LiftActiv Retinol HA Nuit (Krem do kompleksowej korekty przeciwzmarszczkowej na noc)

Cena już od 117,02 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem do kompleksowej korekty wypełniający wszystkie trzy typy zmarszczek:
- utrwalone
- odwracalne
- embrioniczne
Potrójna dawka kwasu hialuronowego + Retinol A.
Preparat należy stosować codziennie wieczorem na całą twarz.
Jest odpowiedni dla każdego typu skóry: wrażliwej, suchej i tłustej, a nawet skóry z niedoskonałościami.Ma intensywne i ustabilizowane działanie, a efekt wypełnienia widoczny jest już pierwszego dnia po zastosowaniu.
Formuła aktywna o skutecznym działaniu w nocy. Natychmiastowa skuteczność: 89% kobiet ma gładszą skórę. Vichy dostosowuje nową technologię aktywnej emulsji do formuły na noc aby zapewnić natychmiastowe wchłanianie produktu.
Nawet dla wrażliwej skóry: 97% kobiet potwierdziło, że produkt zapewnia uczucie komfortu. Testy na skórze wrażliwej wykazały wyjątkowe rezultaty dotyczące komfortu i nawilżenia utrzymujące się przez 8 godzin. Opatentowany system dyfuzji: 91% kobiet docenia dyfuzor ze względu na łatwość stosowania. Innowacyjne opakowanie pozwala na ochronę formuły przed działaniem powietrza i światła.

Cena: ok. 124zł / 30ml
/s/

ochronne, zimowa ochrona
emulsja
Filtry
SPF 15 – 30
50 – 100ml

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 47

Lepszy jest na dzień

Kupuję zawsze wersję dzienną i używam na noc. Cel - usunięcie bruzd na czole. Działa od ręki, posmaruję dwie noce i mam wypełnienie na jakiś czas. No to chyba tyle w temacie, produkt sie sprawdza, jest jak na te czoło wydajny i higieniczny.
Minus to cena choć jak na kremy 35 to właśnie cena powinna być atutem ale mam ostatnio średnią sytuację fin :P

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: nie liczę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025271].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 34

nie warty swojej ceny

mam 34 lata i niestety pojawilo mi sie juz sporo zmarszczek wlaszcza na czole,liczylam sie z tym e zadem krem nie zdola ich usunàc ale bynajmniej troche splycic i poprawic kondycje skòry.niestety ten krem nie radzi sobie kompletnie z mojà skòrà,poza tym jest troche tlusty rano w moja zona t swieci sie jak latarnia.z rekà na sercu moge stwierdzic ze o wiele lepszy jest juz nivea i o wiele tanszy,vichy juz wiele razy mie zawiòdl placimy niestety tylko za marke nie za jakosc.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[895904].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 24

Super, ale po czasie...

Na wstępie, dziwię się niektórym recenzjom. Gdzie producent napisał, że to krem nawilżający? Nie jest to także krem dla nastolatek. Nie rozumiem zatem obniżania oceny za słabe nawliżanie czy też efekty na skórze młodej, lub oniżanie oceny za tubkę, czy naparwdę potrzebujecie obszernej instrukcji do zwykłego kremu, a może filmiku instruktażowego?;-)

Krem początkowo mnie zawiódł. Nie widziałam efektów, zostawiał też dość niefajny tłustawy film na twarzy. W międzyczasie używałam też innych porduktów, m.in. z Biochemi Urody. Od jakiegoś czasu kremu z Vichy używałam zamiennie z kremem przeciwzmarszczkowym z BU. I wtedy zauważyłam co dzieje się z moją cerą po obu kremach. Po kremie z Vichy skóra rano wygląda pięknie, jest rozjaśniona, napięta i ujędrniona, drobne zmiany zagojone, przebarwienia jakby jaśniejsze, zmarszczki (oczywiście te płytsze) wygładzone, skóra gęściejsza (to oczywiście efekty po dłuższm stosowaniu). A co mnie najmilej zaskoczyło, to zmniejszenie porów - to z czym walczyłam od dawna. I nie jest to efekt krótkotrwały. Ponadto skóra jest jakby wypełniona szczególnie w tych miejscach gdzie mam jakieś drobne blizny-dziurki po trądziku (to pewnie efekt spowodowany napięciem i ujędrnieniem). Takiego efektu nie widziałam po kremie z BU, a wręcz po dłuższym stosowaniu było odwrotnie. Od jakiegoś czasu całkowicie odstawiłam krem z BU i zachwycam się swoją skórą po Vichy. Dodam także, że mam cerę mieszaną z dużą skłonnością do zapychania, ten krem nie zapycha mojej cery, a wręcz podlecza wszelakie niespodzianki, zaskórniki itd. I jest to z pewnością zasługa tego kremu.

