Eveline, Volumix Fiberlast Mascara Lenght & Curl Up (Tusz do rzęs wydłużająco - podkręcający)

Nowa mascara Eveline Cosmetics łączy w sobie specjalistyczną formułę z rewolucyjną konstrukcją szczoteczki i udowodnionym działaniem.
Length & curl up mascara:
seksowne wydłużenie nawet do 50%
długotrwałe podkręcone rzęsy
Innowacyjna, błyszcząca formuła FIBERLAST16h z mineralnymi pigmentami i prowitaminą B5 sprawi że Twój makijaż będzie olśniewał przez wiele godzin.

Najlepszy tusz do rzęs na świecie

Zawsze kupowałam tusze z wyższej półki, ponieważ mam wrażliwe oczy i podrzędne tusze mnie uczulają. Pewnego dnia, gdy nie miałam pieniędzy stwierdziłam, że zaryzykuję i kupię tańszy. Padło na Eveline fiberlast. Był to strzał w 10! Podkręca moje proste rzęsy z czym inne drogie tusze nie dawały rady. Ładnie przyczernia i zagęszcza. Spojrzenie jest zmysłowe. Polecam go każdej mojej koleżance i każda z nich jest z tego tuszu bardzo zadowolona. Teraz testuje jego złotą siostrę.

Jest wart o wiele więcej

Tusz do rzęs Eveline kupiła mi siostra, która powiedziała, że jest bardzo dobry i nie zawiedzie mnie.
Czarny tusz znajduje się w srebrnym, przypominającym błyszczyk opakowaniu, który pomimo wielu miesięcy stosowania wciąż wygląda jakby był zakupiony kilka tygodni temu. W środku opakowania zanurzona jest szczoteczka w kształcie klepsydry, która po wysunięciu nabiera odpowiednią ilość tuszu w sam raz na aplikację na rzęsy. Moje rzęsy są średniej długości, również średnio gęste i nigdy nie używałam żadnych wypełniaczy czy sztucznych rzęs dlatego nie wiem jak tusz zachowuje się w takim duecie.

Maskara pięknie rozczesuje rzęsy, tworzy się swoisty wachlarz, który otwiera " oko na świat". Ponad to dokładnie tak jak gwarantuje producent podkręca rzesy- kształt i wielkość szczoteczki idealnie dopasowuje się do moich rzęs i mogę śmiało wyciągać je ku górze bez obaw o przypadkowe zatuszowanie okolic oka( zaraz nad linią rzęs i pod okiem). Tusz dobrze sprawdzą się do malowania dolnych rzęs, które wymagają większej precyzji- dolne rzęsy mam bardzo długie i bywa, że z pośpiechu zatuszowuje okolice oczu, a z tym tuszem czuję się bezpiecznie. Jedna warstwa tuszu nadaje delikatny aczkolwiek widoczny efekt dziennego makijażu. Po nałożeniu drugiej warstwy tusz ukazuje swoje prawdziwe przeznaczenie niesamowite wydłużenie, rozczesane i efekt podkręcenia bez zalotki. Nie klei rzęs a wieczorem zmywa się bez problemu, dzięki temu nie niszczą się rzęsy poprzez mechaniczne pocieranie wacikiem.
Dodatkowym plusem jest to, iż mimo wielu miesięcy stosowania maskara nigdy się nie obsypała pod okiem i mimo ubytku zawartości wynikajacego z codziennego użytkowania nie wyschła. Mój pierwszy tusz wciąż nadaje się do użytkowania! Nie zrobię nim tak ładnych rzęs jak nowym, ale wciąż nadaje się do używania . Przyznam szczerze, że ta szczoteczka jest tak dobra, iż używam jej do innego tuszu, który kupiłam za 10 razy tyle i mimo, że tusz jest dobry to jego szczoteczka jest okropna i w desperacji nie chcąc wyrzucać tuszu za 100 zł sięgnęłam po sprawdzoną szczoteczkę maskary za 10 zł i nią maluję rzęsy.
Ten produkt to mój HIT, gdyż odwala kawał dobrej roboty na moich rzęsach, jest bardzo wydajny, nie wysycha i nawet szczoteczką z użytej maskary mogłam wytuszować rzęsy w połączeniu z innym jakże badziewie drogim tuszem, który nie dorównuje Eveline w żaden sposób. Cena tego tuszu jest tak niska, że gdyby nie moja siostra to nawet bym po niego nie sięgnęła myśleć, że to jest produkt, który skrzywdzi moje rzęsy a tym samym ja skrzywdziłabym go, gdyż jest wart o wiele więcej i na stałe zagościł w mojej kosmetyczce.

Dla mnie to numer jeden !!

