Lily Lolo, Mineral Foundation (Podkład mineralny)

Lily Lolo, Mineral Foundation (Podkład mineralny)

Cena już od 77,81 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład mineralny odpowiedni dla wszystkich rodzajów cer, szczególnie dla tłustych i trądzikowych. Tlenek cynku przyspiesza gojenie cery, a dwutlenek tytanu spełnia role naturalnego filtra przeciwsłonecznego. Podkład występuje w odcieniach, neutralnych, ciepłych, zimnych i oliwkowych. Produkt nie testowany na zwierzętach.

DRUUGIE PODEJŚCIE

Kocham kosmetyki mineralne. Od dłuższego czasu poszukuję mojego idealnego podkładu, raz nawet wydawało mi się, że taki znalazłam, ale po czasie okazało się, że to nie to. Do lily lolo miałam dwa podejścia. Pierwsze się nie sprawdziło - aplikacja flat topem okrężnymi ruchami. Teraz posługuję się pedzlem firmy lily lolo wstemplowując podkład w twarz i muszę przyznać, że ta metoda najbardziej mi odpowiada. Ważne jest też to, co nakładamy na twarz pod podkład.... nie każdy krem się do tego nadaje.
+ wydajność
+ duży wybór odcieni
+ bezproblemowa aplikacja
+ dobre krycie przy nałożeniu dwóch CIENKICH warstw (dziwne są opowieści kobiet o tym, że podkład mineralny starcza im na miesiąc lub dwa - świadczy to o nieumiejętnym używaniu!)
+ nie tworzy efektu ciasta
+ nie czuć go na twarzy
+ nie podkreśla porów ani zmarszczek
+ trzyma się cały dzień, latem wymaga jedynie użycia bibułki matującej po ok. 5-6 godzinach
+ nie zmienia koloru
+ nie ściera się (chyba że ktoś ciągle maca się po twarzy, drapie, podpiera dłonią itp, wtedy żaden podkład nie wytrzyma!)
+ wygląda naturalnie (do korygowania plam, zmian skórnych, czerwonych plam itp służy KOREKTOR i pretensje do podkładu o to, że ich nie zakrawa są bezsensowne)
+ filtr SPF 15
+ cudowny skład
Nakładania minerałów musiałam się nauczyć, a że robiłam to metodą prób i błędów, zajęło mi to trochę czasu, jednak było warto, gdyż teraz podkład lily lolo jest moim ulubieńcem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1300021].usefull || 0 }}% pomocna.

Mineralne dobrodziejstwo

Zacznijmy od początku. Podkład, a dokładniej kolor Blondie, zakupiłam na stronie Costasy. Po otworzeniu paczuszki ujrzałam bardzo ładne, eleganckie opakowanie z solidnego plastiku. Obecność sitka sprawia, że możemy dozować minerałki. Produkt dzięki temu jest bardzo wydajny, bo naprawdę niewielka ilość pozwala na pomalowanie buzi. Ładnie zakrywa pory, wydają się być mniej widoczne. Krycie średnie, choć, co dziwne, udało mi się zakryć wyprysk, z którym inny podkład nie dawał sobie rady. Należy uważać z nakładaniem - zbyt duża ilość warstw zrobi na twarzy ciasto. Efekt pudrowy. Największą zaletą jest krótki i dobry skład - nie ma tu żadnych zbędnych dodatków, które mogłyby podrażnić i zapchać skórę. Ponadto jest to produkt wegański i nietestowany na zwierzętach. Cena jak na taki produkt jest całkiem przyzwoita, choć nie jest to też mały wydatek. Polecam ten produkt z całego serca fankom naturalnego i delikatnego makijażu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267566].usefull || 0 }}% pomocna.

wydajny

Lily Lolo jest kolejnym podkładem mineralnym w mojej kolekcji kosmetyków. Wielki plus za duży wybór kolorów, szczególnie jest duża różnorodność wśród jasnych odcieni. Podoba mi się pomysł, że można kupić wersję mini żeby przetestować dany odcień. Duże opakowanie, wydajny produkt. Dobrze aplikuje się na twarzy. Jestem zadowolona z trwałości. Jedyny minus opakowanie. Szkoda, że nie ma przesuwanej pokrywki w środku opakowania żeby nie rozsypywał się podkład jak obróci się opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1243761].usefull || 0 }}% pomocna.

