Antyperspirant Roll-On 24h

Antyperspirant Roll-On 24h

Bezalkoholowy dezodorant antyperspiracyjny w kulce. Zmniejsza potliwość i zapewnia ochronę przez 24 godziny.
Nie zawiera alkoholu ani barwników. Herbina to fińska marka bazująca na naturalnych składnikach: czystych, bezpiecznych i delikatnych. Nie testuje produktów na zwierzętach.
- Dba o nawilżenie i ochronę skóry oraz świeżość przez cały dzień (Linum, Rosa)
- Doskonale nawilża i odświeża skórę, pozostawia na niej delikatny kwiatowy zapach (Fresia)
- Zapewnia długotrwałą świeżość, a ekstrakt z rumianku łagodzi i koi skórę (Camomilla)

Skład: /wersja niebieska - Linum/ Skład: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Cyclopentasiloxane, Steareth-21, Glycerin, PPG-14 Butyl Ether, Steareth-2, Ceteth-2, PEG-8 Distearate, Parfum, Zinc Ricinoleate, Linum Usitatissimum Flower Extract, Propylene Glycol.

Cena: ok. 8zł / 50ml
/bw/

ochronne
bez alkoholu
w kulce

Pożegnanie z herbiną

Pamietam doskonale herbine w szklanej butelce, pamietam doskonale jej zapach, oczywiscie- linum. Pozniej niestety producent zmienil opakowanie, to byl czas zachlysniecia sie plastikiem, wtedy nie bylo mody na eko. :D
Z sentymentu kupowalam herbine na aledrogo, ale producent zmienil nuty zapachowe i linum, po
prostu smierdzialo, wiec kupilam bezzapachowa herbine i bylo o wiele lepiej, nawet mialam wrazenie, ze pachnie troche stara wersja linum. Pozniej znow kupilam linum i znow herbina okazala sie smierdziuchem, do ktorego musialam sie przekonac, ale jak juz sie przekonalam, to zapach byl nawet ok.

Plusy
- niezwykle wydajny i skuteczny kosmetyk

Minusy
-aluminum, no ale to zwyczajny drogeryjny dezodorant, wiec cudow nie ma sie co spodziewac
- trudno dostepny

Podsumowujac, zakonczylam moja przygode z herbina, nie chce mi sie juz przeplacac, tylko z sentymentu do marki.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: zaskakująco mało :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[774626].usefull || 0 }}% pomocna.

stara, dobra Herbina

Kiedy byłam nastolatką, Herbina dominowała na rynku antyperspirantów i bardzo ją lubiłam.
Któregoś dnia zastałam ją w sklepie i stwierdziłam, że zobaczę, jak się teraz miewa.

Miewa się świetnie. Dalej skuteczna, dalej przyjemnie pachnie jakąś roślinką. Kremowa, ale niebrudząca.

Zdecydowanie tak.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[643880].usefull || 0 }}% pomocna.

słaby

+ solidne, ładne opakowanie, można stawiać go na zakrętce, kulka nie zacina się
+ ładny odświeżający zapach
+ nie podrażnia po goleniu

- nie zapobiega poceniu się ani nie ukrywa zapachu potu

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[625486].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

Kiedyś była wspaniała ale się popsuła!

Po bardzo nieudanym zakupie deo w sprayu w biedronce, postanowiłam kupić co innego. Weszłam do drogerii i zauważyłam różaną herbine. Jak byłam podlotkiem i nastolatką to prawie każda dziewczyna używała herbiny były w szklanych butelkach i pięknie pachniały. Postanowiłam że kupię tę różaną nową wersję.. no bo przecież to "ta dobra herbina".Ale "ta dobra herbina" bardzo się jednak popsuła. W domu przy aplikacji zauważyłam że w ogóle nie pachnie różą tylko starym pudrem prababci do tego nie zatrzymuje nieprzyjemnego zapachu. Nie działa w ogóle. Jedyne co jest na plus to niska cena(przynajmniej mało kasy poszło w błoto) i nie zacinająca się kulka ale i tak nie polecam. Popsułaś się herbino!

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1 kulki i ostatniej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[563072].usefull || 0 }}% pomocna.

Wspaniały Antyperspirant

Uzywałam wersji Linum (niebieska):

chroni przed poceniem całodobowo
ma śliczny odświeżający zapach
nie plami czarnych ubran
wchłania się szybko
nie podrażnia po goleniu
paszki są nawilzone i suche
opakowanie solidne i ladne
kulka idealnie się kręci i dozuje
można stawiać na zakrętce (!)

Nie mogę się doczekać zakupu innych zapachów :love:

EDIT: SŁABOdostepny, moje testowanie skonczylo sie na tym jednym opakowaniu

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[374537].usefull || 0 }}% pomocna.