Ava, Eco Linea, Rewitalizujący krem pod oczy

Ava, Eco Linea, Rewitalizujący krem pod oczy

Zapobiega tworzeniu się zmarszczek, spłyca już istniejące. Spowalnia proces starzenia się skóry. Obrzęki pod oczami ulegają zmniejszeniu, ustępują oznaki zmęczenia oczu. Skóra jest nawilżona, bardziej napięta, elastyczna, wygładzona, młodsza. Eco Linea to seria kosmetyków ekologicznych certyfikowana przez francuską firmę ECOCERT. W skład tej serii wchodzą zarówno produkty naturalne jak i organiczne.

Odżywia i rozświetla

Krem ma bardzo dobry skład, delikatny, przyjemny zapach i ładne opakowanie. Przyjemny słoiczek z pompką, która dozuje odpowiednią ilość produktu, jednak gdy krem się kończy ciężko go wydobyć. Jest lekki, szybko się wchłania więc idealny pod makijaż. Niestety nie daje spektakularnych efektów, nie zauważyłam spłycenia zmarszczek, jedynie rozświetla i odżywia skórę pod oczami. Mimo wszystko bardzo przyjemnie się go używa.

Dobry jako kuracja regenerująca.

Seria Eco Linea zachwyciła mnie od samego początku, po otrzymaniu pakietu próbek od przedstawiciela handlowego, natychmiast zamówiłam wszystkie kosmetyki z serii.
Pomimo młodego wieku (25 lat), moja skóra wymaga intensywnej i zdyscyplinowanej pielęgnacji. Jestem posiadaczką cery suchej, wrażliwej, skłonnej do alergii i w dodatku z AZS.
Krem pod oczy z Avy bardzo mi się spodobał i myślę, że jeszcze nieraz przywędruje do mojej łazienki.

ZALETY:
-Szklane opakowanie z pompką, która nie zacina się i dozuje optymalną ilość produktu, pod koniec są pewne problemy z wydobyciem resztek, nad tym producent mógłby nieco popracować
-Konsystencja: odżywcza, emulsyjna, ale jednocześnie lekka, nie obciąża delikatnej skóry
-Zapach: lekko korzenny, imbirowy, mnie się podoba!
-Cena i wydajność: koszt tego kremu to 45 zł/15 ml, jednak jest on wydajny, stosowany raz dziennie pod oczy i na powieki wystarczył na 8 tygodni, co przy moim hojnym dozowaniu jest naprawdę dobrym wynikiem
-Skład: fantastyczny! Z góry na dół same naturalne wyciągi, olejki oraz ekstrakty, zero parafiny i innych świństw, do tego krem posiada certyfikat EcoCert.
-Działanie: krem ma zadanie rewitalizować skórę, a więc poprawiać jej stan, nawilżać, wygładzać, spłycać drobne zmarszczki, łagodzić podrażnienia, zmniejszać obrzęki i wyrównywać koloryt.
Rzeczywiście, robi kawał dobrej roboty, jednak trzeba dać mu czas i stosować go regularnie. Początkowo wydawało mi się, że nie robi nic, ot zwykły nawilżacz, jednak doceniłam go, wtedy gdy dopadła mnie reakcja alergiczna na tusz do rzęs.
Wspaniale łagodził, skóra była ukojona, zmniejszył zaczerwienie i swędzenie, a to wszystko w ciągu zaledwie 2 dni. Tyle potrzebował, by przywrócić mojej wrażliwej skórze dobrą kondycję i ludzki wygląd.
Rzeczywiście rewitalizuje, już po 2 tygodniach codziennego używania znikają drobne kreseczki pod oczami, opuchlizna nie występuje, nieco zmniejszają się cienie (choć w tym bezkonkurencyjny jest krem z serii Vita C Infusion z Mincera), a skóra jest miękka i gładka.
Ogółem, nadaje oczom promienny wygląd, a twarz od razu staje się młodsza i wypoczęta. W zauważalny sposób poprawia kondycję skóry.
Spisał się jak należy i muszę przyznać, że to naprawdę porządny preparat naprawczy. Sprawdzi się również jako prewencja przeciwstarzeniowa dla młodszej skóry.

Polecam!

warto spróbować.

