Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Miss Sporty, Studio Lash Instant Volume (Tusz pogrubiający do rzęs)

Miss Sporty, Studio Lash Instant Volume (Tusz pogrubiający do rzęs)

Maskara pogrubiająca, separująca i unosząca rzęsy. Aplikator `Studio ArtBrush` - dwa rodzaje ząbków, krótsze które perfekcyjnie pokrywają i pogrubiają rzesy, dłuższe które idealnie separują i unoszą.

Ujdzie

Jak wyżej. Nic szczególnego, ale też niczego szczególnego nie oczekiwałam. Jak na awaryjną maskarę może być. Co prawda dobrze pokrywa rzęsy, ale nie wytrzymuje długo. Trochę też skleja rzęsy.

Twarda szczotka. Słaby tusz.

Największym problemem jest szczoteczka. Niby klasyczna sylikonowa, jednak o wiele twardsza niż w innych maskarach. Nakładanie produktu jest niekomfortowe , a do tego tusz nie pokrywa równomiernie rzęs. Efekt po nałożeniu 3 warstw jest ledwo zauważalny, bo czerń nie należy do najmocniejszych. Sklejone rzęsy, brak wydłużenia i podkręcenia. Do tego tusz jest suchy i osypuje się na policzki już po 2-3 h, co jest niewybaczalne. Nie polecam.

Mega!

Jak wszystkie tusze z Miss Sporty, najlepsze! Jestem nimi zachwycona. Sa tanie, ale po prostu super. Nie kruszą się, ładnie układają rzęsy. Może i nie są wodoodporne ale to nie przeszkoda. Szczoteczki są bardzo fajne, tusz starcza na długo, od dawna tego szukałam. Przetestowałam już wszystkie i bez wyjątku są MEGA!

Kosmetyki Max Factor

musi podeschnąć w opakowaniu

Ten tusz robi piękny efekt na rzęsach, jednak najpierw musi troszkę podeschnąć w opakowaniu i zgęstnieć. Polecam go kupić na promocjach, bo wtedy kosztuje grosze.

To naprawdę Miss Sporty?????

Jestem w szoku. Znając mascary z Miss Sporty, z których nieliczne były w najlepszym razie przeciętne, a większość nadawała się do śmieci, naprawdę nie liczyłam na taki efekt. Zupełnie jakby jakaś inna firma pomagała Miss Sporty w stworzeniu tego tuszu ;P

Kwestię opakowania pomijam, bo jest równie krzykliwe jak większość opakowań tej marki - ale to na szczęście mało istotne. Grzebyk - nietypowy, najeżony różnej wielkości wypustkami, które jak się okazuje, świetnie sprawdzają się w akcji.
Sam tusz ma dość mokrą, nie za gęstą, ale dobrze pokrywającą rzęsy formułę o naprawdę mocnej, wyrazistej czerni. Jest dość mokry, ale nie powoduje zlepiania rzęs - prawdopodobnie jest to zasługą szczoteczki, która ma naprawdę świetną konstrukcję. Doskonale łapie rzęsy, wbija się pomiędzy nie, dzięki czemu można je bardzo mocno wyciągnąć do góry i wypracować efekt, na jakim nam zależy. U mnie najlepsze efekty daje, kiedy nakładam tusz jednocześnie kręcąc szczoteczką, ale nie zygzakowatym ruchem na boki, lecz obrotowo, okręcając szczoteczkę do góry wokół własnej osi, jednocześnie ciągnąc rzęsy ku górze. Fantastycznie otwiera w ten sposób oko, jednocześnie naprawdę mocno pogrubiając rzęsy. Są idealnie podkreślone, pogrubione, wyraziste. Efekt jest naprawdę świetny! Dodatkowy plus - że po zaschnięciu ten kształt się utrzymuje, rzęsy cały dzień są tak samo podkreślone (w przeciwieństwie do tuszy, które świetnie wyglądają parę sekund po nałożeniu, a potem rzęsy zupełnie tracą na kształcie i wyrazistości).
Łatwy w pracowaniu, nie zlepia rzęs przy kolejnych warstwach, oczywiście jeśli nie przesadzimy z ilością - ale jest bardzo plastyczny.
Można z jego pomocą fajnie podkręcić rzęsy podczas wyciągania ich ku górze.

Ze względu na dość mokrą formułę tusz trochę odbija się podczas samego malowania, ale potem już absolutnie nic się z nim nie dzieje. W ciągu dnia nie odbija się na powiekach, nie kruszy, bardzo ciężko go rozmazać. Jest bardzo odporny. Ale w zmywaniu nie robi problemu - usuwa się go się łatwo (używam mleczka Rare Flowers L'oreal, które zresztą polecam - jest świetne).
Nie podrażnia moich oczu.

