Nivea Hair Care, Odżywka witalizująca do włosów normalnych i lekko przetłuszczających się

Odżywia włosy i zwiększa ich witalność, wyraźnie ułatwia rozczesywanie, dodaje więcej blasku włosom. Wygładza ich powierzchnię, utrzymuje naturalną puszystość. Orzeźwiający zapach zapewnia poczucie przyjemnej, długotrwałej świeżości.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetrimonium Chloride, Hydroxypropyl Methylcellulose, Methylparaben, Propylparaben, Calcium Chloride, Benzophenone-4, Sodium Citrate, Parfum

Cena: 9 zł

bez fajerwerków

Kupiłam ją przez przypadek,bo jakoś nie doczytałam i myślałam,że to szampon. Ma ładny zapach, i ułatwia rozczesywanie włosów, ale nie w 100%. Włosy przetłuszczają się tak,jak zawsze. Znam o wiele lepszy i tańsze odżywki.

nie lubię

Jakoś strasznie nie lubię tego kosmetyku... Użyłam go parę razy jakieś pół roku temu i od tego czasu stoi nieużywany na półce-a dzisiaj dałam go mamie ;) Nie wiem czemu mam taki uraz do tej odzywki -moze to ten zapach? Czy spełnia swoją rolę jako odzywka? Możliwe, ze tak, ale BEZ REWELACJI. Nie mam wiekszych problemów z włosami (są normalne a do takowych jest ta odzywka), ale oczekuje, ze po umyciu będą ładniejsze niż zwykle. Odzywka nie powala na kolana...ani troche. Jeśli chodzi o pielęgnacje włosów to niveę skreślam, tak samo jak garniera.

bez rewelacji

Gęsta, ładnie, owocowo pachnie. Dobrze się rozprowadza i dobrze spłukuje. Włosy dość dobrze się po niej rozczesują. Pielęgnuje tak sobie, bez rewelacji. Nie powiedziałabym, że odświeża, a nawet lekko obciąża włosy, choć leciutko, ale jednak szybciej się brudzą przy cieple podczas jej stosowania. Mało wydajna.