Inter Fragrances, Seboradin Niger (Lotion z czarną rzodkwią (nowa wersja))

Inter Fragrances, Seboradin Niger (Lotion z czarną rzodkwią (nowa wersja))

Cena już od 20,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Intensywnie działający preparat, zapobiega przetłuszczaniu się włosów, reguluje pracę gruczołów łojowych. Zawiera bogate w witaminy, mikroelementy oraz związki siarki wyciągi z czarnej rzodkwi, tataraku, dziurawca, które wzmacniają, stymulują włosy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się włosów. Lotion hamuje rozwój flory bakteryjnej w mieszkach włosowych, działa przeciwzapalnie i przeciwłupieżowo. Stosowany systematycznie przed okres min. 2-3 tyg. sprawia że włosy są puszyste, wzmocnione, odżywione, nawilżone, lśniące i miękkie. Odzyskuję zdrowie i piękny wygląd. Preparat zawiera naturalne antyoksydanty zawarte w ekstraktach ziołowych.

Jest moc.

Skuteczny lotion, którego trzeba używać z rozwagą.
Wcierka ma sporo ekstraktów roślinnych w wysokim stężeniu, które faktycznie mogą przyczynić się do podrażnień wrażliwej skóry głowy, ale jeśli stosujemy ją naprzemiennie, tzn. nie każdego dnia, w połączeniu z delikatnym szamponem, wszystko powinno być w porządku.
Zapach ma ziołowy, nie każdemu przypadnie do gustu, ale szybko się ulatnia.
Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć, ponieważ część składników osiada na dnie. Przeprowadziłam 3 miesięczną kurację.Zużyłam dwa opakowania. Włosy wzmocniły się. Zauważyłam mniejsze wypadanie. Pojawiło się dużo młodych włosków. Jestem zadowolona. W porównaniu do popularnej wcierki Jantar wypada lepiej. Efekty są szybsze. Ale nie pachnie tak ładnie i jest dwa razy droższy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1344791].usefull || 0 }}% pomocna.

Seboradin na wypadanie wlosow

Dziwie sie ze sa negatywne opinie.pracuje za granica i naprawde myslalam ze mi wlosy wypadna wszystkie kiedy dostalam to.owszem dziwnie pachnie ale mi pomoglo.nawet maz zaczal mi podbierac bo widac efekty.polecam i kropka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1344766].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Spełnia swoje zadanie

Jestem zadowolona z lotionu, z tego względu, że miałam po nim ogromny wysyp baby hair no i faktycznie włosy wypadały w normalnej ilości dziennie.
Jeżeli chodzi o szybszy wzrost to również pomaga.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1299651].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

mocno podrażnia

kupiłam seboradin zachęcona licznymi pozytywnymi recenzjami.
Na poczatku było ok, wiadomo zapach przeszkadzał, ale najwazniejsze jest działanie. Niestety po 2 tygodniach zaczeła swędzieć mnie głowa, mam wrażenie, że bardzo wysuszył tez skóre głowy. Jestem pewna, że to on jest winowajcą - resztę kosmetyków, których używam, dobrze znam i są w 100% sprawdzone. Wylałam resztę butelki, zeby już mi do głowy nie przyszło eksperymentowanie z nim. Sama nie mam wrażliwej skóry głowy - używałam wielu dostępnych na rynku wcierek, masek czy odzywek (zarówno z alkoholem jak i bez) i jest to pierwszy produkt, po którym doszło do podrażnienia. Co prawda, zauważyłam wysyp baby hair, wypadanie takie jak przedtem. W przypadku baby hair nie wiem czy to dzięki seboradinowi czy tez nie, bo zażywam tableki na włosy.

+możliwe, że baby hair pojawialy się dzięki niemu
+wydajność, po 2 tyg codziennego psikania miałam dużo ponad połowe

-alkohol na pierwszym miejscu - zapewne winowajca podrażnienia
- cena aczkolwiek patrząc na wydajność to nie wychodzi tak duzo
- wielkie wow nie ma, inne wcierki zdecydowanie mogą z nim konkurować

Podsumowując: uważam, że działaniem nie przebija innych wcierek (joanna, radical itp) a spowodował podrażnienie, do którego żaden inny używany przeze mnie specyfik nie doprowadził

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1212133].usefull || 0 }}% pomocna.

idealna odżywka b/s?:)

Seboradin używałam (i będę używać po zakończeniu przygody z olejkiem Khadi) jako przedłużenie kuracji przeciw nadmiernemu przetłuszczaniu i wypadaniu włosów (spowodowanch stresem), po szybkiej akcji ratunkowej z ampułkami Joanny.

