Maybelline, The Colossal, Volum` Express 100% Black Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Kolagen i gruba szczoteczka - to połączenie ma zapewnić rzęsom siedmiokrotne powiększenie. Teraz nowa odsłona tuszu: wersja 100% Black dla maksymalnie czarnego koloru rzęs.

Świetny

Ten tusz to jeden z moich ulubieńców, który naprzemiennie z Lash Sensational pojawia się w mojej kosmetyczce. Ma intensywny czarny kolor, pięknie podkręca, pogrubia i rozdziela rzęsy. Ma bardzo przyjemną, grubą szczoteczkę, która doskonale dociera do każdej rzęsy. I co najważniejsze - nie osypuje się. Jednak najlepiej sprawdza się, gdy trochę wyschnie i zmieni konsystencje, ponieważ przy kilku pierwszych użyciach rzeczywiście jest zbyt rzadki. Ale ja zawsze kupuję go zanim skończy mi się poprzedni i po prostu otwieram go przez kilka dni, by "poczuł powietrze", bez używania go.

Średni

Nie rozumiem fenomenu tego tuszu, ale każdy jest inny i ma różne upodobania. Tusz na samym początku wydawał się ok - nawet pogrubia rzęsy. Cena być może nie jest wysoka, ale w tej cenie albo nawet niższej są lepsze produkty. W dodatku dosyć szybko wysycha, co przełożyło się na to, że miałam go krótko.

Najlepszy tusz jaki miałam!

Jak na razie najlepszy tusz jaki miałam w życiu. Idelanie wygląda na rzęsach, pięknie wydłuża rzęsy nie sklejajac ich. Wystarczy jedna warstwa. Szkoda tylko że tak szybko się zużywa.

Maybelline, The Colossal, Volum` Express 100% Black

Najlepszy tusz! Na szczęście dość szybko na niego trafiłam i przy każdej próbie zdrady z innym (nawet z wyższej półki cenowej) wracam do niego z podkulonym ogonem ;) Nie skleja rzęs, nie osypuje się, jest bardzo wydajny i nie kosztuje dużo. Polecam!

Godny polecenia

Ten tusz używam od wielu lat. Jak dla mnie jest rewelacyjny.
Czasem skuszę się na jakiś inny, ale żaden mu nie może dorównać. To chyba główna zasługa szczoteczki. Moje rzęsy są długie i dość gęste, jedynie ten żółty tusz podkreśla i świetnie wyczesuje rzęsy. Inne zazwyczaj je sklejają, a potem szybko się kruszą.

Ulubieniec

Tusz, który od dłuższego czasu towarzyszy mi przy makijażu :)
Jedyny, który kupuje od lat, i chyba szybko to się nie zmieni. Ma charakterystyczny zapach według mnie miodu :) Polecam każdemu kto nie lubi ścierać rozmazanego tuszu podczas malowania

przyjaźnimy się od lat.

często do niego wracam. fajny, niedrogi tusz.. łatwy w aplikacji, pogrubia i wydłuża rzęsy, bez efektu "sztucznych rzęs". całkiem wydajny, bo przy codziennym użytkowaniu starcza na mniej więcej 3 miesiące. ładny intensywny czarny kolor, czego chcieć więcej.

Moj KWC

Jest to moj ulubiony tusz, zawsze do niego wracam. Jest tani, ładnie otwiera oko, nie skleja rzęs. Mam wrazenie, ze jest lepszy od niektórych droższych tuszy, ktore mialam okazje uzywac. Jesli chodzi o wydajnosc, to jest ok, u mnie kazdy tusz, niezaleznie od ceny, kończy żywot po ok 3-4 miesiącach codziennego użytkowania. Naprawde polecam :)

Niezawodny

Moim zdaniem ten tusz jest niezawodny. ładnie rozdziela rzęsy, wydłuża je i pogrubia. Ma rewelacyjny odcień czerni. Nie skleja rzęs, nie kruszy się i łatwo się go zmywa za pomocą płynu micelarnego. Używam go zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia :).
Jest łatwo dostępny, chyba w każdej drogerii i to w korzystnej cenie.

nie oszalałam

Średni. Nie jest jakis rewelacyjny w pogrubianiu. Moze byc chociaz trzeba czekac az "wyschnie" na rzesach. Cenowo ok, chociaz sa duzo tansze a lepsze produkty. Mam czasami wrazenie, ze za duzo sie produktu nabiera na tę szczoteczkę.

Hit, jeden z lepszych tuszy

Moim zdaniem tusz jest rewelacyjny. Ma idealnie głęboką czerń, świetnie sprawdza się na co dzień, jak i na wieczór, jakieś imprezy. Robi wszystko to, co ma robić, rozdziela rzęsy, wydłuża je i pogrubi. Nie powoduje sklejonych rzęs i nie ma też problemów z jego zmywaniem. Nie zauważyłam nigdy żeby się wykruszał ani rozmazywał Dla mnie rewelacja i co jakiś czas do niego wracam ;).
Poza tym jest tani i łatwo go dorwać.

Nie jest źle

Jak za ta cenę to ten tusz robi robote. Ladnie podkreśla rzeski, nie skleja, jednak po kilku godzinach kruszy sie i obsypuje... cena adekwatna do jakosci, ale jesli bedzie promocja warto go kupic

Średni

Fajny, atrakcyjna cena, tylko strasznie się rozmazuje przynajmniej w moim wypadku, bardzo sklejał mi rzęsy nie wyglądało to zbyt dobrze. W bardzo szybkim tempie mi się kończył.