Himalaya Herbals, Protein Conditioner (Odżywka proteinowa)

Himalaya Herbals, Protein Conditioner (Odżywka proteinowa)

Odżywia i uzupełnia w naturalne proteiny. Nowa seria szamponów i odżywek wzbogaconych o ekstrakt z wyselekcjonowanych ziół bogatych w naturalne proteiny. Zaspokaja trzy najistotniejsze potrzeby włosów: wzmacnia je, zapobiega wypadaniu i chroni przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

Intensywnie odżywia włosy suche, zniszczone i kręcone. Delikatnie odbudowuje, regeneruje i chroni włosy przed niszczącymi czynnikami sprawiając, że stają się miękkie i zdrowe. Odżywka zawiera:aloes, krwawnik pospolity, ciecierzycę i kiełki fasoli.

nawilżające, wzmacniające, zapobiegające wypadaniu włosów, regenerujące
zapachowa
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów kręconych

Dobry produkt, choć nieprzemyślany.

Odżywka zamknięta jest w niewielkich rozmiarów butelce, która (no niestety) zrobiona jest z bardzo twardego i sztywnego plastiku, przez co bardzo ciężko jest wydobyć z niej końcówkę produktu (i to nie małą ilość, ale niemalże 1/4). Jest to zdecydowanie najpoważniejsza wada techniczna tej odżywki. Bo poza tym WSZYSTKO jak najbardziej na piątkę z plusem!
Co dla mnie istotne - nie trzeba jej nie wiadomo jak długo trzymać na włosach żeby zadziałała. Niestety, ale ostatnio nie mam czasu bawić się w maski, czy oleje. Tutaj wystarczy dosłownie kilkadziesiąt sekund i voila! Włosy są nawilżone, miękkie i łatwo się rozczesują. Jednakże z powodów technicznych - raczej jej już nie kupię.

Oczekiwałam więcej

Włosy po tej odżywce łatwiej się rozczesują, są gładkie i bardziej sypkie, mniej się puszą i elektryzują. Efekt regeneracji jest jednak średni. Poza tym nie nawilża włosów. Jest mało wydajna, trzeba nałożyć jej bardzo dużo, aby uzuskać jakiś efekt. Ponadto ma bardzo intensywny zapach, kojarzący mi się ze środkami do prani - mnie to.przeszkadza, ma wrażenie, że używam chemicznego produktu. Zapach utzymuje sie na włosach.

Mi pomaga

Kupiłam ta odżywkę przypadkiem w Rossmannie, poniewaz byla na promocji a ja potrzebowalam jakies odzywki a krem ktory rownierz mam z tej firmy okazl sie bardzo dobry, wec stwierdzialm ze moze i odzywka bedzie niezla. Po pierwszym myciu bylam bardzo zadowolona wlosy nie dosc, ze pieknie pachnialy to byly rownierz miekkie i dobrze sie rozczesywaly. stosuje te odzywke juz od dwoch tygoni i moje wlosy bardzo ja polubilu sa odzywione i nie pusza sie tak jak zawsze maja w zwyczaju. Dla mnie jedyny minus to normalna cena odzywki ktora w Rossmannie jest bardzo wysoka.

Slaba.

Nie jest zla, nie jest rewelacyjna.
Kupowalam tez (rozne rodzaju) w ...Indiach, gdzie ta marka jest b popularna ;)

Nawilza troche wlosy (mam skrajnie suche, krecone) ale tez szalu nie ma.

Pewnie dla mniej problematycznych czupryn bedzie dobra, dla mnie-moze byc ostatecznie z braku laku.

Generalnie wiekszosc drogeryjnych bedzie lepsza, ta wykanczam wciaz, bo mam zapas.
Dla mocno suchych/wysokoprowatych jest za slaba, mozna sobie darowac.

Zdecydowanie polecam i dla włosów suchych i przetłuszczających się

Odżywka jest przeznaczona do włosów normalnych.Ja mam włosy zniszczone od farb typu "blond" i przetłuszczające się,a po użyciu odżywki włosy są miękkie,lekkie.Włosy dobrze się rozczesują.Sama odżywka ma intensywny,ale ładny zapach.Dobrze się rozprowadza i spłukuje.
Używam codziennie.Fajny efekt w niskiej cenie.Kupiłam w promocji w aptece internetowej.

Używam tego produktu od: od 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie-jedno opakowanie

dobra jest

Kupiłam ją, ponieważ interesują mnie jakieś alternatywne kosmetyki do włosów. Co rozumiem pod pojęciem >alternatywne<? Otóż to, że moja wizja jest b. subiektywna, szukam czegoś innego niż Garnier, Dove czy Timotei.

No więc znalazłam:) Jestem bardzo zadowolona, ponieważ odżywka jest w miarę naturalna, posiada fajną konsystencję, nic nie spływa mi z włosów. Naturalna- ciekawy skład, np. \'aloes, krwawnik pospolity, ciecierzycę i kiełki fasoli\'. Oczywiście wśród chemii, ale trudno, jakoś to przeżyję.

Po tej odżywce włosy wyglądają zdrowo, dobrze się rozczesują, mam więc to, czego oczekuję od tego typu preparatów.

Na pewno dla mnie jest lepsza od rainforest, którą kupiłam też ostatnio.

Co mi nie odpowiada w tej odżywce? Zapach. Jest jakiś starodawny, ciężki i trudno się przekonać. Ale po kilku godzinach znika.

Używam tego produktu od: około 1 mies.

ok

mam wersje do wlosw suchych i zniszczonych.odzywka ładnie pachnie,ma srediej gestosci konsystencje,nie splywa z wlosow,ułatwia rozczesanie,włosy pozostawia miekkie i odzywione.nie mam zastrzezen oprocz tego,ze kosztowala mnie 17zl,a moglaby byc troche tanszaUżywam tego produktu od:misiaca