Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Eveline, Volumix Fiberlast Mascara Lenght & Curl Up (Tusz do rzęs wydłużająco - podkręcający)

Nowa mascara Eveline Cosmetics łączy w sobie specjalistyczną formułę z rewolucyjną konstrukcją szczoteczki i udowodnionym działaniem.
Length & curl up mascara:
seksowne wydłużenie nawet do 50%
długotrwałe podkręcone rzęsy
Innowacyjna, błyszcząca formuła FIBERLAST16h z mineralnymi pigmentami i prowitaminą B5 sprawi że Twój makijaż będzie olśniewał przez wiele godzin.

Najlepszy tusz do rzęs na świecie

Zawsze kupowałam tusze z wyższej półki, ponieważ mam wrażliwe oczy i podrzędne tusze mnie uczulają. Pewnego dnia, gdy nie miałam pieniędzy stwierdziłam, że zaryzykuję i kupię tańszy. Padło na Eveline fiberlast. Był to strzał w 10! Podkręca moje proste rzęsy z czym inne drogie tusze nie dawały rady. Ładnie przyczernia i zagęszcza. Spojrzenie jest zmysłowe. Polecam go każdej mojej koleżance i każda z nich jest z tego tuszu bardzo zadowolona. Teraz testuje jego złotą siostrę.

fajny

Całkiem spoko tusz. Robi wszystko, czego oczekuję. Wydłuża, podkręca, rozdziela rzęsy, nie robiąc przy tym grudek i tzw. pajęczych nóżek.

Jedyny minus, ale to chyba we wszystkich tuszach marki Eveline to to, że po ok 1-1,5 miesiąca tusz zaczyna wysychać w opakowaniu, a co za tym idzie - bardzo się osypuje.
Do miesiąca super, później trochę lipa, bo tusz jest naprawdę bardzo dobry.

rewelacja

Zdecydowanie najlepszy tusz do rzęs. Nie skleja rzęs, za to ładnie zaznacza każdą jedną z osobna . Wydłuża pięknie. Bardzo wydajny (przy codziennym stosowaniu wystarczał nawet na 4-5msc ).Świetna szczoteczka ,nie robi nam grudek na rzędach.Produkt jest łatwy do wydobycia z opakowania . Wielkim plusem jest również cena ,za tusz płaciłam około 17 zł.

Moje rzęsy ją kochają!

Ten tusz już od ponad roku powstrzymuje mnie przed zakupem jakiegoś innego. Ładnie wydłuża, podkręca i tworzy efekt sztucznych rzęs , chociaż moje naturalne należą do tych o normalnej długości. Już kilka razy pytano mnie, czy mam właśnie doklejane :D Nie pogrubia ich za mocno, więc jak komuś na tym zależy, to nie osiągnie tego efektu, co warto mieć na uwadze aby się nie zawieść. W innych recenzjach widziałam, że dziewczyny pisały, że tusz im się osypuje. Nigdy tego u siebie nie zauważyłam i po tym jeszcze uważniej przyglądałam się w ciągu dnia twarzy i wciąż wszystko wyglądało bez zarzutu. jeżeli chodzi o opakowanie, to napis się ściera, a tak to więcej zarzutów nie mam. Aplikator dla mnie jest wygodny i bez problemu docieram nim do wszystkich rzęs. Z tego co pamiętam, to przy kilku pierwszych użyciach nabiera się na szczoteczkę zbyt dużo produktu, więc trzeba uważać przy aplikacji.

Bobbi Brown - Jak wymodelować brwi

Jak do tej pory - dla mnie najlepszy

Świetnie podkręca rzęsy, wydłuża, daje efekt sztucznych rzęs. Lekko podrażnia, ale mimo wszystko nie tak jak np. produkty marki L'Oreal. Jak do tej pory - mój ulubiony tusz. Trwały, przystępny cenowo. Jedyny minus: opakowanie - wystarczy kilka tygodni spędzonych w kosmetyczce, a produkt wygląda jakby brał udział we wszystkich wojnach na świecie.

Tani i efektowny!