Bordowe usta H&M

Miałam wyższe oczekiwania

Cena bardzo wysoka jak za tak mała ilość produktu w opakowaniu. Kupiłam zachęcona samymi pozytywnymi opiniami i sama zużyłam 2 opakowania. Posiadam tłustą cerę ale testowałam go również w okresie brania izoteku który strasznie zasuszył moją skórę więc posiadam doświadczenie z obydwu stron medalu. Kosmetyk jednak mnie nieźle zawiódł przez ten czas.
zalety:
-niesamowicie naturalny skład jak na podkład co przyczynia się do niepogarszania stanu skóry, nie zapycha ani nie podrażnia i jest to duży plus
-duża paleta odcieni do wyboru
wady:
-przede wszystkim nietrwałość. Testowałam go z różnymi kremami pod spód jednak żaden nie pomógł. Ledwie deszcz, mżawka, kropla wody i od razu robi się plama, podkład gdzieś znika. Bardzo łatwo go zetrzeć z twarzy chociażby wycierając delikatnie nos.
-po kilku godzinach noszenia wchodzi w wszelkie linie, pory, zmarszczki, zmywa się i nie wygląda to za ładnie
-w okresie suchej skóry pomimo stosowania dużej ilości kremu pod spód podkład bardzo wszystko dosuszał i uwydatniał suchy naskórek
-krycie raczej średnie, żeby je pogłębić nałożyć trzeba sporo warstw( cienkich rzecz jasna) co prowadzi do tworzenia pudrowego ciasta

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242743].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry kosmetyk

Przerzuciłam się na Lilly Lolo z podkładu Meow. Tak naprawdę skusiły mnie opinie jednej ze znanych w Polsce wizażystek. Tak sie złożyło, ze akurat była na niego promocja w sklepie internetowym - kosztował chyba jakies 69zl (normalna cena 89). Zużyłam juz 2/3 opakowania i musze przyznać, ze jestem zadowolona. Co prawda krycie jest moze mniejsze niż przy Meow, ale dla mnie wystarczające. Mam cerę naczynkowa i borykam sie z delikatnym trądzikiem różowatym. Podkład wygląda naturalnie i nie robi efektu jednolitej maski. W przeciwieństwie do Meow, ma świetne opakowanie - oczka, przez ktore wysypujemy podkład, mozna zamknąć, dzieki czemu nie mam takiego problemu z ubywaniem kosmetyku. Podkładu jest tez więcej i ma on niższa cenę.

Jest łatwiej dostępny i dzieki dokładnym opisom na stronie możliwe jest dobranie odpowiedniego odcienia.

Cera nie zapycha sie, nie powstają niedoskonałości. Jestem zadowolona z tego produktu. Niestety jesli chodzi o te kosmetyki, mam duży problem z ich wydajnością, wiec kiedy czasami czytam Wasze opinie o tym, ze jedno opakowanie wystarcza Wam ma pol roku... Nie wiem jak to możliwe. ;) Przy codziennym użytkowaniu wystarcza mi on na miesiąc, max. półtora. Oczywiście buzia po kilku godzinach sie świeci, ale wystarczy użyć delikatnego pędzla z odrobina pudru. Nie jest to dla mnie akurat duży minus.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1239783].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ci on!