Zakochałam się w tym tuszu od pierwszego użycia.
Jestem w trakcie pierwszego opakowania i z dnia na dzień jestem jego coraz większa fanka.
Szczoteczka idealnie rozczesuje i maluje wszystkie rzęsy, wystarczy jedno pociągnięcie i rzesy są pięknie wydłużone, pogrubione i podkreślone
Odpowiednia ilość tuszu nabiera się na szczoteczkę od samego początku, nie trzeba ściągać nadmiaru czy tez dodatkowo załączać w tubce.
Takiego efektu się nie spodziewałam kupując ten tusz, dla mnie to zdecydowanie HIT, na pewno na stałe zagości w mojej kosmetyczce :)

Na tak

Dodałam do koszyka, bo nie było mojego ulubionego i okazał się być niemal identyczny tyle,że w innym opakowaniu. Tusz jest kruczoczarny, o konsystencji żelu. Szczoteczka, a w zasadzie grzebyk dobrze rozprowadza produkt, rozczesuje rzęsy. Polecam.

Najlepszy!

Słuchając pochwał pewnej mamy-blogerki na temat tego tuszu, postanowiłam wypróbować go ja sobie.
I jest to zdecydowanie najtańszy i najlepszy tusz jakiego kiedykolwiek używałam.
Pięknie wydłuża i podkręca moje rzęsy,nie sklejając ich przy tym.
Dla mnie numer 1!

Bardzo dobry tusz.

Jestem zachwycona tym produktem. Przy takiej niskiej cenie jeszcze bardziej doceniam efekty jakie oferuje tusz. Na początku byłam sceptycznie nastawiona jednak po kilku dniach przekonałam się, że jest to produkt wart uwagi.

KWC dla rzęs!

Kosmetyk ktory jest najlepszym dowodem na to, ze jakosc nie zawsze idzie w parze z ceną, co prawda posiadam rzęsy wzmocnione odżywką, ale i tak żaden tusz nie byl w stanie ich tak wytuszować, niezastapiony od lat!

Najlepszy tusz

Używałam niejednokrotnie. Doskonały pod każdym względem. Cena bardzo niska. Dostępność w drogeriach bardzo łatwa. Szczoteczki silikonowa, rozdziela rzęsy i wydłużą. Efekt długotrwałym. Absolutny KWC

genialne trio fiberlast

złoty tusz jest genialny. srebrny też na podium!
wszystkie 3 tusze z gamy fiberlast sa genialne

nie inaczej jest z tym
ma genialną szczoteczkę, łatwo się nakłada, nie skleja.
rzęsy sa mega długie
nie kruszy nie plami
tusz jest świeży, dobra konsystencja ułatwia nakładanie
dostepny jest w rosmanach i ta cena... można śmiało wyrzucić tusze po 50 czy 100zł i zostawić sobie ten.

Świetny

Ładnie rozdziela i zaznacza rzęsy, ale nie podkręca jakoś szczególnie. Nie kruszy się, jest wydajny i szczoteczka jest bardzo przyjazna do użytkowania (silikonowa).

Może być

Tusz kupiłam ponieważ słyszałam o nim dużo dobrego. U mnie jednak średnio się sprawdził. Sklejał moje rzęsy, a szczoteczką trudno było się posługiwać. Efekt podkręcenia był ok.

Nie dla mnie

Jest tak wiele dobrych opinii na temat tego tuszu do rzęs, że postanowiłam go wypróbować...
natomiast z przykrością muszę stwierdzić, że u mnie całkowicie się nie sprawdził.

Tusz sklejał rzęsy i powodował powstawanie grudek. Mało tego osypywal się w ciągu dnia, a po około dwóch godzinach odbijał się na górnej powiece.
Istnieje szansa, że akurat może mój egzemplarz był jakiś felerny ale ja niestety nie polubiłam się z tym tuszem.
Skusiłam się na niego również ze względu na silikonową szczoteczkę, ponieważ do tej pory każdy tusz z taką szczoteczką był dla mnie dobry ( no może oprócz tuszu do rzęs z firmy Benefit), poza tym były OK.
Tusz ten się nie sprawdził, dlatego ja już do niego nie wrócę, ale koszt zakupu był nieduży więc nie boli tak jak przy Benefit.

Super

Podobnie jak eyeliner nie byl dostępny w moich stacjonarnych drogeriach.zamowilam go przy okazji innych zakupów i bardzo go polubiłam. Jest trwały, szczoteczka latwo sie nakłada sie produkt. Konsystencja tez jest w porządku, nawet jak delikatnie wyschnie nadal spełnia swoja funkcję .od ponad roku byl moim ulubieńcem, do czasu aż nie kupilam złotej wersji i teraz to ja uważam za najlepsza. :)