Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ava, Eco Linea, Rewitalizujący krem pod oczy

Ava, Eco Linea, Rewitalizujący krem pod oczy

Cena już od 26,59 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zapobiega tworzeniu się zmarszczek, spłyca już istniejące. Spowalnia proces starzenia się skóry. Obrzęki pod oczami ulegają zmniejszeniu, ustępują oznaki zmęczenia oczu. Skóra jest nawilżona, bardziej napięta, elastyczna, wygładzona, młodsza. Eco Linea to seria kosmetyków ekologicznych certyfikowana przez francuską firmę ECOCERT. W skład tej serii wchodzą zarówno produkty naturalne jak i organiczne.

Skład: Aqua, Lavandula Angustifolia Flower Water*, Phytosqualan , Olea Europaea (Olive) Fruit Oil (and ) Olea Europaea (Olive ) Oil Unsaponifiables (and) Hydrogenated Vegetable Oil (and) Glyceryl Stearate (and) Glycine Soja (Soybean) Sterols (and) Beta-sitosterol (and) Tocopherol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Olive Oil Eco*, Zea Mays Starch* , Cetearyl Alcohol, Glycerin, Althea Officinalis Root Extract*, Camellia Sinensis Leaf Extract*, Chamomilla Recutita Flower Extract*, Sodium Dehydroacetate, Xantan Gum, Zingiber Officinalis Root Extract*, Lavandula Officinalis, Cymbopogon Schoenanthus, Dehydroacetic acid, Benzyl alcohol, Potasium Sorbate, Sodium Benzoate.

/s/

bardzo dobry

Zalety:
+ bardzo higieniczne opakowanie
+ bogata formuła, która nie obciąża skóry
+ zapach jest nienachlany
+ widocznie nawilża i napina skórę pod oczami
+ szybko się wchłania
+ nie pozostawia tłustej warstwy
+ jest bardzo wydajny

Wady:
- rurka z pompki jest zbyt krótka i pod koniec opakowania trudno wydobyć kosmetyk

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1418716].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Bardzo się z produktami marki Ava ostatnio lubię-serum z retinolem i peeling zwężający pory z serii z 5% kwasem fitowym stały się już na dobre moimi ulubieńcami, coraz więcej kosmetyków firmy mi się podoba.

Rewitalizujący krem pod oczy okazał się kolejnym już strzałem w 10 :)
+wygodne i higieniczne opakowanie z pompką typu "air-less"
+tani i bardzo wydajny
+nie podrażnia okolic oczu, nie powoduje łzawienia i pieczenia skóry (ostatnio miałam pod tym względem masakrę i uczuliło mnie kilka kolejno kupowanych kremów pod oczy, które musiałam powyrzucać!)
+szybko się wchłania
+nie podkreśla zmarszczek, napina skórę, wygładza, sprawia że kondycja skory wokół oczu ulega poprawie
+nadaje się pod makijaż
+dobry dla młodej skóry jako profilaktyka w przyszłości przeciwzmarszczkowa i utrzymująca skórę długo w dobrej kondycji

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1418046].usefull || 0 }}% pomocna.

calkiem ok

krem jest calkiem w porzadku, chociaz wg mnie na noc jest zbyt lekki, to raczej krem na dzien, pod makijaz, to co mi w nim najbardziej przeszkadza to intensywny, malo przyjemny zapach, dlatego tez wiecej nie kupie tego kremu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1305871].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Fajny krem

Zakupilam na wiosennej promocji w Rossmanie i chetnie zakupie ponownie ... za polowe ceny :D
Krem nawilza i przyczynia sie do dobrego stanu mojej skory wokolo oczu.
W cuda nie wierze i wiem, ze zmarsczki i tak beda sie tworzyc :(
Ladny sklad kremu, szklane opakowanie i dozownik wszystko to sprawia, ze chetnie siegne po ten krem ponownie.
Kolejne plusy to niewyczuwalny dla mnie zapach i brak podraznienia.

Używam tego produktu od: 4 miesiace

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039689].usefull || 0 }}% pomocna.

no nie wiem

Skuszona dobrymi recenzjami i składem kupiłam ten kremik na promocji w Rossmanie. I cieszę się, że na promocji bo krem nie jest wart swojej ceny. Mam suchą skórę pod oczami i sporo zmarszczek mimicznym związanych równiez z przesuszeniem. Krem mimo składu kompletnie nie nawilża i ma specyficzny imbirowy zapach. Plus za przyjemne szklane opakowanie z pompką. Ja po nałożeniu kremu mam okropne uczucie ściągnięcia skóry. Jest wiele tańszych lepszych kremów.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pirewszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035192].usefull || 0 }}% pomocna.

stanowcze TAK

Kupiłam go w promocji w Rossmanie -49%
Chętnie kupiłabym go ponownie, jednak 40 zł na krem pod oczy to dla mnie za dużo. Zatem czekam na kolejną promocję. ;-)
Powoli zawartość buteleczki zaczyna dobiegać końca, zatem czas na recenzję.

