Volume Glamour Ultra Care Mascara (Odżywczo - pogrubiający tusz do rzęs)

Volume Glamour Ultra Care Mascara (Odżywczo - pogrubiający tusz do rzęs)

Cena już od 37,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podwaja objętość rzęs tak łatwo i szybko, a w dodatku jest dla nich niezwykle szczodry - odżywia je i chroni. Jego hipoalergiczna formuła pozostaje łagodna nawet dla wrażliwych oczu.
Olejek bawełniany bogaty w witaminy E i kwasy omega 6 - ma właściwości regeneracyjne i łagodzące.
Olejek ze słodkich migdałów ma właściwości regeneracyjne i odżywcze.
Kremowa konsystencja balsamu ładnie modeluje i oddziela rzęsy od nasady aż po końcówki. Otacza je troskliwą opieką, chroniąc przed zanieczyszczeniami środowiska zewnętrznego i klimatyzacją. Delikatna dla oczu i niezwykle łatwa do demakijażu maskara Volume Glamour Ultra Care gwarantuje pełen komfort już od chwili aplikacji!

dobry, ale bez wielkich obietnic

Nabyłam w promocji, bo chyba nie zdecydowałabym się na niego w regularnej cenie. Wybrałam go, bo jest do wrażliwych oczu, co dla mnie - nosicielki szkieł kontaktowych, jest dużym atutem. Jednak w trakcie używania go, nie odniosłam wrażenia jakiejś specjalnej delikatnej formuły. Tusz jak tusz. Troszkę łatwo było go rozmazać, czasem się osypał. Dawał rzęsom, fajny, naturalny wygląd, może lekko podkręcał. Ale jest wiele tuszy z niższej półki, które dają podobny efekt. Warto przetestować. Jest bardzo wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458042].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z najlepszych, jakie miałam!

Kupiłam go ze względu na odżywcze właściwości. W sumie ciężko mi powiedzieć jak spisał się na tym polu, bo stosowałam go równocześnie z odżywką, ale za to jak rozdziela i wydłuża rzęsy, nie sklejając ich i nadając im naturalny, estetyczny wygląd wracałam do niego wiele razy!
Obecnie używam innego z Estee Lauder, który też bardzo polubiłam, ale myślę, że znów wrócę do tego z Bourjois - naprawdę jest to tusz godny uwagi!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1440181].usefull || 0 }}% pomocna.

Koniecznie wypróbujcie :)

Ten tusz to absolutny mus have. Cudownie wydłuża rzęsy, nie skleja ich i nie sypie się. Można by było pisać o nich w samych superlatywach. Jedenym minusem jest cena, jednak kiedy się umie polować na okazje i promocje nie jest to żaden problem. Z całego serca polecam. Dla mnie #1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1409921].usefull || 0 }}% pomocna.

Party Make Up od Max Factor

Super!

Plusy:
+trwałość-rewelacja!
+nie niszczy az tak rzęs
+głęboko czarny kolor
+precyzyjna szczoteczka
+nie uczula
+śliczne opakowanie
+/- po jakimś czasie rzęsy przestały być takie odżywione jak wcześniej, nie wiem czy to kwestia czasu czy czego
-opakowanie niestety dosyć szybko sie brudzi

Podsumowując produkt godny polecenia, zwłaszcza dla osob o wrażliwych oczach ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1321706].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!

Uwielbiam ten tusz - nie skleja rzęs, nie robi grudek, nie wysycha nawet po kilku miesiącach, naprawdę dobra jakość. Zawsze nakładam kilka warstw tuszu (niezależnie od tego jakiego używam) - przy tym tuszu mogę spokojnie nałożyć dwie/trzy porządne warstwy i rzęsy wygładają ładnie (brak efektu odnóży pająka:) . Generalnie to jest tusz i dla amatorek i dla profesjonalistek - nie można sobie nim zrobić krzywdy. Nie wiem ile opakowań już zużyłam (mam obecnie trzy, używam ich wszystkich na raz!). Jednak nie zauważyłam żadnego efektu odżywienia rzęs (dopiero pisząc tą recenzję widzę, że w opisie jest "odżywczy"), ale używam innych odżywek do rzęs, więc nie jestem w stanie stwierdzić czy ten aspekt działa:/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1315366].usefull || 0 }}% pomocna.

