Żel z aktywnym kompleksem Antycellulitis i Gluko-Stopem

Żel z aktywnym kompleksem Antycellulitis i Gluko-Stopem

Zgłoszony przez Masmonia: Najlepszy preparat antycellulitowy jaki kiedykolwiek stosowalam. No a było ich ok. 5. Poza tym nie drogi, szybko się wchłania i przyjemnie chłodzi skore. Pierwszym efektem który zauważyłam jest miękka i delikatna skóra. Po dłuższym czasie wygładzają się nierównosci i udo szczupleje. Chyba można go porównać do tego z Vichy. Tylko jest znacznie tańszy :)

zawiodłam się

Kupiłam ten żel bo recenzje rzeczywiście były zachęcające.Niestety trochę się zawiodłam. Bardzo wysuszał mi skórę (oliwka potem była niezastąpiona), a poza tym cellulit i tak nie drgnął. Co do konsystencji nie mam większych zarzutów, można dzięki temu dłużej się pomasować.

Rewelacyjny i polski!

Jestem zachwycona. Kupiłam go zapoznawszy się z pozytywnymi opiniami wizażanek. Właśnie skończyłam pierwszą tubę. Przyznam się,że nie miałam zaufania do tego typu kosmetyków i to w tak niskiej cenie. Wcześniej używałam Perfect Slim L'oreala (dosyć dobry)ale ten naprawdę jest super i jest o wiele tańszy. Nie daję mu 5* bo wysusza skórę ale i tak będę go uzywać bo mój cellulit znacznie się zmniejszył :). Gorąco polecam. Wspierajmy polskie produkty bo są tego warte!!!

spełnia swoje zadanie

Używałam go w kiepskim dla kondycji skóry okresie-kiedy w ogóle nie ćwiczyłam.No i miałam szczęście ,że na ten miesiąc nie ćwiczenia kupiłam właśnie ten żel, bo cellulit nie miał z nim szans,chociaż miałam zero ruchu, a odżywiałam się kiepsko...tak wakacyjnie. ;) Żel jest wydajny, wygodny w użyciu, niedrogi, wygładza skórę.Mam jedno ale-wysusza i to mocno, jednak skóra jest w dalszym ciągu gładka-tyle że właśnie sucha. Przymknę na to trochę oko, bo naprawdę dużo zdziałał.A może raczej zapobiegł doprowadzeniu mojej skóry do stanu fatalnego.Za to jestem mu wdzięczna.

Studio fryzur kucyk Beyonce

godny polecenia

Preparat ma formę przezroczysto-brązowego żelu, nie jest to na pewno krem. Jest on niemal identyczny jak "Żel z aktywnym kompleksem antycellulitis", który także ma postać żelu a nie kremu. Jedyna różnica to obecność retinolu i guarany w żelu "Retinol contra cellulite" (w tym wypadku podano właściwą nazwę cellulite a nie cellulitis) pozostałe składniki są identyczne. Nie zauważyłam żadnej różnicy w działaniu między tymi dwoma produktami, więc ocena będzie dotyczyła obu. Żele wchłaniają się dużo szybciej niż Krem wyszczuplający z tej firmy, aczkolwiek nie znikają błyskawicznie po nałożeniu tylko wymagają któtkiego masażu, co jest korzystniejsze i bardziej efektywne. Nie wałkują się, przez pewien czas po aplikacji czuć na skórze lepką warstewkę, ale to uczucie mija po chwili. Nie wygładzają skóry tak znacząco jak to robi wersja w postaci kremu, ktorą używam na zmianę z żelem. Żel można używać także rano i wtedy gdy nie mamy czasu na dłuższy masaż. Opakowanie ma postać dużej 250ml tuby. Żel jest bardzo wydajny. Zapach może nie jest piękny, ale biorąc pod uwagę, iż jest on bardzo skuteczny i przy okazji niedrogi nie jest to tak istotne dla mnie. Wygładził skórę i w pewnym stopniu wspomógł redukcję cellulitu. Walka z cellulitem jest w zasadzie niekończąca się, dlatego tego typu preparaty warto używać regularnie, tak więc ja wolę wybrać tańszy i równie skuteczny produkt, który mogę używać stale, niż tracić pieniądze na bardzo drogą i jednorazową jak na moją kieszeń kurację. Jak narazie Norel jest u mnie na pierwszym miejscu, efekty nie odbiegają od tych uzyskanych w wyniku stosowania dużo droższych kremów lub żeli. Namówiłam na żele i kremy Norel także moją mamę, która dotychczas co pewien czas kupowała D-stock Vichy. Używa ich już regularnie od pół roku, twierdzi, że w zasadzie nie widzi różnicy w działaniu między tymi żelami a preparatem Vichy. Zauważyła, że skora stała się bardziej jędrna i ubyło jej nieco w udach(podejrzewam, że w tych miejscach bardziej efektywnie się masuje). Ona również ma zamiar pozostać przy firmie Norel.

Oceniam na 4.00

Tak za te pieniążki jest godny polecenia, po tych wszystkich które miałam jestem zdziwona że takie tanie a działa!! :)))

Oceniam na 3.00

Dobry jak na tę cenę. Minusem jest to, źe słabo się wchłania, ale z kolei plusem tego minusa jest to, źe mogę dłuźej masować się przyrządem do masaźu.

Oceniam na 3.00

Lepi się i to naprawdę jest denerwujące, poza tym też masuje rękawicą i jeszce masażerem i czekam ale jak narazie żadnych nadzwyczajnych efektów nie widzę.

Oceniam na 2.00

Mialam nadzieje na cos lepszego, slabo wygladza i napina, a o znikaniu cellulitu nie ma co marzyc. W polaczeniu z peelingiem i masazem rekawica wydaje sie ze jest super, ale to chyba bardziej zasluga tych zabiegow.

Oceniam na 4.00

Faktycznie relacja jakości do ceny jest nadzwyczaj korzystna. Wada jest natomiast to, że trochę sie lepi, dlatego ja używam go tylko przed snem.

Oceniam na 5.00

Wspanialy kosmetyk jak juz pisalam jedyny ktory na mnie dzialal..chyba nie przestane go nigdy uzywac:)