+ świetny skład, certyfikat eco cert
+ zauważalnie i rewelacyjne nawilża, moja skóra go chłonie, a to przecież główne zadanie kremu pod oczy
+ higieniczna i praktyczna aplikacja
+ dzięki szklanej buteleczce widać ilość pozostałego w niej produktu
+ jest wydajny, niewiele potrzeba do jednokrotnej aplikacji
+ sprawdza się pod makijaż jak i solo

+/- nie zauważyłam żadnego działania na sińce pod oczami, jednak w moim przypadku "taka natura" nie wydaje mi się, żeby zmieniła się pod wpływem kremu ;-)

- pod koniec użytkowania pompka zawodzi, jedyne rozwiązanie to otworzyć opakowanie, jednak niestety - nie jest to już tak higieniczne. Plusem przy tym minusie jest to, że można wykorzystać produkt do końca.

SZCZERZE POLECAM, wart przetestowania. ;-)

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030535].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny, ale pompka na minus......

Mam już 3 opakowanie kremu na noc z tej serii i baaardzo sobie chwalę. Kupiłam też w październiku zeszłego roku krem pod oczy. Nie jestem już pierwszej młodości, potrzebuję jakiegoś odżywienia! Po kremie na noc efekt jest spektakularny. W przypadku kremu pod oczy nie ma jakiejś rewelacji. Używam zamiennie z kremem Ziaji z serii kuracja lipidowa i szczerze mówiąc trudno mi powiedzieć który z nich jest lepszy. Ava jest lepsza jeśli chodzi o skład, ale Ziaja jest 4x tańsza. To co w przypadku Avy na początku było bardzo na plus, czyli higieniczna pompka, to pod koniec używania stało się utrapieniem. Dużo kosmetyku pozostało we flakonie i nie można było go wydobyć, pompka nie dawała rady! Musiałam odkręcać pompkę i patyczkiem kosmetycznym lub szpatułką wydłubywać krem... Mało komfortowe.. A dodam, że miałam tam kremu na ponad 2 tyg używania (rano i wieczorem) Jak na taką cenę to słabo.
Krem jest treściwy, o lekko żółtawym zabarwieniu, pachnie podobnie do całej serii lekko imbirowo, tylko delikatniej niż krem na noc z tej serii.
Nie wiem czy ponownie kupię. Efekt jest zadowalający, ale nie mogę swobodnie użyć tego dość cennego kosmetyku do konca,a mam do wyboru porównywalny w działaniu i tańszy....

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019661].usefull || 0 }}% pomocna.

Warto dać mu szansę...

Krem posiada niezbyt gęstą, półprzezroczystą konsystencję o białym zabarwieniu. Pachnie przyjemnie, delikatnie, zapachem przypomina mi trawę cytrynową. Dość szybko się wchłania, nie zostawiając po sobie tłustej ani lepkiej warstwy. Krem odczuwalnie nawilża skórę pod oczami, czyniąc ją gładszą i przyjemniejszą w dotyku, a także zauważalnie rozświetla, aczkolwiek zmarszczek (w moim przypadku na razie tylko mimicznych) nie spłyca i wątpię, że zapobiega ich powstawaniu. Przy regularnym stosowaniu znika zmęczenie oczu. Ponadto pomaga w walce z obrzękami i opuchnięciami, posiada działanie łagodzące. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 15 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019526].usefull || 0 }}% pomocna.

solidny, ale nie porywający

Krem upolowałam na promocji. Kupiłam, zużyłam i raczej nie kupię ponownie. Ten krem jest solidny, przyjemny w stosowaniu, ale nie na tyle by znów go używać.

Na plus zdecydowanie można mu zaliczyc, że jest to polski krem z certyfikatem Ecocert [tak jak cała linia Eco Linea Avy]. Mamy zatem w składzie same dobrocie-o których pisały już dziewczyny w poniższych recenzjach.
Mamy też dużą pojemność jak na krem pod oczy-kremy zazwyczaj mają 15 ml a ten Avy ma aż 30 ml. W takim przypadku stosunek ceny do pojemności jest jak najbardziej na plus.
Mamy ładne szklane opakowanie z pompką - zatem nie grzebiemy palcami w słoiczku:) Niestety opakowanie to ma minus - pod koniec bardzo trudno jest wydobyć resztki kremu z opakowania.
Mamy całkiem solidne działanie - krem dobrze się wchłania, nawilża dostatecznie, nie podrażnia. Zapach delikatny, ledwo wyczuwalny, nie przeszkadzał mi.
Z obrzękami/cieniami pod oczami nie mam problemu-zatem w tej kwestii nie wypowiem się na temat dzaiałania kremu.
Co do obietnic spłycania istniejących zmarszczek-w takie obietnice po prostu nie wierzę w stosunku do żadnych kremów drogeryjnych. Zatem nie miałam takich oczekiwań odnośnie tego kremu.

Ogólnie jest to całkiem dobry i przyjemny krem-ale może jednak dla młodszych dziewczyn w wieku 20plus. Ja szukam już czegoś bardziej odżywczego, dającego tzw.kopa. Ten krem mi tego nie dał. Szukam dalej.

