Luminelle (Puder prasowany)

Luminelle (Puder prasowany)

Puder w kamieniu, dostępny w 3 odcieniach: transparentny, świetlisty, porcelanowy.

Cena: 32 zł / 11 g

mój pierwszy ulubiony

Miałam kolor transparentny - żałuję że tylko jedno opakowanie, ale cóż... takie są prawa t\\rynku.

w każdym razie puder fajnie matowił moją skórę, miał bardzo przyjemną konsystencję, pozostawiał efekt milutkiej skóry.

Używam tego produktu od: przez 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

bardzo ciekawy

Mam odcień porcelanowy.
Matuje na około 3-4 godziny, więc trzeba go nakładać w ciągu dnia dość często, ale schodzi równomiernie, nie złuszcza się(z czym spotkałam się w , jest naprawdę bardzo przyjemny. Cena jest przeciętna.

super puder

Jestem zachwycona tym pudrem.
\\nMój kolor to: transparentrny. Szkoda, że nie ma go już w sprzedaży :(
\\n
\\ndelikatny zapach.
\\nmiła gąbeczka
\\ndobrze rozprowadza się na twarzy.

Starzenie się skóry - dieta

to byl moj kwc

To naprawde byl KWC, dopoki nie zlikwidowali odcienia 50 (transparentny), ktory idealnie stapial sie z moja blada twarza :(

Nie dosc ze taki tani, to jeszcze ladnie kryl przebarwienia, wygladzal, slicznie matowil i ujednolical koloryt. Nie wysuszal suchych partii skory.

Teraz najjasniejszy odcien 51 (porcelanowy) jest dla mnie za ciemny, ale pudry prasowane z serii Luminelle naprawde polecam.

Jezeli odcien zostanie "przywrocony" kupie od razu 5 opakowan na zapas.
Używam tego produktu od: nie pamietam

bardzo dobry

Puder dostalam jako prezent, byl elementem limitowanego box giftu. W komplecie byl z bronzerem. Zachecona efektem, bo byl naprawde doskonaly(i jasniejszy!), zamowilam opakowanie standardowe dostepne w ciaglej sprzedazy, w odcieniu porcelanowy. Poczatkowo bylam niezadowolona bo puder wydal mi sie bardzo ciemny...ale okazalo sie ze jest idealny!

+ ladnie matuje - pomimo ze mam cere mieszana, pierwsze poprawki robie po kilku godzinach badz wcale
+ aksamitna, "miekka" konsystencja
+ stosuje go na podklad...daje takie aksamitne wykonczenie jak skorka brzskwinki absolutnie bez podkreslania wloskow, porow czy suchych skorek! Dzieki temu pudrowi moge kupic podklad za 10 zl i wyglada jak najlepszy kamuflarz bez efektu maski. REWELACJA!(idealny do podkladu Wibo make up brilance!swietnie wspolgra)
+ nadaje subtelny kolor, ale nie robi sie ani pomaranczowy, ani nie ciemnieje ani nie robi plam
+ przepiekne opakowanie, jak kropla wody. Bardzo solidne zamkniecie. Mimo malych gabarytw miesci sie gabeczka ktora tez jest super (mieciutka i rozprowadza dobrze kosmetyk)
+ puder nie wysusza, co jest dla mnie bardzo wazne!

Za minus moge uznac jedynie ewentualna cene, chociaz w promocji da sie kupic taniej. Wydaje mi sie tez ze w zimie puder bedzie jednak za ciemny :( bo ja straszny bladzioch jestem

Używam tego produktu od:w sumie ok pol roku
Ilość zużytych opakowań:1 cale i 2gie napoczete

Nie jest zle

Nic specjalnego, mam odcien parcelaine, nadaje troszke koloru skorze, nie rozprowadza sie zbyt dobrze ta gabeczka ani w sumie niczym, robia sie plamy, pedzlem troche lepiej ale tez jakos tak no nie wiem dziwnie, matuje na jakies 3 godziny, nie za wiele, za ta cene ( 1o euro) mysle ze moznaby kupic cos lepszego.Używam tego produktu od: pol roku

a ja lubię :)

