Bourjois, Healthy Mix, Fond de Teint, Owocowy podkład rozświetlający (stara wersja)

Bourjois rozświetlający, owocowy podkład Healthy mix zapewnia promienny wygląd i wspaniały blask, który będzie utrzymywał się na skórze przez 16 godzin.
Delikatna i kremowa formuła podkładu subtelnie integruje się ze skórą, dzięki temu efekt makijażu jest bardzo naturalny.
Podkład nadaje się do każdego typu skóry. Oferuje jednorodny makijaż i pół-matowe wykończenie, które zapewnia cerze świeży, naturalny wygląd.
Podkład zawiera wyciąg z moreli, imbiru, jabłek i melonów. Kompozycja ta tworzy delikatną aurę, która pozostawia na skórze trwały, piękny zapach, na który składają się: koktajl z owoców, następnie bukiet kwiatów i na końcu białe piżmo i szlachetne drzewa.

Bardzo dobry podkład :
-lekki,
-subtelnie rozświetla (nie zawiera tandetnych drobinek),
-pozostawia skórę matową,jednak wogóle jej nie wysusza,wręcz przeciwnie-trochę nawilża,
-delikatnie kryje i wspaniale wyrównuje koloryt,nie tworzy maski,
-pięknie pachnie,
-ma świetne,praktyczne,wygodne opakowanie...
Małym minusem są kolory, typowo ciepłe,żółtawe więc nie każdy może znależć odpowiedni kolor,jednak podkład wtapia się w skórę, dopasowuje się do koloru skóry więc nie jest to jakaś wielka wada.
Używam tego produktu od:2 tygodni

Niestety musze odjąć gwiazdki,
podkład nie wtapia się w skórę,jest typowy żółtawy, źle wygląda na twarzy i wydaję mi się że powoduje wypryski a to już go dyskwalifikuje całkowicie.
Nie polecam!

Dobry dla mieszanej ;)

Kupię go na pewno jeszcze ze 100 razy!

Przede wszyskim
- pięknie pachnie
- łatwo się nakłada
- jest lekki
- długo się trzyma
- skóra jest rozjaśniona
- opakowanie jest ładne i poręczne
- nie wysusza

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Nie dla cery mieszanej

Oceniam próbkę tego podkładu, nie miałam pełnowymiarowego opakowania.

Pierwszą reakcją był zachwyt - doskonałe krycie, cera gładka, aksamitna, jak z obrazka. Jednak efekt zamiast 16h jak obiecuje producent utrzymuje się około 6. Później skóra zaczyna się świecić, czuć także nieprzyjemny filtr na twarzy. Nie polecam do cer mieszanych/tłustych, ale by c może do cery normalnej i suchej sprawdzi się doskonale.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:3 próbki

prawie KWC

Dla cer suchych i normalnych rewelacja. Fajne krycie, fajne odcienie, no i super zapach. Efekt podobny do Age Renew Maxa Factora - rozświetlona buzia i 5 lat mniej.
Łatwo się rozprowadza, nie tworzy smug i jest dość trwały (ale nie tak jak Revlon Colorstay N/D).
Nie polecam właścicielkom cer tłustych i mieszanych, bo będą się świecić.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:20%

bardzo fajny

Nigdy nie używałam podkładów ani fluidów ponieważ zawsze miałam ładną cerę ale ostatnio postanowiłam coś sobie sprawić bo czasami jak jestem blada albo niewyspana to wyglądam nieciekawie:) nie szukałam podkładu kryjącego, raczej takiego, który ładnie wyrówna koloryt, podkreśli opalenizę i ładnie zmatowi. No i oto jest:) wg mojej oceny jest naprawdę dobry. Nie robi efektu maski, podczas nakładania trochę sie wystraszyłam bo był mocno widoczny ale zaraz się wchłania i ładnie dopasowuje do buzi. Cera wygląda świeżo, ładnie, gładko:) Kupiłam w super-pharm za 39zł:) POLECAM:)Używam tego produktu od: 3 tyg

aaa i ja żadnego owocowego zapachu nie wyczułam.

super!

Chyba znalazłam swój KWC. Podkład bardzo dobrze kryje. Nie tworzy efektu maski. Jest delikatny, rozświetla (nie przetłuszcza, delikatnie matuje. Jedną gwiazdkę odjęłam bo utrzymuje się ok.5 godzin (mógłby dłużej... :-))
Jednym słowem jest -SUPER

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

REWELACJA

Od niedawna jestem posiadaczką tego podkładu moim zdaniem jest rewelacyjny! twarz wyglada na wypoczetą, jest swieża i roświetlona, nie daju efektu maski, matuje mam cerę mieszaną, ładnie kryje.Bardzo do gustu przypadły mi kolorki ja używam 52 dla mnie jest idealny jak druga skóra.Gorąco polecam!

Używam tego produktu od:tygodnia

lekki wydajny naturalny

Własnie konczy mi sie podkład wiec postanowiłam wyprobowac cos nowego. Na połce w sklepie ujrzałam nowy podkład..:).hm.. po wyprobowaniu probki postanowiłam kupic.. i jaki rezultat?.. bardzo pozytywny:).. fajny bo..:
---Lekki podkład jednocześnie fajnie kryje
---Kolor rewelacyjnie dopasowuje sie do skory..
---bardzo ładnie naturalnie wyglada na buzi..
Jestem za.. bede go uzywała na codzien. Moze na jakies nocne wyjscia uzyje cos bardziej kryjącego ale an codzien super..
---wytrzymuje długo.. 8 godz to napewno..:)
---Bardzo wydajny..
Ogólnie mówiąc polecam..

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:zaczełąm dopiero..

świetny

jest to mój pierwszy podkład marki bourjois i jakże udany.To co obiecuje producent spełnia sie w 100%, rzeczywiście cera po jego nałożeniu jest świeża ,pełna blasku niweluje zmeczenie na twarzy.Co do krycia to moze nie jest mocno kryjacy ale po drugiej warstwie podkladu efekt krycia jest zadawalajacy.podkreslam ze ja lubie podklady kryjace a z tego jestem bardzo zadowolona.co do matowienia to nie swiece sie po nim a po innych ppdkladach zdarzało sie ze swieciłam sie po 2 godz.Podsumowując bardzo polecem ten podklad a bym zapomniała zapach ma obłedny!!

Używam tego produktu od:1 tyg