Mineral Foundation (Podkład mineralny)

Mineral Foundation (Podkład mineralny)

Cena już od 77,81 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład mineralny odpowiedni dla wszystkich rodzajów cer, szczególnie dla tłustych i trądzikowych. Tlenek cynku przyspiesza gojenie cery, a dwutlenek tytanu spełnia role naturalnego filtra przeciwsłonecznego. Podkład występuje w odcieniach, neutralnych, ciepłych, zimnych i oliwkowych. Produkt nie testowany na zwierzętach.

Napisanych recenzji: 152

wydajny

Lily Lolo jest kolejnym podkładem mineralnym w mojej kolekcji kosmetyków. Wielki plus za duży wybór kolorów, szczególnie jest duża różnorodność wśród jasnych odcieni. Podoba mi się pomysł, że można kupić wersję mini żeby przetestować dany odcień. Duże opakowanie, wydajny produkt. Dobrze aplikuje się na twarzy. Jestem zadowolona z trwałości. Jedyny minus opakowanie. Szkoda, że nie ma przesuwanej pokrywki w środku opakowania żeby nie rozsypywał się podkład jak obróci się opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1243761].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Miałam wyższe oczekiwania

Cena bardzo wysoka jak za tak mała ilość produktu w opakowaniu. Kupiłam zachęcona samymi pozytywnymi opiniami i sama zużyłam 2 opakowania. Posiadam tłustą cerę ale testowałam go również w okresie brania izoteku który strasznie zasuszył moją skórę więc posiadam doświadczenie z obydwu stron medalu. Kosmetyk jednak mnie nieźle zawiódł przez ten czas.
zalety:
-niesamowicie naturalny skład jak na podkład co przyczynia się do niepogarszania stanu skóry, nie zapycha ani nie podrażnia i jest to duży plus
-duża paleta odcieni do wyboru
wady:
-przede wszystkim nietrwałość. Testowałam go z różnymi kremami pod spód jednak żaden nie pomógł. Ledwie deszcz, mżawka, kropla wody i od razu robi się plama, podkład gdzieś znika. Bardzo łatwo go zetrzeć z twarzy chociażby wycierając delikatnie nos.
-po kilku godzinach noszenia wchodzi w wszelkie linie, pory, zmarszczki, zmywa się i nie wygląda to za ładnie
-w okresie suchej skóry pomimo stosowania dużej ilości kremu pod spód podkład bardzo wszystko dosuszał i uwydatniał suchy naskórek
-krycie raczej średnie, żeby je pogłębić nałożyć trzeba sporo warstw( cienkich rzecz jasna) co prowadzi do tworzenia pudrowego ciasta

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242743].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Dobry kosmetyk

Przerzuciłam się na Lilly Lolo z podkładu Meow. Tak naprawdę skusiły mnie opinie jednej ze znanych w Polsce wizażystek. Tak sie złożyło, ze akurat była na niego promocja w sklepie internetowym - kosztował chyba jakies 69zl (normalna cena 89). Zużyłam juz 2/3 opakowania i musze przyznać, ze jestem zadowolona. Co prawda krycie jest moze mniejsze niż przy Meow, ale dla mnie wystarczające. Mam cerę naczynkowa i borykam sie z delikatnym trądzikiem różowatym. Podkład wygląda naturalnie i nie robi efektu jednolitej maski. W przeciwieństwie do Meow, ma świetne opakowanie - oczka, przez ktore wysypujemy podkład, mozna zamknąć, dzieki czemu nie mam takiego problemu z ubywaniem kosmetyku. Podkładu jest tez więcej i ma on niższa cenę.

Jest łatwiej dostępny i dzieki dokładnym opisom na stronie możliwe jest dobranie odpowiedniego odcienia.

