Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Studio Lash Instant Volume (Tusz pogrubiający do rzęs)

Studio Lash Instant Volume (Tusz pogrubiający do rzęs)

Maskara pogrubiająca, separująca i unosząca rzęsy. Aplikator `Studio ArtBrush` - dwa rodzaje ząbków, krótsze które perfekcyjnie pokrywają i pogrubiają rzesy, dłuższe które idealnie separują i unoszą.

Podraznia mi oczy

Daje eket bardzo sredni, nic fajnego. Dziwnie uklada rzesy. Mimo ze wiaodmo, nie kosztuje fortuny, to znam tusze w podobnej cenie, ktore sa o wiele lepsze. Podraznia mi oczy - niewygodnie sie go nosi, a potem nawet po zmyciu oczy sa zmeczone.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1537451].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Po raz kolejny zachęcona opiniami skusiłam się na zakup czegoś nowego. Tusz ma ładne, wyróżniające się kolorystycznie opakowanie. Szczoteczka jest dosyć nietypowa. Tusz ma ładny mocno czarny kolor. Ma dosyć rzadką konsystencję, ale zastyga idealnie. Nie osypuje się. Jednak w moim przypadku strasznie skleja rzęsy. Tworzy grudki. Muszę go poprawiać innym tuszem. Zdecydowanie pogrubia, ale nie wydłuża moich rzęs.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1444141].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Najlepsza

Wielki plus to cena za ta dobry produkt. Mascary, których używałam zawsze mi się osypywały- zazwyczaj były z wyższych półek cenowych, a ta osypuje się tylko, jeśli nie mam możliwości zmyć makijażu na noc. Bardzo dobrze wydłuża moje rzęsy. Chyba najlepszy tusz jakiego używałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1442766].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make-up: brwi

Może być

To była moja pierwsza maskara w życiu i szczerze mówiąc niezbyt była przyjazna - łatwo się nią było umazać przez dziwną szczoteczkę, na którą nabiera się mnóstwo produktu. Oczywiście, jeśli ma się wprawę, nie będzie to problemem, tylko odradzam ją początkującym. Niestety, szczoteczka też niezbyt nadaje się do rozczesywania włosków, więc trzeba posłużyć się osobnym grzebykiem, co trochę irytuje, jak ma się mało czasu.
Sam tusz jest też niezbyt komfortowy w noszeniu - wyczuwalnie obciąża rzęsy, mimo że nakładałam go w dość cienkiej warstwie. Jednak efekt, który daje, jest naprawdę w porządku - wydłuża i pogrubia rzęsy. Nie zauważyłam, żeby się osypywała, ale jeżeli wolicie coś delikatnego i niewyczuwalnego na rzęsach, to nie polecam.
Podsumowując, wydaje mi się, że jest to porządny produkt za swoją cenę. Jednak mnie zdecydowanie przeszkadza uczucie obciążenia rzęs, więc raczej do niego nie wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1426246].usefull || 0 }}% pomocna.

UWIELBIAM

Mój ukochany tusz do rzęs! Czasami kupię coś innego, ale zawsze do niego wracam.
+ cena
+ dostępność
+ wydajność
+ pięknie tuszuje rzęsy
+ nie osypuje się
+ silikonowa szczoteczka
- na początku musi zgryźć się z powietrzem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1352616].usefull || 0 }}% pomocna.

słabe pogrubienie

Mam wyprbowanych już bardzo dużo duszy do rzęs i jak na razie Oriflame i Barry M wygrywaja, ale ten dostalam w mega promocji i pomyslalam, ze wyprobuje. Niestety bardzo się zawiodłam, machałam szczoteczką kilka razy i Wielkie Nic, ja nie widzę żadnego pogrubienia na mouch rzęsach, innymi tuszami machnę 2,3 razy i jest super, tu niestety bardzo słabo. Tuszu nie polecam, szczoteczka nawet fajna, ale faktura tego tuszu i wlasciwosci - brak słow. szkoda pieniedzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1303581].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

naprawde dobry tusz w dobrej cenie :)
silikonowa szczoteczka z drobnymi włoskami pozwala dobrze wytuszowac rzesy, ktore sa wydłuzone i pogrubione, łatwo jednak o efekt sklejenia, nie polecam fankom delikatnie podkreslonych i rozczesanych rzęs

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246768].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony :-)

Używam tego tuszu od dawna, dawna... Ile razy próbuję czegoś nowego - zawsze do niego wracam.

Plusy:
- Cena - taniutki!
- Nie kruszy się, nie osypuje
- Mam naturalnie długie rzęsy i on fajnie je podkreśla - wydłuża, pogrubia
- Lubię szczoteczkę - jak dla mnie, całkiem dobrze rozczesuje
- Dość szybko wysycha

Minusy:
- Czasem zostawia grudki, ale można je z łatwością wyczesać.
- Kilka razy mi skleił rzęsy, również sobie z tym poradziłam.

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244816].usefull || 0 }}% pomocna.

Kompletny bubel, strata pieniędzy

Kupiłam z polecenia wielu kobiet i beauty vlogerek na YT ale kompletnie nie wiem nad czym zachwyty :/
NIE ROBI KOMPLETNIE NIC. Skleja rzęsy, trzeba się namachać żeby wyglądały przyzwoicie. Nie podkręca rzęs a wręcz sprawia że są obciążone. Szkoda bo szczoteczka wyglądała obiecująco i to właściwie dało złudzenie łatwego malowania. Jedyny plus-nie osypuje się. Ale znam wiele maskar za taką cenę które się nie osypują.
Nie polecam, za taką cenę lepiej kupić cokolwiek innego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222268].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój Must HAVE !

Tusz jest moim ulubionym produktem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1172253].usefull || 0 }}% pomocna.