Traktuję go jako dopełnienie pielęgnacji, bo idealnie ogranicza przetłuszczanie skóry głowy a przy tym nie wysusza ani skóry ani włosów, przy regularnym używaniu wyłapuję też mniej włosów przy myciu. Po użyciu włosy są sypkie, błyszczące i na dłużej zachowują świeżość, a skóra głowy jest zdrowa. Nie podrażnia, nie wywołuje swędzenia ani łupieżu, nie plącze włosów.

+ stosunek cena-wydajność-działanie
+ dostępność
+ zapach mniej rażący niż w przypadku innych kosmetyków z rzepą;P
+ działanie - ograniczenie przetłuszczania i wypadania
+ brak skutków ubocznych w postaci przesuszania czy podrażnień
+ baaaaardzo wygodne opakowanie!

Ilość zużytych opakowań: początek drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1129321].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry produkt

Od kilku lat codziennie prostuję włosy, jednakże w pewnym momencie zaczęły mi masowo wypadać. Stały się matowe i łamliwe. Wypróbowałam na prawdę wiele produktów (m.in. jantar) jednakże żadne nie przyniosły takich efektów jak Seboradin Niger! Używałam wraz z szamponem i ampułkami, więc efekty zauważyłam bardzo szybko! Cały zestaw jest bardzo wydajny, także warto w niego zainwestować ;)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088321].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem, całkiem :)

Lotion używany regularnie rzeczywiście zmiesza wypadanie włosów, ale od razu zaznaczam, że dodatkowo przyjmowałam suplementy diety wzmacniające włosy.
Nie zauważyłam pojawienia się nowych włosków.
Lotion jest wydajny, atomizer ułatwia aplikację produktu.
Mnie osobiście zapach nie przeszkadzał, choć przyznam jest dość specyficzny.
Nie zauważyłam, żeby zapobiegał przetłuszczaniu. W tej kwestii u mnie bez zmian.
Muszę jednak przyznać, że używałam lepsze produkty (i tańsze) przeciw wypadaniu. Zakup tego kosmetyku to nie były pieniądze wyrzucone w błoto, ale raczej więcej nie wrócę do tego lotionu. Nie mniej warto spróbować. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1063006].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Po tym lotionie moje włosy zaczęły wypadać w większych ilościach, jeszcze nigdy w życiu mi tak nie wypadały:( teraz próbuję je ratować wcierką jantar i olejem rycynowym i powoli widać poprawę. Poza wydajnością nie widzę żadnych plusów:
- wysoka cena
- brzydki zapach
- WYPADANIE WŁOSÓW
- swędząca skóra głowy

Ilość zużytych opakowań: 2/3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035576].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam.

Mojemu chłopakowi dosyć przeszkadzał ten intensywny, ziołowy zapach, ale ja przyzwyczaiłam się na tyle, że nawet go polubiłam :) Nie mam zastrzeżeń co do tego preparatu. Faktycznie zapobiega przetłuszczaniu, włosy zyskują trochę na objętości, nie oklapują pod koniec dnia, co jest dla mnie na spory plus.

Używam tego produktu od: roku, dwóch
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001361].usefull || 0 }}% pomocna.

To nie to

Czytając blogi o pielęgnacji włosów kilkukrotnie natrafiłam na lotion. Za każdym razem był chwalony za swoją skuteczność, więc mimo jego dość wysokiej ceny (zapłaciłam 24 zł) skusiłam się na niego, licząc na takie same efekty co i u używających go autorek blogów.

Na początku stosowania owszem, zmniejszyło się wypadanie włosów. Jednak tylko się ograniczyło, wypadały nadal. Po jakimś czasie stosowania (ok 2-3tyg) włosy powróciły do swojego "standardowego" wypadania, tak jak przed zastosowaniem produktu. Mimo, że stosowałam produkt codziennie, masując skórę głowy kilka min, nic to nie dawało. Efekt był jedynie krótkotrwały.

Nie zauważyłam też baby hair, których pojawienie się po stosowaniu produktu miało być niemal pewne.

Lotion ma okropny zapach rzodkwi, mocny i mdły. Zapach utrzymuje się na włosach nawet po wyschnięciu produktu. Mi ten zapach przeszkadzał, wolałabym żeby moje włosy pachniały czymś przyjemniejszym.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987114].usefull || 0 }}% pomocna.