H&M, Lip Gloss by H&M (kolekcja 2009-2010)

H&M, Lip Gloss by H&M (kolekcja 2009-2010)

Nowa edycja błyszczyka w tubce. Tym razem większa pojemność. Dostępny w pięciu kolorach.

super

jak dla mnie bomba, bardzo długo się trzyma, nie trzeba ciągle się ciągle "smarować", nie wysusza, a nawet nawilża( a mi usta bardzo wysychają) fajny, leciutki transparentny kolor, miły zapach-jak mleczne cukierki, wygodna aplikacja.

nie wiem jak będzie z wytrzymałością opakowania, kiedyś pękło mi jedno z H&M\'u. mam nadzieję, że temu się to nie przydarzy.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1. w trakcie

Dobry.

Kupiłam go, bo miał fajny kolor i cenę.Jak dla mnie, trwały, ładny kolor, nie wysusza.Mógłby tylko ładniej pachnieć, jeśli mam się do czegoś przyczepić:)Drobinki nie rzucają się bardzo w oczy, wydajny.Ogólnie fajny kosmetyk za małą kwotę, jak reszta z H&M.

na 4+

Do kupna błyszczyka skusiła mnie cena, pojemność i piękny kolor. Kupowałam go 2 razy bo niestety miałam pecha do tego produktu- gubiłam opakowanie za opakowaniem ;)

+ półtransparentny, delikatny i piękny kolor
+ śliczny, słodki zapach
+ duża pojemność
+ cena!
+ świetny aplikator w postaci pędzelka

- słabe i badziewne opakowanie- przy wyciskaniu plastik nadwyręża się- skutkiem było pęknięcie błyszczyka i zalana kieszeń- zdarzyła do się od razu w obydwu błyszczykach, za to odejmuje pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

fajny:)

kupilam ze wzgledu na kolor, intensywny roz wpadajacy w fuksje, piekny :) idealny dla mnie bladej brunetki, kupilam go w anglii, nieiwem czy jest dostepny w polsce, dalam za niego 2 funty, blyszczyk moze nie utrzymuje sie caly dzien :) ale daje rade przez 2 godzinki, pieknie mieni sie na ustach, nie splywa ma fajna plynna konsystencje, nie kleji sie czego bardzo nie lubie, a co najwazniejsze nie zbiera sie, ma fajny pedzelek, wyciskam tyle ile potrzebuje, nie wysusza ust, dla mnie swietny :) zakochalam sie w kolorku

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

niet

Fajna cena, fajny aplikator, opakowanie, spora pojemność ale....... praktycznie wszystkie kolory są transparentne, wyglądają na ustach jak bezbarwne-perłowe lub bezbarwne z drobinami, szybko znikają z ust-bardzo szybko. A do tego coś, po czym mnie krew zalała i byłam zdolna do zabicia niewinnych osób które staną mi na drodze... 20min po kupieniu, odpakowaniu, przy próbie użycia ....... eksplodowało mi zakończenie tubki (miejsce zgrzania plastiku)- część chlusnęła na ulicę, część na moje buty i ubranie. "rewelacja" po prostu. Żyć nie umierać.
(dodam że umiem się obchodzić z błyszczykami i na pewno nie naciskałam za mocno:))

Używam tego produktu od: tydzień ale mam już dość przez zepsutą tubkę
Ilość zużytych opakowań: 1 nie zużyte, dziś je wywalę

Mój ulubiony!

Mam kolor English Rose (taki jaśniuteńki mleczny róż), niedawno dokupiłam bezbarwny ;)
Plusy:
- długo utrzymuje się na ustach (ten mleczny nawet do 5h),
- bardzo wygodna forma z pędzelkiem, nie muszę niczego odkręcać, wysuwać i obsmarowywać błyszczykiem opakowania, po prostu ściskam tubkę i wyskakuje na pędzelek porcja błyszczyku,
- bardzo miękki pędzelek sprawia że aplikacja jest przyjemnością,
- nie lepią się do niego włosy ;),
- bardzo ładnie pachnie, mnie przypomina kisiel...
- używam bezbarwnego codziennie od lutego a nie widać ubytku!!!

Minusy:
- fakt, że zostanie wycofany :(

podkusiło mnie...

Oj nie, to nie jest dobry błyszczyk.

- znika po 15 minutach
- w ogóle nie daje koloru
- strasznie ciężko go wydobyć z opakowania i łatwo wycisnąć za duzo
- skład chemiczny (brrr...)

Fakt, nawet nawilża, ale to nie wystarczy żeby błyszczyk był pozytywnie oceniony. Za tę cenę spokojnie mozna kupić dużo lepsze.

Używam tego produktu od: 1 mc

a ja lubię

posiadam odcień KISSES 4 SALE - bardzo jasny róż o chłodnym odcieniu. kolor taki budyniowy i mleczny - na ustach bardzo delikatny ale widoczny. fajnie rozjaśnia usta, makijaż jest taki trochę "nude". drobinki są dyskretne, nienachalne.
błyszczyk nie jest za rzadki ani za gęsty - akuratny, jak dla mnie. pachnie jak budyń, mniam:) i całkiem długo trzyma się na ustach.
właśnie zastanawiam się czy nie kupic jakiegoś innego odcienia...

Używam tego produktu od: kilku mcy

Za rzadki

Mam kolor English Rose, czyli bardzo delikatny, mleczny róż. Na ustach prezentuje się jak mleczna mgiełka, nie widać różu, co akurat mnie zadowala. Ma idealne opakowanie - tubkę, w dodatku ze świetnym aplikatorem w pędzelku. Pod względem wygody aplikatora to chyba najlepszy błyszczyk z jakim się spotkałam. Jest niedrogi jak na swoją dużą pojemność. I tu zalety się kończą.
Dla mnie jest stanowczo za rzadki, wylewa się poza kontury warg i zostawia smugi. Poza tym nietrwały, wytrzymuje w porywach pół godziny, a to mnie nie satysfakcjonuje. Takie mazidło do ciągłych poprawek, a nie błyszczyk, który powinien być gęsty, kleisty, a przede wszystkim trwały. Szkoda też, że nie wyczuwam w nim żadnego zapachu ani smaku.

ujdzie

Kupiłam taki sam w kolorze malinowym. Kolor był lekko malinowy ale w wydaniu transparentnym, czego niestety się nie spodziewałam;/

Zapach na duży plus, NIESTETY- po dłuższym czasie użytkowania lub jak błyszczyk poleży używany zaczyna strasznie śmierdzieć i nadaje się tylko do kosza

konsystencja ok, chociaż nie jest trwały.

Generalnie jestem na tak, bo jest tani i pięknie pachnie, ale nie zaufałabym mu nigdy na wielkie wyjścia;)

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Ujdzie

Błyszyk jest w przystepnej cenie. Kolorki delikatne, półtransparetne. Trwałość średnia. Czasami przy niższych temp. błyszczyk ścina się na ustach. Uwaga moze wysuszac-tak bylo u mnie.Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kilka w trakcie

Jestem na TAK

Chwalę ten błyszczyk przede wszystkim za wygodną aplikację, dobrą konsystencję i ładny zapach. Niebrzydkie opakowanie i fajna gama kolorów sprawiają, że każdy zwraca na niego uwagę, gdy poprawiam usta w towarzystwie :) Myślę, że jest godny polecenia. Jak na błyszczyk prawie wogóle się nie klei. Nie ma żadnych większych wad :)

Używam tego produktu od: 1rok
Czy kupię ponownie? Tak