Bourjois, Healthy Mix, Fond de Teint (Owocowy podkład rozświetlający) (stara wersja)

Cena już od 43,46 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Bourjois rozświetlający, owocowy podkład Healthy mix zapewnia promienny wygląd i wspaniały blask, który będzie utrzymywał się na skórze przez 16 godzin.
Delikatna i kremowa formuła podkładu subtelnie integruje się ze skórą, dzięki temu efekt makijażu jest bardzo naturalny.
Podkład nadaje się do każdego typu skóry. Oferuje jednorodny makijaż i pół-matowe wykończenie, które zapewnia cerze świeży, naturalny wygląd.
Podkład zawiera wyciąg z moreli, imbiru, jabłek i melonów.
- Morela - dodaje blasku
- Melon - działanie nawilżające
- Jabłko - antyutleniacz
- Imbir - działanie odświeżające
Owocowy, wspaniały zapach podkładu stanowi koktajl z owoców, następnie bukiet kwiatów i na końcu białe piżmo i szlachetne drzewa. Kompozycja ta tworzy delikatną aurę, która pozostawia na skórze trwały, piękny zapach.

Skład: Aqua, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, PEG-10 Dimethicone, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Disteardimonium Hectorite, Disodium Stearoyl GLutamate, Dimethicone Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Alcohol Denat, Parfum (Fragrance), Panthenol, Alcohol, Aluminum Hydroxide, Silica, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Mica, Iron Oxides, Ultramarines, Titanium Dioxide (17.02.2010)

/s/

Lekki i idealny

Długo szukałam podkładu, który wyglądałby naturalnie, nie zapychał, ale krył i utrzymywał się cały dzień. Strzałem w dziesiątkę okazał się właśnie healthy mix. Kolor 51, light vanilla, jest kolorem idealnym, wpada w żółte tony i nie robi twarzy na różowo, tak jak inne podkłady drogeryjne. Nakładać go można nawet palcami, bo jego konsystencja na to pozwala. Na pewno nie zrobi maski. Polecam

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1099721].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie idealny

mam cerę dosyć kapryśną, raz mieszaną a raz tłustą, ale jak dla mnie najlepszy pokład, nie lubię nakładać dużej ilości więc nie bawię się pędzlami czy gąbeczkami, po prostu nakładam niewielką ilość palcami
Plusy:
- skóra wygląda bardzo naturalnie
- z dobrym pudrem piękny matowy efekt
- rozświetlona, zdrowo wyglądająca skóra
-brak efektu maski
- pięknie wyrównuje kolor skóry już przy małej ilości, nie trzeba nakładać kilogram "tapety"

Ilość zużytych opakowań: kilka, bardzo wydajne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1079251].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny

Mój kolor to nr 52.
Nakładam dłońmi albo beauty blenderem.
Jak dla mnie podkład świetny, mam cerę mieszaną ze skłonnościami do błyszczenia, podkład ładnie wyrównuje koloryt skóry. Matuję go pudrem sypkim i wytrzymuje tak około 6 h.
Cena mogłaby być niższa ale na promocjach można go kupić za niecałe 40 zł

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie 2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040420].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - geometryczny french

idealny dla mojej cery

Mój kolor to nr 52 Vanille.
Podkład nakładam pędzlem Real Techniques (buffing brush).
Konsystencja podkładu nie jest, ani za gęsta, ani za rzadka, jest po prostu idealna. Z przyjemnością nakładam go na twarz. Delikatny, owocowy zapach skradł mi serce :P
Podkład bardzo dobrze wtapia się w cerę, nie wysusza ani nie tworzy efektu maski. Zadziwiająco długo utrzymuję się na twarzy...
U mnie podkład sprawuje się bardzo dobrze, cera jest ładnie rozświetlona i ujednolicona. Healthy Mix nie zapewnia mocnego matowienia. Idealnie się rozprowadza, ale nie pokryje jakiś większych niedoskonałości, dlatego posiłkuje się korektorem Collection Lasting Perfection.
Po około 10 godzinach strefa "T" zaczyna się minimalnie świecić...ale delikatne przypudrowanie załatwia sprawę :P

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 już prawie wykończyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996445].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry, choć drogi

Podkład jest całkiem fajny, aczkolwiek mam zastrzeżenia co do ceny. Za taką kwotę mogłabym kupić dwa podkłady, dobrej jakości, które dosyć długo używałam. Ten kupiłam, bo zachęciła mnie opinia koleżanki.
+ ładnie kryje, lekko rozświetlając buzię
+ wydajny
+ ładnie pachnie
+ długotrwale trzyma się na twarzy
- powoduje zapychanie cery
- po kilku godzinach buzia zaczyna świecić się ZA Bardzo, więc dobrze jest poprawić pudrem matującym