Bezkonkurencyjny

Cudowny tusz, Jeden z nielicznych, który mnie nie uczula. A efekt na rzęsach- piorunujący. Niesamowity.

Plusy:
-hypoalergiczny
-pogrubia
-wydłuża
-rozczesuje

Minusy:
-brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238676].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubieniec

Szukając tuszu przeznaczonego do wrażliwych oczu przez przypadek natknęłam się na niego. Do tej pory nie znalazłam lepszego tuszu.

Plusy:
- fajna szczoteczka,
- pogrubia i wydłuża rzęsy, nie sklejając ich,
- dobrze rozdziela rzęsy,
- utrzymuje się przez cały dzień,
- nie kruszy się,
- nie odbija na powiekach,
- nie podrażnia oczu,
- łatwo się zmywa.

Minusy:
- dość wysoka cena regularna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193128].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z najlepszych

Zacznę od tego, że mam rzęsy dość gęste, ale średniej długości. I szukam przede wszystkim tuszy, które w spektakularny, ale przy tym dość naturalny sposób pogrubiają i wydłużają rzęsiska - dlatego u mnie sprawdził się bardzo dobrze.

Z całą pewnością nie jest to tusz dla dziewczyn, które lubią efekt ciężkich, sztucznych, ociekających czernią rzęs - bo tutaj takiego efektu nie znajdziecie.

Plusy:
- szczoteczka bardzo dobrze rozczesuje rzęsy,
- nie ma efektu sklejenia,
- raz pociągnięte rzęsy wyglądają bardzo naturalnie, a pociągnięte dwa razy stają się fajnymi, eleganckimi wachlarzami,
- można potęgować "spektakularność" rzęs kolejnymi warstwami, tusz łatwo się nakłada i rozdziela, nie robiąc z rzęs takich "muszych nóżek" , których ja osobiście nienawidzę,
- nie robi nam ciapek pod łukiem brwiowym i na dolnej powiece,
- nie zauważyłam żeby się obsypywał,
- dość trwały,
- nie podrażnia oczu,
- dobra dostępność,
- fajne opakowanie.

Minusy:
- nie zauważyłam :)

Właśnie wykańczam swoje 3 opakowanie i idę po jeszcze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1179763].usefull || 0 }}% pomocna.

Boski

Nie sądziłam, że nawet tusze Bourjois potrafią tak pięknie pachnieć! Uwielbiam ten tusz, jest moim ulubieńcem. Spełnia wszystkie moje wymagania, wydłuża rzęsy maksymalnie, podkręca i nadaje czerni. Jest też bardzo wydajny. Jedyne co to nie lubię tego, że trochę mi się obsypuje po kilkunastu godzinach dlatego nie dałam 5 gwiazdek.
BARDZO WAŻNE!!!! Tusz ten ZDECYDOWANIE NIE NADAJE SIĘ do rzęs krótkich i rzadkich, moje rzęsy są dosyć gęste i długie dlatego nie mam problemów z tym tuszem ale wiem, że przy innym typie rzęs jest on problematyczny ponieważ może sklejać, robić \'pajęcze nóżki\' i ogólnie nie sprawia dobrego wrażenia.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044031].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniaczek

Tusz kupiłam w promocyjnej cenie i w sumie całe szczęście ;)
Źle nie jest, ale zachwytu też nie ma.

PLUSY:
+ trwałość;
+ nie osypuje się;
+ brak podrażnień;
+ intensywna czerń;
+ przyzwoicie rozczsuje rzęsy.

MINUSY:
- gęsta konsystencja;
- tragiczna szczoteczka = aplikacja;
- brak spodziewanego efektu: wow! ;)

Nie zauważyłam szczególnego pogrubienia rzęs. Fakt, efekt końcowy jest przyzwoity, ale oczekiwałam czegoś więcej. Szczoteczka ciągle jest obklejona tuszem - nie pomaga czyszczenie itp. Łatwo o posklejanie rzęs. Konsystencja i szczoteczka do poprawy - tusz nie wart swojej ceny ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042888].usefull || 0 }}% pomocna.