Seboradin, Seboradin Niger, Lotion z czarną rzodkwią (nowa wersja)

Seboradin, Seboradin Niger, Lotion z czarną rzodkwią (nowa wersja)

Intensywnie działający preparat, zapobiega przetłuszczaniu się włosów, reguluje pracę gruczołów łojowych. Zawiera bogate w witaminy, mikroelementy oraz związki siarki wyciągi z czarnej rzodkwi, tataraku, dziurawca, które wzmacniają, stymulują włosy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się włosów. Lotion hamuje rozwój flory bakteryjnej w mieszkach włosowych, działa przeciwzapalnie i przeciwłupieżowo. Stosowany systematycznie przed okres min. 2-3 tyg. sprawia że włosy są puszyste, wzmocnione, odżywione, nawilżone, lśniące i miękkie. Odzyskuję zdrowie i piękny wygląd. Preparat zawiera naturalne antyoksydanty zawarte w ekstraktach ziołowych.

Meh

Nie jestem w stanie stwierdzić, co ten produkt zrobił czy też nie zrobił. Używany regularnie przez dłuższy czas nie daje żadnych rezultatów, tylko bardzo intensywnie czuć od niego alkoholem, który znajduje się naprawdę wysoko w składzie, dzięki czemu trochę wysusza skórę głowy. Nie warto po niego sięgać.

Lubię.

Od lat choruję na łojotokowe zapalenie skóry głowy i muszę o mój skalp dbać wyjątkowo. Szamponu z tej serii używam b. często a lioton traktuję jako kurację raz do roku. W trakcie kuracji choroba jest zupełnie okiełznana tak, że nie ma potrzeby używania lekarstw a dodatkowym bonusem jest zmniejszone wypadanie włosów. Mało tego włosy wyglądają na zdrowsze i bardziej uniesione. Zaznaczę tylko, że jestem posiadaczką włosów cienkich, przyklapniętych i delikatnych. Więc wszelkie uniesienie, napuszenie, usztywnienie jest przeze mnie mile widziane.

Pomocny i skuteczny..

Lotion wraz z szamponem tworzy naprawdę dobry duet. Rzeczywiście wzmacnia włosy i stymuluje porost nowych włosów.
Lotion jest wydajny. Mi starczył na równe 3 miesiące stosowania.
Włosy są dużo mocniejsze i już tak nie wypadają. Podoba mi się też jego ziołowy zapach.
Cena to ok. 25 zł. Polecam gorąco. Produkt wart zakupu.

Drobne fale bez karbownicy KROK PO KROKU

5/5

+ wygodna butelka z atomizerem
+ widać ile zostało nam produktu :)
+ zapach jest intensywny, ale do zniesienia, na prawdę :)
+ lotion jest bardzo wydajny, butelka starczyła mi na 2,5 miesiąca użytku :) OCZYWIŚCIE Z PRZERWAMI
+ hamuje wypadanie
+ pojawiło się sporo babyhair

Lotion jest niczego sobie ale, myślę że lepszym rozwiązaniem byłoby kupno czarnej rzodkwi i zrobienie z niej wcierki. Taki sposób jest dużo zdrowszy i bezpieczniejszy, w końcu tam nie znajdziemy grama chemii. Mimo to polecam ;)

coś tam pomaga

Nie mam tłustych włosów, ale zniszczone farbowaniem. Co jakiś czas wzmacniam pielęgnację seboradinem.
Po umyciu włosów spryskuję u nasady i wcieram w skórę głowy. Jest to jedyny do tej pory lotion, który coś zdziałał. Włosy zagęściły się. Nastąpił jakiś mały porost. Cudów nie zdziała, ale może trochę pomóc
Nie podrażnia skóry głowy. Jedynie zapach ma okropny jak dla mnie. Po wysuszeniu włosów na szczęście już go nie wyczuwam.
Ci kilka miesięcy warto zainwestować w taką kurację.
Nie lubię szamponów Seboradin, bo plączą i obciążają mi włosy. A tu okazało się, że lotion jest ok. Myślę, że może być stosowany również przez osoby o normalnej skórze głowy.

Jest moc.

Skuteczny lotion, którego trzeba używać z rozwagą.
Wcierka ma sporo ekstraktów roślinnych w wysokim stężeniu, które faktycznie mogą przyczynić się do podrażnień wrażliwej skóry głowy, ale jeśli stosujemy ją naprzemiennie, tzn. nie każdego dnia, w połączeniu z delikatnym szamponem, wszystko powinno być w porządku.
Zapach ma ziołowy, nie każdemu przypadnie do gustu, ale szybko się ulatnia.
Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć, ponieważ część składników osiada na dnie. Przeprowadziłam 3 miesięczną kurację.Zużyłam dwa opakowania. Włosy wzmocniły się. Zauważyłam mniejsze wypadanie. Pojawiło się dużo młodych włosków. Jestem zadowolona. W porównaniu do popularnej wcierki Jantar wypada lepiej. Efekty są szybsze. Ale nie pachnie tak ładnie i jest dwa razy droższy.

