Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Volume Glamour Ultra Care Mascara (Odżywczo - pogrubiający tusz do rzęs)

Volume Glamour Ultra Care Mascara (Odżywczo - pogrubiający tusz do rzęs)

Cena już od 37,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podwaja objętość rzęs tak łatwo i szybko, a w dodatku jest dla nich niezwykle szczodry - odżywia je i chroni. Jego hipoalergiczna formuła pozostaje łagodna nawet dla wrażliwych oczu.
Olejek bawełniany bogaty w witaminy E i kwasy omega 6 - ma właściwości regeneracyjne i łagodzące.
Olejek ze słodkich migdałów ma właściwości regeneracyjne i odżywcze.
Kremowa konsystencja balsamu ładnie modeluje i oddziela rzęsy od nasady aż po końcówki. Otacza je troskliwą opieką, chroniąc przed zanieczyszczeniami środowiska zewnętrznego i klimatyzacją. Delikatna dla oczu i niezwykle łatwa do demakijażu maskara Volume Glamour Ultra Care gwarantuje pełen komfort już od chwili aplikacji!

idealny

Bardzo dobrej jakości tusz.

Zalety:
- trwały
- nie skleja rzęs
- nie podrażnia
- piękna, głęboka czerń
- często jest w promocji
- bardzo dobra jakość
- wygodna, klasyczna szczoteczka
Wady:
- jedyną wadą jest regularna wysoka cena, ale ma dobrą jakość.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531331].usefull || 0 }}% pomocna.

Spoko

Mimo, że sam tusz ma działanie po prostu poprawne:
-nie skleja rzęs,
-nie osypuje się,
-nie kruszy i nie rozmazuje za bardzo,
-nie wydłuża ani nie pogrubia za bardzo,
-nie daje super efektu, ale na co dzień jest po prostu ładny

i w gruncie rzeczy zasługuje na 3*, to dam mu * wyżej - za co? Za brak podrażnień w sezonie pylenia:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498381].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny aczkolowiek są lepsze

Produkt fajnie pogrubia i zagęszcza rzęsy. Niestety nie zaobserwowałam działania odżywiającego. Z początku trochę zbyt mokry ale po jakimś czasie okey. Minusem jest fakt że często lubi odbijać się na powiece. Drugi minus to cena. Podobny efekt uzyskamy przy pomocy tańszych tuszów. Strasznie sie brudzi opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496311].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak dobrać róż do policzków

Mój faworyt na co dzień

Ultra Care to zdecydowanie strzał w dziesiątkę dla moich wrażliwych oczu, o którym mogę wypowiadać się jedynie w superlatywach. Nie zależy mi na efekcie wow na wielkie wyjścia, a głównie na podkreśleniu rzęs na co dzień. Po nałożeniu są widocznie gęstsze, dłuższe, nieźle rozdzielone i wyglądają bardzo naturalnie.

Na plus:
- nie podrażnia,
- nie obciąża rzęs i nieźle odżywia (nie pamiętam, kiedy ostatnio jakaś mi wypadła. Przy innych tuszach zdarzało się, że wyciągałam je kępkami...)
- jest ekstremalne wydajny,
- nie zasycha i nie tworzą się w nim grudki. W sumie wolę, gdy jest troszkę "zleżały", bo zupełny świeżak nieco skleja rzęsy,
- nieźle pachnie, co w przypadku tuszy jest raczej rzadkością,
- nie osypuje się i nie odbija pod oczami, nawet po popołudniowej drzemce,

Na minus:
- gdy jest zupełnie świeży może trochę sklejać rzęsy,
- cena regularna raczej nie zachęca, ale podczas promocji stosunek jakość/cena= super! ;-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492301].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry, ale bez wielkich obietnic

Nabyłam w promocji, bo chyba nie zdecydowałabym się na niego w regularnej cenie. Wybrałam go, bo jest do wrażliwych oczu, co dla mnie - nosicielki szkieł kontaktowych, jest dużym atutem. Jednak w trakcie używania go, nie odniosłam wrażenia jakiejś specjalnej delikatnej formuły. Tusz jak tusz. Troszkę łatwo było go rozmazać, czasem się osypał. Dawał rzęsom, fajny, naturalny wygląd, może lekko podkręcał. Ale jest wiele tuszy z niższej półki, które dają podobny efekt. Warto przetestować. Jest bardzo wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458042].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z najlepszych, jakie miałam!

Kupiłam go ze względu na odżywcze właściwości. W sumie ciężko mi powiedzieć jak spisał się na tym polu, bo stosowałam go równocześnie z odżywką, ale za to jak rozdziela i wydłuża rzęsy, nie sklejając ich i nadając im naturalny, estetyczny wygląd wracałam do niego wiele razy!
Obecnie używam innego z Estee Lauder, który też bardzo polubiłam, ale myślę, że znów wrócę do tego z Bourjois - naprawdę jest to tusz godny uwagi!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1440181].usefull || 0 }}% pomocna.

Koniecznie wypróbujcie :)

Ten tusz to absolutny mus have. Cudownie wydłuża rzęsy, nie skleja ich i nie sypie się. Można by było pisać o nich w samych superlatywach. Jedenym minusem jest cena, jednak kiedy się umie polować na okazje i promocje nie jest to żaden problem. Z całego serca polecam. Dla mnie #1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1409921].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Plusy:
+trwałość-rewelacja!
+nie niszczy az tak rzęs
+głęboko czarny kolor
+precyzyjna szczoteczka
+nie uczula
+śliczne opakowanie
+/- po jakimś czasie rzęsy przestały być takie odżywione jak wcześniej, nie wiem czy to kwestia czasu czy czego
-opakowanie niestety dosyć szybko sie brudzi

Podsumowując produkt godny polecenia, zwłaszcza dla osob o wrażliwych oczach ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1321706].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!

Uwielbiam ten tusz - nie skleja rzęs, nie robi grudek, nie wysycha nawet po kilku miesiącach, naprawdę dobra jakość. Zawsze nakładam kilka warstw tuszu (niezależnie od tego jakiego używam) - przy tym tuszu mogę spokojnie nałożyć dwie/trzy porządne warstwy i rzęsy wygładają ładnie (brak efektu odnóży pająka:) . Generalnie to jest tusz i dla amatorek i dla profesjonalistek - nie można sobie nim zrobić krzywdy. Nie wiem ile opakowań już zużyłam (mam obecnie trzy, używam ich wszystkich na raz!). Jednak nie zauważyłam żadnego efektu odżywienia rzęs (dopiero pisząc tą recenzję widzę, że w opisie jest "odżywczy"), ale używam innych odżywek do rzęs, więc nie jestem w stanie stwierdzić czy ten aspekt działa:/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1315366].usefull || 0 }}% pomocna.

Bezkonkurencyjny

Cudowny tusz, Jeden z nielicznych, który mnie nie uczula. A efekt na rzęsach- piorunujący. Niesamowity.

Plusy:
-hypoalergiczny
-pogrubia
-wydłuża
-rozczesuje

Minusy:
-brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238676].usefull || 0 }}% pomocna.