Krem ma doskonały skład, ciekawą, tłustą konsystencję, aczkolwiek szybko się wchłania. Jest wydajny, dość łatwo dostępny (apteki). Naturalny zapach. Co do działania, wydaje mi się, że jest po prostu słabe. Nie podraznia, nie uczula, ale nie widać spektaktularnych efektów poza mniej zmęczonym spojrzeniem.
Idealny dla osób młodych, które chcą zapobiegać nadchodzącym zmarszczkom.
Minusem jest opakowanie - dobrze, że jest higieniczne i nie trzeba dłubać paluchami, ale pod koniec używania ciężko jest wydobyć produkt z butelki. Nie wiem, czy ktoś to przetestował, ale to trochę strzał w stopę. Za niedorobione opakowanie i dość słabe działanie odejmuję po pół gwiazdki. Gdy nie znajdę lepszego produktu, na pewno do niego wrócę.

Dobry na początek

Krem od razu urzekł mnie konsystencją, bo jest tłusty a ja uwielbiam tłuściochy. Pachnie niezbyt ładnie, imbirem jakby ale da się wytrzymać, plus za fajne opakowanie z pompką. Krem ma właściwości przeciwzmarszczkowe, mam coraz większe zmarszczki pod oczami i szukam ultra nawilżacza, który chroni mnie przed powstawaniem następnym lub pogłębiania obecnych, ten kremik nawilża dobrze ale wydaje mi się, że to jeszcze nie to . Nawilżenie jest zwyczajnie za słabe.Polecam taki krem na początek.

wreszcie coś odżywczego!

Przekroczyłam magiczną 30 już jakiś czas temu, w dodatku skórę pod oczami mam cienką i suchą. Wszystkie te leciutkie kremiki typu Sylveco, którymi zachwycają się o dekadę młodsze Wizażanki mi już nie wystarczają (chyba że nałożę trzy warstwy bardzo od serca...). Krem Ava to wreszcie coś bardziej odżywczego a nie jakiś żelik dla nastolatek :p
Po kremie pod oczy nie oczekuję cudów, wiem, że nie zlikwiduje cieni i nie wyprasuje zmarszczek, ale liczę na to, że przynajmniej zahamuje starzenie i odżywi skórę. Ava to robi.
Krem jest gęsty, odżywczy, dobrze nawilża i na długo zostawia miłą, ochronną warstewkę - nie jest to lepko-tłuste paskudztwo, a delikatna, cienka "osłona" skóry, zapobiegająca wysuszaniu. Gdy się nie maluję, nakładam go bardzo od serca, jak maseczkę - nie roluje się, stopniowo wchłania, nie zostawiając żadnych kłaczków itp. Skóra jest po nim dobrze odżywiona i nie jest to efekt, który mija po pierwszym myciu, jak w przypadku wielu kremów napakowanych silikonami, dających tylko wizualne wygładzenie. Po dłuższym stosowaniu widzę, że skóra jest w lepszej kondycji, bardziej napięta, jędrna, grubsza, jakby mniej wiotka. Nie zauważyłam, żeby zmniejszył zmarszczki tuż pod powieką, ale poradził sobie z "efektem pergaminu" - trudno mi to opisać, ale chodzi nie o trwałe zagniecenia, ale siateczkę drobnych płytkich zmarszczek, które "wyłaziły", gdy tylko zaniedbałam pielęgnację lub zarywałam noce i sprawiały, że skóra wyglądała właśnie jak cienki, zmarszczony pergamin.
Do tej pory najlepszym tego typu kremem jaki miałam był Fitomed, ale mam wrażenie, że Ava działa lepiej - Fitomed dawał efekt łał dopiero nałożony na nawilżające serum, Ava lepiej równoważy natłuszczanie z nawilżaniem.

Poza tym wielki plus za opakowanie - przezroczysty pojemnik pozwala kontrolować zużycie a pompka dozuje dokładnie tyle, ile trzeba. Miła odmiana po serum Be Organic, które pluło na wszystkie strony...
Cena niby nie jest niska - ale na promocji spada do ok. 35 zł. Biorąc pod uwagę to, że drugi krem, który jest dla mnie odpowiednio odżywczy to Clinique za 160 zł - nie narzekam ;) W dodatku jest obłędnie wydajny - boję sie, że nie zużyję go w terminie.
Pachnie delikatnie, ziołowo, jak wiele naturalnych kosmetyków - po prostu tym, z czego został zrobiony, bo nie zawiera sztucznych aromatów. Osobom przyzwyczajonym do perfumowanych kosmetyków może nie odpowiadać, ale ja go polubiłam.

