Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Yves Rocher, Prévention Soleil, Creme Protecttion Extreme Enfants, Krem słoneczny dla dzieci

Yves Rocher, Prévention Soleil, Creme Protecttion Extreme Enfants, Krem słoneczny dla dzieci

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 50 ml
Cena 34,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Krem słoneczny o faktorze UVB 30, i faktorze UVA - brak informacji, oraz promieniowaniu podczerwonemu. Pobudza system obrony komórkowej. Nawilża, przeciwdzaiła udarom słonecznym, zapobiega uczuciu przegrzania. Zawiera filtry słoneczne, cienką powłokę mineralną, czynniki nawilżajace górne warstwy naskórka, ekstrakt z grzyba Reishi 1%.

Cena: 34 zł / 50 ml

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

nieszczególny

Filtry to może i ma ale moim zdaniem dla dzieci sie nie nadaje. Potwornie tłusty, wchłania sie z dużym trudem, lepi się niemożebnie ;) Już widzę, jak mama na plaży utrzymuje dziecko w bezruchu przez pół godziny - inaczej wyglądałoby jak piaskowy bałwanek, bo wszystko się klei do tego kremu. Dla starszych dzieci ;) też się nie nadaje - z tych samych powodów plus to, że nie da się położyć na to makijażu, bo podkład warzy się nawet nałożony pół godziny po kremie. Do ciała malutka pojemność za wysoką cenę. Nie, z pewnością nie powtórzę.Ilość zużytych opakowań: niemal całe - ale już nie mogę ;)

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

do czego to to ma być???

Kupiłam go sobie do twarzy, ze względu na dość wysokie filtry. Wprawdzie nie podano UVA i za to minus, ale skoro UVB jest tak wysoki, to podejrzewam, ze i UVA jest nienajmniejszy. Dobrze się rozprowadza, ale już gorzej z wchłanianiem. Zostawia na twarzy okropną, tłustą warstwę, która utrudnia zrobienie makijażu. Nawet, gdy się wchłonie, po spryskaniu twarzy wodą termalną robi się biała, tłusta powłoka. Niby jest to krem z filtrami, więc ma prawo być tłusty, ale można dostać lżejsze, z tym samym filtrem i w podobnej cenie, a poza tym to ma być krem dla dzieci, a wiem, pamiętam jeszcze z własnych doświadczeń, że dzieci, podobnie jak chłopy, nie cierpią tłustych kremów. Co to za przyjemność lepić się do wszystkiego na plaży. Do twarzy się nie nadaje. Można go wprawdzie zużyć do ciała, bo tu już lepiej się wchłania, ale jest go tylko 50 ml, za 34 zł to trochę drogo do ciała. W dodatku te niepodane filtry UVA, krem do niczego, ani do twarzy, ani do ciała. Dobrze, że kupiłam go za 17,50 zł, to już zużyję do ciała, ale nigdy więcej.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  137
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  87
  recenzji

  53
  pochwał

  8,56

 3. 3

  0
  produktów

  66
  recenzji

  57
  pochwał

  7,18

Zobacz cały ranking