Eveline, Volumix Fiberlast Mascara Lenght & Curl Up (Tusz do rzęs wydłużająco - podkręcający)

Sprawdź ceny produktu

Nowa mascara Eveline Cosmetics łączy w sobie specjalistyczną formułę z rewolucyjną konstrukcją szczoteczki i udowodnionym działaniem.
Length & curl up mascara:
seksowne wydłużenie nawet do 50%
długotrwałe podkręcone rzęsy
Innowacyjna, błyszcząca formuła FIBERLAST16h z mineralnymi pigmentami i prowitaminą B5 sprawi że Twój makijaż będzie olśniewał przez wiele godzin.

Przeciętniaczek, ale daje radę

Bardzo przeciętny tusz, spodziewałam się po nim więcej. Szczoteczka jest silikonowa, BARDZO giętka, co ma swoje zalety i wady, bo mam wrażenie, że wyjątkowo brudzi mój wewnętrzny kącik oka. Bardzo ładnie oddziela rzęsy i pokrywa każdą z nich dokładnie głęboko czarnym tuszem, ale to tyle. Brakuje mi tego wydłużenia, podkręcenia, objętości. Efekt jest schludny, estetyczny i przede wszystkim naturalny. Tusz się nie osypuje, nie rozmazuje, ani nic takiego. Nie kosztuje też wiele, chociaż wciąż w tej półce cenowej można zaleźć coś lepszego. Nie jest jednak to zły tusz, ale ja szukam czegoś innego.

Super !

Tusz kupiłam za 8zł na promocji :D Mega wydajny, używałam go przez ponad 3 miesiące, nie kruszy się, pozostaje na rzęsach przez cały dzień, łatwo się go zmywa płynem micelarnym ( dla mnie jest to ważne, ponieważ nienawidzę trzeć oczu )

Cudowny tusz

Pierwszy raz tusz kupiałam przez przypadek, ale od tamtej pory zużyłam już 6 opakowań. Idealnie rozdziela rzęsy oraz je wydłuża. Utrzymuje się na rzęsach cały dzień.

Tusz do rzęs

Tusz idealnie podkreślający rzęsy, maksymalnie je wydłuża i przede wszystkim ich nie skleja. Rzęsy są lekko podkręcone, ale tusz nie kruszy i nie odbija na powiece. Na szczoteczce nie nabierają się grudki, co prawda trochę niewygodnie się nią maluje rzęsy, szczególnie dolną powiekę, ale nie jest najgorzej. Kosztuje około 10 zł.

dobry produkt

Tusz jest bardzo fajny, ma głęboki czarny kolor. Szczoteczka jest sylikonowa więc będzie mieć swoich zwolenników i przeciwników mi ona odpowiada. Tusz się nie osypuje, ładnie podkreśla rzęsy,unosi je oraz wydłuża. Jest wydajny i niedużo kosztuje. Najlepszy jest gdy troszkę przyschnie

Rewelacja

Wcześniej jakoś specjalnie nie przepadalam za kosmetykami tej marki, ale tusze kupuje regularnie. Ten odpowiada mi najbardziej aczkolwiek inne z tej firmy tez sa dosc dobre. Proste opakowanie, wygodna, długa, podkrecajaca szczoteczka, nie ma potrzeby uzywania zalotki. Ja zdecydowanie lubie jak rzęsy sa podkręcane. Jest trwały, po godzinoe na osypuje się. Rewelacyjna cena. Czesto można kupić produkty z tej firmy w zestawach np z kredką, również w niskiej cenie.

Mascara

Jak dla mnie tusz idealny. Wydłuża rozdziela i nie skleja rzęs. Nie znoszę efektu kiedy moje rzęsy są oblepione tuszem. Tu jest wręcz przeciwnie! Szczoteczka bardzo praktyczna i wygodna. No i cena którą jest bardzo przystępna. Polecam

Bardzo dobry!

Od tego tuszu zaczęła się moja miłość do tuszy marki Eveline. Tusz bardzo ładnie rozdziela rzęsy, delikatnie pogrubia i wydłuża tak, że mamy piękny wachlarz rzęs. Trzyma się cały dzień. Szybko jednak się kruszy, ale za taką cenę to i tak jest dobrze!

Często do niego wracam

Trafiłam na tą maskarę przez przypadek ale od razu przypadła mi do gustu, dawniej kupowałam tusze z wyższej półki cenowej i wcale nie różniły się od tego, niektóre nawet wypadały słabiej. Tusz ładnie rozdziela i wydłuża rzęsy, nie obsypuje się ani nie kruszy ( jednak jak to z większością nowych maskar trzeba odczekać na te najlepsze efekty ok tygodnia/dwóch od otworzenia bo na początku nabiera się za dużo produktu).

Ulubieniec!

Tusz naprawdę godny polecenia, nawet dla bardzo wymagających rzęs, jestem pewna, że kupie kolejne opakowanie. Tusz daje piekny efekt, o ktory trudno w tej półce cenowej. Jest moim zdecydowanym ulubieńcem!!!

Ukochany!!!

Tusz Eveline Volumix Fiberlast używam już od wielu lat. Przyznam, że zdarzyło mi się go "zdradzić" z tuszami Max Factor, L'Oreal i innymi, jednak za każdym razem wracałam do mojego ulubieńca, któremu chyba nie dorówna żaden inny tusz. Poleciłam go wielu moim koleżankom i każda z nich była bardzo zadowolona.
Bardzo lubię silikonowe szczoteczki i choć ta na początku może wydawać się dosyć duża to tak naprawdę kwestia wprawy i przyzwyczajenia :)

Jedna z lepszych :)

To zdecydowanie jedna z lepszych maskar, jakie kiedykolwiek miałam. Rzęsy po jej użyciu są naprawdę wydłużone i lekko podkręcone. Szczoteczka jest wygodna i ładnie rozdziela rzęsy, nie są sklejone. Nadaje im mocnego i wyrazistego koloru. Maskara nie obsypuje się za co duży plus, bo obejdzie się bez poprawek w ciągu dnia. Jest wydajna i nie wysycha, po kilku miesiącach wciąż jest mokra i nadaje się do użycia. Plus za cenę i ładny wygląd.