Pianka do mycia ciała mleczno-miodowa

Pianka do mycia ciała mleczno-miodowa

Delikatna formuła pianki do mucia ciała zapewnia skuteczną codzienna pielęgnację skóry. Produkt bogaty jest w naturalne składniki zawarte w proteinach mleka i miodu o dizłaniu odzywczym.. Alantonina i prowitamina B5 łagodzą uczucie napięcia skóry, intensywnie nawilżają, przyspieszają odnowę naskórka. konfort zapewnia bardzo funkcjonalne opakowanie. Doskonała dla skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień.

Skład: Aqua, sodium Laureth,Suphate Lauryl Glucoside, Alkyl, Imidazoline Beatine, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Parfum Allantoin, Panthenol, Hydrolyzed Milk Protein, Hyrolyzed Gelatin Mel, Citric Acid 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol

Cena: kilka złotych

można spróbować

poręczne, wygodne opakowanie,możne nienajładniejsze, ale można wytrzymać :)gorzej z pianką...łudziłam się, że będzie to coś na kształt bitej śmietany a to ledwo, ledwo coś pianopodobnego,...ale bardzo dobrze nawilża skórę, bardzo dobrze sprawdza się rano, nie muszę używać balsamu, śliczny mleczno-miodowy zapach uprzyjemnnia mycie...w sumie niezły produkt tylko producent mógły popracować nad tą nieszczęsną pianką,jej formą..nie wiem jak z wydajnością...za krótko używam,ogólnie polecam