Maybelline, The Colossal, Volum` Express 100% Black Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Sprawdź ceny produktu

Kolagen i gruba szczoteczka - to połączenie ma zapewnić rzęsom siedmiokrotne powiększenie. Teraz nowa odsłona tuszu: wersja 100% Black dla maksymalnie czarnego koloru rzęs.

W zestawie z Big Shot Volum' Express czyni cuda!

Używam razem z tuszem rówież z Maybelline Big Shot Volum' Express i razem czynią cuda. Pierwsza warstwa The Colossal rozczesuje i wydluza rzęsy, Big Shot- powoduje maksymalne pogrubienie. Dla mnie duet idealny.

Spodziewałam się czegoś lepszego

Od bardzo dawna chciałam się przekonać do tuszów marki Maybelline, w sumie ze względu na cenę, która jest bardzo korzystna. Tak zmobilizowana kupiłam swego czasu dany tusz. Wiem, że posiada wiele pozytywnych opinii, ale u mnie totalnie się nie sprawdził. Rozumiem, dlaczego cena jest taka niska.

HIT

Zdecydowanie jest to mój ulubieniec. Używam go wielu lat i nawet jeżeli testuję jakiś inny tusz, to zawsze do niego wracam. Tusz ma ładne opakowanie i dość dużą, wygodną w użyciu szczoteczkę, która wyciąga z opakowania odpowiednią ilość produktu i dobrze rozczesuje rzęsy. Rzęsy są maksymalnie wydłużone i pięknie pogrubione, żaden inny tusz nie daje na moich rzęsach takiego efektu jak właśnie ten. W ciągu dnia nic się nie osypuje, ani nie odbija na powiekach, nie wymaga nawet poprawek, a mimo to wieczorem łatwo go zmyć delikatnym żelem. Nie podrażnia oczu. Kolejny plus to kolor, jakim jest piękna, głęboka czerń. Tusz nie zasycha w opakowaniu, jest wydajny. Jest też łatwo dostępny.

Mega pogrubienie

Był to mój ulubiony tusz do rzęs zanim zaczęłam stosować odżywki. Wtedy moje rzęsy były rzadkie i krótkie. Tusz bardzo pogrubia i nieco wydłuża rzęsy, co w efekcie wygląda super. Nie skleja rzęs, ładnie je rozdziela i unosi. Ma bardzo dużą szczoteczkę, co dla mnie jest jak najbardziej plusem. Raczej nie sprawdzi się przy gęstych rzęsach, ponieważ może je posklejać...

Najlepszy!

Najlepszy tusz jaki miałam używam go od wielu lat. Idealnie wygląda na rzęsach, nie skleja, ładnie wydłuża i pogrubia. Nawet jeżeli testuje jakiś inny tusz to i tak zawsze wracam do tego!

Nie dla mnie

Do tuszy z Maybelline robiłam kilka podejść i za każdym razem wszystko kończyło się fiaskiem. Tak było i tym razem, kiedy skuszona promocją kupiłam tę maskarę. Jedynym efektem, który zrobiła na moich rzęsach było sklejenie ich. To wszystko. Dodatkowo produktu na szczoteczce za każdym razem pojawiało się ogromnie dużo przez co przed każdym tuszowaniem musiałam ją czyścić, by nie narobić sobie jeszcze większych szkód. Maskara ma tendencje do kruszenia się. Nie polecam.

Solidny tusz

Dobry tusz z klasyczną dużą szczoteczką, pogrubia rzęsy nie sklejając ich zbytnio i da się nią je wyczesać. Lekko też wydłuża i jest wydajny, a jak przyschnie wystarczy reanimować go wodą lub duralinem. Ja lubię go w szczególności używać do dolnych rzęs dwa-trzy ruchy i rzęski ładnie podkreślone i wydłużone. Byłoby super jakby jeszcze poprawili trwałość, bo czasem potrafi się po jakimś czasie kruszyć.

Bardzo fajny

Jest to jeden z pierwszych tuszy, jakie zaczęła używać i mam do niego sentyment.

Tusz ma fajne opakowanie i świetną, prostą szczoteczkę, która doskonale spełnia swoje zadanie. Rzęsy są świetnie rozczesane, ładnie pogrubione i wydłużone. Efekt utrzymuje się cały dzień. Formuła jest dosyć kremowa, nie zauważyła, żeby tusz się kruszył. Nie ma również problemów przy demakijażu.

Mogę polecić z czystym sumieniem. Wart również zainteresować się innymi wersjami, np wodoodporną.

Naprawdę dobry

Jeden z najlepszych, jakie do tej pory miałam, a wypróbowałam już tusze z różnych kategorii cenowych.
Z tuszy marki Maybelline zdecydowanie najlepszy.
Dobrze pogrubia i wydłuża rzęsy. Ładnie też je rozdziela. Na koniec dnia nie ma efektu pandy.
Godny polecenia.

Bardzo dobry!

Zawsze pokornie wracam do tego tuszu, kiedy chcę mieć pewność efektu wow. Szczoteczka precyzyjnie otula rzęsy tuszem bez ich sklejania. Faktycznie pogrubia i podkreśla. Głęboka czerń pięknie podbija kolor tęczówki. Nie osypuje się, jest wydajny, ma bardzo wygodną szczoteczkę. Naprawdę godny polecenia tusz, którego efekt na pewno zachwyci.

Średni

Nie rozumiem fenomenu tego tuszu, ale każdy jest inny i ma różne upodobania. Tusz na samym początku wydawał się ok - nawet pogrubia rzęsy. Cena być może nie jest wysoka, ale w tej cenie albo nawet niższej są lepsze produkty. W dodatku dosyć szybko wysycha, co przełożyło się na to, że miałam go krótko.

Najlepszy tusz jaki miałam!

Jak na razie najlepszy tusz jaki miałam w życiu. Idelanie wygląda na rzęsach, pięknie wydłuża rzęsy nie sklejajac ich. Wystarczy jedna warstwa. Szkoda tylko że tak szybko się zużywa.