Maybelline, The Colossal, Volum` Express 100% Black Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Sprawdź ceny produktu

Kolagen i gruba szczoteczka - to połączenie ma zapewnić rzęsom siedmiokrotne powiększenie. Teraz nowa odsłona tuszu: wersja 100% Black dla maksymalnie czarnego koloru rzęs.

Solidny tusz

Dobry tusz z klasyczną dużą szczoteczką, pogrubia rzęsy nie sklejając ich zbytnio i da się nią je wyczesać. Lekko też wydłuża i jest wydajny, a jak przyschnie wystarczy reanimować go wodą lub duralinem. Ja lubię go w szczególności używać do dolnych rzęs dwa-trzy ruchy i rzęski ładnie podkreślone i wydłużone. Byłoby super jakby jeszcze poprawili trwałość, bo czasem potrafi się po jakimś czasie kruszyć.

Super ale mam innego ulubieńca

Tusz jest na prawdę dobry jednak nie jest najlepszy.

Na plus na pewno to że bardzo łatwo się go nakłada i nie skleja rzęs, ładnie je rozczesuje i przede wszystkim pogrubia.
Szczoteczka ułatwia nakładanie produktu w precyzyjny sposób.
Delikatnie się kruszy w ciągu dnia ale jest to na prawdę bardzo delikatny osyp.
Bez problemu schodzi podczas demakijażu.
Niestety nie zostanie moim ulubieńcem ponieważ od jakiegoś czasu najlepszy jest ten z Pupy Divas Lashes.

nie dla mnie

Tusz w moim przypadku się nie sprawdził. Używałam przez 3 miesiące . Szczoteczka kleiła mi rzęsy . Po 8 h tusz znajdował nie pod okiem zostawiająć czarne kropki.

Średniak

Jak dla mnie przeciętna maskara,ani nie zachwyca ani nie zawodzi.Piękny czarny kolor tuszu i objętość którą nadaje to dwie najważniejsze jego cechy ale niestety skleja rzęsy co wiąże się z długotrwałym rozdzielaniem ich.Nie kruszy się i dość łatwo zmywa.Wydajny, nie zasycha za szybko.

Dobry tusz :)

Kupiłam go w Rossmannie na ostatniej promocji i nie żałuję. Maskara ładnie podkręca rzęsy, nie skleja ich, sprawia że nabierają objętości i czerń faktycznie jest głęboką czernią. Nie zauważyłam osypywania się czy kruszenia. Szczoteczka bardzo wygodna, opakowanie praktyczne. Jeśli chodzi o cenę, to raczej średnia półka, nie jest bardzo drogi ale też nie najtańszy. Zapomniałabym o najważniejszym ... Nie podrażnia oczu i łatwo zmyć go płynem do demakijażu! ;)

Najlepszy

Uwielbiam ten tusz, bardzo pięknie rozdziera rzęsy a o to najbardziej mi chodziło w poszukiwaniu tuszu. Świetnie pogrubia, używam go z innym tuszem wydłużającym i jestem zadowolona. Nowy 'mokry' może trochę sklejać rzęski, warto na początku nadmiar tuszu wytrzeć o chusteczkę. Na wykończeniu jest najlepszy bo pięknie rozdziela, jest go wtedy mało lecz z każdą warstwą można budować intensywność

W zestawie z Big Shot Volum' Express czyni cuda!

Używam razem z tuszem rówież z Maybelline Big Shot Volum' Express i razem czynią cuda. Pierwsza warstwa The Colossal rozczesuje i wydluza rzęsy, Big Shot- powoduje maksymalne pogrubienie. Dla mnie duet idealny.

Spodziewałam się czegoś lepszego

Od bardzo dawna chciałam się przekonać do tuszów marki Maybelline, w sumie ze względu na cenę, która jest bardzo korzystna. Tak zmobilizowana kupiłam swego czasu dany tusz. Wiem, że posiada wiele pozytywnych opinii, ale u mnie totalnie się nie sprawdził. Rozumiem, dlaczego cena jest taka niska.

HIT

Zdecydowanie jest to mój ulubieniec. Używam go wielu lat i nawet jeżeli testuję jakiś inny tusz, to zawsze do niego wracam. Tusz ma ładne opakowanie i dość dużą, wygodną w użyciu szczoteczkę, która wyciąga z opakowania odpowiednią ilość produktu i dobrze rozczesuje rzęsy. Rzęsy są maksymalnie wydłużone i pięknie pogrubione, żaden inny tusz nie daje na moich rzęsach takiego efektu jak właśnie ten. W ciągu dnia nic się nie osypuje, ani nie odbija na powiekach, nie wymaga nawet poprawek, a mimo to wieczorem łatwo go zmyć delikatnym żelem. Nie podrażnia oczu. Kolejny plus to kolor, jakim jest piękna, głęboka czerń. Tusz nie zasycha w opakowaniu, jest wydajny. Jest też łatwo dostępny.

Mega pogrubienie

Był to mój ulubiony tusz do rzęs zanim zaczęłam stosować odżywki. Wtedy moje rzęsy były rzadkie i krótkie. Tusz bardzo pogrubia i nieco wydłuża rzęsy, co w efekcie wygląda super. Nie skleja rzęs, ładnie je rozdziela i unosi. Ma bardzo dużą szczoteczkę, co dla mnie jest jak najbardziej plusem. Raczej nie sprawdzi się przy gęstych rzęsach, ponieważ może je posklejać...

Najlepszy!

Najlepszy tusz jaki miałam używam go od wielu lat. Idealnie wygląda na rzęsach, nie skleja, ładnie wydłuża i pogrubia. Nawet jeżeli testuje jakiś inny tusz to i tak zawsze wracam do tego!

Nie dla mnie

Do tuszy z Maybelline robiłam kilka podejść i za każdym razem wszystko kończyło się fiaskiem. Tak było i tym razem, kiedy skuszona promocją kupiłam tę maskarę. Jedynym efektem, który zrobiła na moich rzęsach było sklejenie ich. To wszystko. Dodatkowo produktu na szczoteczce za każdym razem pojawiało się ogromnie dużo przez co przed każdym tuszowaniem musiałam ją czyścić, by nie narobić sobie jeszcze większych szkód. Maskara ma tendencje do kruszenia się. Nie polecam.

Bardzo fajny

Jest to jeden z pierwszych tuszy, jakie zaczęła używać i mam do niego sentyment.

Tusz ma fajne opakowanie i świetną, prostą szczoteczkę, która doskonale spełnia swoje zadanie. Rzęsy są świetnie rozczesane, ładnie pogrubione i wydłużone. Efekt utrzymuje się cały dzień. Formuła jest dosyć kremowa, nie zauważyła, żeby tusz się kruszył. Nie ma również problemów przy demakijażu.

Mogę polecić z czystym sumieniem. Wart również zainteresować się innymi wersjami, np wodoodporną.