Cera nie zapycha sie, nie powstają niedoskonałości. Jestem zadowolona z tego produktu. Niestety jesli chodzi o te kosmetyki, mam duży problem z ich wydajnością, wiec kiedy czasami czytam Wasze opinie o tym, ze jedno opakowanie wystarcza Wam ma pol roku... Nie wiem jak to możliwe. ;) Przy codziennym użytkowaniu wystarcza mi on na miesiąc, max. półtora. Oczywiście buzia po kilku godzinach sie świeci, ale wystarczy użyć delikatnego pędzla z odrobina pudru. Nie jest to dla mnie akurat duży minus.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1239783].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Napisanych recenzji: 52

Mój ci on!

Moje cera: dojrzała, tłusta, ze skłonnością do zapychania i odwodnienia, naczynkowa i wrażliwa. Przy kilku problemach występujących jednocześnie nie jest łatwo dopasować podkład. Przyznam, że do podkładów mineralnych podchodziłam z niechęcią. Nie wierzyłam, że kolorowy proszek może kryć, być trwały i wyglądać dobrze. Kupując pomadkę dołożyłam do zamówienia miniaturę podkładu w jednym z dwóch wybranych przeze mnie odcieni oraz mogłam skorzystać z darmowej próbki w drugim kolorze. Zakochałam się od pierwszego użycia! Jeszcze żaden podkład nie wyglądał na mojej skórze tak naturalnie. Podkład zostawia matowe wykończenie, jest dosyć trwały- wymaga jednorazowego odciśnięcia sebum w ciągu dnia. Nie znika w ciągu dnia, nie waży się i nie oksyduje. Jest całkowicie neutralny dla skóry, nie zapycha i w żaden sposób nie szkodzi. Krycie lekkie do średniego. Producent oferuje szeroka gamę odcieni z podziałem na typy karnacji. Każda kobietka znajdzie swój odcień. Cena jest wysoka jednak podkład jest jej wart. To mój ulubieniec na co dzień. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221718].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 10

Bardzo dobry!

Na początek napiszę, że to mój pierwszy podkład mineralny. Na minerały postanowiłam się przerzucić, żeby poprawić stan mojej mieszanej cery. Od jakiegoś czasu było na niej coraz więcej niedoskonałości, więc postanowiłam połączyć lepszą pielęgnację i oczyszczanie z zaprzestaniem zapychania jej podkładami.
Wybrałam kolor China Doll - jest dopasowany wręcz idealnie.
+ duży wybór kolorów
+łatwe nakładanie, nawet dla amatorki :D
+ bardzo fajne wykończenie - naturalny, lekki mat. Pudru używam już tylko na nos, który u mnie jest najbardziej świecącą partią twarzy,
+ nie zapycha! Od czasu jego używania moja cera mocno poprawiła się.
+estetyczne opakowanie
+trwały - przez 8-9 godzin nie wymaga żadnych poprawek, a jeśli ściera się, to tak, że nie jest to mocno widoczne, nie zostają żadne plamy, grudki itd.
+filtr UV
- cena. Chociaż biorąc pod uwagę wydajność (a te jest dobra), to można to przeboleć.
- dostępność (tylko w internecie)
- może podkreślać suche miejsca - swoje suche partie muszę wcześniej mocno nawilżyć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1192493].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Do tej pory najlepszy

Posiadam podkład w odcieniu China Doll
ZALETY:
- naturalny skład
- dobre krycie, które można stopniować
- matowe wykończenie
- ładnie stapia się ze skórą
- prawie niewyczuwalny na skórze
- wygodne opakowanie
- dobra wydajność
- szeroka gama kolorystyczna
WADY:
- może podkreślać suche skórki jeżeli nie zadbamy o nawilżenie skóry

Na pełną recenzję oraz zdjęcia zapraszam na bloga:

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1147776].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 130

Podkreśla niedoskonałości

Zacznę od dwóch plusów; produkt naturalny, nieszkodliwy, ma bardzo ładne kolory i to wszystko. Mam cerę mieszaną i u mnie podkreśla wszystkie niedoskonałości: rozszerzone pory, zaskórkiniki, linie mimiczne. Krycie słabe, trwałość też. Po godzinie już się świecę, nie matuje w ogóle. I jest drogi, dobrze, że kupiłam kilka próbek. Naprawdę miałam duże nadzieję, a to kolejny podkład mineralny, na którym się zawiodłam.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1138766].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Pierwszy minerał.