Krem jest bardzo wydajny, używam go już trzeci miesiąc, niewielka ilość wystarcza na całą twarz (na szyje stosuję inny krem). Ma całkiem miłą i dość lekką konsystencję, jak na krem na noc, pachnie bardzo delikatnie i przyjemnie, skóra po jego zatosowaniu od razu robi się miła i ukojona.

Co do tubki, cóż, Retinol jest bardzo niestabilny, po to jest ta tubka, aby zachować jego stabilność, do tego jest higiniczna. Można nauczyć się dozowania takich ilośći jakich się chce bez problemu - bez przesadyzmu, to tylko tubka z kremem a nie skomplikowany mechanizm.

Początkowo, tak jak napisałam wcześniej, krem zostawiał dość tłustawą warstwę, ale rezygnacja z silnych śrdoków myjących i regularne peelingi, rozwiązały ten problem. Choć dla cer tłustych, może nasilać przetłuszczanie.

Ogólnie polecam. Na pewno kupię ponownie, mam zamiar wypróbować też krem na dzień. Sięgnę jeszcze też z ciekawośći po Avane.

Polecam także polować na jakieś promocje w SuperPharm, ja kupiłam go za 100 zł. 1 tubka wystarcza na 2-3 miesiące, więc opłaca się.

Daję 4,5 gwiazdki, tylko dlatego, bo chcę wypróbować jeszcze inne kremy tego typu.

Generalnie Vichy miło zoskoczył, choć ostatnio miałam przykre doświadczenia z niektórymi kosmetykami tej firmy.

Ilość zużytych opakowań: 2 - wg ilości producenta

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[760371].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Napisanych recenzji: 40

nic nadzwyczajnego

nie dla mnie. wygodne opakowanie, higieniczne dozowanie. W miarę wydajny. Niestety słabo nawilża. nie zauważyłam zadnego korzystnego działania na cerę. Miejsca suche nadal przesuszone. troche więcej zaskórników niz zwykle ale nie spowodował wielkiego wysiewu wyprysków. Skóra po zastosowaniu była troche tłustawa, lepka i świecąca ale w końcu to krem na noc nie pod makijaż i gdyby był skuteczniejszy nie przeszkadzało by mi. Cena przesadzona w stosunku do efektów, nawet jeżeli porównam z prawie dwa razy droższym kremem Environ(50 ml które działa) Raczej na pewno do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: jedno opakowanie
Ilość zużytych opakowań: jak wyżej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[757075].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 55

bardzo dobry

Mimo bardzo krotkiego stosowania tego kremu jestem mile zaskoczona. Nakladanie na noc polaczone z zalecanym masazem naprawde splyca (minimalnie poki co) zmarszczki mimiczne i rozswietla cere.
Nie podraznia, nie zapycha porow, troche za slabo nawilza, wiec zalecalabym stosowac rowniez dobre serum wspolgrajace z tym kremem.
Nie jest najbardziej wydajny, ale przy regularnym stosowaniu moze byc calkiem skuteczny i wart swojej ceny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[675730].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

Dobry ale mało wydajny

Jestem zadowolona z efektu stosowania tego kremu.
Rano cera jest wypoczęta, ma ładny koloryt, jest taka miękka.
Jeśli chodzi o dizałanie przeciwzmarszczkowe to również zauważyłam.

Minusem jest pojemność (zaledwie 30 ml). Krem dosyć szybko kończy się. Jednak po "rozmontowaniu" opakowania ;p w pojemniczku jest jeszcze sporo kremy! opakowanie dla mnie na minus (duże straty).

