Mineral Foundation (Podkład mineralny)

Mineral Foundation (Podkład mineralny)

Cena już od 77,81 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład mineralny odpowiedni dla wszystkich rodzajów cer, szczególnie dla tłustych i trądzikowych. Tlenek cynku przyspiesza gojenie cery, a dwutlenek tytanu spełnia role naturalnego filtra przeciwsłonecznego. Podkład występuje w odcieniach, neutralnych, ciepłych, zimnych i oliwkowych. Produkt nie testowany na zwierzętach.

• Mica,
  • Zinc Oxide,
  • Titanium Dioxide,
  • Iron Oxides

Napisanych recenzji: 52

Mój ci on!

Moje cera: dojrzała, tłusta, ze skłonnością do zapychania i odwodnienia, naczynkowa i wrażliwa. Przy kilku problemach występujących jednocześnie nie jest łatwo dopasować podkład. Przyznam, że do podkładów mineralnych podchodziłam z niechęcią. Nie wierzyłam, że kolorowy proszek może kryć, być trwały i wyglądać dobrze. Kupując pomadkę dołożyłam do zamówienia miniaturę podkładu w jednym z dwóch wybranych przeze mnie odcieni oraz mogłam skorzystać z darmowej próbki w drugim kolorze. Zakochałam się od pierwszego użycia! Jeszcze żaden podkład nie wyglądał na mojej skórze tak naturalnie. Podkład zostawia matowe wykończenie, jest dosyć trwały- wymaga jednorazowego odciśnięcia sebum w ciągu dnia. Nie znika w ciągu dnia, nie waży się i nie oksyduje. Jest całkowicie neutralny dla skóry, nie zapycha i w żaden sposób nie szkodzi. Krycie lekkie do średniego. Producent oferuje szeroka gamę odcieni z podziałem na typy karnacji. Każda kobietka znajdzie swój odcień. Cena jest wysoka jednak podkład jest jej wart. To mój ulubieniec na co dzień. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221718].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 10

Bardzo dobry!

Na początek napiszę, że to mój pierwszy podkład mineralny. Na minerały postanowiłam się przerzucić, żeby poprawić stan mojej mieszanej cery. Od jakiegoś czasu było na niej coraz więcej niedoskonałości, więc postanowiłam połączyć lepszą pielęgnację i oczyszczanie z zaprzestaniem zapychania jej podkładami.
Wybrałam kolor China Doll - jest dopasowany wręcz idealnie.
+ duży wybór kolorów
+łatwe nakładanie, nawet dla amatorki :D
+ bardzo fajne wykończenie - naturalny, lekki mat. Pudru używam już tylko na nos, który u mnie jest najbardziej świecącą partią twarzy,
+ nie zapycha! Od czasu jego używania moja cera mocno poprawiła się.
+estetyczne opakowanie
+trwały - przez 8-9 godzin nie wymaga żadnych poprawek, a jeśli ściera się, to tak, że nie jest to mocno widoczne, nie zostają żadne plamy, grudki itd.
+filtr UV
- cena. Chociaż biorąc pod uwagę wydajność (a te jest dobra), to można to przeboleć.
- dostępność (tylko w internecie)
- może podkreślać suche miejsca - swoje suche partie muszę wcześniej mocno nawilżyć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1192493].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Do tej pory najlepszy

Posiadam podkład w odcieniu China Doll
ZALETY:
- naturalny skład
- dobre krycie, które można stopniować
- matowe wykończenie
- ładnie stapia się ze skórą
- prawie niewyczuwalny na skórze
- wygodne opakowanie
- dobra wydajność
- szeroka gama kolorystyczna
WADY:
- może podkreślać suche skórki jeżeli nie zadbamy o nawilżenie skóry

Na pełną recenzję oraz zdjęcia zapraszam na bloga:

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1147776].usefull || 0 }}% pomocna.

