Ziaja, Mint Perfekt, Pasta do zębów ziołowa z fluorem i d-panthenolem

Ziaja, Mint Perfekt, Pasta do zębów ziołowa z fluorem i d-panthenolem

Skutecznie czyści zęby i usuwa osad nazębny. Zapobiega stanom zapalnym dziąseł oraz tworzeniu się nazębnej płytki bakteryjnej. Łagodzi podrażnienia błony śluzowej dziąseł. Ma orzeźwiający miętowy smak. Zapewnia świeży oddech i długotrwałą ochronę przeciwpróchniczą. Zawiera 0,3% fluorku sodu. Substancje aktywne:
fluorek sodu, wyciąg z szałwi o działaniu przeciwzapalnym, odkażającym, tonizującym i ściągającym, wyciąg z tymianku o działaniu antybakteryjnym, łagodzący podrażnienia, D-Panthenol, triclosan o działaniu ograniczającym wzrost drobnoustrojów tworzących płytkę nazębną, wysokogatunkowe krzemionki koloidalne

Cena: ok. 4 zł / 75 ml

do kitu

Miałam tylko próbke, i nigdy nie kupię tej pasty. Smak średni, jakby za mało miętowy, odświeżanie poniżej przeciętnej, a czyści słabiutko, musiałam po niej jeszcze raz umyć zęby inną pastą, bo miałam wrażenie, że są niedomyte. Nie polecam.

łagodna, aż za

Dziwna, jakby gumowata konsystencja. Dość gęsta, łatwo wycisnąć odpowiednią ilość. Ładny kolorek. Trochę słabo się pieni. Nieźle oczyszcza, ale jak dla mnie za mało odświeża, jest bardzo delikatnie miętowa. Dałabym jej 4 *, bo jest niezła i przyjemna, ale za mało odświeża.