Bio-Calmille, Tonujący krem na dzień naturalny

Bio-Calmille, Tonujący krem na dzień naturalny

Nawilżający krem na dzień w kolorze cery, co powiduje, że poza właściwościami pielęgnacyjnymi, krem spełnia też rolę leciutko kryjącego podkładu lub, jak kto woli, mocno tonującego kremu tonującego ;)
Krem zapewnia ochronę przed czynnikami klimatycznymi, dodaje cerze blasku. Jest hypoalergiczny. Nadaje twarzy delikatny, aksamitny wygląd.

Tubka 40 ml.

Lubię

Nigdy nie zdarzyło mi się aplikować go na skórę zamiast kremu i podejrzewam, że moja sucha skóra nie byłaby z takiego postępowania zadowolona. Stosowałam go jak podkład, dla mnie był nawet wystarczająco kryjący. Bardzo pasuje mi odcień naturalny - nawet w zimie nie jest za ciemny i ładnie stapia się ze skórą. Mógłby być troszkę bardziej płynny i dawać większy poślizg przy nakładaniu. Ogromny plus za wydajność i za cenę, kosmetyk bardzo ekonomiczny. Wydaje mi się, że jest odpowiedni właśnie dla posiadaczek suchej cery, które nie mają specjalnie dużo do tuszowania i którym zależy na uniknięciu efektu tapety.

za tłusty

Używałam go głównie jako podkład, a nie krem. Jak na krem tonujący całkjiem nieźle kryje, jednak niestety nie nadaje się do cery tłustej, bo pio prostu jest za ciężki, za tłusty i skóra po nim się świeci. Myślę, że taki bogaty kremik pielęgnacyjno-upiększający bedzie dobry do cer bezproblemowych, raczej normalnych, bo pod suche wypadałoby użyć czegoś mocniej nawilżającego. Konsystencję ma gęstą, ale daje się łatwo rozprowadzić.

świetny na lato

Była jeszcz jedna wersja kolorystyczna w sam raz do opalonej skóry ale nie wiem dlaczego wycofano ja. Używałam tego kremu na lato zamiast podkładu i sprawdzał sie idealnie. Dobrze sie rozsmarowywał, wyglądał bardzo naturalnie, nie zatykał porów, nawilżał. Jak dotąd nie znalazlam lepszego kremu tonującego.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

super

super jestem zadowolona mozna go nakladac na inny krem z tej serii, nie kryje jesli jest cos do ukrycia no ale takie sa kramy tonujace, strasznie wydajny...

świetny na upały

Naprawdę koi i łagodzi podrażnienia. Pod tym względem to najlepszy krem jakiego używałam. Idealny na lato zamiast podkładu. Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Ciekawa rzecz

Sympatyczny kremik. Ładnie wyrównuje koloryt twarzy, nawilża i łagodzi podrażnienia skórne. Ma jeden feler. Jest właśnie nawilżający. I nie nadaje się na ciepłe dni. Dziś sprawdziłam :D Co do kolorku. Dla mnie ten naturalny jest ciut za jasny. Zgadzam się z Ofelią, że przydały by się inne opcje kolorystyczne.

fajniutki

Lubię ten krem bo:1. dobrze nawilża2. koi i łagodzi podrażnienia3. ładnie tonuje cerę, wyrównuje koloryt4. ma odpowiednią konsystencję, taką w sam raz5. ładnie pachnie6. zamknięto go w sporej (40 ml) tubce7. efekt tonujący dość długo utrzymuje się na twarzyJedyny mankament, jaki widzę, to to, że ten odcień naturalny jest średnio naturalny, tzn. kiedy mam opaloną twarz jest OK, ale gdyby nie opalenizna, to miałabym od niego piękne ramki na twarzy ;) Odcieni powinno być kilka.