KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 27% osób
    olenka1301
    5 stycznia 2012 o 22:32
    mój pierwszy ulubiony
    Miałam kolor transparentny - żałuję że tylko jedno opakowanie, ale cóż... takie są prawa t\\rynku. w każdym razie puder fajnie matowił moją skórę, miał bardzo przyjemną konsystencję, pozostawiał efekt milutkiej skóry. Używam tego produktu od: przez 3 lata Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

asvr
    31 sierpnia 2011 o 10:40
    4 / 5
    bardzo ciekawy
    Mam odcień porcelanowy. Matuje na około 3-4 godziny, więc trzeba go nakładać w ciągu dnia dość często, ale schodzi równomiernie, nie złuszcza się(z czym spotkałam się w , jest naprawdę bardzo przyjemny. Cena jest przeciętna. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

tarasia
    31 stycznia 2011 o 11:11
    super puder
    Jestem zachwycona tym pudrem. \\nMój kolor to: transparentrny. Szkoda, że nie ma go już w sprzedaży :( \\n \\ndelikatny zapach. \\nmiła gąbeczka \\ndobrze rozprowadza się na twarzy.

coccinelle_88
    16 maja 2010 o 14:49
    to byl moj kwc
    To naprawde byl KWC, dopoki nie zlikwidowali odcienia 50 (transparentny), ktory idealnie stapial sie z moja blada twarza :( Nie dosc ze taki tani, to jeszcze ladnie kryl przebarwienia, wygladzal, slicznie matowil i ujednolical koloryt. Nie wysuszal suchych partii skory. Teraz najjasniejszy odcien 51 (porcelanowy) jest dla mnie za ciemny, ale pudry prasowane z serii Luminelle naprawde polecam. Jezeli odcien zostanie "przywrocony" kupie od razu 5 opakowan na zapas. Używam tego produktu od: nie pamietam Ilość zużytych opakowań: 2

Tyris
    29 września 2009 o 21:12
    4 / 5
    bardzo dobry
    Puder dostalam jako prezent, byl elementem limitowanego box giftu. W komplecie byl z bronzerem. Zachecona efektem, bo byl naprawde doskonaly(i jasniejszy!), zamowilam opakowanie standardowe dostepne w ciaglej sprzedazy, w odcieniu porcelanowy. Poczatkowo bylam niezadowolona bo puder wydal mi sie bardzo ciemny...ale okazalo sie ze jest idealny! + ladnie matuje - pomimo ze mam cere mieszana, pierwsze poprawki robie po kilku godzinach badz wcale + aksamitna, "miekka" konsystencja + stosuje go na podklad...daje takie aksamitne wykonczenie jak skorka brzskwinki absolutnie bez podkreslania wloskow, porow czy suchych skorek! Dzieki temu pudrowi moge kupic podklad za 10 zl i wyglada jak najlepszy kamuflarz bez efektu maski. REWELACJA!(idealny do podkladu Wibo make up brilance!swietnie wspolgra) + nadaje subtelny kolor, ale nie robi sie ani pomaranczowy, ani nie ciemnieje ani nie robi plam + przepiekne opakowanie, jak kropla wody. Bardzo solidne zamkniecie. Mimo malych gabarytw miesci sie gabeczka ktora tez jest super (mieciutka i rozprowadza dobrze kosmetyk) + puder nie wysusza, co jest dla mnie bardzo wazne! Za minus moge uznac jedynie ewentualna cene, chociaz w promocji da sie kupic taniej. Wydaje mi sie tez ze w zimie puder bedzie jednak za ciemny :( bo ja straszny bladzioch jestem Używam tego produktu od:w sumie ok pol roku Ilość zużytych opakowań:1 cale i 2gie napoczete