Moje cera: dojrzała, tłusta, ze skłonnością do zapychania i odwodnienia, naczynkowa i wrażliwa. Przy kilku problemach występujących jednocześnie nie jest łatwo dopasować podkład. Przyznam, że do podkładów mineralnych podchodziłam z niechęcią. Nie wierzyłam, że kolorowy proszek może kryć, być trwały i wyglądać dobrze. Kupując pomadkę dołożyłam do zamówienia miniaturę podkładu w jednym z dwóch wybranych przeze mnie odcieni oraz mogłam skorzystać z darmowej próbki w drugim kolorze. Zakochałam się od pierwszego użycia! Jeszcze żaden podkład nie wyglądał na mojej skórze tak naturalnie. Podkład zostawia matowe wykończenie, jest dosyć trwały- wymaga jednorazowego odciśnięcia sebum w ciągu dnia. Nie znika w ciągu dnia, nie waży się i nie oksyduje. Jest całkowicie neutralny dla skóry, nie zapycha i w żaden sposób nie szkodzi. Krycie lekkie do średniego. Producent oferuje szeroka gamę odcieni z podziałem na typy karnacji. Każda kobietka znajdzie swój odcień. Cena jest wysoka jednak podkład jest jej wart. To mój ulubieniec na co dzień. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221718].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry!

Na początek napiszę, że to mój pierwszy podkład mineralny. Na minerały postanowiłam się przerzucić, żeby poprawić stan mojej mieszanej cery. Od jakiegoś czasu było na niej coraz więcej niedoskonałości, więc postanowiłam połączyć lepszą pielęgnację i oczyszczanie z zaprzestaniem zapychania jej podkładami.
Wybrałam kolor China Doll - jest dopasowany wręcz idealnie.
+ duży wybór kolorów
+łatwe nakładanie, nawet dla amatorki :D
+ bardzo fajne wykończenie - naturalny, lekki mat. Pudru używam już tylko na nos, który u mnie jest najbardziej świecącą partią twarzy,
+ nie zapycha! Od czasu jego używania moja cera mocno poprawiła się.
+estetyczne opakowanie
+trwały - przez 8-9 godzin nie wymaga żadnych poprawek, a jeśli ściera się, to tak, że nie jest to mocno widoczne, nie zostają żadne plamy, grudki itd.
+filtr UV
- cena. Chociaż biorąc pod uwagę wydajność (a te jest dobra), to można to przeboleć.
- dostępność (tylko w internecie)
- może podkreślać suche miejsca - swoje suche partie muszę wcześniej mocno nawilżyć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1192493].usefull || 0 }}% pomocna.

Do tej pory najlepszy

Posiadam podkład w odcieniu China Doll
ZALETY:
- naturalny skład
- dobre krycie, które można stopniować
- matowe wykończenie
- ładnie stapia się ze skórą
- prawie niewyczuwalny na skórze
- wygodne opakowanie
- dobra wydajność
- szeroka gama kolorystyczna
WADY:
- może podkreślać suche skórki jeżeli nie zadbamy o nawilżenie skóry

Na pełną recenzję oraz zdjęcia zapraszam na bloga:

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1147776].usefull || 0 }}% pomocna.

Podkreśla niedoskonałości

Zacznę od dwóch plusów; produkt naturalny, nieszkodliwy, ma bardzo ładne kolory i to wszystko. Mam cerę mieszaną i u mnie podkreśla wszystkie niedoskonałości: rozszerzone pory, zaskórkiniki, linie mimiczne. Krycie słabe, trwałość też. Po godzinie już się świecę, nie matuje w ogóle. I jest drogi, dobrze, że kupiłam kilka próbek. Naprawdę miałam duże nadzieję, a to kolejny podkład mineralny, na którym się zawiodłam.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1138766].usefull || 0 }}% pomocna.

Pierwszy minerał.

Dobry podkład, stosuję go na korektor Blush Away z tej samej firmy przykryty Studio Finishem z MACa, daje zadawalający i naturalny efekt. Posiadam kolor China Doll, jestem blaaada i ten kolor bardzo mi odpowiada, także polecam bladziochom o żółtych tonach.

+ skład
+ opakowanie
+ duża gama kolorystyczna
+ naturalny efekt
+ dość długo się utrzymuje
+/- cena

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1100516].usefull || 0 }}% pomocna.