E.L.F. Eyes Lips Face, Eyebrow Kit (Zestaw do brwi)

E.L.F. Eyes Lips Face, Eyebrow Kit (Zestaw do brwi)

Zestaw do brwi zawierający cień oraz wosk. Wosk pomaga ułożyć brwi, tak aby wyglądały idealnie przez cały dzień, cień idealnie podkreśla ich kształt. Dzięki temu zestawowi Twoje brwi będą gęste, ładnie ułożone i idealnie gładkie.
Zestaw dostępny w trzech odcieniach:
-Light
-Medium
-Dark

Skład:
Gel:
Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Ricinus Comunis ( Castor) Seed Oil, Talc, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Ozokerite, Methylisothiazolinone, Caprylyl Glycol
May Contain: Iron Oxides (Ci 77491 Ci 77492 Ci 77499), Titanium Dioxide (Ci 77891)
Powder:
Talc, Mica, Caprylic/Caprictri, Glycerides, Hydrogenated Polyisobutene, Sodium Dehydroacetate
May Contain: Iron Oxide ( Ci 77491 Ci 77492 Ci 77499)

Cena: 3,5GBP / 2g
/bw/

Jako cień super-do brwi raczej nie

Jestem bardzo zadowolona z tego jasnego cienia.
Jest bardzo fajny do poglebienia spojrzenia :)
Jednym slowem do zalamania powieki idealny-moim zdaniem.
Wosk hmm moze byc ale czegos mu brakuje
Podsumowujac nie podoba mi sie jako kosmetyk do brwi.
Znalazlam inne przeznaczenie

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

Mój ulubieniec!

Zawsze do brwi używałam kredki, ale chciałam coś co wyglądałoby bardziej naturalnie.
I znalazłam właśnie to duo z firmy ELF.
Mój kolor to medium.
Połączenie ciemniejszego wosku i jaśniejszego cienia daje efekt idealny, wosk dobrze utrzymuje włoski w miejscu.
Całe efekt końcowy wygląda bardzo naturalnie.
Produkt utrzymuje się bez problemu cały dzień, nieważne czy jest upał, czy pada śnieg/deszcz. Jest nie do zdarcia.
Bardzo wydajny produkt - mam go już rok, a jeszcze dużo mi zostało.

Minusy?
Mam mały malutki - w moim opakowaniu wypadła ta mała szybka, ale trochę kleju i było po problemie ;)

Całkiem niezła paleta

Mam paletę w wersji Medium. Właściwie używałam samego wosku, jakoś cień nie przypadł mi do gustu... Jest dosyć ciepły.
Natomiast bardzo ładnie wygląda na powiece, więc zestaw na pewno się nie zmarnuje:)

Plusy:

- wosk pomaga nadać oczekiwany kształt

Minusy:

- dostępność
- wydajność wosku
- zbyt ciepły ton cienia

Zapowiedź treści w dziale Uroda na Polki.pl

Wydajny i precyzyjny. Świetny produkt.

R e w e l a c j a !
\\nUżywam go chyba już ze trzy miesiące, a nawet nie jestem w połowie opakowania. Baaardzo wydajny. Jednocześnie muszę przyznać, że używam go intensywnie, codziennie.
\\n
\\nW zasadzie używam samego wosku, nie korzystam z dołączonego cienia. A to dlatego, że używając tylko wosku (który sam ma już dość intensywny kolor) można uzyskać bardzo ładny, NATURALNY efekt.
\\nCień w połączeniu z woskiem w moim odczuciu bardziej nadaje się na wieczór, na jakieś wyjście, ponieważ efekt jest wtedy dużo bardzoej "dramatyczny".
\\nNa co dzień zależy mi na subtelnym i naturalnym efekcie.
\\n
\\nJest też WYJĄTKOWO PRECYZYJNY. A to zawdzięcza szczoteczce, która jest bardzo cieniutka i tak wyprofilowana, że pozwala na bardzo subtelne poprawki.
\\n
\\nPodsumowując - przykładam dużą wagę do wyglądu brwi i ten kosmetyk mnie absolutnie w 100% satysfakcjonuje - WYDAJNY, PRECYZYJNY, ŁADNY ODCIEŃ.
\\npolecam!

