Volume Glamour Ultra Care Mascara (Odżywczo - pogrubiający tusz do rzęs)

Volume Glamour Ultra Care Mascara (Odżywczo - pogrubiający tusz do rzęs)

Cena już od 37,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podwaja objętość rzęs tak łatwo i szybko, a w dodatku jest dla nich niezwykle szczodry - odżywia je i chroni. Jego hipoalergiczna formuła pozostaje łagodna nawet dla wrażliwych oczu.
Olejek bawełniany bogaty w witaminy E i kwasy omega 6 - ma właściwości regeneracyjne i łagodzące.
Olejek ze słodkich migdałów ma właściwości regeneracyjne i odżywcze.
Kremowa konsystencja balsamu ładnie modeluje i oddziela rzęsy od nasady aż po końcówki. Otacza je troskliwą opieką, chroniąc przed zanieczyszczeniami środowiska zewnętrznego i klimatyzacją. Delikatna dla oczu i niezwykle łatwa do demakijażu maskara Volume Glamour Ultra Care gwarantuje pełen komfort już od chwili aplikacji!

Super!

Plusy:
+trwałość-rewelacja!
+nie niszczy az tak rzęs
+głęboko czarny kolor
+precyzyjna szczoteczka
+nie uczula
+śliczne opakowanie
+/- po jakimś czasie rzęsy przestały być takie odżywione jak wcześniej, nie wiem czy to kwestia czasu czy czego
-opakowanie niestety dosyć szybko sie brudzi

Podsumowując produkt godny polecenia, zwłaszcza dla osob o wrażliwych oczach ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1321706].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!

Uwielbiam ten tusz - nie skleja rzęs, nie robi grudek, nie wysycha nawet po kilku miesiącach, naprawdę dobra jakość. Zawsze nakładam kilka warstw tuszu (niezależnie od tego jakiego używam) - przy tym tuszu mogę spokojnie nałożyć dwie/trzy porządne warstwy i rzęsy wygładają ładnie (brak efektu odnóży pająka:) . Generalnie to jest tusz i dla amatorek i dla profesjonalistek - nie można sobie nim zrobić krzywdy. Nie wiem ile opakowań już zużyłam (mam obecnie trzy, używam ich wszystkich na raz!). Jednak nie zauważyłam żadnego efektu odżywienia rzęs (dopiero pisząc tą recenzję widzę, że w opisie jest "odżywczy"), ale używam innych odżywek do rzęs, więc nie jestem w stanie stwierdzić czy ten aspekt działa:/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1315366].usefull || 0 }}% pomocna.

Bezkonkurencyjny

Cudowny tusz, Jeden z nielicznych, który mnie nie uczula. A efekt na rzęsach- piorunujący. Niesamowity.

Plusy:
-hypoalergiczny
-pogrubia
-wydłuża
-rozczesuje

Minusy:
-brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238676].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Modelowanie twarzy bronzerem

ulubieniec

Szukając tuszu przeznaczonego do wrażliwych oczu przez przypadek natknęłam się na niego. Do tej pory nie znalazłam lepszego tuszu.

Plusy:
- fajna szczoteczka,
- pogrubia i wydłuża rzęsy, nie sklejając ich,
- dobrze rozdziela rzęsy,
- utrzymuje się przez cały dzień,
- nie kruszy się,
- nie odbija na powiekach,
- nie podrażnia oczu,
- łatwo się zmywa.

Minusy:
- dość wysoka cena regularna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193128].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z najlepszych

Zacznę od tego, że mam rzęsy dość gęste, ale średniej długości. I szukam przede wszystkim tuszy, które w spektakularny, ale przy tym dość naturalny sposób pogrubiają i wydłużają rzęsiska - dlatego u mnie sprawdził się bardzo dobrze.

Z całą pewnością nie jest to tusz dla dziewczyn, które lubią efekt ciężkich, sztucznych, ociekających czernią rzęs - bo tutaj takiego efektu nie znajdziecie.

Plusy:
- szczoteczka bardzo dobrze rozczesuje rzęsy,
- nie ma efektu sklejenia,
- raz pociągnięte rzęsy wyglądają bardzo naturalnie, a pociągnięte dwa razy stają się fajnymi, eleganckimi wachlarzami,
- można potęgować "spektakularność" rzęs kolejnymi warstwami, tusz łatwo się nakłada i rozdziela, nie robiąc z rzęs takich "muszych nóżek" , których ja osobiście nienawidzę,
- nie robi nam ciapek pod łukiem brwiowym i na dolnej powiece,
- nie zauważyłam żeby się obsypywał,
- dość trwały,
- nie podrażnia oczu,
- dobra dostępność,
- fajne opakowanie.