Dobry podkład, stosuję go na korektor Blush Away z tej samej firmy przykryty Studio Finishem z MACa, daje zadawalający i naturalny efekt. Posiadam kolor China Doll, jestem blaaada i ten kolor bardzo mi odpowiada, także polecam bladziochom o żółtych tonach.

+ skład
+ opakowanie
+ duża gama kolorystyczna
+ naturalny efekt
+ dość długo się utrzymuje
+/- cena

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1100516].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 319

dobry

Przygodę z minerałami zaczęłam od Lily Lolo, właściwie powinnam powiedzieć "udaną przygodę" bo wcześniej miałam ciastujący się podkład z bare minerals.

Zamówiłam próbki i wybrałam dla siebie odcień poprcorn. Gdy byłam bardziej opalona dokupiłam ciemniejszy odcień Warm Honey. Podkład całkiem nieźle spisuje się na mojej cerze tj ładnie się aplikuje i stapia, kolory bardzo dobre, idealnie pasują do mojej szyi, nie ciemnieją znacznie.

Po ok 2 godzinach zaczynam się świecić, mimo wcześniejszego przypudrowania, po ok 3-4 godzinach jest już zważony w okolicach nosa ( mam mieszaną cerę). Wydaje mi się, że podkład ten będzie lepiej wyglądał na cerze normalnej czy suchej. Na tłustej podejrzewam, że szybko spłynie. Trwałość - średnia, zwykle po ok 5 godzinach muszę już uzupełnić ubytki dlatego nie stosuję go w dniach gdy szczególnie zależy mi na trwałości makijażu.

Czy służy mojej cerze? Myślę, że tak i to bardziej niż płynne podkłady.

Wydajność nie jest wielka, używany codziennie wystarcza mi na ok 6 miesięcy. Odcień Popcorn już mi się skończył i raczej nie kupię kolejnego, testuję inne firmy i mając obecnie porównanie wydaje mi się, że Lily Lolo jest średni jeżeli chodzi o to jak podkład wygląda na cerze, wydajność i cenę.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie i w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1097181].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 9

Szału ni ma

Cóż, z podkładami mineralnymi mam ostatnio do czynienia na tyle dużo, że już dokładnie wiem, co jest dobre a co nie i co lubię a czego nie.

Lily lolo niestety nie polubiłam.

Najlepszy dla mnie kolor to Warm Peach.

Generalnie jeśli już jesteśmy przy kolorach, to nie jest to najmocniejszą stroną LL. W moim wypadku kolor po jakimś czasie od nałożenia ciemniał dość znacznie a wcale nie mam tłustej skóry, co warto zaznaczyć

Podkład jest dosyć suchy, podkreśla suche skórki i generalnie nie polecam posiadaczkom skóry suchej, nie będziecie zadowolone.

Kolejnym jego minusem jest słabe krycie. Nie będzie się on nadawał również dla osób ze skórą problemową. Z trudem przykrywa zaczerwienienia o innych poważniejszych niedoskonałościach skóry nie wspominając

Reasumując, nie nadaje się do skóry suchej- bo podkreśla suche skórki, tłustej-bo ciemnieje ani do problematycznej-bo nie kryje.

Dla kogo jest? Dla osób z cerą normalną bez żadnych niedoskonałości. Można się wtedy pomyrhać takim podkładem LL dla lepszego samopoczucia i wyrównania kolorytu.

Używam tego produktu od: Testowałam około 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088246].usefull || 0 }}% pomocna.