Inter Fragrances, Seboradin Niger (Lotion z czarną rzodkwią (nowa wersja))

Inter Fragrances, Seboradin Niger (Lotion z czarną rzodkwią (nowa wersja))

Cena już od 20,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Intensywnie działający preparat, zapobiega przetłuszczaniu się włosów, reguluje pracę gruczołów łojowych. Zawiera bogate w witaminy, mikroelementy oraz związki siarki wyciągi z czarnej rzodkwi, tataraku, dziurawca, które wzmacniają, stymulują włosy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się włosów. Lotion hamuje rozwój flory bakteryjnej w mieszkach włosowych, działa przeciwzapalnie i przeciwłupieżowo. Stosowany systematycznie przed okres min. 2-3 tyg. sprawia że włosy są puszyste, wzmocnione, odżywione, nawilżone, lśniące i miękkie. Odzyskuję zdrowie i piękny wygląd. Preparat zawiera naturalne antyoksydanty zawarte w ekstraktach ziołowych.

mocno podrażnia

kupiłam seboradin zachęcona licznymi pozytywnymi recenzjami.
Na poczatku było ok, wiadomo zapach przeszkadzał, ale najwazniejsze jest działanie. Niestety po 2 tygodniach zaczeła swędzieć mnie głowa, mam wrażenie, że bardzo wysuszył tez skóre głowy. Jestem pewna, że to on jest winowajcą - resztę kosmetyków, których używam, dobrze znam i są w 100% sprawdzone. Wylałam resztę butelki, zeby już mi do głowy nie przyszło eksperymentowanie z nim. Sama nie mam wrażliwej skóry głowy - używałam wielu dostępnych na rynku wcierek, masek czy odzywek (zarówno z alkoholem jak i bez) i jest to pierwszy produkt, po którym doszło do podrażnienia. Co prawda, zauważyłam wysyp baby hair, wypadanie takie jak przedtem. W przypadku baby hair nie wiem czy to dzięki seboradinowi czy tez nie, bo zażywam tableki na włosy.

+możliwe, że baby hair pojawialy się dzięki niemu
+wydajność, po 2 tyg codziennego psikania miałam dużo ponad połowe

-alkohol na pierwszym miejscu - zapewne winowajca podrażnienia
- cena aczkolwiek patrząc na wydajność to nie wychodzi tak duzo
- wielkie wow nie ma, inne wcierki zdecydowanie mogą z nim konkurować

Podsumowując: uważam, że działaniem nie przebija innych wcierek (joanna, radical itp) a spowodował podrażnienie, do którego żaden inny używany przeze mnie specyfik nie doprowadził

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1212133].usefull || 0 }}% pomocna.

idealna odżywka b/s?:)

Seboradin używałam (i będę używać po zakończeniu przygody z olejkiem Khadi) jako przedłużenie kuracji przeciw nadmiernemu przetłuszczaniu i wypadaniu włosów (spowodowanch stresem), po szybkiej akcji ratunkowej z ampułkami Joanny.

Traktuję go jako dopełnienie pielęgnacji, bo idealnie ogranicza przetłuszczanie skóry głowy a przy tym nie wysusza ani skóry ani włosów, przy regularnym używaniu wyłapuję też mniej włosów przy myciu. Po użyciu włosy są sypkie, błyszczące i na dłużej zachowują świeżość, a skóra głowy jest zdrowa. Nie podrażnia, nie wywołuje swędzenia ani łupieżu, nie plącze włosów.

+ stosunek cena-wydajność-działanie
+ dostępność
+ zapach mniej rażący niż w przypadku innych kosmetyków z rzepą;P
+ działanie - ograniczenie przetłuszczania i wypadania
+ brak skutków ubocznych w postaci przesuszania czy podrażnień
+ baaaaardzo wygodne opakowanie!

Ilość zużytych opakowań: początek drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1129321].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry produkt

Od kilku lat codziennie prostuję włosy, jednakże w pewnym momencie zaczęły mi masowo wypadać. Stały się matowe i łamliwe. Wypróbowałam na prawdę wiele produktów (m.in. jantar) jednakże żadne nie przyniosły takich efektów jak Seboradin Niger! Używałam wraz z szamponem i ampułkami, więc efekty zauważyłam bardzo szybko! Cały zestaw jest bardzo wydajny, także warto w niego zainwestować ;)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088321].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Całkiem, całkiem :)

Lotion używany regularnie rzeczywiście zmiesza wypadanie włosów, ale od razu zaznaczam, że dodatkowo przyjmowałam suplementy diety wzmacniające włosy.
Nie zauważyłam pojawienia się nowych włosków.
Lotion jest wydajny, atomizer ułatwia aplikację produktu.
Mnie osobiście zapach nie przeszkadzał, choć przyznam jest dość specyficzny.
Nie zauważyłam, żeby zapobiegał przetłuszczaniu. W tej kwestii u mnie bez zmian.
Muszę jednak przyznać, że używałam lepsze produkty (i tańsze) przeciw wypadaniu. Zakup tego kosmetyku to nie były pieniądze wyrzucone w błoto, ale raczej więcej nie wrócę do tego lotionu. Nie mniej warto spróbować. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1063006].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Po tym lotionie moje włosy zaczęły wypadać w większych ilościach, jeszcze nigdy w życiu mi tak nie wypadały:( teraz próbuję je ratować wcierką jantar i olejem rycynowym i powoli widać poprawę. Poza wydajnością nie widzę żadnych plusów:
- wysoka cena
- brzydki zapach
- WYPADANIE WŁOSÓW
- swędząca skóra głowy

Ilość zużytych opakowań: 2/3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035576].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam.

