Double Wear, Stay-in-Place Lip Pencil (Długotrwała konturówka do ust)

Double Wear, Stay-in-Place Lip Pencil (Długotrwała konturówka do ust)

Cena już od 64,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1,2 ml

Zgodnie z opisem producenta, nakłada się bez wysiłku i pozostaje w miejscu aż do 12 godzin.
Lekka, kremowa kredka zapobiega wydostawaniu się szminki poza kontur ust.
Na drugim końcu kredki znajduje się zaokrąglony pędzelek, którym możemy nałożyć szminkę lub błyszczyk.
Łatwa do usunięcia preparatem do kosmetyków wodoodpornych i typu `long lasting`.
Dostępna w 14 różnych odcieniach.

Cena: ok. 80zł / 1,2g

Dodanych produktów: 18

Napisanych recenzji: 492

Średniak

Jej wielkim plusem jest naprawde piękny odcień (03tawny) pasujący do moich jasnych włosów i karnacji.
Dodatkowo jest łatwa w aplikacji, fajny pędzelek. Ale jest zasadniczy minus- jest nietrwała!!! Na szczęście kupiłam ją za oceanem w przeliczeniu za 30zł więc nie jest mi szkoda na nią pieniędzy ;d dużo bardziej trwała jest konturówka z sephory za 1/3 ceny tej :) Jestem więc zawiedziona bo używam z serii double wear eye-liner i podkład i są super, rzeczywiscie trwałe ale konturówka na prawdę słabo się trzyma. Daje więc 3***

Używam tego produktu od:lutego
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[428289].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 145

Napisanych recenzji: 431

Przyzwoita

Mam te konturówkę, taką jak na foto, tylko znowu chyba coś się zmienia,bo w nazwie jest Artist Lip Liner, już bez Double Wear i nie wiem czy za tym nie idą nowe odcienie.
Mam odcień 08 Spice Water. Jest troszkę zbyt brązowa, kupowałam ją porównując do pewnej Maca, na dłoni różnica była minimalna ale na ustach bardziej to widać. Lubię konturówki w odcieniu swoich ust, no i ta troszkę się odcina, a ta z Maca nie, choć różnica między nimi na dłoni jest naprawdę minimalna.
Jakościowo jest dobra, choć jak dla mnie trochę za mięka, długo się trzyma, choć od lat używam owej Maca lud Diora odcień- Heather Rose i na tle tych dwóch nie powala mnie jakoś bardziej.No i niestety gama kolorystyczna jest dla mnie zbyt uboga bo ten odcień jest zbyt brązowy, natomiast odpowiednika Heather Rose wogóle nie ma. Reszta kolorów mi nie pasuje, więc to może uniemożliwić kolejny zakup. Jakościowo i podsumowywując- bardzo przyzwoita konturówka. Plus za to, że druga zatyczka jest przezroczysta, duży minus za to, że przez jej miękość- jest masakra z temperowaniem, nie mogę w żaden sposób doczyścić temperówki, nie jest też tak bardzo wydajna jak konturówki Diora, gdyż jak wspomniałam jest bardzo mięka, trzeba ją często temperować, czego nie znoszę bo topi się na temperówce i niczym nie można jej usunąć, zwłaszcza w zakamarkach temperówki.Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[409598].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 25

Napisanych recenzji: 304

KWC

W sumie poprzednia recenzentka wspomniała o wszystkich zaletach tej konturówki:)
Jak ciągle zaznaczam w swoich recenzjach, na co dzień prawie się nie maluję lub mam "make up - no make up". Jednak na wielkie wyjścia lubię mieć krwistoczerowne usta.
Do tej pory moją ulubioną kredką był Dior, ale Estee Lauder absolutnie go pobiła. Mam odcień 07 red, piękny, intensywny czerwony, żadnego koralu czy wiśni. Stosuję kontrówkę nie w celu skorygowania kształtu ust (broń Boże!), lecz trzymania szminki/błyszczyka w ryzach. Ta kredka wytrzymała cały bal sylwestrowy, picie, jedzenie, a nawet, wstyd się przyznać, kilka papierosków. Bardzo polecam, jest fenomenalna!
Nie wysusza i nie ściąga ust.
Pędzelka używam, by lepiej rozprowadzić kredkę (maluję nią całe usta, a następnie nakładam innym pędzelkiem szminkę)

Używam tego produktu od: 2 tygodni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[366927].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make-up: bronzer

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 45

b.dobra

dostałam taką konturówkę w prezencie, a po jej sprawdzeniu kupiłam jeszcze dwie i chociaż sama maluję usta od wielkiego dzwonu to klientki które nią maluję mają takie samo zdanie. jest bardzo dobra. Ma odpowiednią konsystencje, jest dość twarda by malować nią precyzyjnie i na tyle miękka by wypełnić kontur z przyjemnością, nie "rozciągając" ust. Pędzelek jest przydatny ale bardziej dla samej siebie gdyż klientki i tak maluję już innym. Trwałość konturówki jest rewelacyjna! wytrzymuje pocałunki, jedzenie (oczywiście niezbyt tłuste) i ogólnie zostaje na swoim miejscu (nie rozchodząc się poza usta) przez 5-6 godzin.
nie spotkałam się jeszcze z czymś trwalszym.

jest bardzo wydajna (mimo każdorazowego temperowania)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzech

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[366526].usefull || 0 }}% pomocna.