Vitamins, Shower Creme - Vitamin E Complex: E + C & A. 24-Hour Nourishment

Vitamins, Shower Creme - Vitamin E Complex: E + C & A. 24-Hour Nourishment

Żel pod prysznic Palmolive z witaminami. Dla skóry normalnej. Jest to żel z unikalnym kompleksem witaminy E, C i A uwalnianym podczas kąpieli odżywia skórę przez 24 godziny. Zawarta w żelu witamina E pomaga zachować elastyczność i witalność skóry.

Cena: ok. 10 zł za 250 ml

pięknie pachnie!

Regularnie używam żeli Palmolive i jestem z nich bardzo zadowolona. Moim zdaniem, nie ma sensu niepotrzebnie wydawać kasy na drogie żele. Palmolive spełniają wszystkie moje oczekiwania (pamiętając, że żel ma myć, a do nawilżania jest oliwka lub balsam) i są taniutkie :) Zdecydowanie orzeźwiający zapach, ale słodkawy - z przyjemnością go używam. Kojarzyć się może z Vibovitem z dzieciństwa :) Nie uczula :) Doskonały :)

Używam tego produktu od:dawno temu
Ilość zużytych opakowań:kilkadziesiąt :)

Bardzo fajny!

Uwielbiam używać tego żelu szczególnie latem ze względu na szalenie orzeźwiający (lekko cytrusowy) zapach:) Rewelacyjnie się pieni, jest wydajny, jednak woni na skórze nie pozostawia - a szkoda. Bardzo porządny kosmetyk - jeden z lepszych z hipermarketowej półki
ilość zużytych opakowań: kilka

Świetny żelik,superZapach

Jest doskonały tak jak inne produkty Palmolive. Przepięknie pachnie, nie potrafię określić tego zapachu ale bardzo mi się podoba od lat. Ma ciekawe opakowanie i sam fakt, że jest z witaminami kojarzy się z pielęgnacją skóry. Skóra po umyciu nie jest ściągnięta ani napięta jak to bywa po wzięciu prysznicu. Ma fajniutki kolorek, swietnie się rozprowadza, ma aksamitną kosystencję. Jest wydajny tak jak inne żele palmolive;)

Manicure - kolorowy french

całkiem, całkiem

Żel ma przyjemny pomarańczowy kolorek i równie przyjemny zapach: ni to słodki ni to świeży, taki trudny do określenia. Dobrze się pieni i nie wysusza skóry. Jeśli zaś chodzi o to odmładzania i 24-godzinne odżywianie, to myślę, że to tylko dobry chwyt reklamowy, bo takich efektów nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: dwa

przyjemny

Bardzo lubię ten żel na letnie dni:-) Ma taki ożeźwiający zapach... Pięknie pachnie, choć trudno opisać, czym dokładnie pachnie :-) Ale jak biorę kapięl z tym żelem, to w całej łazience unosi się ten zapach :-) Żel bardzo dobry: nie wysusza skóry, wydajny, pieni się, czyli spełnia moje oczekiwania :-)Ilość zużytych opakowań: aktualnie drugie

palmolivny

Ok.Zapach pomarańczowy. takiż kolorek. konsystencja kremowa, ale świeża, dobrze się nim myło, nie pieni się zbytnio, ale ja nie lubię piany, nawilża umiarkowanie, nie tak jak Palmolive Mleko i miód, odżywia, ale nie spektakularnie, wydajny, tzn, 1 op. na miesiąc. ...

jak każdy Palmolive :)

Świetny, świetny, świetny! jak każdy Palmolive. Piękny zapach, dobra jakość i konsystencja. Nawilża i pielęgnuje bardzo dobrze - co prawda nie tak jak wersja z mleczkiem migdałowym, ale i tak nie mam żadnych zastrzeżeń. Milutki pomarańczowy kolor wieńczy dzieło.