Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Maybelline, The Colossal, Volum` Express 100% Black Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Kolagen i gruba szczoteczka - to połączenie ma zapewnić rzęsom siedmiokrotne powiększenie. Teraz nowa odsłona tuszu: wersja 100% Black dla maksymalnie czarnego koloru rzęs.

Przyjemny w stosowaniu

Swojego czasu używałam go bardzo długo, jak przedmówczyni - może kilka lat. Daje naturalny efekt, trudno z nim przesadzić albo posklejać sobie rzęsy. Spokojnie można malować się nim szybko, byle jak, lewą ręką i na wybojach - nim nie da się posklejać rzęs :)

stary Wyga!

Mój stary dobry tusz, długo go używałam.. może parę lat. Zawsze się sprawdzał, nigdy mnie nie zawiódł. Działa rewelacyjnie. Rozczesuje i wyciąga rzęsy. Chyba muszę do niego wrócić :)

Uwielbiam!

Szczoteczka jest wygodna i elastyczna dzięki czemu bez problemu mogę nią operować. Mam wrażenie, że szczoteczka dociera wszędzie! Konsystencja tuszu jest przyjemna, maskara nie skleja rzęs, wydłuża je do maksimum, pogrubia a nawet podkręca. Żadna z dotychczasowych maskar, które używałam nie tworzy takiego efektu. Tusz nie pozostawia grudek, nie osypuje się, nie skleja, nie kapie. Szał! Utrzymuje się przez wiele godzin. Genialny kosmetyk!

Makijaż dla zielonych oczu - krok po kroku

zadowolona

Jeden z lepszych tuszy na który trafiłam, nie sypie się, jest długotrwały, nie obciąża i nie skleja rzęs, dając bardzo ładny efekt codziennego podkreślenia, bardzo wydajny, nie zasycha za szybko . Mimo, ze często testuję nowe tuszę, zazwyczaj i tak do niego wracam, jeszcze mnie nie zawiódł a jest ze mną już kilka lat

przyjemny tusz

Tusz ładnie wydłuża , nie skleja rzęs , jest trwały . Według mnie wersja ta jest fajniejsza niż wodoodporna - daje ładniejszy efekt na rzęsach , nie sklejąc ich . Opakowanie ładne, łatwe do znalezienia w kosmetyczce :) tusz jest wydajny i nie uczula

mój ulubieniec

Genialny, pięknie rozdziela i pogrubia, nie zostawiając grudek. Mój absolutny ulubieniec, i chociaż używałam wiele innych droższych tuszy, zawsze do niego wracam.

Jestem na Tak

Krótko, zwięźle i na temat. Moim zdaniem tusz jest super. Jedyne co mam mu do zarzucenia to to, że po całym dniu odrobinę się kruszy . Idealnie rozczesuje rzęsy, nadaje im piękny czarny kolor, wystarcza na długo. Jak dla mnie ideolo .

Zwyczajny

Jak dla mnie nie robi szału. Jest to najzwyklejszy w świecie tusz.
W miarę dobrze mi się nim rozdziela rzęsy, ale po nałożeniu drugiej warstwy wyglądam jakbym sobie coś słabo doczepiła do powiek.
Jak umiejętnie się go rozprowadzi, może być. Nawet się nie kruszy.

Kolejny udany tusz Maybelline

Był to mój pierwszy tusz tej firmy, do którego lubię wracać, bo jak najbardziej mi się sprawdza. Bardzo podoba mi się to jaki efekt można dzięki niemu uzyskać. Tusz ładnie rozczesuje, pogrubia je i wydłuża rzęsy. Ma piękny, czarny kolor i się nie osypuje. Jego szczoteczka jest odpowiedniej wielkości, dzięki czemu nie pobrudzimy sobie powieki. Po użyciu tego tuszu spojrzenie staje się bardziej wyraziste. A do tego wszystkiego jest wydajny i starcza na naprawdę długi czas.

Dobry tusz

Tusz jest wydajny, opakowanie ładne, a szczoteczka duża, czyli taka jak lubię. Cena to 30 zł i według mnie nie jest to dużo ani mało. Po pomalowaniu rzęs są one grubsze i wydłużone. Produkt nie osypuje się za bardzo, ale mu się zdarza.

Czarna maskara dla rzęs

Zwykła maskara dla zwykłych rzęs. Nie trzeba dużo nałożyć by podkreślić rzęski. Niestety szczoteczka jest bardzo sztywna i może utrudniać aplikację. Maskara Maybelline jest łatwo dostępna, praktycznie w każdej drogerii czy sklepiku z kosmetykami możesz ją spotkać.

NAJLEPSZY !

Dzięki temu tuszowi pozbyłam się wypadaniu rzęs z czego się bardzo cieszę, nie skleja rzęs dzięki temu otrzymujemy dość naturalny efekt rzęs. Ten tusz polecam osobą z problemami z rzęsami po innych tuszach rzęsy wypadały mi przy każdym zmywaniu, ale to nie była wina płynu micelarnego, ponieważ stosuje go od samego początku. Polecam.