Jeśli potrzebujesz nowych brwi, bierz!

To o dziwo mój pierwszy zestaw do brwi z woskiem a muszę powiedzieć, że w kosmetykach do stylizacji brwi przetestowałam już chyba wszystko. Długo używałam kredek, później idąc z duchem czasu przerzuciłam się na zestawy cieni i wreszcie dotarłam do najlepszego dla mnie produktu- zestawu z woskiem. Dlaczego jest to najlepsza dla mnie opcja? Dlatego, że jestem zmuszona rysować brwi od nowa. Moje brwi są ciemne, kiedyś gęste, potem przestały rosnąć i stały się bardzo cieniutkie, ledwo widoczne i mizerne. Dlatego potrzebuje produktu, który "zbuduje" brwi od początku do końca. Wosk nadaje się do tego idealnie. Posiadam odcień dark w którym wosk ma kolor ciemnego, chłodnego brązu.Jest mocno napigmentowany. I on w zasadzie wystarczy, żebym wyglądała jak osoba, która posiada brwi i to całkiem ładne! :) Cień dołączony do wosku jest jasno brązowy (nie wiem, co autor miał na myśli...), czyli w moim przypadku bezużyteczny, za jasny. Dlatego skupię się na opisie wosku.
Ma on masełkowatą konsystencję i świetnie ukrywa wszelkie ubytki w brwiach. Możemy nim wyczarować całkiem nowy łuk brwiowy. Ja używam go robiąc najpierw kontury brwi, a następnie wypełniam środek nim samym, kredką i/lub cieniem. Można też używać go samodzielnie i w tym przypadku nie zaczynam od robienia konturów tylko od razu nakładam go na całe brwi, trzymając pędzelek prawie na płasko, tuż przy skórze. Potem dosztukowuej jedynie kontury, żeby wszystko wyglądało pięknie i profesjonalnie. Pędzlek dołączonydo zestawu sprawdza się całkiem dobrze, choć przy dłuższym używaniu robi się bardziej miękki co nieco utrudnia malowanie, więc mimo wszystko dobrze zaopatrzeć się w oddzielny pędzel, przeznaczony do robienia kresek/brwi.

Jeśli chodzi o trwałość mogłoby być lepiej. Moje brwi potrafią się rozmazać w ciepły dzień lub podczas zdejmowania ubrania. Teraz w zimę zagrożeniem stała się czapka, która opada na oczy i przykrywa brwi. Dlatego polecam nosić zestaw przy sobie, by ewentualnie zrobić poprawki w ciągu dnia. Podejrzewam, że podobnego problemu mogą nie mieć osoby posiadające swoje, gęste brwi. Wosk osiada wtedy na włoskach a nie na skórze i sytuacja robi się mniej niebezpieczna ;)

Cena zestawu bardzo korzystna w stosunku do jego jakości i świetnej wydajności. Nawet w sprzedaży internetowej, bo głównie tam można kupić kosmetyki ELF. Obecnie jest to ok. 28zł z przesyłką.

Jedyne co bym poprawiła to ciemniejszy cień w przypadku odcienia "dark" i trwałość.

Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona z tego produktu i z czystym sumieniem mogę go polecić.
Zestaw z woskiem jest o niebo lepszy od wszelkiego rodzaju kredek i cieni, ponieważ wygląda dużo naturalniej i profesjonalniej. Dodatkowo ujarzmia i dyskretnie nabłyszcza nasze brwi.
Dlatego polecam przestestować, zwłaszcza osobom z problemem "braku" brwi.

Używam tego produktu od: 2 lat? i nadal się nie kończy

idealny prezent od mojej koleżanki!

Koleżanka przywiozła mi ten zestaw z wyjazdu do GB i do tej pory nadal nie mogę znaleźć niczego lepszego. Kosmetyk naprawdę wysokiej jakości, który potrafi w dyskretny sposób podkreślić niewidoczne, niewyraźne brwi. DO tego pudełeczko jest eleganckie i bardzo wydajne. O cenie nie wypowiem się, bo to był prezent. Proszę o więcej takich!

