Nivea, Nivea Hair Care, Szampon witalizujący do włosów normalnych i lekko przetłuszczających się

Orzeźwiająca świeżość dla włosów normalnych i lekko przetłuszczających się. Odżywia włosy i dodaje im witalności, zwiększa objętość i nadaje zdrowy połysk, orzeźwiający zapach zapewnia uczucie długotrwałej świeżości.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Tetrasodium Iminodisuccinate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Chloride, Polyquaternium-10, Calcium Chloride, Parfum

Cena: 9 zł

greypruit

Nietstey przestali produkować, a szkdoa- szampon pachniał soczystym greypfriutem- włosy mniej się przetłuszczały i pachniały cytrusowo. Cudowne uczucie świezości na głowie.

Niesttey nie kupie jets nowa wersja ale tak nie pachnie i nie to samo, a szkoda:(

Używam tego produktu od:dawno temu
Ilość zużytych opakowań:kilka

jak narazie ulubiony

Nie znalazłam lepszego szamponu. Oczywiście nie wpływa jakoś cudownie na moje włosy. Ma taki cudowny zapach ! Pachnie bardzo, bardzo świeżo, włosy rozczesują sie po nim dosyć prosto (a mam ich naprawdę dużo na głowie :-p) . Nie jest cudem szamponowej;) techniki - ja go po prostu lubię :)

Ten zApacH....

Osobiście jestem pewna, że nie wpłynie przetłuszczanie się włosów(uzyłam go dziś po raz pierwszy od dłuższego czasu, bo kupiłam go dawno temu...), ale nie będe miała do niego żalu, bo jeszcze żaden szampon sobie z tym nie poradził...
Muszę przyznać, że chyba żaden spotkany przeze mnie szampon tak fajnie nie pachniał. Ten pachnie świeżo, jakby cytrusami, po prostu miodzio! Po umyciu włosy są puszyste, chodź nie na długo( szczególnie jak się używa środki stylizujące, które raczej obciążają włosy...). Poza tym ma dość fajne, estetyczne opakowanie, w którym widać, ile kosmetyku zostało. Jak dla mnie - naprawdę spoko!

Peeling do ciała

mój ulubiony

mam krecone włosy, które do tej pory były suche. od niedawna zaczęły się niemiłosiernie przetłuszczać. niestety mam bardzo cienkie włosy i szampony typu fructis fesh czy head&shoulders citrus sprawiały że były one matowe i się kruszyły. ten szampon bardzo mi odpowiada.włosy są lśniące, lekkie, puszyste a nie puchate. naprawde swieze ale nie przesuszone. szkoda tylko że cytrusowy zapach tak szybko się ulatnia...

nie za bardzo

Gęsty, bardzo ładnie, owocowo pachnie. Dobrze sie pieni, dobrze się spłukuje. Dobrze oczyszcza, jednak nie wpływa na przetłuszczanie się włosów, a nawet trochę szybciej się brudzą, jak chyba po wszystkich szamponach tego typu do włosów lekko przetłuszczających sie, nie wiedzieć czemu już lepiej działają dla włosów normalnych. Ale włosy wytrzymują cały dzień czyste, choć przy cieple szybko się brudzą w porównaniu do innych szamponów. Wydajny. Przyjemny w stosowaniu, gorszy w efektach.