Mam go w wersji transparentnej. I bardzo go lubię :)
Dobrze się nakłada (ja używam do tego celu pędzla - jak do wszystkich pudrów, bo gąbeczki nie nakładają równomiernie). Mam jasną cerę i odcień transparentny świetnie współgra zarówno z bardzo jasnymi podkładami, które używam zimą, jak i z tymi ciemniejszymi, kiedy się trochę opalę.
Matuje na pół dnia, nie ciemnieje, nie tworzy plam, nie tworzy maski, nie podkreśla zmarszczek.
Miły delikatny zapach. Konsystencja nie za twarda, nie za miękka - taka w sam raz :)
Jedyny minus to brak lusterka w opakowaniu.

Używam tego produktu od:2 lata na zmianę z innymi

Mi sie podoba

Zawsze uzywalam pudru sypiekgo ale potrzebowalam jakiegos do poprawek w ciagu dnia, nie wiem dlaczego ma takie slabe oceny. Mam odcien porcelanowy, uwazam ze jest calkiem dobry, aksamitny, ladny zapach, dobrze kryje i matuje na dlugi czas tylko lepjej nakladac go pedzlem. Używam tego produktu od:paru dni

średni

Ten puder kupiła sobie moja mam, nie pasował jej kolor więc oddała mnie. Mam wersję najjasniejszą ale ona rzeczywiście nie jest bardzo jasna...
Używam go bardzo rzadko, na co dzien wolę puder sypki.
Ten ładnie wygładza twarz, dobrze się rozprowadza, przyjemnie pachnie, jest niesamowicie wydajny.
Niestety opakowanie niezbyt udane-rozwaliło mi się po miesiącu, teraz zamknięcie tylko lezy na pudrze, nie jest przymocowane. Lubię miec ładne rzeczy w kosmetyczce dlatego takie szybko psujące się opakowanie to dla mnie duży minus.
Ogólnie bardzo średni gadżet za nie najmniejsze pieniądze. Chyba lepiej poszukać czegoś innego.

Używam tego produktu od: ponad roku

aksamitny

kolor transparentny jest idealny dla mnie cera wyglada po nim bardzo naturalnie jest wygladzona i aksamitna matuje na kilka godz nie wiem czemu ma tak slabe oceny. taki mily puderek w rozsadnej cenie. krycie dobre;]tylko pudeleczko malo poreczne
Używam tego produktu od:kilka lat

taki sobie

Kupiłam go ze zniżką ostatnio za 20zł do wypróbowania,bo mam kartę stałego klienta i jestem średnio zadowolona... Ma jakieś nieporęczne opakowanie, trudno się otwiera, trochę szkoda, że nie ma też lusterka... Gąbeczka może być, chociaż i tak używam pędzla ;) Największym plusem jest to,że matuje,ale to zaleta praktycznie wszystkich pudrów w kamieniu... Dobrze,że odcień przynajmniej dopasowałam idealnie ;) nawet długo się utrzymuje, w ciągu dnia tylko jeszcze muszę przypudrować nos,żeby sie nie świecił. Ogólnie nie jest aż taki zły.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

średniak...:/

Mam ten puder od ponad roku i nadal go nie skończyłam. Mam najjaśniejszy kolorek i niestety jest dosyć ciemny. Na szczeście moja cera nie jest zbyt wymagająca i prawie każdy jasny kolor pudru dobrze na niej wygląda :) Puder ładnie pachnie i ma śliczne opakowanie. Niestety jest go bardzo malutko w opakowaniu i szybko się sciera. Gąbeczka za cienka i za delikatna! Przestałam go używać, ponieważ jest dosyć ciemny a przez zimę buźka mi zbladła i wolę jaśniejszy odcień pudru :) Myślę, że bedę go teraz używać jako różu :) Ogólnie ocena między 2 a 3 :)
Aha! Opakowanie bardzo trudno się otwiera, pamiętam, że kiedy go kupiłam nie mogłam się do niego dobrać...:/

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego