Eveline, Volumix Fiberlast Mascara Lenght & Curl Up (Tusz do rzęs wydłużająco - podkręcający)

Nowa mascara Eveline Cosmetics łączy w sobie specjalistyczną formułę z rewolucyjną konstrukcją szczoteczki i udowodnionym działaniem.
Length & curl up mascara:
seksowne wydłużenie nawet do 50%
długotrwałe podkręcone rzęsy
Innowacyjna, błyszcząca formuła FIBERLAST16h z mineralnymi pigmentami i prowitaminą B5 sprawi że Twój makijaż będzie olśniewał przez wiele godzin.

Przeciętniak

Zdecydowałam się na tusz skuszona świetnymi recenzjami - jak dla mnie to zwykły przeciętniak z silikonową szczoteczką, o tyle dobry, o ile jego cena nie jest wygórowana. Nie robił na moich rzęsach efektu wow, ale w tej cenie warty spróbowania.

Ulubiony

Wiele tak temu, kiedy miałam fazę na używanie tylko polskicb kosmetyków, tusz ten został mi polecony przez panią w drogerii, i od tego czasu jest moim niekwestionowanym ulubieńcem. Pięknie wydłuża, pogrubia, rozdziela rzęsy. Kilka razy byłam nawet pytana, czy mam przedłużone rzęsy. Jedynym jego minusem jest to, że troszkę osypuje się po kilku godzinach. Nie zmienia to faktu, że kocham go całym sercem i po eksperymentach z innymi tuszami z różnych półek cenowych do niego wracam.

Najlepszy tusz do rzęs na świecie

Zawsze kupowałam tusze z wyższej półki, ponieważ mam wrażliwe oczy i podrzędne tusze mnie uczulają. Pewnego dnia, gdy nie miałam pieniędzy stwierdziłam, że zaryzykuję i kupię tańszy. Padło na Eveline fiberlast. Był to strzał w 10! Podkręca moje proste rzęsy z czym inne drogie tusze nie dawały rady. Ładnie przyczernia i zagęszcza. Spojrzenie jest zmysłowe. Polecam go każdej mojej koleżance i każda z nich jest z tego tuszu bardzo zadowolona. Teraz testuje jego złotą siostrę.

Makijaż MaxFactor

Średnia

Średniej jakości maskara, nie działa do końca tak jak producent gwarantuje, aczkolwiek nie można się zbyt wiele spodziewać po tak tanim tuszu.

Zaletą jest jej szczoteczka, natomiast do wad można zaliczyć osypywanie się po całym dniu oraz fakt, że potrafi odbijać się na dolnej powiece.

Jeden ze słabszych

Tusz do rzęs - czyli niezbędnik dla wielu kobiet. Szczerze mówiąc bardzo lubię tusze z Eveline. Żaden jak do tej pory mnie nie zawiódł - z wyjątkiem tego.
Poleciła mi go pani z drogerii, zapewniając że to jeden z najlepszych tuszy, który również najlepiej się sprzedaje. Na szczęście jest przecena w Jawie na tusze -50% i kosztował 7,99 - czyli grosze. Jednak jest to duże rozczarowanie.
Natomiast mogę polecić tusz Eveline Magnetic Look , który posiada taką samą szczoteczkę i tworzy po prostu wachlarz pięknych rzęs. Kiedy go miałam na oczkach często pytano się, czy mam doklejane rzęsy. Były tak pięknie pogrubione, wydłużone i rozczesane.

Bardzo fajny tusz

Jeden z lepszych tuszów jakie miałam. Ma bardzo fajną silikonową szczoteczkę, która nabiera odpowiednią ilość produktu. Nie kruszy się ani nie rozmazuje. Cudownie wydłuża i podkręca moje dosyć krótkie rzęsy. Dodatkowym plusem jest bardzo niska cena w porównaniu do jakości.
Na początku tusz może wydawać się zbyt rzadki i lekko sklejać rzęsy, jednak po kilku użyciach konsystencja staje się idealna.
Lubie testować nowe tusze do rzęs, ale do tego zawsze bardzo chętnie wracam. Polecam wypróbować!