Patrol kosmetyczny - kremy z olejami

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 130

Podkreśla niedoskonałości

Zacznę od dwóch plusów; produkt naturalny, nieszkodliwy, ma bardzo ładne kolory i to wszystko. Mam cerę mieszaną i u mnie podkreśla wszystkie niedoskonałości: rozszerzone pory, zaskórkiniki, linie mimiczne. Krycie słabe, trwałość też. Po godzinie już się świecę, nie matuje w ogóle. I jest drogi, dobrze, że kupiłam kilka próbek. Naprawdę miałam duże nadzieję, a to kolejny podkład mineralny, na którym się zawiodłam.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1138766].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Pierwszy minerał.

Dobry podkład, stosuję go na korektor Blush Away z tej samej firmy przykryty Studio Finishem z MACa, daje zadawalający i naturalny efekt. Posiadam kolor China Doll, jestem blaaada i ten kolor bardzo mi odpowiada, także polecam bladziochom o żółtych tonach.

+ skład
+ opakowanie
+ duża gama kolorystyczna
+ naturalny efekt
+ dość długo się utrzymuje
+/- cena

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1100516].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 319

dobry

Przygodę z minerałami zaczęłam od Lily Lolo, właściwie powinnam powiedzieć "udaną przygodę" bo wcześniej miałam ciastujący się podkład z bare minerals.

Zamówiłam próbki i wybrałam dla siebie odcień poprcorn. Gdy byłam bardziej opalona dokupiłam ciemniejszy odcień Warm Honey. Podkład całkiem nieźle spisuje się na mojej cerze tj ładnie się aplikuje i stapia, kolory bardzo dobre, idealnie pasują do mojej szyi, nie ciemnieją znacznie.

Po ok 2 godzinach zaczynam się świecić, mimo wcześniejszego przypudrowania, po ok 3-4 godzinach jest już zważony w okolicach nosa ( mam mieszaną cerę). Wydaje mi się, że podkład ten będzie lepiej wyglądał na cerze normalnej czy suchej. Na tłustej podejrzewam, że szybko spłynie. Trwałość - średnia, zwykle po ok 5 godzinach muszę już uzupełnić ubytki dlatego nie stosuję go w dniach gdy szczególnie zależy mi na trwałości makijażu.

Czy służy mojej cerze? Myślę, że tak i to bardziej niż płynne podkłady.

Wydajność nie jest wielka, używany codziennie wystarcza mi na ok 6 miesięcy. Odcień Popcorn już mi się skończył i raczej nie kupię kolejnego, testuję inne firmy i mając obecnie porównanie wydaje mi się, że Lily Lolo jest średni jeżeli chodzi o to jak podkład wygląda na cerze, wydajność i cenę.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie i w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1097181].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 9

Szału ni ma

Cóż, z podkładami mineralnymi mam ostatnio do czynienia na tyle dużo, że już dokładnie wiem, co jest dobre a co nie i co lubię a czego nie.

Lily lolo niestety nie polubiłam.

Najlepszy dla mnie kolor to Warm Peach.

Generalnie jeśli już jesteśmy przy kolorach, to nie jest to najmocniejszą stroną LL. W moim wypadku kolor po jakimś czasie od nałożenia ciemniał dość znacznie a wcale nie mam tłustej skóry, co warto zaznaczyć

Podkład jest dosyć suchy, podkreśla suche skórki i generalnie nie polecam posiadaczkom skóry suchej, nie będziecie zadowolone.

Kolejnym jego minusem jest słabe krycie. Nie będzie się on nadawał również dla osób ze skórą problemową. Z trudem przykrywa zaczerwienienia o innych poważniejszych niedoskonałościach skóry nie wspominając

Reasumując, nie nadaje się do skóry suchej- bo podkreśla suche skórki, tłustej-bo ciemnieje ani do problematycznej-bo nie kryje.

Dla kogo jest? Dla osób z cerą normalną bez żadnych niedoskonałości. Można się wtedy pomyrhać takim podkładem LL dla lepszego samopoczucia i wyrównania kolorytu.

