego.

Lubię ją na wakacje

Bardzo dobry kosmetyk na wakacje.Może opakowanie jest duże dość ale dzięki formie tego żelu nie musze już brać pianki do golenia nóg,bo żel świetnie sprawdza sie w tej roli.Najfajniej pachnie zielony.Może nie ma jakichś specjalnych własciwości pielęgnujących ale gdy chodzi o miejsce na dodatkowe kosmetyki w kosmetyczce jestem zdolna do poświęceń;).W sumie fajne rozwiązanie.

Sama rozkosz

Najpierw spróbowałam meskiego zapachu i od razu polubiłam ten żel pod prysznic. Aż szkoda, że już go więcej nie będzie w sklepie, bo podobno Nivea likwiduję te serię. Co mnie zachwyciło super zapach spróbowałam wszytskie 3 i ta aplikacja. Najpierw wylatuje ze sprayu twardy żel a potem zamieniea sie na dłoni w rozkoszna piankę. Myje doskonale i pozosatwie milutkie uczucie na skórze. No nic się nie rozlewa. To jest mój faworyt wszech czsów.

uzależnienie...;)

Można powiedzieć, że jestem już uzalezniona od tej pianki:):)Zielona jest be, ale kocham zapach niebieskiej:) A odkryłam ja przez przypadek kiedy to moj tato poszedl do sklepu w celu kupienia pianki do golenia, sklep byl samoobsługowy wiec... - tak posłac chlopa na zakupy;) Kiedy sie nia ogolil to stwierdzil, ze super pianka, jeszcze nie mial zadnej o takim milym zapachu, pobieglam do lazienki i... w smiech..:)No, ale o samej piance: Rewelacja, nie wysusza mojej biednej suchej skory, kapiel to czysta przyjnosc:) no i ten zniewalający zapach...- czasami jak jestem w lazience to sobie wacham nakretk..- dziala jak narkotyk:)Polecam wszystkim hedonistom;)

2 in 1

Na rynku dostępny już dość długo - na początku miał zbyt wysoką cenę jak na żel pod prysznic, więc mimo, że od dawna chciałam go wypróbować kupiłam go dopiero teraz - za około 7zl w promocji. Podoba mi się jego forma aplikacji, jest wydajny i niesamowicie gęsty - nie wykluczone, że na dłużej zagości u mnie w domu. Zapach delikatny subtelny, przyjemny, odświeżający. Generalnie gustuję w zapachach nivei. Żel nie wysusza skóry. Dodatkowo sprawdziłam go jako żel do golenia i sprawuje się znakomicie - a dodam, że wybredna jestem i nie wystarcza mi do golenia nóg samo namydlenie mydłem czy tradycyjnym żelem - do tej pory uznawałam tylko żel go golenia gilette. Ogólnie opakowanie żelu jest dosyć duże i ciężkie dlatego nadaje się głównie do używania w domu - na krótkie wyjazdy czy wyjście na basen wybiorę coś mniejszego. Polecam - zwłaszcza posiadaczkom skóry suchej tak jak moja.