Maybelline, The Colossal, Volum` Express 100% Black Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Kolagen i gruba szczoteczka - to połączenie ma zapewnić rzęsom siedmiokrotne powiększenie. Teraz nowa odsłona tuszu: wersja 100% Black dla maksymalnie czarnego koloru rzęs.

Solidny tusz

Dobry tusz z klasyczną dużą szczoteczką, pogrubia rzęsy nie sklejając ich zbytnio i da się nią je wyczesać. Lekko też wydłuża i jest wydajny, a jak przyschnie wystarczy reanimować go wodą lub duralinem. Ja lubię go w szczególności używać do dolnych rzęs dwa-trzy ruchy i rzęski ładnie podkreślone i wydłużone. Byłoby super jakby jeszcze poprawili trwałość, bo czasem potrafi się po jakimś czasie kruszyć.

Najlepszy!

Najlepszy tusz jaki miałam używam go od wielu lat. Idealnie wygląda na rzęsach, nie skleja, ładnie wydłuża i pogrubia. Nawet jeżeli testuje jakiś inny tusz to i tak zawsze wracam do tego!

Nie dla mnie

Do tuszy z Maybelline robiłam kilka podejść i za każdym razem wszystko kończyło się fiaskiem. Tak było i tym razem, kiedy skuszona promocją kupiłam tę maskarę. Jedynym efektem, który zrobiła na moich rzęsach było sklejenie ich. To wszystko. Dodatkowo produktu na szczoteczce za każdym razem pojawiało się ogromnie dużo przez co przed każdym tuszowaniem musiałam ją czyścić, by nie narobić sobie jeszcze większych szkód. Maskara ma tendencje do kruszenia się. Nie polecam.

Bardzo fajny

Jest to jeden z pierwszych tuszy, jakie zaczęła używać i mam do niego sentyment.

Tusz ma fajne opakowanie i świetną, prostą szczoteczkę, która doskonale spełnia swoje zadanie. Rzęsy są świetnie rozczesane, ładnie pogrubione i wydłużone. Efekt utrzymuje się cały dzień. Formuła jest dosyć kremowa, nie zauważyła, żeby tusz się kruszył. Nie ma również problemów przy demakijażu.

Mogę polecić z czystym sumieniem. Wart również zainteresować się innymi wersjami, np wodoodporną.

Naprawdę dobry

Jeden z najlepszych, jakie do tej pory miałam, a wypróbowałam już tusze z różnych kategorii cenowych.
Z tuszy marki Maybelline zdecydowanie najlepszy.
Dobrze pogrubia i wydłuża rzęsy. Ładnie też je rozdziela. Na koniec dnia nie ma efektu pandy.
Godny polecenia.

Bardzo dobry!

Zawsze pokornie wracam do tego tuszu, kiedy chcę mieć pewność efektu wow. Szczoteczka precyzyjnie otula rzęsy tuszem bez ich sklejania. Faktycznie pogrubia i podkreśla. Głęboka czerń pięknie podbija kolor tęczówki. Nie osypuje się, jest wydajny, ma bardzo wygodną szczoteczkę. Naprawdę godny polecenia tusz, którego efekt na pewno zachwyci.

Średni

Nie rozumiem fenomenu tego tuszu, ale każdy jest inny i ma różne upodobania. Tusz na samym początku wydawał się ok - nawet pogrubia rzęsy. Cena być może nie jest wysoka, ale w tej cenie albo nawet niższej są lepsze produkty. W dodatku dosyć szybko wysycha, co przełożyło się na to, że miałam go krótko.

Najlepszy tusz jaki miałam!

Jak na razie najlepszy tusz jaki miałam w życiu. Idelanie wygląda na rzęsach, pięknie wydłuża rzęsy nie sklejajac ich. Wystarczy jedna warstwa. Szkoda tylko że tak szybko się zużywa.

Maybelline, The Colossal, Volum` Express 100% Black

Najlepszy tusz! Na szczęście dość szybko na niego trafiłam i przy każdej próbie zdrady z innym (nawet z wyższej półki cenowej) wracam do niego z podkulonym ogonem ;) Nie skleja rzęs, nie osypuje się, jest bardzo wydajny i nie kosztuje dużo. Polecam!

Godny polecenia

Ten tusz używam od wielu lat. Jak dla mnie jest rewelacyjny.
Czasem skuszę się na jakiś inny, ale żaden mu nie może dorównać. To chyba główna zasługa szczoteczki. Moje rzęsy są długie i dość gęste, jedynie ten żółty tusz podkreśla i świetnie wyczesuje rzęsy. Inne zazwyczaj je sklejają, a potem szybko się kruszą.

Ulubieniec

Tusz, który od dłuższego czasu towarzyszy mi przy makijażu :)
Jedyny, który kupuje od lat, i chyba szybko to się nie zmieni. Ma charakterystyczny zapach według mnie miodu :) Polecam każdemu kto nie lubi ścierać rozmazanego tuszu podczas malowania

przyjaźnimy się od lat.

często do niego wracam. fajny, niedrogi tusz.. łatwy w aplikacji, pogrubia i wydłuża rzęsy, bez efektu "sztucznych rzęs". całkiem wydajny, bo przy codziennym użytkowaniu starcza na mniej więcej 3 miesiące. ładny intensywny czarny kolor, czego chcieć więcej.

Moj KWC

Jest to moj ulubiony tusz, zawsze do niego wracam. Jest tani, ładnie otwiera oko, nie skleja rzęs. Mam wrazenie, ze jest lepszy od niektórych droższych tuszy, ktore mialam okazje uzywac. Jesli chodzi o wydajnosc, to jest ok, u mnie kazdy tusz, niezaleznie od ceny, kończy żywot po ok 3-4 miesiącach codziennego użytkowania. Naprawde polecam :)