Ogółem - jest to naprawdę dobry tusz, na moich rzęsach daje świetny efekt. Nie wiem, jak sprawdzi się na krótkich, moje są raczej długie, ale potrzebują pogrubienia - do takich rzęs polecam, warto wypróbować, szczególnie że cena jest zachęcająca. Od mascary oczekuję przede wszystkim pogrubienia i widocznego, wyrazistego efektu - ten wpisuje się w te oczekiwania. To jeden z moich ulubionych ostatnio tuszy, makijaż oka z jego użyciem bardzo przypadł mi do gustu :)

Prawie ideał

Kocham tusze do rzęs. Testuję każdą nowość, każdą firmę i każdą półkę cenową. I nadal nie znalazłam ideału. Mam długie rzęsy, ale jasne i proste. Od tuszu oczekuję efektu sztucznych rzęs. Ma rozdzielać, pogrubiać, wydłużać i być bardzo widoczny. Chyba jeszcze żadna maskara nie spełniła wszystkich moich wymagań. Ale ten tusz jest naprawdę dobry. Często do niego wracam, gdy trafi mi się jakiś bubel. Ogromny plus za bardzo wyrazisty efekt. Rzęsy są kruczoczarne i mocno pogrubione. Niestety, nie rozdziela idealnie, trzeba się mocno napracować, żeby rzęsy były ładnie rozczesane. Można dołożyć drugą warstwę i nadal efekt jest w porządku. Kolejny plus to, żę praktycznie nie wysycha. Bardzo długo jest świeży i mokry. No i cena. Polecam spróbować, kasa niewielka, a efekt bliski ideału :)

Super

Za te cenę to naprawdę dobry tusz. Rzęsy fajnie podkręcone i wydłużone. Szczoteczka wygląda ciekawie i tylko że jak za mocno się przyciśnie do powieki to może zaboleć, bo te ząbki są dość ostre. W ekstemalnych warunkach może się trochę odbić na dolnej powiece i osypać jak np wiatr wieje i włosy walają się po twarzy, ale ogólnie jestem bardzo zadowolona z użytkowania.

Ok

Kupiłam go na zimowej promocji w rosmanie i używam go od tamtej chwili. Tusz ma silikonową szczoteczkę z małymi włoskami. Na szczoteczkę nabiera się za dużo produktu przez co na rzęsach mogą powstać grudki, gdy się ich dobrze nie wyczesze. Tusz ładnie wydłuża, pogrubia, skleja rzęsy, ale bez tego nie było by efektu pogrubienia. Tusz po tych 6 miesiącach użytkowania nie zgęstniał, ma taką samą konsystencje. Nie kruszy się i nie osypuje, co zdarza się przy droższych tuszach. Jest tani, i dobry jako codzienny tusz. Polecam.

Podraznia mi oczy

Daje eket bardzo sredni, nic fajnego. Dziwnie uklada rzesy. Mimo ze wiaodmo, nie kosztuje fortuny, to znam tusze w podobnej cenie, ktore sa o wiele lepsze. Podraznia mi oczy - niewygodnie sie go nosi, a potem nawet po zmyciu oczy sa zmeczone.

Średniak

Po raz kolejny zachęcona opiniami skusiłam się na zakup czegoś nowego. Tusz ma ładne, wyróżniające się kolorystycznie opakowanie. Szczoteczka jest dosyć nietypowa. Tusz ma ładny mocno czarny kolor. Ma dosyć rzadką konsystencję, ale zastyga idealnie. Nie osypuje się. Jednak w moim przypadku strasznie skleja rzęsy. Tworzy grudki. Muszę go poprawiać innym tuszem. Zdecydowanie pogrubia, ale nie wydłuża moich rzęs.

Wykorzystała: kilka próbek

Najlepsza

Wielki plus to cena za ta dobry produkt. Mascary, których używałam zawsze mi się osypywały- zazwyczaj były z wyższych półek cenowych, a ta osypuje się tylko, jeśli nie mam możliwości zmyć makijażu na noc. Bardzo dobrze wydłuża moje rzęsy. Chyba najlepszy tusz jakiego używałam.

Może być

To była moja pierwsza maskara w życiu i szczerze mówiąc niezbyt była przyjazna - łatwo się nią było umazać przez dziwną szczoteczkę, na którą nabiera się mnóstwo produktu. Oczywiście, jeśli ma się wprawę, nie będzie to problemem, tylko odradzam ją początkującym. Niestety, szczoteczka też niezbyt nadaje się do rozczesywania włosków, więc trzeba posłużyć się osobnym grzebykiem, co trochę irytuje, jak ma się mało czasu.
Sam tusz jest też niezbyt komfortowy w noszeniu - wyczuwalnie obciąża rzęsy, mimo że nakładałam go w dość cienkiej warstwie. Jednak efekt, który daje, jest naprawdę w porządku - wydłuża i pogrubia rzęsy. Nie zauważyłam, żeby się osypywała, ale jeżeli wolicie coś delikatnego i niewyczuwalnego na rzęsach, to nie polecam.
Podsumowując, wydaje mi się, że jest to porządny produkt za swoją cenę. Jednak mnie zdecydowanie przeszkadza uczucie obciążenia rzęs, więc raczej do niego nie wrócę.