Używam tego produktu od: użwałam przez ok 1,5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[656148].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 42

bardzo fajny

Krem zawiera dwa składniki, które powinien mieć każdy preparat przeciwzmarszkowy: retinol i kwas hialuronowy. Stosuję od dwóch tygodni więc spektakularnych efektów przeciwzmarszczkowych jeszcze nie dostrzegam. Na pewno na plus tego kremu przemawia:
- fajna, łatwo rozprowadzalna konsystencja - a co za tym idzie wydajność kremu,
- pomysłowe i wygodne opakowanie z pompką,

- dziwią mnie niektóre recenzje, że krem nie nadaje się do cery mieszanej lub tłustej - właśnie dzięki zawartości retinolu, który reguluje pracę gruczołów łojowych jest to idealny krem dla tego typu cery, w moim przypadku sprawdza się świetnie, uspokaja cerę, eliminuje drobne niedoskonałości. Po przerzuceniu się z kremów przeciwtrądzikowych na ten krem stwierdzam, że w działaniu przeciwtrądzikowym - oczywiście w skali kilka krostek na twarzy sprawdza się idealnie,

- fajnie rozświetla twarz i lekko zwęża pory,
- dobrze nawilża cerę, rano buźka jest miękka i delikatna.

Na minus:
- cena może być minusem - ale pamiętajmy zasadę, że najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe mieszczą się w przedziale cenowym 50-100 zł. ten się mieści więc jest ok.
- dla mnie zapach jest trochę dziwny, jeszcze się nie mogę do niego przyzwyczaić.

Ogólnie jest to mój pierwszy krem przeciwzmarszczkowy (27 lat). Mam dość kapryśną cerę pod kątem niedoskonałości i była obawa, że takie kremy sobie z nią nie poradzą. Preferowany był tu krem z retinolem. I jak na pierwszy wybór jest bardzo fajnie. Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[600815].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 33

Wersja na noc-świetny dla trzydziestek z mieszaną cerą

Dla mojej mieszanej, prawie trzydziestoletniej cery bardzo dobry krem na sezon jesienno - zimowy. Pod koniec lata moja mieszana cera rozszalała się na całego, ogromne pory, przetłuszczająca się, błyszcząca skóra, ropne gule. W ramach kuracji porządkującej cerę ten krem sprawdza się wyśmienicie. Już po dwóch tygodniach stosowania moja cera przestała się świecić jak latarnia, jest wygładzona,pory mniej widoczne. Cera nie jest ziemista. Liczę również na działania przeciwzmarszczkowe-retinol+kwas hialuronowy.
Jak dla mnie krem z retinolem to must have na chłodniejsze pory roku i ten krem spełnił moje oczekiwania. Minus-cena.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[570249].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 34

Niezły...

Niezły preparat przeciwzmarszczkowy, fajny przyjemny zapach, miła konsystencja, dobrze się wchłania, dobrze rozsmarowuje. Dla mnie nie jest tłusty i spokojnie mogę zasypiać z posmarowaną buzią. Nie roluje się.
Co do działania to trochę rozjaśnia, skóra wygląda na bardziej napiętą i zarazem wypoczętą.
Mój wiek dochodzi powoli 40-tki i tak jak ktos napisał niżej preparat ten nie daje dużych efektów wypełnienia czy wyprostowania zmarszczek, myślę że w tym wieku trzeba już czegoś silniejszego niż ten krem.
Jednak jakieś tam efekty są i uważam, ze jak na tą cenę preparatu to nie jest aż tak żle, są na rynku dużo droższe i znacznie gorsze od tego.
Ogólnie mówiąc jest niezły.

Używam tego produktu od: od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[512540].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 70

Idealny

To mój drugi faworyt po kremie RoC. Bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania. Nawilża skórę i wygładza. Niewielka zmarszczka na czole stała się prawie niewidoczna. Krem ma aksamitną konsystencję, bardzo ładnie pachnie. Posiada jak dla mnie wręcz genialny dozownik i bardzo poręczne opakowanie. Jest także wydajny.
Mam cerę tłustą, ale krem jej nie zapycha. Odnoszę wrażenie, ze lekko rozświetla i uspakaja cerę.

W promocji lub na allegro można go kupić za dosyć przyzwoitą cenę. Naprawdę warto wypróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[467717].usefull || 0 }}% pomocna.