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984727].usefull || 0 }}% pomocna.

nawilżający podkład

Mimo, że posiadam tłustą skórę podkład fajnie się u mnie sprawdzał, Nie przeciążał skóry, nie zapychał jej. Nie zostawiał matowego wykończenia, lecz takie satynowe. Utrzymywał się 5-7 godzin. Krycie średnie. Ładnie stapiał się ze skórą.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[946593].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z lepszych...

podkład ten należy do podkładów rozświetlająco - nawilżających, posiadam kolor 55 , mam cerę mieszaną (bardziej w stronę tłustej), podkład u mnie spisuje się calkiem nieźle (zawsze nakładam na niego puder anti-shine z KRYOLANA - tylko na strefy ktore najbardziej się świecą) dzięki temu trzyma się dłużej na mojej mieszanej skórze, prognę zaznaczyć także że efekt rozświtlenia jest nadal widoczny pomimo pudru matujacego. Jest to jeden na najlepiej spisujących się podkładów na mojej buzi, efekt jaki uzyskuje bardzo mi się podoba, można by powiedzieć że jest to takie satynowe wykończenie.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[926011].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety...

Szukając czegoś lekkiego na okres wiosna-lato naczytałam się na wizażu samych ochów i achów na temat tego podkładu. A zachwycały się nim zarówno posiadaczki cer suchych jak i tłustych, a że ja posiadam właśnie tłustą cerę, to sobie pomyślałam, że może i u mnie się sprawdzi.
W sumie po co posiadaczce tłustej cery podkład rozświetlający, skoro po 1h cera "rozświetla" się sama :D Ale tak się na niego napaliłam, że to olałam ;) Liczyłam na to, że utrwalony pudrem da radę. No niestety, nie dał...

Do plusów to mogę zaliczyć jedynie zapach, i gamę odcieni, które nie wpadają w świński róż.

Co do minusów, to tego jest już wiecej:
- trwałość, na mojej twarzy wyglądał przyzwoicie jakies 2h,
- w ogóle nie stapiał się z cerą
- niemiłosiernie wzmagał przetłuszczanie cery, jakbym się olejem wysmarowała - nakładałam go na różne sposoby, na krem, bez kremu, cuda na patyku i nic, efekt zawsze taki sam - smalec na twarzy
- ciężki- wiele dziewczyn chwali go za lekkość, u mnie było wręcz przeciwnie, miałam wrażenie że mam na twarzy ciężki produkt pod którym twarz się dosłownie ksi

+/- słabe krycie, ale tego się spodziewałam i nie przeszkadzało mi to, bo w lecie nie ma potrzeby zakrywania całego paskudztwa na mojej twarzy;)

Wymęczyłam pół butelki, po czym oddałam mamie, która jest nim wręcz oczarowana :)

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[924787].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez szału

Miałam chyba do niego za duże oczekiwania. Przede wszystkim nie podobała mi się jego konsystencja. Nie odpowiadają mi podkłady mocno wodniste. Podkreślają zmarszczki i wyglądam w nich jak w masce. Dodatkowo szybko znikał z twarzy i powodował, że moja skóra się wysuszała. Dostawałam po nich suchych plam na twarzy.
Odcień vanilla, który był najbardziej zbliżony do mojego odcienia skóry, był za żółty. Nie ma dużego wyboru odcieni.
Minusem jest też cena, moim zdaniem zdecydowanie zbyt wysoka jak na taki produkt.
Do plusów mogę zaliczyć to, że jak oddałam go siostrze to dla niej był idealny.

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[924436].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy podkład drogeryjny - rozświetlający

Mój numer 1 wśród podkładów rozświetlających.
Daje fajny "mokry" efekt ale bez drobinek czy innego brokatu. Nie zastyga na twarzy wiec warto go przypudrować aby się nie przemieszczał na twarzy.
Jest długotrwały, nie daje efektu maski. Nie zapycha ani nie podrażnia. Kosztuje 50zł, ale spokojnie można go dostać w sieci za połowę tej ceny.
Jedyny minus to kolory, uważam ze powinni dorobic jeszcze kolor 50, jaśniejszy niż light vanilla.

Używam tego produktu od: Ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 - 30ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[911020].usefull || 0 }}% pomocna.