Używam tego produktu od: Testowałam około 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088246].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 33

To jest podkład idealny :)

Podkład jest świetny :) Zużyłam już dwa opakowania, w sumie jakiś rok temu go używałam bo teraz brak gotówki.. I to jest właśnie jedyny minus. Ale jak będzie przypływ kaski to na pewno zakupię ponownie ;)
- świetny kolor, ja miałam bodajże odcień POPCORN
- dobre krycie
- nie zapychał
- nie uczulał
- świetny skład (staram się na to zwracać uwagę)
- wygodny w użytkowaniu
- raz nałożony starczał mi na cały dzień
- "wżerał się" w skórę, dzięki czemu nie musiałam się martwić o swój wygląd w ciągu dnia :)
- nie wysusza
- jego dwoma minusami jest cena i dostępność. Kupowałam go na stoisku w Reducie ale niestety zlikwidowali i teraz jest dostępny tylko online.

Ale cenię go głównie za skład, ma bardzo przyjazny i wiem, że krzywdy mi nie wyrządzi :) Ogólne wrażenia mam bardzo dobre, także gorąco polecam miłośniczkom naturalnego makijażu ;)

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 2 całe słoiczki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1082776].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Super naturalny i dyskretny podkład

Mój kolor: Blondie

Moją przygodę z kosmetykami mineralnymi zaczełam właśnie od firmy Lily Lolo. Szukałam czegoś delikatnego do wyrówniania koloru skóry, zakrycia niedużych niedoskonałości (mam cerę raczej bez problemów z trądzikiem, za to jest parę blizn, popękane naczynka) i czegoś co by NIE DAWAŁO EFEKTU MASKI! Nie wytrzymywałam już z płynnymi podkładami i to był strzał w dziesiątke. Jest lekki, nie zapycha, oczywiście troszkę chodzi w zmarszczki mimiczne (jak każdy kosmetyk) ale nie jest to tak widoczne jak w przypadku płynnych podkładów. Świetnie ujednolica, nie trzeba smarować się aż po dekolt bo dopasowuje się do odcienia cery.

Kolejnym super plusem jest to, że uważam go za idealny produkt dla kobiet starszych. Długo szukałyśmy z mamą (dla niej) podkładu który byłby bardzo dyskretny, ale jednak nadawał blasku, świeżosci skórze. W przeciwienstwie do płynnych podkladów ten nie postarza, nie podkreśla zmarszczek i jest bardzo lekki - idealny.

Jedną wadą jest krycie : opisałabym je jako lekkie/średnie. Kiedy mam gorszy dzień mieszam go z korektorem tej samej firmy i daje w 100% rade więc przy zakupie podkładu warto od razu kupić korektor dla lepszego krycia.

Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jeden słoiczek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1079836].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Cudowny!

Oceniam podkład \\\'Popcorn\\\'
Aplikacja: na sucho Flat Top

Swoją przygodę z podkładami mineralnymi zaczęłam właśnie od Lily Lolo i był to strzał w dziesiątkę.
Dzięki poradom w internecie udało mi się zamówić dwie próbki podkładu - oba bardzo dobrze wyglądające na mojej skórze. Ostatecznie wybrałam właśnie Popcorn.
Zamówiłam duże opakowanie i przyrzekłam mu wierność po grobową deskę :)

Plusy:

* Nie zapycha
* Idealnie stapia się ze skórą - brak efektu mąki na twarzy
* Nie ściera się - zostaję ze mną aż do demakijażu
* Nie warzy się ani nie zbiera w zmarszczkach
* Idealny na lato

Minusy:

* Jako posiadaczka cery suchej muszę go nakładać na dobrze nawilżoną skórę. Inaczej podkreśli suche skórki.

Ogólnie bardzo go polubiłam i nie zamienię na żaden inny podkład. Efekt na twarzy jest bardzo naturalny , do tego stopnia, że niektórzy sądzą że mam taką ładną buzię i się nie maluję. Krycie nie jest zbyt duże, ale akurat dla mnie nie ma to znaczenia.

Używam tego produktu od: 04.2015r.
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043542].usefull || 0 }}% pomocna.