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

bardzo wydajny

Bardzo precyzyjnie można podkreślić łuk brwiowy za pomocą pędzelka, a następnie według uznania przypudrować. Jest bardzo wydajny i nie drogi. Używam go praktycznie codziennie i nie chce się skończyć :) Wygodne opakowanie z lustereczkiem.

Ilość zużytych opakowań: 1 produkt

Bardzo fajny produkt

Był to mój pierwszy kosmetyk do stylizacji brwi.

Jestem jasną blondynką, kolor Ash bardzo mi pasuje.

Daje delikatny, lekko rozmazany efekt. Bardzo naturalny. Wosk taki sobie, trochę ciemny i z czasem przestałam go używać.

Aktualnie używam zestawu z Catrice i chyba przy nim zostanę.

KWC

Idealny zestaw. Dobrze dopasowuje się do koloru brwi. Pędzelek używam tylko ze strony ściętej, ten do cienia jest do kitu... Brwi są elegancko ujażmione, cień trzyma sie do zmycia. Szkoda,że nie jest dostępny stacjonarnie, ale wybaczam mu to. W dodatku jest tani i wydajny. :)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Strzał w dziesiątkę

Moj faworyt wśród produktów do rzęs.
Używam tylko wosku, rzadko dodatkowo używam cienia - efekt jest naturalny i bardzo mi się podoba.

Opakowanie jest w sam raz na podróż - mini pędzelek jest uciążliwy na codzień ale świetnie się sprawdza na wyjazdy etc.
Zawsze gdy robię zakupy na stronie elf-a robię sobie zapas gdyz czasem nie moge dostac mojego odcienia.

Cena - 3,5funta za opakowanie jest to bardzo malo, produkt jest wydajny i czesto sa promocje -50%. Polecam :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Miało być tak pięknie...

Nad zakupem tej paletki zastanawiałam się długo, ponieważ nie wiedziałam jaki kolor wybrać.
Ostatecznie padło na MEDIUM.
Kiedy pierwszy raz ją użyłam byłam nią zachwycona, fajny cień, który łatwo się nakłada a do tego wosk, który ładnie ujarzmia nasze brwi. No i tu skończyły się zachwyty...
Kolor okazał się być zbyt rudawy jak dla mnie :/
Przy jasnej cerze i ciemnych włosach nie wyglądało to fajnie razem z brwiami w kolorze rudym :(
W chwili obecnej mam rozjaśnione końcówki i nie mam już tak ciemnych włosów, brwi też maluję delikatniej, przez co tak się nie rzucają ale niestety to nie jest trafiony kolor dla mnie :/
A szkoda bo sam produkt jest bardzo fajny i myślę, że gdyby kolor mi pasował kupowałabym go cały czas.
Do tego produkt jest bardzo wydajny, używam go już dłuższy czas i dna nie widać :P
Ogólnie polecam ale uważajcie na odcienie !

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

moze konkurowac z benefitem..

Kupiłam z ciekawosci,bo produktów do brwi mam zapas na kilka lat :) Moge smiało stwierdzić,że w przypadku tego produktu jakością nie odbiega zbytnio od brow zings benefita czy brow boxa z urban decay:) Opakowanie jest całkiem ładne,porządny plastik-nie ma obaw ze rozwali nam się w trakcie podrózy czy w kosmetyczce.W zestawie mamy wosk i brązowy cien.Ja zawsze mieszam oba produkty ze sobą i nakładam na brwi powstałą mieszankę.Muszę przyznać że makijaż naprawdę trzyma się cały dzień!Włoski są ułożone,zdefiniowane i wyglądają bardzo naturalnie! Jedyne co niezbyt podoba mi się w tym zestawie to pędzelek-musiałam przełożyć pędzelek z benefit :)Ten nadawał się tylko do kosza niestety :( Polecam dziewczynom szukającym tańszego,dobrego odpowiednika topowych marek:)

Używam tego produktu od: ok miesiaca