Kertyol, Szampon przeciwłupieżowy do łupieżu tłustego

Kertyol, Szampon przeciwłupieżowy do łupieżu tłustego

Szampon do włosów z łupieżem tłustym. Likwiduje świąd, pieczenie, zaczerwienienie skóry głowy, łuszczenie. Stosować przez 6 tygodni, po 2 razy w tygodniu. Dostepny w saszetkach 10 ml i pełnowymiarowej butli.

za saszetkę 10 ml

Dodanych produktów: 9

Napisanych recenzji: 199

A mi pomógł

Generalnie nie mam problemów z łupieżem i przetłuszczaniem włosów, ale ostatnio pewien szampon zrobił mi kuku i musiałam doprowadzić skórę głowy do porządku. Ten szampon miałam akurat pod ręką, bo dostałam saszetki gratis do zakupów. Jedna starczyła mi na 2 razy.
Szampon dobrze się pieni i strasznie śmierdzi - jak odkażający detergent. Po użyciu włosy są dokładnie oczyszczone, sypkie i błyszczące, długo zachowują świeżość. Ale ważniejsze są efekty. Kerytol skutecznie rozprawił się z łupieżem i swędzeniem skóry. Właściwie już 1 saszetka zlikwidowała problem, ale dla pewności zużyłam jeszcze 2. Nie wiem, może osobom z poważniejszymi problemami nie pomaga, ale takiemu doraźnemu "łupieżcy" ;) jak ja - owszem.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[304089].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 406

Napisanych recenzji: 991

mogłoby być lepiej

Nietrudny w stosowaniu, dobrze się pieni i spłukuje. Plus za możliwośc kupienia w saszetkach, co zmniejsza koszty. Jednak efekty nie do końca są idealne. Zmniejsza łupież, ale nie do końca go usuwa. Tak samo ze świądem głowy, zmniejsza, ale nie usuwa całkowicie. Wydajny, trzy saszetki wystarczają na całą kurację.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[18125].usefull || 0 }}% pomocna.