Seboradin na wypadanie wlosow

Dziwie sie ze sa negatywne opinie.pracuje za granica i naprawde myslalam ze mi wlosy wypadna wszystkie kiedy dostalam to.owszem dziwnie pachnie ale mi pomoglo.nawet maz zaczal mi podbierac bo widac efekty.polecam i kropka

Wykorzystała: kilka próbek

Spełnia swoje zadanie

Jestem zadowolona z lotionu, z tego względu, że miałam po nim ogromny wysyp baby hair no i faktycznie włosy wypadały w normalnej ilości dziennie.
Jeżeli chodzi o szybszy wzrost to również pomaga.

mocno podrażnia

kupiłam seboradin zachęcona licznymi pozytywnymi recenzjami.
Na poczatku było ok, wiadomo zapach przeszkadzał, ale najwazniejsze jest działanie. Niestety po 2 tygodniach zaczeła swędzieć mnie głowa, mam wrażenie, że bardzo wysuszył tez skóre głowy. Jestem pewna, że to on jest winowajcą - resztę kosmetyków, których używam, dobrze znam i są w 100% sprawdzone. Wylałam resztę butelki, zeby już mi do głowy nie przyszło eksperymentowanie z nim. Sama nie mam wrażliwej skóry głowy - używałam wielu dostępnych na rynku wcierek, masek czy odzywek (zarówno z alkoholem jak i bez) i jest to pierwszy produkt, po którym doszło do podrażnienia. Co prawda, zauważyłam wysyp baby hair, wypadanie takie jak przedtem. W przypadku baby hair nie wiem czy to dzięki seboradinowi czy tez nie, bo zażywam tableki na włosy.

+możliwe, że baby hair pojawialy się dzięki niemu
+wydajność, po 2 tyg codziennego psikania miałam dużo ponad połowe

-alkohol na pierwszym miejscu - zapewne winowajca podrażnienia
- cena aczkolwiek patrząc na wydajność to nie wychodzi tak duzo
- wielkie wow nie ma, inne wcierki zdecydowanie mogą z nim konkurować

Podsumowując: uważam, że działaniem nie przebija innych wcierek (joanna, radical itp) a spowodował podrażnienie, do którego żaden inny używany przeze mnie specyfik nie doprowadził

idealna odżywka b/s?:)

Seboradin używałam (i będę używać po zakończeniu przygody z olejkiem Khadi) jako przedłużenie kuracji przeciw nadmiernemu przetłuszczaniu i wypadaniu włosów (spowodowanch stresem), po szybkiej akcji ratunkowej z ampułkami Joanny.

Traktuję go jako dopełnienie pielęgnacji, bo idealnie ogranicza przetłuszczanie skóry głowy a przy tym nie wysusza ani skóry ani włosów, przy regularnym używaniu wyłapuję też mniej włosów przy myciu. Po użyciu włosy są sypkie, błyszczące i na dłużej zachowują świeżość, a skóra głowy jest zdrowa. Nie podrażnia, nie wywołuje swędzenia ani łupieżu, nie plącze włosów.

+ stosunek cena-wydajność-działanie
+ dostępność
+ zapach mniej rażący niż w przypadku innych kosmetyków z rzepą;P
+ działanie - ograniczenie przetłuszczania i wypadania
+ brak skutków ubocznych w postaci przesuszania czy podrażnień
+ baaaaardzo wygodne opakowanie!

Ilość zużytych opakowań: początek drugiego

Bardzo dobry produkt

Od kilku lat codziennie prostuję włosy, jednakże w pewnym momencie zaczęły mi masowo wypadać. Stały się matowe i łamliwe. Wypróbowałam na prawdę wiele produktów (m.in. jantar) jednakże żadne nie przyniosły takich efektów jak Seboradin Niger! Używałam wraz z szamponem i ampułkami, więc efekty zauważyłam bardzo szybko! Cały zestaw jest bardzo wydajny, także warto w niego zainwestować ;)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Całkiem, całkiem :)

Lotion używany regularnie rzeczywiście zmiesza wypadanie włosów, ale od razu zaznaczam, że dodatkowo przyjmowałam suplementy diety wzmacniające włosy.
Nie zauważyłam pojawienia się nowych włosków.
Lotion jest wydajny, atomizer ułatwia aplikację produktu.
Mnie osobiście zapach nie przeszkadzał, choć przyznam jest dość specyficzny.
Nie zauważyłam, żeby zapobiegał przetłuszczaniu. W tej kwestii u mnie bez zmian.
Muszę jednak przyznać, że używałam lepsze produkty (i tańsze) przeciw wypadaniu. Zakup tego kosmetyku to nie były pieniądze wyrzucone w błoto, ale raczej więcej nie wrócę do tego lotionu. Nie mniej warto spróbować. :)