Maybelline, The Colossal, Volum` Express 100% Black Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Kolagen i gruba szczoteczka - to połączenie ma zapewnić rzęsom siedmiokrotne powiększenie. Teraz nowa odsłona tuszu: wersja 100% Black dla maksymalnie czarnego koloru rzęs.

Częste powroty.

Tusz zdecydowanie przypadł mi do gustu ze względu na szczoteczkę i konsystencję jaką posiada .
Posiada głęboki , mocno nasycony czarny kolor , który pozwala bardziej podkreślić spojrzenie .
Szczoteczka taka jak lubię z włosia a nie silikonowa , idealnie rozprowadza
tusz na rzęsach , rozdzielając je i pokrywając każdą z osobna .
Już przy jednej warstwie tuszu znacznie zagęszcza rzęsy , nie skleja ich.
Tusz trzyma się bardzo długo, nie kruszy się i nie rozmazuje .

Często można zakupić go w promocjach za śmieszne pieniądze.
.Jest to jedna z lepszych maskar jakie miałam okazje używać.

Mój numer 1 !!!

Mój must have w kosmetyczce. Używam nieustannie od kilku lat. W międzyczasie wypróbowałam kilka innych maskara, ale żadna nie była lepsza. Super wydłuża, pogrubia a do tego nie kruszy się i nie pozostawia grudek. Jak dla mnie daje również efekt lekkiej kreski na lubi rzęs. Opakowanie starcza na kilka miesięcy. Na promocji można kupić za około 22 zł.

Bardzo dobry

Tusz idealnie wydłuża rzęsy, pogrubia ale również trochę podkręca. Ogromnym plusem jest to, że on nie osypuje się,a jego efekt jest długotrwały. Tusz jest intensywny. Szczoteczka bardzo wygodna w użyciu.

Efekt zaskakujący

Na moje krótkie i niewidoczne rzęsy ten tusz to zbawienie. Idealnie pogrubia rzęsy , nadaje im czarny i intensywny odcień i niesamowicie je wydłuża. nie rozkrusza się z rzęs tylko trzyma cały dzień. Szczoteczka nie pozostawia grudek na rzęsach.

Wykorzystała: kilka próbek

średnia czwórka

Zaletą tego tuszu jest szczoteczka, jestem zwolenniczką tych szczoteczek,
posiada ten produkt jakieś trzy miesiące, maluję się prawie codziennie, tusz jest już na " wykończeniu" nie daję takiego efektu jak na początku, w porównaniu z innymi tuszami szybko się skończył. Jeśli chodzi o sam efekt malowania jak najbardziej polecam .

Przeciętny

Tusz nieźle spełnia swoją funkcję ale nie ma szału. Efekt jest dobry, ale nie powalający czy spektakularny naturalny. Tusz jednak dość szybko zasycha i robią się grudki. Szczotka jest jak najbardziej na plus, spełnia swoje zadanie. Sama nie wiem czy go jeszcze kupię

Maybelline

Gdzieś we wcześniejszych recenzjach przeczytałam ''trzeba mieć wprawę żeby go używać'' ja za to uważam, że trzeba mieć cierpliwość żeby go używać... Malowanie to ma być przyjemność, a tymczasem używanie tego tuszu po prostu mnie denerwuje. Nie dość że muszę posiłkować się innym tuszem z inną szczoteczką żeby je rozczesać to jeszcze szybko wysycha. Nie bardzo jestem z niego zadowolona. Porównując do innych wypada on dość kiepsko...

Trzeba mieć wprawę ,by go używać

Tusz ten określam mianem : trzeba mieć wprawę,aby go używać. Dla początkujących osób w makijażu będzie prawdziwą udręką. Chociaż nie jestem osobą początkującą,ten tusz powodował ,że zawsze musiałam po jego użyciu dokładnie czyścic okolice oczu. Bardzo się rozmazywał i brudził powiekę. Tusz oceniam mimo to jako dobry, nie podrażnia,ładnie podkreśla rzęsy. Jednak znaczącą wadą jest jego wysychanie- po około miesiącu tusz zamienia się w skorupę, z której nie da się skorzystać

Świetny

Ten tusz to jeden z moich ulubieńców, który naprzemiennie z Lash Sensational pojawia się w mojej kosmetyczce. Ma intensywny czarny kolor, pięknie podkręca, pogrubia i rozdziela rzęsy. Ma bardzo przyjemną, grubą szczoteczkę, która doskonale dociera do każdej rzęsy. I co najważniejsze - nie osypuje się. Jednak najlepiej sprawdza się, gdy trochę wyschnie i zmieni konsystencje, ponieważ przy kilku pierwszych użyciach rzeczywiście jest zbyt rzadki. Ale ja zawsze kupuję go zanim skończy mi się poprzedni i po prostu otwieram go przez kilka dni, by "poczuł powietrze", bez używania go.

jeden z ulubionych

Bardzo dobry tusz, mocno napigmentowany, nie osypuje się, nie odbija na dolnej powiece, nie skleja rzęs.
Daje bardzo naturalny efekt przy jednym pociągnięciu, przy 2-3 wyraźnie podkreśla rzęsy nie dając przerysowanego efektu.
Wygodna, poręczna szczoteczka.
Wydajny, wolno wysycha przy codziennym użytkowaniu.
Cena bardzo dobra do jakości.

Mój ulubieniec.

Pięknie pogrubia, wydłuża i podkreśla oko. Ma wygodną gęstą szczoteczkę. Głęboki czarny kolor. Używam wodoodpornej wersji. Nie rozmazuje się, zostaje na miejscu przez cały dzień. Czasem ciężko wieczorem dokładnie zmyć, ale to zaleta trwałości produktu. Nie wysycha tak szybko, starcza na długo, jest bardzo wydajny. Cena jest atrakcyjna, często można kupić w promocji.

HIT

Najlepszy tusz jaki używałam. Próbowałam już wielu i wciąż wracam do tego. Super efekt pogrubienia i wydłużenia rzęs. Ma trochę wysoką cenę, ale jeśli tylko trafię na promocję to zawsze ląduje w moim koszyku. Poza tym nie skleja rzęs, co jest dla mnie bardzo ważne.