Minusy:
- nie zauważyłam :)

Właśnie wykańczam swoje 3 opakowanie i idę po jeszcze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1179763].usefull || 0 }}% pomocna.

Boski

Nie sądziłam, że nawet tusze Bourjois potrafią tak pięknie pachnieć! Uwielbiam ten tusz, jest moim ulubieńcem. Spełnia wszystkie moje wymagania, wydłuża rzęsy maksymalnie, podkręca i nadaje czerni. Jest też bardzo wydajny. Jedyne co to nie lubię tego, że trochę mi się obsypuje po kilkunastu godzinach dlatego nie dałam 5 gwiazdek.
BARDZO WAŻNE!!!! Tusz ten ZDECYDOWANIE NIE NADAJE SIĘ do rzęs krótkich i rzadkich, moje rzęsy są dosyć gęste i długie dlatego nie mam problemów z tym tuszem ale wiem, że przy innym typie rzęs jest on problematyczny ponieważ może sklejać, robić \'pajęcze nóżki\' i ogólnie nie sprawia dobrego wrażenia.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044031].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniaczek

Tusz kupiłam w promocyjnej cenie i w sumie całe szczęście ;)
Źle nie jest, ale zachwytu też nie ma.

PLUSY:
+ trwałość;
+ nie osypuje się;
+ brak podrażnień;
+ intensywna czerń;
+ przyzwoicie rozczsuje rzęsy.

MINUSY:
- gęsta konsystencja;
- tragiczna szczoteczka = aplikacja;
- brak spodziewanego efektu: wow! ;)

Nie zauważyłam szczególnego pogrubienia rzęs. Fakt, efekt końcowy jest przyzwoity, ale oczekiwałam czegoś więcej. Szczoteczka ciągle jest obklejona tuszem - nie pomaga czyszczenie itp. Łatwo o posklejanie rzęs. Konsystencja i szczoteczka do poprawy - tusz nie wart swojej ceny ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042888].usefull || 0 }}% pomocna.

Tusz, z którym się nie rozstaję

Tusz, który kiedyś kupiłam z ciekawości i się w nim zakochałam. Mam dość krótkie, rzadkie rzęsy. Wiele tuszy, które na nie nakładam dodatkowo je zlepia i wyglądają może i na dłuższe, ale za to na jeszcze rzadsze. Ta mascara to moje wybawienie. Idealnie rozczesuje rzęsy, rozdziela je , ale nie zlepia. Tworzy delikatny, naturalny efekt, który świetnie sprawdza się w dziennym makijażu na co dzień. Jest super wydajny i łatwy w aplikacji. Podoba mi się kobiece opakowanie. Sądzę, że cena odpowiada jakości. Jednak wiem z doświadczenia, że nie każdy go docenia, bo nie nadaję się do każdego rodzaju rzęs. Ja jednak wracam do niego po każdym skończonym opakowaniu.

Ilość zużytych opakowań: ponad 5, duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036793].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry produkt

Bardzo fajny, wydajny tusz, dobrze sie apluke, gruba szczoteczka, ładnie równo rozprowadza tusz, długo sie trzyma nie wykrusza, rzeszy maja efekt pogrubienia i lekko są wydłużone, dlamnie rewelacja,kupiłam za 20zł na all.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027755].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z najlepszych

pierwszy raz używałam go dawno temu, jeszcze chyba jakoś w liceum.
ostatnio kupiłam go w promocji w superpharm, bo jakoś mi tak coś zaświtało, że to opakowanie mi się dobrze kojarzy.
i nie pomyliłam się!
Nie wyglądam oczywiście, jakbym miała doklejone sztuczne rzęsy, ale zupełnie nie chciałabym też osiągnąć takiego efektu.
Tusz ma intensywnie czarny kolor, ładnie rozdziela, nieźle pogrubia. Może nie wydłuża rzęs jakoś mocno, ale do tego kupiłam właśnie olejek rycynowy ;)
jego wielką zaletą jest delikatna szczoteczka oraz to, że nawet noszony przez cały długi dzień, nie osypuje się ani nie kruszy.

Używam tego produktu od: trzech tygodni oraz od 10 lat ;)
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007532].usefull || 0 }}% pomocna.