Mojemu chłopakowi dosyć przeszkadzał ten intensywny, ziołowy zapach, ale ja przyzwyczaiłam się na tyle, że nawet go polubiłam :) Nie mam zastrzeżeń co do tego preparatu. Faktycznie zapobiega przetłuszczaniu, włosy zyskują trochę na objętości, nie oklapują pod koniec dnia, co jest dla mnie na spory plus.

Używam tego produktu od: roku, dwóch
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001361].usefull || 0 }}% pomocna.

To nie to

Czytając blogi o pielęgnacji włosów kilkukrotnie natrafiłam na lotion. Za każdym razem był chwalony za swoją skuteczność, więc mimo jego dość wysokiej ceny (zapłaciłam 24 zł) skusiłam się na niego, licząc na takie same efekty co i u używających go autorek blogów.

Na początku stosowania owszem, zmniejszyło się wypadanie włosów. Jednak tylko się ograniczyło, wypadały nadal. Po jakimś czasie stosowania (ok 2-3tyg) włosy powróciły do swojego "standardowego" wypadania, tak jak przed zastosowaniem produktu. Mimo, że stosowałam produkt codziennie, masując skórę głowy kilka min, nic to nie dawało. Efekt był jedynie krótkotrwały.

Nie zauważyłam też baby hair, których pojawienie się po stosowaniu produktu miało być niemal pewne.

Lotion ma okropny zapach rzodkwi, mocny i mdły. Zapach utrzymuje się na włosach nawet po wyschnięciu produktu. Mi ten zapach przeszkadzał, wolałabym żeby moje włosy pachniały czymś przyjemniejszym.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987114].usefull || 0 }}% pomocna.

podrażnienie gwarantowane

Myślałam, że zdziała cuda jednak bardzo się myliłam owszem może trochę pomógł na wypadanie, jednak nie jest to jakiś super efekt, a poza tym dorobiłam się po nim ogromnego podrażnienia skóry głowy, wysuszenia skalpu i krost na głowie.

Używam tego produktu od: używałam z 2-3lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[967071].usefull || 0 }}% pomocna.

Najgorsza wcierka-szkodnik!

Kupiłam produkt w aptece za prawie 30 zł, więc nie mało. Zapach mi odpowiadał-mocnoziołowy. Pojemność duża, wydajność też- to źle, bo chciałoby się go wywalić od razu. Moje efekty po stosowaniu tego produktu:
- miał zmniejszyć przetłuszczanie włosów, natomiast efekt odwrotny- bardzo je nasilił
-okropnie podrażnił mi skórę głowy
- wzmocnienia nie widzę
Szkoda, bo myślałam, że pomoże. A niestety skutki będę zwalczać przez długi czas...

Używam tego produktu od: 2 msc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[954088].usefull || 0 }}% pomocna.

Spowodował mocne wypadanie włosów.

Zacznę od tego, że Seboradin Lotion kupiłam ze względu na pozytywne opinie na temat przyspieszania wzrostu włosów.
Jak większości kobiet, zależy mi na każdym dodatkowym centymetrze ;) dlatego postanowiłam wypróbować go na sobie.

Nigdy przedtem nie miałam problemu z nadmiernym wypadaniem włosów, podrażnieniem skalpu czy nadmiernym przetłuszczaniem skóry głowy. Włosy myję standardowo co 3 dni, używam różnych kosmetyków, samo robionych i kupnych wcierek, maceratów, olejków...

Lotion aplikowałam raz dziennie po czym delikatnie wcierałam i wmasowywałam w skórę. O jego zapachu napisane było już tyle, że chyba nie muszę rozwijać tematu. Pachnie bardzo intensywnie, nieprzyjemnie ale czego się nie robi dla pięknej czupryny?!
Problemy zaczęły się po niej więcej 1,5 - 2 tygodniach. Zauważyłam wzmożone wypadanie, na podłodze, na ubraniach, w brodziku po umyciu głowy, wszędzie znajdowało się coraz więcej włosów.
Postanowiłam dotrwać do wskazanej przez producenta trzytygodniowej kuracji, sądziłam, że pierwsza wcierka z tak dużą ilością alkoholu (który przecież ma być promotorem wnikania dla innych, aktywnych składników) w składzie może różnić się działaniem od innych, lżejszych (typu Jantar), i że wszystko w końcu wróci do normy.

Niestety tak się nie stało, po odstawieniu Seboradinu włosy wypadały nadal, łapałam się wszystkich rad, olejowałam skalp olejem rycynowym, kupiłam suplementy wzmacniające, używałam delikatnych dziecięcych szamponów. Po pewnym czasie wszystko wróciło do normy.

Co się tyczy szybszego wzrostu włosów?
Nic z tego nie wyszło. Standardowy 1 cm przyrostu miesięcznego i ani milimetra więcej :(

Jak wspomniałam wcześniej Seboradin był pierwszą alkoholową wcierką jakiej używałam, muszę jednak oddać mu sprawiedliwość ponieważ teraz wiem, że każda inna z tak dużą ilością tego składnika powoduje u mnie identyczny efekt. Po pewnym czasie i wypróbowaniu wielu specyfików, wiem już, że właśnie alkohol oraz pieprz cayenne powodują u mnie podobne podrażnienie i wypadanie włosów (na marginesie dodam, że najlepszym sposobem opanowanie tego problemu jest kozieradka :) ).

Jedynym plusem Lotionu jest jego wydajność, po trzytygodniowej kuracji w opakowaniu pozostało jeszcze połowę produktu.

Podsumowując, na pewno nie kupię go ponownie ale innym osobom chciałabym powiedzieć aby czytały składy lub robiły ewentualne notatki, tak aby mogły się orientować co im służy a co nie.

Używam tego produktu od: zeszłego roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[942752].usefull || 0 }}% pomocna.