******

Ilość zużytych opakowań: skończone jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995641].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie powalił na kolana, ale potencjał jest!

Na ten oto krem czaiłam się już od dobrze ponad roku.
Cena mnie skutecznie odstraszała.
Kosmetyków mam zapas spory ale doszłam do perfekcji jeśli chodzi o kupowanie ich w bardzo korzystnych cenach, więc z uporem tupałam nogą na cenę regularną owego specyfiku pod oczy. Czekałam czekałam i się w końcu udało :)
Od ceny promocyjnej przy kasie miałam dodatkowy rabat więc zapłaciłam nieco ponad połowę :)

Wiele między czasie czytałam na jego temat.
Tutaj oczywiście również i to opinie Wizażanek najbardziej podsycały moje oczekiwania i pragnienia co do tego kremiku.
Niestety... ja aż tak zachwycona nie jestem.
Ale jakoś mnie to nie dziwi. Czasami mam wrażenie że moja skóra robi mi na złość. To co inni uważają za rewelacje u mnie nie specjalnie się przyjmuje.

Krótka charakterystyka mojej skóry pod oczami:
Jest niezwykle sucha. Przez lata zaniedbań ma widoczne pierwsze zmarszczki: te mimiczne, spowodowane suchością jak i te "klasyczne" Niedopieszczona "zwija się".
Uwielbia ciężkie kremy. Lubi też lżejsze ale mocno nawilżające. Ma 26 lat i przez długi czas wyglądała jakby miała 10 lat więcej. Teraz dbam o nią intensywnie.

Kremik znajduje się w ślicznej buteleczce z pompką. Wygoda stosowania i estetyka nieporównywalnie przyjaźniejsze niż w innych tego typu produktach.
Manatomiast jedną wadę: trudno wydobyć resztki produktu.
W tubkach jest to o tyle prostsze że możemy przeciąć opakowanie. Tu jest więcej cyrków z wygrzebywaniem szpatułkami a to i tak nie gwarantuje sukcesu.

Sama buteleczka zapakowana jest w kartonik (piękny moim zdaniem).

Krem jest konsystencji lejącej ale nie tak jak krem Bielendy do skóry suchej, który po prostu płynie.

Zapach jest obłędnie zielony :)
Czuć masę ziółek choć wg mnie na pierwszy plan wysuwa się jednak imbir.

Produkt łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.
Nie żałowałam go ani trochę. Nakładałam grubą warstwą na powieki i skórę pod oczami. Wchłało się wszystko.
Krem po wchłonięciu się zostawiał jakby lekką skorupkę. Gdy np robiłam miny skóra mi się ciągnęła w tych rejonach. I nie miało znaczenia czy kremu wklepałam mniej czy więcej. Efekt był taki sam (w przypadku większej ilości kremu efekt był odpowiednio większy i mniej przyjemny).
Nie często spotykam się z czymś podobnym . Przeważnie kremy wchłaniają się całkowicie lub zostawiają tłuściejszą powłoczkę ale w każdym z przypadków skóra pozostaje elastyczna. Tu jednak powstała skorupka jak napisałam wyżej.

Rano budziłam się z tym samym efektem ale po przemyciu twarzy skóra była nawilżona i raczej wypoczęta (choć w czasie stosowania dużo pracowałam i o wyspaniu raczej nie było mowy).
Nie wołała "pić", nie swędziała z suchości, nie łuszczyła się.

Mimo że nawilżenie było to jednak nie do końca jestem zadowolona. Dla mnie to było za mało. Nie oczekiwałam "tłuściocha" - wiedziałam co brałam. Jedak sądziłam że będzie bardziej odżywczy, mocniej nawilżający.
Tu wszystkiego było lekko ponad minimum moich oczekiwań.

Więc jeśli ktoś ma bardzo suchą skórę wokół oczu to radzę podchodzić z dystansem.

Z obietnic producenta oprócz lekkiego nawilżenia odnotowałam również lekkie wygładzenie skóry.

Co by nie było lubię firmę Ava. Ich kosmetyki są naprawdę godne pochylenia się nad nimi.

Ten krem nie jest zły - co potwierdzają opinie Wizażanek. Moja skóra to butnownik, nie uwielbia - w większości - tego co wszyscy. I ja mam tak samo - mam na myśli nie tylko kosmetyki.

Dla mnie to krem z kategorii przyzwoity. Łagodzi suchą i spiętą skórę, wygładza, nie uczula i nie podrażnia.
Dla osób szukających produktów z dobrym składem - pozycja obowiązkowa.

Szkoda że dostępność marna.
Ja swój zakupiłam w Rossmannie, który ma bardziej rozbudowany dział dermokosmetyków.
Byłoby fajnie gdyby częściej był w promocjach a nie od wielkiego dzwonu.

Mimo że mnie nie powalił na kolana to sądzę że sięgnę po niego. Najpewniej latem, wtedy byłby idealny :)

Używam tego produktu od: ok 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe - 15 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[969148].usefull || 0 }}% pomocna.