Eva Natura, Mydło w płynie do rąk `Dzika róża i chaber`

Eva Natura, Mydło w płynie do rąk `Dzika róża i chaber`

Kremowe mydło w płynie wzbogacone wyciągiem z chabru i owoców dzikiej róży. Łagodnie myje, chroni i pielęgnuje dłonie.

Ach, ta róża:)

Podobnie jak poprzednie recenzentki, kupiłam, bo uwielbiam zapach róży w kosmetykach. A ta w tym mydełku pachnie przepięknie- naturalna, intensywna 100% dzika róża na wsi:) Mogłabym mieć takie perfumy:) Mydło ma średniogęstą, mleczną konsystencję i bardzo dobrze się pieni. Myje tez dobrze, fajnie nawilża i lekko natłuszcza- co w przypadku moich dłoni jest bardzo ważne, bo mają skłonności do przesuszeń. Tu nic takiego się nie dzieje, po wyszorowaniu rąk- one nadal są w dobrej kondycji. Plus za niewysoką cenę i dużą pojemność:) Bardzo polecam, ja do tego mydełka zawsze chętnie wracam:)

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2-3 opakowania

Zachwycający zapach:)

Tak, jak poprzednie recenzentki kupiłam- bo uwielbiam zapach róży w kosmetykach:) To mydło mimo dodatku chabru- pachnie niemal wyłącznie różą, ale nie sztuczną tylko prawdziwą, prosto z krzaku dzikiej róży, albo jak konfitury rózane:) Poza tym ma sliczny różowy kolorek, dobrze myje, ładnie się pieni i nie wysusza dłoni. Plus za wydajność. Na pewno będę do niego wracać:)

Używam tego produktu od:ponad miesiąca

Pięknie pachnie!

Kupiłam je głównie ze względu na zapach - coś, co ma w nazwie "róża", od razu wzbudza moje zainteresowanie :) I tym razem się nie zawiodłam. Mydło pachnie rewelacyjnie - 100% róży w róży, i to wcale nie jest dzika róża, tylko zwyczajna, ogrodowa, świeża i cudownie pachnąca.
Poza tym mydło dobrze się pieni, świetnie myje, nie wysusza skóry rąk - co bardzo dla mnie ważne, bo większość kosmetyków do mycia robi z mojej skóry papier ścierny. Ma odpowiednią konsystencję i wygodne opakowanie, które dozuje ilość preparatu odpowiednią na jednorazowe umycie dłoni. Jest bardzo wydajne.
Od kosmetyku do mycia rąk dokładnie tego wymagam i w tym przypadku wszystko to dostaję :)
Świetny, polski kosmetyk!

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

cudne!

Moje ukochane mydło do rąk ;) Pachnie przepięknie - jak krzak róży na rozgrzanym polu wśród chabrów, no coś pięknego. :love: Podoba mi się w tym kosmetyku wszystko - boski zapach, gęsta konsystencja, różowy optymistyczny kolor. Działanie idealne - dobrze się pieni, skutecznie myje, nie wysusza rąk. Poza tym ma naprawdę dobrą wydajność i niezłą cenę. Opakowania nie oceniam, bo i tak przelewam je do dozownika. Polecam :)

Rewelacyjne!

Po raz kolejny Pollena Ewa przekonała mnie, że jest świetną, polską firmą. Nie natknęłam się nigdy na żaden ich bubel, a to mydełko jest wręcz mistrzowskie.
Nie wysusza skóry dłoni, a nawet powiedziałabym że pielęgnuje. Ma boski zapach! Kupiłam właśnie oczarowana zapachem! Bardziej wyczuwalna jest róża, jak z różanych konfitur. Kolorek też bardzo przyjemny, taki mleczno-różowy.
Cena jest niziutka, naprawdę warto spróbować za takie grosze. Duży plus także za wersję tańszą, bez dozownika (tzw. uzupełniacz).

super do twarzy

To mydełko jest rewelacyjne ze względu na wszelkie swoje właściwości. Pięknie, słodko pachnie różanymi konfiturami - świetnie budzi rano, ma gęstą, mleczną konsystencję, która doskonale się rozprowadza i bardzo fajny skład. Wyciągi z róży i chabra są dość wysoko plus kwas mlekowy - to wszystko sprawiło, że zdecydowałam się używać tego mydełka do twarzy i sprawdza się świetnie przy mojej tłusto/mieszano/trądzikowej cerze. Nie podrażnia, delikatnie, ale skutecznie czyści z makijażu/tłustych zimowych kremów, nie wysusza jakoś spektakularnie, no i ten zapach - wszystko pięknie.
Tak więc absolutnie polecam, tę wersję jak również lawendową i z d-panthenolem - wszystkie sprawdzają się w myciu tak rąk jak i twarzy, a cena jest bardzo atrakcyjna.