Shiseido, The Makeup, Concealer

Shiseido, The Makeup, Concealer

Najlepszy do tuszowania drobnych wyprysków i plamek. Kilka razy ratowałam się nim na "gołą" paszczę i efekt był bardzo dobry - czyli nie widać ani korektora ani plamek. Poza tym ma bardzo dobrą gąbeczkę, która jest na tyle miękka żeby nie rozorać sobie krostki tylko dokładnie i delikatnie ją pokryć. Jedyna wada to niestety cena, pierońsko drogi...

sredni

chcialam znalezc jakis wymiennik airbrusha clinique, ale korektor shiseido jest gorszy, uzywam tylko na cienie pod oczami i niestety nie kryje dobrze , ma miekka , przyjemna konsystencje,jak na "sticka " nie wysusza, to sa zalety ale przez to jest nietrwaly i krycie mnie nie zadowala, mam najjasniejszy kolor,Używam tego produktu od:1 mies

cena nie adekwatna do jakosci

Z przykroscia musze stwierdzic, ze Shiseido sie nie postaralo, niestety. Był to mój pierwszy korektor , kolor 04.
+ na poczatku podbało mi się, ze zawiera te malutkie drobinki
+ nie zbiera sie w zmarszczkach mimicznych ktorych mam sporo
i to by bylo na tyle plusów

- niestety nie kryje dobrze moich cieni pod oczami, musze go bardziej wklepywac zeby dal jakis efekt niz rozmazywac - jak rozmazuje to nic po nim nie zostaje:(
- troche lepiej pokrywa jakies zaczerwienienia, ale bez spektakularnych efektów, i tez wklepywanie, nie rozcierac bo sie zetrze caly
- trudno go wydobyc , u mnie problem ten pojawil sie po miesiacu uzytkowania, musialam dziubac w srodku dluga wykalaczka - kto to widzial zeby tak sie meczyc z kosmetykiem?
- szybko sie zuzywa, nie jest wydajny wogole, po dwoch miesiacach resztki wyciagam wciaz dlubic po sciankach ... tragedia:(

i jeden jeszcze plus
+zatrzymam sobie gabeczke, moze sie do czegos przydac;)

mam porownanie z Maybelline Dream Mousse concealer, ktory jest o niebo lepszy od Shiseido, zakupilam go 4 dni temu i jestem naprawde zadowolona. Dobre krycie, lekka delikatna konsystencja.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: wydlubuje wykalaczka jeszcze pierwsze...i ostatnie

Dobry

e (jeszcze mi trochę zostało). To był mój pierwszy korektor i na początku byłam nim zachwycona. Z czasem zauważyłam, że niezbyt ładnie się rozprowadza, mogłoby być lepiej. Poza tym jest mało wydajny, miałam go jakieś 3 może 4 miesiące ( a używam bardzo mało korektora). Nie podoba mi sie również aplikator, nie pozwalający na maksymalne wykorzystanie kosmetyku.
jak narazie zamieniłam na Clinique All about eyes.

Używam tego produktu od:4 miesiące

masaz shiseido

second best

Hmm.Raz zakupiLam ten korektor.Swojego czasu,byl to najlepszy wybor dla mnie.Nie nalezal do wydajnych,nie trzymal sie dlugo na skorze,ale lepszego kosmetyku nie znalam.Pamietam,ze chcialam go zakupic ponownie.Na moje szczescie nie mieli juz owego korektora.Dlaczego na szczescie?Bo zostal mi polecony concealer Marki Clinique,All About Eyes i to byl strzal w dziesiatke.
wracajac do kwestii..dobry,ale sa lepsze,zwlaszcza za taka cene!!

Używam tego produktu od:jednorazowy zakup

Szczerze polecam!

Jestem pewna, że kupię ponownie ten korektor. Jest najlepszy z dotychczas przeze mnie uzywanych, a zeby podkreślić jakie używałam, podaję ich nazwy:
1) Artdeco, Camouflage Cream (Korektor w kremie)
2) Artdeco, Perfect Teint Concealer (Korektor w pędzelku)
3) Helena Rubinstein, Magic Concealer
4) Lancome, Maquicomplet (Korektor pod oczy)

Korektor, który teraz recenzuję, jest najtrwalszy, ma najlepszy aplikator (genialny!) i DOSKONALE dopasowuje się do karnacji, rodzaju skóry i FANTASTYCZNIE tuszuje cienie pod oczami (a mam z nimi problem, oj mam... ).

Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Dobrze kryje

Bardzo dobrze kryje, wymaga sprawnego nałożenia, ale warto go stosować. Konsystencja być może trochę gęsta, ale sprawdza się doskonale.
Stosuje go pod oczy i na niespodzianki, zarówno tu i tu maskuje perfekcyjnie. Jego specjalna wersja pod oczy dla mnie zbyt lekka i przejrzysta.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

bdb

jest to bardzo dobry korektor, który skutecznie maskuje niedoskonałości skóry.

należy pamiętać, by wybrać bardzo odpowiadający karnacji odcień, bo różnice są dość widoczne.

zadania spełnia. nadaje się również pod oczy.

cena w stosunku do jakości nieco za wysoka.

Jeden z lepszych

Bardzo dobry korektor. Paleta naturalnych kolorów do wyboru ( ja mam najjaśniejszy- idealny do jasnej karnacji). Świetny na wypryski i mniejsze przebarwienia, ale z poważnymi mankamentami może sobie nie radzić. Bardzo dyskretny- nakłada się cieniutką warstwą i jest niewidoczny na twarzy. Ja dla mnie, do tuszowania cieni pod oczami- bez rewelacji: lekko wysusza i trzeba uważać z ilością, bo inaczej tworzą się smugi... Godny polecenia, dosyć wydajny, ale mogłoby być go więcej za tą cenę...

Rewelacyjny kosmetyk!

Rewelacyjny korektor, zwłaszcza na cienie pod oczami. Rozświetla i kryje, a dzięki swej płynnej konsystencji szybko zasycha, przez co później jest praktycznie nie do zdarcia. Delikatna nieuczulająca formuła, wspaniała jakość jak na Shiseido przystało... Korektor nawet nałożony NA podkład, jest niewidoczny gołym okiem. Bardzo wygodny aplikator zakończony gąbką, aczkolwiek i tak często nakładam palcem.

O nie!

Bardzo sobie cenię kolorówkę Shiseido, ale ten korektor to bubel! -nie da się go stosować ani pod podkład (wałkuje się) ani na (widać go na twarzy)-mam wrażenie, że nie maskuje, ale podkreśla każdą niedoskonałość-nie najgorzej wygląda tylko na idealnie wypeelingowanej buzi. W przeciwnym razie podkreśla każdą suchą skórkę zwłaszcza w okolicy płatków nosa-tłusta i klejąca konsystencjaTo wszystko plus uboga paleta kolorystyczna a także cena nieadekwatna do pojemności = 0 gwiazdek

nabrałam się

Kupiłam pod wpływem opinii na wizazu i chyba mnie skutecznie wyleczył z kupowania drogich kosmetyków. Mam najjaśniejszy. Lekki, dobrze się rozprowadza, ładnie stapia się ze skórą. Dobrze kryje, jednak sam jest niewidoczny. Lekko rozświetla. Niezbyt trwały, wytrzymuje kilka godzin. Nie jest zły, ale za tę cenę spodziewałam się czegoś lepszego.

phi

Kapryśny ten korektor - i żaden ideał szczerze mówiąc. Rozczarowałam się :(Zalety: bladoskóre twarze ;) będą zachwycone bo korektor ma także w ofercie białawe odcienie (ja mam najjasniejszy, który do samej mojej skóry pasuje idealnie :) (kolorem oczywiscie)), wygodny aplikator, oraz przepiękne, eleganckie opakowanie - to uwielbiam u tej firmy ;) Ale chcialabym także żeby jakość produktu dorównywała efektom wizualnym :(Bo korektor u mnie na gołej skórze - raz wygląda idealnie (szkoda tylko że prawie nigdy wtedy jak na tym mi bardzo zależy ;) )- innym razem staje się widoczny w ciągu dnia. Poza tym nie zawsze "trzyma" się miejsca gdzie go nałożę i kryje przeciętnie.A przy zastosowaniu podkładow - z niektórymi nie chce wspołpracować i staje się widoczny.W sumie: tej marki korektor powinien ułatwiać życie a nie je komplikować. A tutaj wychodzi na to że tylko sie denerwuję kaprysami jakiegoś mazidła :( - nie polecam - tym bardziej że cena (146PLN bodajże za 4ml) nie należy do najniższych.