Mnie tusz bardzo przypadł do gustu.Dobrze rozczesuje rzęsy,ma fajną gęstą szczoteczkę.Jest trwały,podkręca rzęsy.Można nałożyć kolejną warstwę i nie poskleja naszych rzęs.Jest również tani i łatwo dostępny.Polecam!

Piękny efekt, ale osypuje się

Ta maskara z Eveline zbiera tak dobre recenzje, że nie mogłam jej w końcu nie kupić, szczególnie, że w czasie promocji w Rossmannie można ją dostać za grosze. Generalnie kupowałabym ją chętnie cały czas, bo bardzo podobał mi się efekt, ale tusz ma jedną podstawową wadę, której nie znoszę...

Patrzę na recenzje i nie wierzę

Jestem w szoku, gdy czytam inne recenzje. Tusz kupiłam właśnie zachęcona dobrymi opiniami w internecie. Jakie było moje rozczarowanie po 1 użyciu! Szok. Miałam rzęsy tak posklejane jak jeszcze nigdy. Szczoteczka nabiera taką ilość produktu, że z powodzeniem można wymalować nim całe włosy na głowie. Daje radę jedynie, gdy 3/4 tuszu ze szczoteczki wytrzemy w chusteczkę. Wtedy efekt jest i owszem, fajny, rzęsy długie. Ale ile można marnować tuszu i bawić się w wycieranie szczoteczki?
Poczekam trochę, może gdy wyschnie nieco to efekty będą inne i zmienię zdanie i opinię.

Nie przypadł mi do gustu

Wszystkie moje koleżanki zachwycały się tym tuszem, więc postanowiłam, że też muszę spróbować. Bardzo lubię tusze wydłużające, ale ten niestety się u mnie nie sprawdził, Na początki bardzo sklejał moje rzęsy, ale poczekałam aż trochę przyschnie i dałam mu drugą szansę. Nie powalił mnie, zupełnie przeciętny tusz w kategorii wydłużających. Na moich rzęsach nie wygląda najlepiej, niespecjalnie je wydłuża, co prawda nadaje ładny czarny kolor, ale jednak wymagam od tuszu czegoś więcej. Nie jest także zbyt trwały, w ciągu dnia lekko się kruszy. Na pewno do niego nie wrócę.

Swietny

Szukałam takiego tuszu parę lat. Próbowałam wszystkich z wyższej półki na ten trafiłam przypadkiem. Jest jeden minus - tylko nałożony na pierwszą warstwę innego tuszu daje zachwycający efekt. Co mnie zdziwiło pierwsze opakowanie mam już od ponad trzech miesięcy a tusz jeszcze nie zaczął przysychac co jest na bardzo duży plus.

Super :)

Jest to jeden z moich ulubionych tuszy. Uwielbiam go za efekt jaki daje na rzęsach, pięknie je wydłuża, podkręca. W trakcie dnia nie osypuje się, a wieczorem wygląda tak samo jak rano. Na moich rzęsach wygląda przepięknie, a kosztuje kilkakrotnie mniej niż inne tusze, które również darzę wielką sympatią. Posiada silikonową szczoteczkę, którą bardzo łatwo się pracuje na górnych jak i dolnych rzęsach. Naprawdę polecam. :)

Miłość od pierwszego machnięcia

Jeśli chodzi o tusz do rzęs to nie jestem wymagajaca, ponieważ moje naturalne rzęsy są długie i podkrecone. Ale ten tusz przerósł moje oczekiwania ! Dzięki idealnie wyprofilowanej szczoteczce żadna rzesa nie zostanie pominięta, tusz nadaje pięknej czerni i wydobywa głębię oka. Świetnie wydłuża, nie skleja rzęs ale pięknie je rozdziela. Nie osypuje się i oczywiście cena- tani a dobry

Gorszy od swojej złotej wersji

Miałam okazję używać obu wersji tego tuszu, moim zdecydowanym faworytem jest jedna wersja złota. Srebrna jak na swoją cenę działa całkiem okej, natomiast nie osiągamy efektu wow. Jest to maskara zdecydowanie wydłużająca rzęsy, pogrubienie nie jest zbyt widoczne.