Eveline, Volumix Fiberlast Mascara Lenght & Curl Up (Tusz do rzęs wydłużająco - podkręcający)

Nowa mascara Eveline Cosmetics łączy w sobie specjalistyczną formułę z rewolucyjną konstrukcją szczoteczki i udowodnionym działaniem.
Length & curl up mascara:
seksowne wydłużenie nawet do 50%
długotrwałe podkręcone rzęsy
Innowacyjna, błyszcząca formuła FIBERLAST16h z mineralnymi pigmentami i prowitaminą B5 sprawi że Twój makijaż będzie olśniewał przez wiele godzin.

Efekt sztucznych rzęs

Najlepszy tusz ever! Pięknie wydłuża, pogrubia, podkręca ! Zaraz po otarciu jest wodnisty, ale po ok tygodniu stosowania lekko zasycha i daje właściwy efekt. Cudny tani tusz polecam!

Najlepszy !

Używam go od 5 lat i jestem pod wrażeniem. Nie kruszy się, wydłuża i podkreca moje rzęsy. Dużo tuszy przetestowalam. Ten jak dla mnie jest najlepszy !
Jeszcze nigdy nie byłam zadowolona tak z żadnego kosmetyku jak z tego tuszu. Polecam

Średniak

Na początku byłam zachwycona, ładnie wydłużył rzęsy, nie osypywał się, rozdzielał.
Schody zaczęły się kiedy zaczął wysychać.
Szczoteczka nabierała za dużo produktu, który zostawiał grudki na rzęsach.
Zaczęły się sklejać, ciężko było je wyczesać.
Im więcej produktu tym gorszy efekt sklejenia.
Dosyć długo wysychał na rzęsach, więc kiedy się speszyłam, rezygnowałam z niego.

geniusz!

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Bardzo dużo osób go polecało, stwierdziłam, że zaryzykuję. Tusz jest obłędny! nie osypuje się, nie skleja rzęs, nadaje się do użycia od razu po otwarciu, nie trzeba czekać, aż przeschnie. Bardzo ładnie rozdziela każdy włosek, nie uczula. Zrobiłam nawet porównanie z tuszem o wartości 150 zł dobrej amerykańskiej marki i tusz z eveline wypadł lepiej!

Jest tylko jeden minus - produkty nie są sprzedawane zafoliowane. Tak naprawdę nigdy nie mamy pewności, ze tusz nie był wcześniej otwarty ani ze nikt wcześniej się nim nie malował. To jest straszne. Ja swój tusz wygrzebałam z samego dna by mieć pewność, że nie był macany. A taka higiena to podstawa. Nie otwierajmy kosmetyków w sklepach. W USA nawet tusze za 99 centów są zafoliowane.

Super jest

To moje drugie opakowanie tego produktu, kupiłam z ciekawości i tak ze mną został na dłużej. Przekonałam się, że nie ma sensu wydawać 100 złotych na tusz do rzęs, bo tańsze kosmetyki mogą być równie dobre, co te z wyższej półki cenowej. Polecam, silikonowa szczoteczka rozczesuje rzęsy, nie skleja ich, tusz się nie osypuje w ciągu dnia, jest trwały i oczywiście w dobrej cenie.

bardzo dobry i niedrogi!

Tusz jest trwały, szczoteczka rozczesuje i podkręca rzęsy. Bardzo polubiłam ten produkt, choć kupiłam go całkowicie przypadkowo. Rzadko kupuję kosmetyki od tego producenta, ale chyba się przekonam do ich produktów. Tusz znakomity i niedrogi, nie rozmazuje się, nie tworzą się grudki, serio jeden z lepszych kosmetyków do rzęs, jaki miałam.

bardzo dobry tusz

Moje rzęsy tolerują wyłącznie silikonowe szczoteczki, z tym tuszem bardzo się polubiłam, bo nie skleja rzęs, dzięki temu wyglądają bardzo naturalnie, po prostu ładnie. Zdziwiłam się, że taki tani tusz jest tak dobry, a próbowałam różnych kosmetyków. Firma eveline po raz kolejny bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.

polecam!

Uwielbiam ten tusz ze względu na to, że nie skleja rzęs, bardzo dokładnie je rozdziela, dzięki temu wyglądają naturalnie, są wydłużone i podkręcone. To zdecydowanie mój faworyt, jeżeli chodzi o kosmetyki drogeryjne, ma świetną szczoteczkę. Poza tym jest wydajny, wystarcza na naprawdę długo.

Bardzo dobry

Szczerze nie sądziłam, że jakieś kosmetyki z Eveline poza odżywką do paznokci mogą być takie dobre. Tusz jest tani i do tego ładnie wydłuża rzęsy i nie skleja ich! Można go dostać w każdym rossmannie i często jest na promocji tylko trzeba uważać, żeby nie trafić na otwarty. Mogłyby być zapakowane. Niestety dostałam od niego uczulenia i nie mogę go już używać

bardzo dobry

Mnie ten tusz bardzo podpasował, silikonowa szczoteczka idealnie rozdziela rzęsy i je podkręca do tego delikatnie pogrubia. Długo szukałam tuszu, który nie sklejałby rzęs, to moje odkrycie. Duży plus również za to, że tusz jest trwały, nic się z nim nie dzieje, nawet pod koniec dnia rzęsy wyglądają dobrze, nic się nie osypuje.

jest dobrze

Ma według mnie lepszą szczoteczkę niż różowa wersja, przez to też pracuje mi się ją o wiele łatwiej, sprawniej. Właściwe nie ma przy niej minusów. Jednak nie wiem czy jakoś je super podkręca nie zauważyłam tego. Jest to tusz którym można wypracować bardzo naturalny efekt jak i mocny. Nie skleja rzęs ani się nie kruszy. Bardzo podobają mi się ceny tuszów z Eveline, są przystępne.

Jestem na TAK!!!

Ten tusz jest wspaniały i na pewno na długo zagości w mojej kosmetyczce.
Cudownie rozczesuje, wydłuża i pogrubia rzęsy. Wszystko za sprawą silikonowej szczoteczki o ciekawym kształcie, której jestem wielką zwolenniczką. Nie skleja ona moich rzęs, są podkręcone i wydłużone jakbym właśnie wyszła od profesjonalnej kosmetyczki. Tusz nie pokruszył się nawet po całym intensywnym dniu. Za jego pomocą uzyskujemy intensywną czerń na naszych rzęsach, która długo pozostaje w nienaruszonym stanie.
Nie można też zapomnieć o cenie, która jest śmiesznie niska w stosunku do jakości produktu.
Jak najbardziej polecam!