Naprawdę godny uwagi

Mam 27 lat i jestem zdania, że lepiej zapobiegać niż leczyć, więc kierując się tą zasadą, bardzo długo szukałam kremu, który i nawilży delikatne okolice oczu i wygładzi drobne zmarszczki mimiczne. Mimo, że jestem posiadaczką widocznych cieni pod oczami, nie liczyłam na cuda ze strony kremu, bo i nie oszukujmy się, ale żaden krem nie zniweluje nam ich w 100%.
Co istotne, na efekty trzeba poczekać. Ja zużyłam krem do końca i naprawdę widać rezultaty REGULARNEGO stosowania (dzień/noc).
Cena (42zł) może nie zachęcać, ale naprawdę warto go kupić.

bardzo dobry

Zalety:
+ bardzo higieniczne opakowanie
+ bogata formuła, która nie obciąża skóry
+ zapach jest nienachlany
+ widocznie nawilża i napina skórę pod oczami
+ szybko się wchłania
+ nie pozostawia tłustej warstwy
+ jest bardzo wydajny

Wady:
- rurka z pompki jest zbyt krótka i pod koniec opakowania trudno wydobyć kosmetyk

Dobry

Bardzo się z produktami marki Ava ostatnio lubię-serum z retinolem i peeling zwężający pory z serii z 5% kwasem fitowym stały się już na dobre moimi ulubieńcami, coraz więcej kosmetyków firmy mi się podoba.

Rewitalizujący krem pod oczy okazał się kolejnym już strzałem w 10 :)
+wygodne i higieniczne opakowanie z pompką typu "air-less"
+tani i bardzo wydajny
+nie podrażnia okolic oczu, nie powoduje łzawienia i pieczenia skóry (ostatnio miałam pod tym względem masakrę i uczuliło mnie kilka kolejno kupowanych kremów pod oczy, które musiałam powyrzucać!)
+szybko się wchłania
+nie podkreśla zmarszczek, napina skórę, wygładza, sprawia że kondycja skory wokół oczu ulega poprawie
+nadaje się pod makijaż
+dobry dla młodej skóry jako profilaktyka w przyszłości przeciwzmarszczkowa i utrzymująca skórę długo w dobrej kondycji

Polecam!

calkiem ok

krem jest calkiem w porzadku, chociaz wg mnie na noc jest zbyt lekki, to raczej krem na dzien, pod makijaz, to co mi w nim najbardziej przeszkadza to intensywny, malo przyjemny zapach, dlatego tez wiecej nie kupie tego kremu

Fajny krem

Zakupilam na wiosennej promocji w Rossmanie i chetnie zakupie ponownie ... za polowe ceny :D
Krem nawilza i przyczynia sie do dobrego stanu mojej skory wokolo oczu.
W cuda nie wierze i wiem, ze zmarsczki i tak beda sie tworzyc :(
Ladny sklad kremu, szklane opakowanie i dozownik wszystko to sprawia, ze chetnie siegne po ten krem ponownie.
Kolejne plusy to niewyczuwalny dla mnie zapach i brak podraznienia.

Używam tego produktu od: 4 miesiace

no nie wiem

Skuszona dobrymi recenzjami i składem kupiłam ten kremik na promocji w Rossmanie. I cieszę się, że na promocji bo krem nie jest wart swojej ceny. Mam suchą skórę pod oczami i sporo zmarszczek mimicznym związanych równiez z przesuszeniem. Krem mimo składu kompletnie nie nawilża i ma specyficzny imbirowy zapach. Plus za przyjemne szklane opakowanie z pompką. Ja po nałożeniu kremu mam okropne uczucie ściągnięcia skóry. Jest wiele tańszych lepszych kremów.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pirewszego

stanowcze TAK

Kupiłam go w promocji w Rossmanie -49%
Chętnie kupiłabym go ponownie, jednak 40 zł na krem pod oczy to dla mnie za dużo. Zatem czekam na kolejną promocję. ;-)
Powoli zawartość buteleczki zaczyna dobiegać końca, zatem czas na recenzję.

+ świetny skład, certyfikat eco cert
+ zauważalnie i rewelacyjne nawilża, moja skóra go chłonie, a to przecież główne zadanie kremu pod oczy
+ higieniczna i praktyczna aplikacja
+ dzięki szklanej buteleczce widać ilość pozostałego w niej produktu
+ jest wydajny, niewiele potrzeba do jednokrotnej aplikacji
+ sprawdza się pod makijaż jak i solo

+/- nie zauważyłam żadnego działania na sińce pod oczami, jednak w moim przypadku "taka natura" nie wydaje mi się, żeby zmieniła się pod wpływem kremu ;-)

- pod koniec użytkowania pompka zawodzi, jedyne rozwiązanie to otworzyć opakowanie, jednak niestety - nie jest to już tak higieniczne. Plusem przy tym minusie jest to, że można wykorzystać produkt do końca.

SZCZERZE POLECAM, wart przetestowania. ;-)

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1