Średniak

Oceniam ten tusz na 3 gwiadzki, czyli dostatecznie. Robi to, co powinien robić, czyli nadaje kolor, nie skleja rzęs, nie osypuje się, słowem - jest poprawny. Natomiast na pewno nie daje u mnie efektu wydłużenia, pogrubienia, czegokolwiek. Uzyskuję efekt moich rzęs tyle, że czarnych.

Bywało lepiej...

Był to mój pierwszy tusz do rzęs. Zaczynałam dopiero moją przygodę z makijażem, poszłam do sklepu i kupiłam pierwszy-lepszy tusz. Na początku uważałam, że był dobry, ale pod wpływem testowania i doświadczenia zaczęłam zauważać coraz więcej minusów...

Mega zaskoczenie!

Od zawsze mam problem z tuszami do rzęs. I tak jak uwielbiam kupować wszelkie kosmetyki tak kiedy kończy mi się tusz to dla mnie zmora. Ciężko jest mi znaleźć coś fajnego i trwałego. Kupiłam ten tusz za 16 zł sięgając po niego kiedy nie miałam już czym się malować bo po prostu spodobał mi się jego wygląd. Mało dojrzałe podejście ale cóż.
I wreszcie znalazłam - tusz po który będę sięgać chyba już zawsze - jest genialny.
Przepięknie i naprawdę spektakularnie wydłuża rzęsy rozdzielając się i robiąc z nich piękny wachlarz. Rzęsy są zakręcone jak od najlepszej zalotki mimo że tej nie używam wcale. Efekt trzyma się przez cały dzień co jest dla mnie nie lada szokiem. Minimalnie się odbija czasami ale mam naprawdę tłustą cerę i robi to tak delikatnie i sporadycznie że to praktycznie żadna wada. Nigdy mi się nie osypał. Kocham to jaki efekt daje a jego cena do jakości jest zabawna :)

Jestem zachwycona tym produktem!

Tusz spełnia wszystkie moje oczekiwania, a cena jest porażająco niska. Po raz pierwszy kupiłam "tani" tusz i uważam, że jest jakością porównywalny z "2000 calories Max Factora", którym również jestem zachwycona.

Naprawdę ?

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na Wizażu i chyba po raz pierwszy tak bardzo moje ocena się różni z ocenami innych, być może jednak miałam za duże oczekiwania względem niej. Cena nie jest wysoka więc nie ma tragedii, ale nie jest to w moim odczuciu tusz na miarę hitu. Tusz jest bardzo poprawny i nie ma jakichś poważnych defektów, ale to na pewno nie jest to czego szukała.

Zalety:
+widocznie pogrubia
+intensywna, głęboka czerń
+wydajność
+łatwo dostępny
+tani

Wady:
-podkręcenie jest żadne ( a producent wypuścił go jako podkręacjący)
-słabo wydłuż, praktycznie wcale
-nie zagęszcza rzęs
-skleja

Podsumowując po prostu u mnie efekt na rzęsach z tym tuszem nie jest łatwy. Rzęsy są sklejone, bardzo widoczne, ciężkie, nieestetyczne. Dodam, iż niektóre tusze potrzebują "czasu" ja mu go dałam, efekt taki sam zarówno w dniu zakupu, jak i w następnym tygodniu i po ponad miesiącu. Być może po prostu trafił mi się zły egzemplarz, lub moje rzęsy się z nim nie polubiły.

CUDO!!

Uwielbiam ten tusz po prostu, jest najlepszy, dla mnie nawet lepszy od wszystkich drogich tuszy! Pięknie wydłuża rzęsy, nie skleja ich, rozdziela, pogrubia. Mam swoje rzęsy bardzo długie i gęste, ale przy użyciu tego tuszu wyglądają jak sztuczne! dodatkowo cena, za 10 zl taki tusz.